Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

thrall

Quote from: Kvikveg2 ea gözöm sincs mit jelet. Vmi englis rövidités...
Hmmm. Majd meg kicsit utananezek...
Ha jóltudom, akkor az ea az db-ot jelent, ha jóltudom(ha nemhisztek, akkor nézzetek utána ;) )

katz

#601
Bonci: 1 WS CB GE1589 27,98$/2 ?
Darkstar: 1 pénztárca 615-BNERVR Black $15,99/2 + 1 polo NERV logo Black XL 16,5$ (ilyen kövér vagy? :haha: )
Kvikveg: 1 WS GitS GE1501 9,90$ + 1 pénztárca 615-HELLSI $15,99/2
Ramiz: ?
Quote from: DarkstarAkkor ez nekem kb ennyi lesz?

~ 5-8$    (szállitás)
+  3$    (pénztárca pluszköltség)
+  8$    (pénztárca)
+  5$    (póló pluszköltség) [ha egyedül rendelsz]
+16,5$  (póló)
--------
= 38,5$ -> kb.: 8085Ft [max 8500-9000HUF]
Hozzávetõlegesen stimmel. Az USD/HUD árfolyamtól és a postaköltségtõl függ leginkább, amit elõre még õk is csak saccolnak. Nekem besaccolták 20$ körülre és a végén lett majd 30$. Gondolom menet közben rájöttek, h mi nem europában vagyunk, hanem a balkánon. Fizetés után meg tudom mondani a pontos postaköltséget. Kiirja $-ban is.
Quote from: thrallHa jóltudom, akkor az ea az db-ot jelent, ha jóltudom(ha nemhisztek, akkor nézzetek utána ;) )
Thx. Én is vmi hasonlóra tippeltem, de szótárban nem találtam meg.

Darkstar

Quote from: katzHozzávetõlegesen stimmel.
Ok. Mikor lesz a rendelés?  :) *és egy izgatott smiley*
Quote from: katzGondolom menet közben rájöttek, h mi nem europában vagyunk, hanem a balkánon.
Ez nem jó poén. :mad:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

#603
Quote from: DarkstarOk. Mikor lesz a rendelés?  :) *és egy izgatott smiley*
Ramiz és Moha visszajelzésére várok még. Ha minden ok, akkor elküldöm PM-ben a számlaszámom, mindenki átutalja, a hozzávetõleg ráesõ részt. Megjön a számlámra a zsé. Feladom a rendelést és várunk. Rendelés feladása után 2-3 hét múlva várható a csomag, ha nem akad fent a vámon. Ez utobbit nem szeretném. Tehát mostantól számítva 3-4 hét mig megjön. Remélem legkésõbb a táborig meglesz. Nem rajtam múlik.
Quote from: DarkstarEz nem jó poén. :mad:
DE attól még igaz... :(

Egyetlen kérdésem még az, h a postaköltséget hogy osszuk el.
Postaköltség/rendelõk (max 30$/4) vagy
Postaköltség/tárgyak (30/6-7)(igy értelemszerûen aki többet rendel többet is fizet)
Javaslatok?

thrall

õõ..a rendelésbe hogy lehet beszállni, mert énis szeretnék 1-2 dolgot rendelni(pl egy Paine-es keychain figure-t, hisz õ a :hail:   :lul: , meg még valamit, csak netmom mit :P)..ja és az akadály, hogy nemvagyok pesti, mert ha igen, akkor az baj...

Darkstar

#605
Egysterû. Beírod ide, hogy mit kérsz (innen ). Nem baj, ha nem vagy pesti, bár a cuccokért tuti fel kell jönnöd (vagy eljösz a táborba).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

akkor ezek kellenének:
2* X (Japan) - Best (2004, DVD) 10.89$
1* Final Fantasy X-2 Keychain Figure - Paine - Japanese 9.99$
és 1* Final Fantasy X-2 Keychain Figure - Rikku - Japanese 14.99$ (hogy mért van 5$ különbség a 2 között az nekem rejtély)

ami így össz 46,76$ + a szállítási költség(+ hogy felmenjek érte)
valaki megtudná mondani, hogy hány HUF(nem az indián szó, mert az UF, hanem szép gyenge magyar forint), mert nemtdom az árfolyamot

katz

Quote from: thrallami így össz 46,76$ + a szállítási költség(+ hogy felmenjek érte)
valaki megtudná mondani, hogy hány HUF?
így össz 46,76$ +  ~20$ (+ hogy felmenjek érte)
~ 1200HUF

DVD-ket és mangákat késõbb akarok rendelni. Nem ér rá akkor?

Feldin

http://www.japanimation.com/j-store/shop.cgi?link=&page=/jstore/video/details/s428-dvd737e.html&cart_id=8638102.4930
Most biztos nem de legközelebb a fentibe lehet h benne lennék. mennyi lenne ez postakölcséggel ft-ban?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

katz

Quote from: FeldinMost biztos nem de legközelebb a fentibe lehet h benne lennék. mennyi lenne ez postakölcséggel ft-ban?
max 2-3000 HUF

.Attila

Quote from: Feldinhttp://www.japanimation.com/j-store/shop.cgi?link=&page=/jstore/video/details/s428-dvd737e.html&cart_id=8638102.4930
Ez azért elég gyanúsnak tûnik. 26 rész 3 lemezre, 0-ás régiókód... pont olyan, mint egy hkdvd.

katz

Quote from: BonciEz azért elég gyanúsnak tûnik. 26 rész 3 lemezre, 0-ás régiókód... pont olyan, mint egy hkdvd.
Nekem már rögtön a kínai felirat szemet szurt (az összes imported ilyen)

.Attila

Quote from: katzNekem már rögtön a kínai felirat szemet szurt (az összes imported ilyen)
Az japán felirat ;)
Azumanga hiraganával, Daioh kanjival.

thrall

Quote from: katzDVD-ket és mangákat késõbb akarok rendelni. Nem ér rá akkor?
Nekem jó lenne, csak annyi, hogy az egyiket nem magamnak rendelem(hanem valaki másnak  :lul: , mert ajándéknak jó ;)), de nekem mind1, szal ha a úgyvan akkor ráér késõbb is

katz

Bonci: 1 WS CB GE1589 27,98$/2 ?
Darkstar: 1 pénztárca 615-BNERVR Black $15,99/2 + 1 polo NERV logo Black XL 16,5$
Kvikveg: 1 WS GitS GE1501 9,90$ + 1 pénztárca 615-HELLSI $15,99/2
Ramiz: ?
Quote from: BonciAz japán felirat ;)
Azumanga hiraganával, Daioh kanjival.
English/Chinese <= ez japi? :confused:
Quote from: thrallNekem jó lenne, csak annyi, hogy az egyiket nem magamnak rendelem(hanem valaki másnak  :lul: , mert ajándéknak jó ;)), de nekem mind1, szal ha a úgyvan akkor ráér késõbb is
A késõbb vmikor szeptember-oktoberi idõpontot takar.
Quote from: thrall(hanem valaki másnak  :lul: , mert ajándéknak jó ;))
Ebben mi a vicces?

.Attila

Quote from: katzEnglish/Chinese <= ez japi? :confused:
Ja hopsz, elnéztem, azt hittem a DVD borítóján lévõ írásjelekre gondolsz.

thrall

#616
Quote from: katzA késõbb vmikor szeptember-oktoberi idõpontot takar.

Ebben mi a vicces?
1. az nemjó, túl messze van(hogy miért az meg otvan a második pontban)
2. ez egy hosszú dolog(közeli ismerõseim tudják) annyi az egész, hogy a barátnõmet nem szeretem kimondani rokonoknak, ezért mndíg azt mondom, hogy valaki, ezért ez nekem vicces :P
most egy kicsit sz.tem OFF leszek, de nemtudjátok, hogy lengyelországban van valahol anime bolt?

Moha

Quote from: BonciEz azért elég gyanúsnak tûnik. 26 rész 3 lemezre, 0-ás régiókód... pont olyan, mint egy hkdvd.
Jaja, nekem is ez a gyanúm. A japánok nem szoktak ennyit rázsúfolni egy DVD-re (de az amcsik sem). 3 lemez az egész sorozat, régiófüggetlen, angol/kínai felirat... mindhárom jellemzõ a HKDVD-re.  :3x3:

Én holnap tudok nyilatkozni a rendelésrõl. Az átutalás nem gond, de várhatóan leghamarabb 5-én tudom megtenni.

Apropó: az "ea" szerintem az "each" rövidítése lenne, vagyis a darabonkénti árat jelöli. ;)

thrall

#618
Quote from: thrallakkor ezek kellenének:
2* X (Japan) - Best (2004, DVD) 10.89$
1* Final Fantasy X-2 Keychain Figure - Paine - Japanese 9.99$
és 1* Final Fantasy X-2 Keychain Figure - Rikku - Japanese 14.99$ (hogy mért van 5$ különbség a 2 között az nekem rejtély)
Egy kicsit megváltoztatom: A DVD-k sajnos maradnak(annyi kivétellel, hogy õõ máshol néztem, és amit itt találtam az jobban megtetszett igaz ez 23$ de nembaj), mert kellenek, de a két keychain helyett egy Final Fantasy X-2:
Paine Emblem (Silver lighter) kell(ene) kerek 16.00$

katz

Quote from: thrallEgy kicsit megváltoztatom: A DVD-k sajnos maradnak, mert kellenek, de a kát keychain helyett egy Final Fantasy X-2:
Paine Emblem (Silver lighter) kell(ene) kerek 16.00$
Meg még lesz valami kulcstartó, vagy valami egyéb, csak még nemtudom, hogy mien, majd holnap hozzáírom még(a nembaj)
Nekem mindegy. Te fizeted.
Quote from: MohaÉn holnap tudok nyilatkozni a rendelésrõl. Az átutalás nem gond, de várhatóan leghamarabb 5-én tudom megtenni.
Ha nem rendelsz sokat meg tudom hitelezni, csak föl tudjam adni minél elõbb a rendelést ;)

Feldin

Quote from: BonciAz japán felirat ;)
Azumanga hiraganával, Daioh kanjival.
:(
szomoritjatok a szívem :(
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: Feldin:(
szomoritjatok a szívem :(
Inkább most, miután megvetted ;)

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=617&item=6410786765&rd=1&ssPageName=WDVW
Sajnos csak amerikába szállít. Ha vkinek van amerikai ismerõse, akkor küldhetik neki, és õ postázhatná neked.

edit: ha jobban belegondolok, nekem is kell :) Vkinek van amerikai ismerõse, aki ki tud segíteni?

Ramiz

Quote from: RamizOké, ilyen árak mellett vállalom mindhárom tételt.
Aszittem, ez egyértelmû. ;) De még egyszer: két Spike-os (!!!) öngyújtó (képet belinkeltem az elõzõ oldalra vhol) és a Cowboy Bebop: Sunrise artbook. Ez utóbbi (pénzügyi okokból) csak akkor, ha arányosan oszlik meg a szállítási költség (a wallscrollok száll. költsége jóval drágább, ezért szerintem így illik, de ha nem, akkor is beszállok a 2 gyújtóval).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

#623
Bonci: 1 WS CB GE1589 27,98$/2 ?
Darkstar: 1 pénztárca 615-BNERVR Black $15,99/2 + 1 polo NERV logo Black XL 16,5$
Kvikveg: 1 WS GitS GE1501 9,90$ + 1 pénztárca 615-HELLSI $15,99/2
???????? thrall: 2db X (Japan) - Best (2004, DVD) 10.89$ + Final Fantasy X-2:
Paine Emblem (Silver lighter) kerek 16.00$ + 1db Final Fantasy X-2 Keychain Figure - Paine - Japanese 9.99$ + 1db Final Fantasy X-2 Keychain Figure - Rikku - Japanese 14.99$ ????????????????
Ramiz: 2 öngyujtó ?
Moha: ?
Quote from: RamizAszittem, ez egyértelmû. ;) De még egyszer: két Spike-os (!!!) öngyújtó (képet belinkeltem az elõzõ oldalra vhol) és a Cowboy Bebop: Sunrise artbook. Ez utóbbi (pénzügyi okokból) csak akkor, ha arányosan oszlik meg a szállítási költség (a wallscrollok száll. költsége jóval drágább, ezért szerintem így illik, de ha nem, akkor is beszállok a 2 gyújtóval).
Irtam, h konkrét rendelési számot kérnék, az esetleges félreértések elkerülése érdekében ld. eddigi rendelések.
Quote from: Ramiza Cowboy Bebop: Sunrise artbook. Ez utóbbi (pénzügyi okokból) csak akkor, ha arányosan oszlik meg a szállítási költség (a wallscrollok száll. költsége jóval drágább, ezért szerintem így illik, de ha nem, akkor is beszállok a 2 gyújtóval).
Én csak a végösszeget és a tárgyak árát látom. Nincs tételeses elszámolva a kettõ különbsége: a szállítási költség.


thrall: a DVD hol a francban van, mert én nem találom? FF X2-es kulcstartók elfogytak. (SOLD OUT! nem elég egyértelmû?)
Final Fantasy X-2:
Paine Emblem (Silver lighter) kerek 16.00$ <= ez milyen kategiria? Hol van?

Ramiz

Oké, katz:
2 x "Cowboy Bebop: Spike" lighter : 28 $ (a kettõ együtt)
Átutalás helyett kézbe adnám neked a pénzt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Bonci: 1 WS CB GE1589 27,98$/2 ?
Darkstar: 1 pénztárca 615-BNERVR Black $15,99/2 + 1 polo NERV logo Black XL 16,5$
Kvikveg: 1 WS GitS GE1501 9,90$ + 1 pénztárca 615-HELLSI $15,99/2
Ramiz: 2 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter : 28 $
Moha: ?
???????? thrall: 2db X (Japan) - Best (2004, DVD) 10.89$ + Final Fantasy X-2:
Paine Emblem (Silver lighter) kerek 16.00$ + 1db Final Fantasy X-2 Keychain Figure - Paine - Japanese 9.99$ + 1db Final Fantasy X-2 Keychain Figure - Rikku - Japanese 14.99$ ????????????????
Quote from: RamizÁtutalás helyett kézbe adnám neked a pénzt.
Rendben. Egyuttal hozol DVD/CD-t is a Satoshi Urushihara collectionnak? Kung-fu Hrustle DVD kell még?

thrall

#626
õõõ..ahogy mondtam ezek nemkellenek--> //1db Final Fantasy X-2 Keychain Figure - Paine - Japanese 9.99$ + 1db Final Fantasy X-2 Keychain Figure - Rikku - Japanese 14.99$//  (úgy már sok lenne, örülök, hogy van annyi, ami a 2 DVD, emg a lighter(ha annyi a $ amennyit mondtak nekem  :eeek: )

Kvikveg

#627
Quote from: katz...
Rendben. Egyuttal hozol DVD/CD-t is a Satoshi Urushihara collectionnak? Kung-fu Hrustle DVD kell még?
katz, ha jossz most meetre, akkor en is most odaadnam a penzt.
edit: ahm, latom nem jossz. pm tali idopont megbeszeles, jo?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Bonci: 1 WS CB GE1589 16,50$
Darkstar: 1 pénztárca 615-BNERVR Black $15,99/2 + 1 polo NERV logo Black XL 16,5$
Kvikveg: 1 WS GitS GE1501 9,90$ + 1 pénztárca 615-HELLSI $15,99/2
Ramiz: 2 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter : 28 $
Moha: ?
thrall: Final Fantasy X-2:Paine Emblem (Silver lighter) kerek 16.00$ + ???2db X (Japan) - Best (2004, DVD) 10.89$ ???
Quote from: thrallami a 2 DVD, emg a lighter(ha annyi a $ amennyit mondtak nekem  :eeek: )
Olyan névvel én nem láttam ott DVD-t. Nézd meg még 1x. Öngyujtó felirva (ez az?).

Moha. Fogsz rendelni?

thrall

Quote from: katzOlyan névvel én nem láttam ott DVD-t. Nézd meg még 1x. Öngyujtó felirva (ez az?).
Igen, az az öngyûjtó
és az, DVD és CD mindjárt megmondom hogy hol...Na (itt )