Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

katz

#630
Bonci: 1 WS CB GE1589 16,50$
Darkstar: 1 pénztárca 615-BNERVR Black $15,99/2 + 1 polo NERV logo Black XL 16,5$
Kvikveg: 1 WS GitS GE1501 9,90$ + 1 pénztárca 615-HELLSI $15,99/2
Ramiz: 2 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter : 28 $
Moha: ?
thrall: Final Fantasy X-2:Paine Emblem (Silver lighter) kerek 16.00$ + ???2db X (Japan) - Best (2004, DVD) 10.89$ ???
Quote from: thrallIgen, az az öngyûjtó
és az, DVD és CD mindjárt megmondom hogy hol...Na (itt )
áá zene, aszittem video. Ebbõl kell 2 db? 2x 22,98$ ?

thrall

#631
Quote from: katzáá zene, aszittem video. Ebbõl kell 2 db?
Nem csak egy, és most kiskancsó(köcsög) leszek, mert azért kell csak 1, mert kell egy Final Fantasy X-2 Wallet $15.99  :lul:
Ja és bocs, de én mindíg ilyen vagyok, hogy ezkell, de nem, mert ez, nem, mert inkább ez, de...áá ez nemjó, inkább az kell, emrt csak és a végén egy teljesen mást veszek :D (étteremben szüleim már verik a fejüket a falba, mire kiválasztom a kaját, ezért nem járunk sokat ilyen helyekre  :lul: )...rosszabb vagyok, mint egy lány :/

Edit: Ha mégegyszer megváltoztatom a véleményem, lõjjetek le!!!

Kvikveg

Quote from: thrallNem csak egy, és most kiskancsó(köcsög) leszek, mert azért kell csak 1, mert kell egy Final Fantasy X-2 Wallet $15.99  :lul:
Ja és bocs, de én mindíg ilyen vagyok, hogy ezkell, de nem, mert ez, nem, mert inkább ez, de...áá ez nemjó, inkább az kell, emrt csak és a végén egy teljesen mást veszek :D (étteremben szüleim már verik a fejüket a falba, mire kiválasztom a kaját, ezért nem járunk sokat ilyen helyekre  :lul: )...rosszabb vagyok, mint egy lány :/

Edit: Ha mégegyszer megváltoztatom a véleményem, lõjjetek le!!!
Remeljuk katz turelmes... Nagyon turelmes... Foleg, hogy kodokat kert toled, meg mindenkitol... Mikor is lesz a megrendeles ideje? Jovo het kozepe?  :hehe: :D

Hahhaaaa, most latom az edit sort! Nyeheheeee!  :__devil:  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

thrall

Quote from: KvikvegRemeljuk katz turelmes... Nagyon turelmes... Foleg, hogy kodokat kert toled, meg mindenkitol... Mikor is lesz a megrendeles ideje? Jovo het kozepe?  :hehe: :D

Hahhaaaa, most latom az edit sort! Nyeheheeee!  :__devil:  :lul:
1. mit? :D
2. hogykell
3. jövõhét közepe? Akkor még van idõm   :lul:   :__devil:

Kvikveg

Quote from: thrall1. mit? :D
2. hogykell
3. jövõhét közepe? Akkor még van idõm   :lul:   :__devil:
Pl: itt a masodik posztert akarom, akkor ezt irom:
GE1501 $9.90 Ghost in the Shell poszter link
Ennyi. A GE1501 a kodja, utana az ara azert nem art, meg hogy micsoda is okelme, esetleg hany db kell belole. Igy a legegyszerubb katznak. Igy nem neki kell keresgelnie, meg rakerdeznie, hogy biztos arra gondoltal-e, stb-stb. Linket is jo irni hozza. Ugy mar olyan gyonyoru, hogy csak na. :D
Jovo het kozepet csak tippeltem az atutalasi ido alapjan, amugy gozom sincs.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: thrallNem csak egy, és most kiskancsó(köcsög) leszek, mert azért kell csak 1, mert kell egy Final Fantasy X-2 Wallet $15.99  :lul:
Ja és bocs, de én mindíg ilyen vagyok, hogy ezkell, de nem, mert ez, nem, mert inkább ez, de...áá ez nemjó, inkább az kell, emrt csak és a végén egy teljesen mást veszek :D (étteremben szüleim már verik a fejüket a falba, mire kiválasztom a kaját, ezért nem járunk sokat ilyen helyekre  :lul: )...rosszabb vagyok, mint egy lány :/

Edit: Ha mégegyszer megváltoztatom a véleményem, lõjjetek le!!!
A panasziroda. Rábasztá kisköcsög. Még egy változtatás, és választhatsz halálnemet.

katz

Quote from: KvikvegMikor is lesz a megrendeles ideje? Jovo het kozepe?  :hehe: :D
A héten szeretném lefixálni a rendeléseket. Tõled és Ramiztól még a héten behajtom a lóvét, Darkstar, thrall és Bonci esetében kérdéses az utalási idõ. Úgy számolom legkésõbb (!!!) a jövõ hét végére fel tudom adni a rendelést...

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

thrall

#638
Quote from: KvikvegPl: itt a masodik posztert akarom, akkor ezt irom:
GE1501 $9.90 Ghost in the Shell poszter link
Ennyi. A GE1501 a kodja, utana az ara azert nem art, meg hogy micsoda is okelme, esetleg hany db kell belole. Igy a legegyszerubb katznak. Igy nem neki kell keresgelnie, meg rakerdeznie, hogy biztos arra gondoltal-e, stb-stb. Linket is jo irni hozza. Ugy mar olyan gyonyoru, hogy csak na. :D
Jovo het kozepet csak tippeltem az atutalasi ido alapjan, amugy gozom sincs.
õõ ezzel csak egy baj van, mégpedig ez hogy ennek ez a "kódja"
nõi név, valami edit: vagyis szerintem :P

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: katzMég egy változtatás, és választhatsz halálnemet.
"Én vagyok a gózeri gózer. Válasszatok halált!" :D (tuti rosszul írtam a nevet, de én mindig ennek értettem :))

Moha

Quote from: Bonciedit: ha jobban belegondolok, nekem is kell :) Vkinek van amerikai ismerõse, aki ki tud segíteni?
Eeeh... ráadásul pont New Jersey-ben van az illetõ...
Keresztanyám ott él kint már vagy 12 éve és bár tartjuk a kapcsolatot, ilyesmivel nem nagyon lehetne megbízni, szerintem hatalmas kérdezõsködés lenne belõle. Meghát épp, hogy megvan ott, nem fenékig tejfel az élet... :(
Azért majd lehet, hogy teszek mégis egy próbát és szólok a fejleményekrõl.


katz: PM-ben elküldtem a rendelésem, viszont a postaköltség számolása még mindig nem tiszta.  /me :lame: Akkor kb 35-40$ / rendelõk száma, ergo egy emberre jut 6-7 dolcsi, plusz aki nem WS-t rendel, annak több?

katz

#642
Én: 1 WS OMG WSZ249 15,99$
Bonci: 1 WS CB GE1589 16,50$
Darkstar: 1 pénztárca 615-BNERVR Black $15,99/2 + 1 polo NERV logo Black XL 16,5$
Kvikveg: 1 WS GitS GE1501 9,90$ + 1 pénztárca 615-HELLSI $15,99/2
Ramiz: 2 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter : 28 $
Moha: 1 db WS LH WSZ255 (Hot Springs) $16.99
thrall: Final Fantasy X-2:Paine Emblem (Silver lighter) kerek 16.00$ + 1db X (Japan) - Best (2004, DVD) 10.89$ + 1 db Final Fantasy X-2 Wallet $15.99


Most irom össze a dolgokat, ne postolgasson senki. Mindjárt mennek a PM-ek.

katz

Nem szarakodtam a rendelések számításával, igy a szállítási költséget leosztottam a rendelt cuccok darabszámával. Aki többet rendelt, arányosan többet is fizet

A hozzávetõleges költségk HUF-ban (210-el számolva):
Bonci: ~4400
Darkstar: ~7000
Kvikveg: ~5600
Ramiz: ~6800
Moha: ~4500
thrall: ~14400

Elõször szeretnék mindenkitõl egy "OK"-ot. Ha vkinek vmi problémája van, esetleg vissza szeretné mondani a rendelést azt most tegye meg!!! Rendelés feladása után csak a panaszirodához (ld elõzõ postok) lehet fordulni.

.Attila

Quote from: katzNem szarakodtam a rendelések számításával, igy a szállítási költséget leosztottam a rendelt cuccok darabszámával. Aki többet rendelt, arányosan többet is fizet

A hozzávetõleges költségk HUF-ban (210-el számolva):
Bonci: ~4400
Darkstar: ~7000
Kvikveg: ~5600
Ramiz: ~6800
Moha: ~4500
thrall: ~14400

Elõször szeretnék mindenkitõl egy "OK"-ot. Ha vkinek vmi problémája van, esetleg vissza szeretné mondani a rendelést azt most tegye meg!!! Rendelés feladása után csak a panaszirodához (ld elõzõ postok) lehet fordulni.
Ok, bár nem egészen értem a 210-es dollárt. 205 most a középárfolyam, és azon számolnak, nem az eladásin. És hogy lett 1000 Ft nálam a szállítási költség? Biztos fent szerepel vhol, de inkább megkérdezem, mert az a biztos.

katz

Quote from: BonciOk, bár nem egészen értem a 210-es dollárt. 205 most a középárfolyam, és azon számolnak, nem az eladásin. És hogy lett 1000 Ft nálam a szállítási költség? Biztos fent szerepel vhol, de inkább megkérdezem, mert az a biztos.
1) Mivel forint alapú számlám van, ezért nem biztos, h a dollárt 205-el fogják nekem elszámolni
2) A szállítási költség becsült érték. Sztem több lesz, de ez ugyis kiderül amikor levonják tõlem a zsét. Utánna ugyis visszakapod a maradékot, v fizethetsz még...
3) "Becsült fizetnivaló"-"rendelt cuccok ára"="becsült szállítási költség" Ez osztottam a rendelt áruk számával (11) ebbõl az egy árura jutó szállítási költség (~4,52$) Akki egyet rendel annak ez 1x van, aki többet annak a többszöröse.

.Attila

Ja ok.
Forintszámláról a konverzió középárfolyamon történik. Amikor e-bayrõl rendeltem, akkor a K&H középárfolyamon konvertált, nem hiszem, hogy az OTP-nél más lenne a gyakorlat, de legfeljebb majd utólag korrigálunk.

katz

Quote from: BonciJa ok.
Forintszámláról a konverzió középárfolyamon történik. Amikor e-bayrõl rendeltem, akkor a K&H középárfolyamon konvertált, nem hiszem, hogy az OTP-nél más lenne a gyakorlat, de legfeljebb majd utólag korrigálunk.
Irtam korábban: a számlámon megjeleneik a $ is, ha levonásra kerül az összeg, akkor már ki lehet számolni az árfolyamot, de addig ÉN nem tudok semmi biztosat mondani, még azt sem tudom mennyi lesz a pontos szállítási költség!!!

Ramiz

katz: OK. Tali, ahol megbeszéltük. Esetleges pluszköltség/visszajáró meeten majd el lesz intézve.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Oké, így nekem is rendben van a rendelés, szóval engem is írhatsz biztosra.
A pénzt amint tudom, átutalom, de a bankba nem hiszem, hogy lesz idõm bemenni, mert most hajtás van a melóhelyen. Viszont nekem is OTP számlám van, arról meg max 1 nap alatt ott van a pénz, a netes rendszerrel meg át tudom utalni.

Az átváltást _elvileg_ deviza eladási áron számolják, az meg mindig olcsóbb, mint a valuta. De majd úgyis kiderül...

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Vatera-n egy illetõ Appleseed és Akira mangát árul. Igaz nem túl olcsón, de gondoltam bepostolom, hátha valakit érdekel. :)

.Attila


Mattanja

Quote from: BonciEvangelion Car Model :)
Széttárt lábú Asukával jön? :D :ejnye:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

katz

#654
Bonci: ~4400 Fizetve
Darkstar: ~7000 Fizetve
Kvikveg: 6000 Fizetve
Ramiz: ~6800 Fizetve
Moha: ~4500 - Késõbb
thrall: ~14400 Fizetve

Kvikveg

Igen, kedden 4kor. 6000, hogy kerek legyen.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Befizettem, megérkezett?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: DarkstarBefizettem, megérkezett?
Meg. Ha Kviki kifizeti ma a részét akkor 1-2 óra múlva fel is adom a rendelést. Mohát meg majd eladom szexrabszolgának, ha nem fizet.

katz

Feladtam a rendelést. 3-5 nap és küldik, akkor már tudni fogom mennyibe is fájt ez nekünk. 2-3 hét és ha nem lesz semmi gáz a vámon akkor megjön a cucc.

Darkstar

Quote from: katz2-3 hét és ha nem lesz semmi gáz a vámon akkor megjön a cucc.

 :zen: A próféta szóljon belõled. Amúgy kössz, hogy intézed.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん