Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

thrall

Quote from: katzFeladtam a rendelést. 3-5 nap és küldik, akkor már tudni fogom mennyibe is fájt ez nekünk. 2-3 hét és ha nem lesz semmi gáz a vámon akkor megjön a cucc.
Nos, ha valami lenne a vámon, akkor elindulunk, és megszerezzük ;)...bár...ha hamarabb eszembe jutott volna, akkkor még fizetni se kelett volna érte ;) (azon a kis vizen meg átsétálunk)

Kvikveg

Quote from: katzMeg. Ha Kviki kifizeti ma a részét akkor 1-2 óra múlva fel is adom a rendelést. Mohát meg majd eladom szexrabszolgának, ha nem fizet.
2. mondat elso resze: gr. Grr. Grrr!
3. mondat: szexrabszolgaaaaaaaaaaa! :D:D:D

Szinten koszonom, hogy ugyintezel. :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: katzMohát meg majd eladom szexrabszolgának, ha nem fizet.
Hehe, már kiváltottam magam. :hehe: Az OTP kitett magáért: hiába banki munkaidõn kívül utaltam, azonnal feldolgozta a tranzakciót, szóval már ott kell lennie a számlán.

Ramiz

Rendeltem Runch mangát (Ausztria), megjött, nagyon szépen óvott-csomagolt kartondobozban. VISA kártya kell a fizetéshez, de átutalással is lehet csinálni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizRendeltem Runch mangát (Ausztria), megjött, nagyon szépen óvott-csomagolt kartondobozban. VISA kártya kell a fizetéshez, de átutalással is lehet csinálni.
Milyen nyelvû, mennyibe került, Berserk van, ha igen:URL?

Ramiz

Quote from: katzMilyen nyelvû, mennyibe került, Berserk van, ha igen:URL?
Német nyelvû, olcsó, Berserk annyira van, hogy rendeltem is. :D Berserk 8.31 €, Blame! (már 7 megvan a 10bõl :hopp: ) 6.5 € vagy valahogy így.
//www.runchcomics.at
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Status: New (Your order is being processed and ready to ship. You can't cancel the order without getting an authorization from us.)

Végre. Remélem legkésõbb hétfõn kiküldik.

katz

Lehet örülni
Status: Ship 07/15/05
és szomorkodni:
Remarks BO:eva2280 & a1002
BO: Back order because certain item(s) are out of stock.
Ha jól sejtem akkor az egyik a polo lehet, a másik fogalmam sincs mi. :confused:

1. 2-3 hét múlva lehet érdeklõdni a csomagért
2. OTP-n a tranzakció még nem jelent meg, csak azt látom, h kb 36K-val kevesebb van a számlámon. Gondolom legkésöbb a hét elején frissitik. Utánna lehet PM-ben megirni, h ki milyen számlaszámra kéri vissza a pénzét, illetve, hogy hol tudunk majd találkozni.

Darkstar

Quote from: katzRemarks BO:eva2280 & a1002
BO: Back order because certain item(s) are out of stock.
Ha jól sejtem akkor az egyik a polo lehet, a másik fogalmam sincs mi. :confused:

Szvsz az én pólóm!  :bruhuhu: Ez most mit jelen? Nem küldik, vagy késõbb küldik? Ha késõbb küldik, külön pk?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: DarkstarSzvsz az én pólóm!  :bruhuhu: Ez most mit jelen? Nem küldik, vagy késõbb küldik? Ha késõbb küldik, külön pk?
Nem küldik. Késõbb sem. Sry ez van. Arra viszint roppantul kiváncsi lennék a másik mi a fene.

Kvikveg

Quote from: katzNem küldik. Késõbb sem. Sry ez van. Arra viszint roppantul kiváncsi lennék a másik mi a fene.
Hm. google sem talalta meg az oldalon. Legjobb lenne megkerdezni oket. Az oldalon van lehetoseg irni nekik. Ha nem akarsz, akkor irok en.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: KvikvegHm. google sem talalta meg az oldalon. Legjobb lenne megkerdezni oket. Az oldalon van lehetoseg irni nekik. Ha nem akarsz, akkor irok en.
Tekintve, h németes vagyok, ok. Thx. A rendelési szám amire hivatkozhatsz: 162565

Kvikveg

#672
Igen az eva t-shirt stimmel, hozzaadtam a kosaramhoz, es az azonositoja az volt. Ha meg tudod nezni a kosaradat, akkor a masik is kiderul.
Ha nem tudod megnezni, akkor irok nekik.(Azert nem szeretnem az osszes cuccot vegignyalazni.)

Megvan. Vegulis csak az azonositomenteseket kellett megnezni.
Az eva polo meg a  ket Bebop ongyujto nincsen.

eva2280 NGE T-shirt: NERV Logo 16.50 M  16.50 1 $ 16.50

al002 Anime Lighter Combo (2) 28.00 BebopSpike , BebopSpike  28.00 1 $ 28.00

edit: csak ezek a buggyantak 1est irtak l betu helyett. Legalabbis remelem nem feleslegesen riogatom Ramizt. :eeek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

#673
Quote from: KvikvegMegvan. Vegulis csak az azonositomenteseket kellett megnezni.
Az eva polo meg a  ket Bebop ongyujto nincsen.

eva2280 NGE T-shirt: NERV Logo 16.50 M  16.50 1 $ 16.50

al002 Anime Lighter Combo (2) 28.00 BebopSpike , BebopSpike  28.00 1 $ 28.00

edit: csak ezek a buggyantak 1est irtak l betu helyett. Legalabbis remelem nem feleslegesen riogatom Ramizt. :eeek:
Megnéztem én is, igazad van.
Mindjárt kiszámolom az uj értékeket.

EDIT: hozzávetõlegesen 100 FT-os nagyságrendû a visszajáró összeg fejenkét, kivéve persze Darkstar és Ramiz. Majd, ha az OTP frissit végre, akkor tudok mondani pontos összeget.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Kiszámoltam a visszajáró összegeket. Nem lett túl nagy eltérés, mert a postadíj most kevesebb felé oszlik. Ha stimmel az, h kinek nem jön cucc, akkor ime:

Bonci: 13,4 HUF
Darkstar: 4356,9 HUF
Kvikveg: 323,2 HUF
Ramiz: 6800 HUF
Moha: 12,9 HUF
thrall: 118,7 HUF

.Attila

Quote from: katzBonci: 13,4 HUF
Hanyagoljuk, jó? :haha:

katz

Quote from: BonciHanyagoljuk, jó? :haha:
Hmmm. Micsoda hatalmas borravaló, ekkora gavallért  :rolleyes: :D

thrall

Quote from: katzthrall: 118,7 HUF
Az enyém is maradhat ott

katz

Quote from: thrallAz enyém is maradhat ott
Wow. Gazdag leszek :hopp: Dõl a lé. :D

thrall

Quote from: katzWow. Gazdag leszek :hopp: Dõl a lé. :D
ez már majdnem egy buszjegy ;)

katz

Megjött a cucc
Bonci: Bebop WS
Darkstar: EVA pénztárca Visszajáró 4356,9 HUF
Kvikveg: GitS poszter Visszajáró: 323,2 HUF
Ramiz: - visszajáró: 6800 HUF + SU CD
Moha: LH WS visszajáró: 12,9 HUF
thrall: DVD+öngyujtó+pénztárca

Reklamációk a japanimationra mehetnek a 162565 rendelésszámmal.
Anime táborba viszem a cuccot, aki nem jön az meg gondiolja ki, hogy hol tudunk találkozni BP/Gödöllõ/Hatvan környékén. Posta felejtõs, nem szeretem. Visszajáró, ha lehet bankszámlára menjen, nekem egyszerûbb ugy.

.Attila

Oh Fay, come to me :D
Mi hol tudnánk elõbb találkozni, pl. holnap?

katz

Holnap ~14:30-kor Bp-en leszek. Aki nem bírja ki a táborig, az eljöhet átvenni a cuccát, csak ma estig jelezze nekem vhogy(forum, PM, tel.). A buszom 14:30-kor ér be a Népstadion Volánbusz megállóra és onnan megyek tovább kocsival a balcsira. Várni nem fogok senkire. Ha sürgösen kell a cucc, akkor ott tudunk találkozni.

katz

Idõközben ujra felmerült az igény anime cuccokra. Ha vki ugy gondolja, h szertne magának egy Hellsinges pénztárcát, vagy 1-2 anime macás Wall scrollt, egy szép csoportképet kedvenc szereplõirõl, az nézegesse a Japanimation oldalt. Ha ugy érzi megtalálta uj kedvencét az a következõ formában jelezze nekem itt, vagy PM-ben:
rendelendõ darabszám + rendelendõ cucc kódja (ha fel van tüntetve) + rendelendõ cucc rövid leirása + rendelendõ cucc feltüntetett ára.

pl: kisvirag 1db, GE9530, InuYasha Wall Scroll (<= kéretik nem lehagyni hol, melyik menüpont alatt találom meg a cuccot), 15,99$

Kéretik ezen formula betartását, megkönnyítendõ a rendelés feladását, és nehogy véletlenül mást rendeljek.


Rendelés menete:
1) Aki szeretne vmit, kiválaszja az oldalon és a fenti formában közli velem mit szeretne.
2) Ha elég ember (4-5) gyûlik össze, akkor megnézem kb mennyi lenne a rendelési költség, és kiszámlázom azt a rendelõk felé.
3) Ha mindegyik rendelõ átutalta a számlámra az elõre megállapodott összeget, akkor feladom a rendelést. Ha vki nem fizet, akkor törlõdik a rendelése.
4) kb 1 hét (elvileg 3-5 munkanap) míg összeállítják a csomagot és leveszik a számlámról a pénzt. Ekkor fogom megtudni a pontos szállítási költséget, illetve azt, hogy küldenek e minden cuccot. Megállapítom kinek mennyi jár vissza, amit akár aznap vissza tudok utalni, az általa megjelölt bankszámlára. Ha vkinek stornozzák egyik tételét, akkor természetesen visszakapja az arra befizetett összeget, illetve a kevesebb áru miatt modosul az egy fõre esõ szállítási költség is. Sajnos az elõzõ rendelésénél is volt 2 olyan tétel, ami éppen elfogyott.
5) 1-2 hét amig megérkezik Amerikából a rendelt áru. Átveszem, ellenõrzöm. Felveszem a kapcsolatot a rendelõkkel és megbeszélünk egy találkozási helyet, idõt. Ez valószinüleg vmelyik meet idõpontjára fog esni, lévén én a meló miatt csak hétvégén érek rá.
6) Rendelõ átveszi a cuccot (estleg akkor kapja vissza a visszajárót) és boldogan távozik.


GyIK:
- Egy före esõ rendelési költség = Rendelt cumo(k) ára + a rendelõre esõ becsült szállítási költség.
- Rendelõre esõ becsült szállítási költség = (összes becsült szállítási költség / összes rendelt áru száma) x adott rendelõ által rendelt dolgok száma. Ergo minnél többet rendelsz, annál többet fizetsz a szállítási költségbe.
- A szállítási költség azért becsült, mert amig nem adják fel a csomagot, addig õk sem tudják mennyibe is fog kerülni.
- Elõzetesen megállapitott fizetségnél az aktuális HUF/$ árfolyamot veszem figyelmbe, tehát elõfordulhat, hogy az árfolyamingadozás miatt rá kell fizetned, vagy kapsz vissza pénzt.
- Én nem vállalok semmilyen felelõsséget egésszen addig, amig ki nem hozza a posta a cuccot, és a kezeim közé nem kerül a csomag. Ha az én hibámból rongálódik meg vmi, akkor természetesen visszafizetem az árát.
- Ha vmi problémád van a megérkezett árúval, akkor neked kell reklamálnod a cégnél (ld.: elõzõ pont)
- Ha vmi plussz választási lehetõség van (pl L-XXL poloméret, fekete vagy szürke legyen a pénztárca), akkor ezt is jelezd.
- Rendeléseket csak a Japanimationról fogadok el. Egyszerre rendelünk egy helyrõl, akkor értelemszerûen olcsobb lesz az egy före esõ szállitási költség is amerikából, mert öbbfelé osszlik. Ez a hely már bejáratott, és azon kevesek közé tartozik, akik szállítanak Magyarországra is.
- Bármit rendelhetsz ami a honlapon van.
- Nekem semmi hasznom nincs a rendelésen azon az pár forint aprón kívül amit az elõzõ rendelésnél nem kértek vissza. Azt, hogy én intézem a rendelést és te is rendelhetsz, az nem jog, hanem lehetõség. Kéretik ezt figyelembe venni.

Ha estleg nem világos vmi, akkor olvasgasd az elõzõ postokat, vagy kérdezz engem.


P.S.: Kvikveg: még van 323 Ft hitelkereted :)

Kvikveg

Quote from: katz...
P.S.: Kvikveg: még van 323 Ft hitelkereted :)
:D Mazsolazok-mazsolazok...
Squeeziesben vagy egy tok edi Hello Kitty! es elfogyott! Aaaa! (Egyaltalan mi az a squeezie?? :eeek: )
Anime Clocks - Spike detto. (kep)
Hello Kitty keychains - kesz, ezek annyira cukik, ááááá, kitort a rozsaszin korszakom!!! (Megj: egy db 3.90. mindketto 10 - asszem mindharom volt eredetileg... :lul: ) Azert a Trigun se rossz... Foleg a macska :D Kuro-neko plush - aranyos, de ha hirtelen szembejonne, szivrohamot kapnek asszem.
Na nezzuk penz...  :3x3:  :eeek: :o  :morci: Khm, ize.. Majd legkozelebb. Addigra remelhetoleg a keszleteket is feltoltik...
Hello Kitty keychain azert meg eselyes. Hmmmm...
Ja, Hellsinges tarcat meg tudom mutogatni/lefenykepezhetem mindenfele szogekbol ha valakit erdekel. Meg Totoro plusseim vannak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

ed :D  nekem viszont egy ilyenre még pont futja :P
(a Sesshamarus wall-scroll mellé)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: KvikvegAnime Clocks - Spike (kep)
:cool: Ez nagyon tetszik!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: KvikvegKuro-neko plush - aranyos, de ha hirtelen szembejonne, szivrohamot kapnek asszem.
Ilyet vegyél, nagyon :cool:

Darkstar

Az itt megtalálható össz LH manga (ha jól látom 1-7, de 2 nincs :().
Lesz még valszeg több is, majd beeditelem ide. :)
Kérdés: Ezeket  a WS-eket nem tudja valaki, hol nézhetném meg nagyobban?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん