Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

katz

#690
Eddigi rendelések:
/me: Berserk TV collection 137$ [LH (57,98$+6x27,98$) 225,86$ + LH manga (7?x9,95) 70$ = 295$, ez asszem majd a következõ fizetésnapkor lesz] Nem tud vki egy helyet, ahol minnél több Berserk mangát kapni?
kisvirag: 1db, GE9530, InuYasha Wall Scroll, 15,99$; 1 db Bebop plüss Ed 13,99$
Darkstar: LH manga 7(?)x9,95$ + ?
Kvikveg: ?
thrall: ?

Quote from: DarkstarAz itt megtalálható össz LH manga (ha jól látom 1-7, de 2 nincs :().
Nem 14 van összesen?
Quote from: DarkstarAz itt megtalálható össz LH manga (ha jól látom 1-7, de 2 nincs :().
Lesz még valszeg több is, majd beeditelem ide. :)
Kérdés: Ezeket  a WS-eket nem tudja valaki, hol nézhetném meg nagyobban?
Az ebay a barátod :)

ne editelj, mert akkor nem látom az uj postok közt. Küldj PM-et vagy postolj ujat.


Bonci postolt vmit, v rendelést akart feladni?

Darkstar

#691
Quote from: katzNem 14 van összesen?
A kérdés jogos, mert annyi van, de én itt csak 7-et látok. Egyenlõre elég lesz, a többit legfeljebb megrendelem késõbb máshonnan. (Animenation-ön a próbaként összerakott 14 rész + posta 178$  :eeek: (1/3-a a szállítás)). A kérést tudomásul vettem. :) És kösz az E-bay képeket.
Quote from: katzBonci postolt vmit, v rendelést akart feladni?
Postolt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: katzRamiz: ? öngyujtokat megpróbálod ujra?
Áldozatkészséged lenyûgöz, de sajnos most épp kevés a zseton.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: katzEddigi rendelések:
/me: Berserk TV collection 137$
WTF?

Ramiz

Quote from: katzWTF?
Angol dubbal megvennéd???
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizAngol dubbal megvennéd???
frászt, de van ott japi hang is.
Nézegettem Ebayen is. Ott se kerül többe 30-40$+szállítási költségnél (20-40$)...

.Attila

Quote from: RamizAngol dubbal megvennéd???
Van rajta japán is, nem az a lényeg, hanem hogy ez egy hamisítvány.

Raggie

katz, a múltkor is a második öngyula nekem jött volna, és én most is meg szeretném próbálni. Mikorra kell vinnem a pénzt, melyik meetre, vagy máshova? Ugyan azt szeretném megrendelni, és még lehet, hogy Ramiz bátyót is ráveszem...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Raggie Gordonkatz, a múltkor is a második öngyula nekem jött volna, és én most is meg szeretném próbálni. Mikorra kell vinnem a pénzt, melyik meetre, vagy máshova?
Pénzt majd utalni kell bankszámlára, ha lesz elég embernek (4-5fõ) rendelése. kb 1 hét mulva tervezem feladni a rendelést, addig mindenki meg tudja rágni magában, h mit szeretne + thrall is irt, h pár haverja rendelni akar, de még semmi konkrét info etc, etc....
Quote from: Raggie GordonUgyan azt szeretném megrendelni
Ezt?
1 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter : 14,90 $
Quote from: Raggie Gordonés még lehet, hogy Ramiz bátyót is ráveszem...
Remélem is :D


Következõ rendelés várható idõpontja 1 vagy 2 hónap múlva, következõ fizetésnapkor :D

Raggie

Quote from: katzPénzt majd utalni kell bankszámlára, ha lesz elég embernek (4-5fõ) rendelése. kb 1 hét mulva tervezem feladni a rendelést, addig mindenki meg tudja rágni magában, h mit szeretne + thrall is irt, h pár haverja rendelni akar, de még semmi konkrét info etc, etc....
OK! :jee:
Quote from: katzEzt?
1 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter : 14,90 $
Igeeen! Az az. Remélem mostmár van nekik stock-ban!
Quote from: katzRemélem is :D
:rolleyes: csak várjuk ki a végét...(de én is)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: BonciVan rajta japán is, nem az a lényeg, hanem hogy ez egy hamisítvány.
Jaja. 3 lemezen az egész sorozat, régiómentes = HKDVD! Ezt már megtanultam, sajnos saját káromon. :(

Btw, katz én most ezt a rendelést asszem kihagyom: nemrég regdeltem eBay-rõl 4 kötet LH mangát... :)

sirtomi

Meddig lehet rendelni? Még kiszámolom a pénzem erre a hónapra elõbb :)

Edit: Ja és én nem tudok elmenni meetre, akkor hogy kaphatom meg amit rendelek?

thrall

én a rendelést, majd akor adom le, hogyha megkaptam azoktól, akik akarnak venni (ha akarnak, bár volt 1-2 jelentkezõ, mert így egyszerûbb, hogy én bepostolom majd ide), de a határidõre meglesz

Necrid^

#703
1 db z152 cowboy bebop wallscroll $ 16.99. elöre köszönöm Katz.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

#704
http://www.japanimation.com/cgi-lbin/goto.cgi?link=&page=/jstore/keychains-hellokitty.html&cart_id=3273632.17791
1 db pro206a Hello Kitty keychain  Options: Hello Kitty $3.90
1 db pro206a Hello Kitty Keychain Options: Pochacco keychain $3.90

katz: a masodikat nem lehet kivalasztani a legordulo menubol, irtam nekik, visszajelzem, ha van valami eredmeny. Ott valamit elbaltaztak...

(Ha meg kozlom, hogy all two: pro206x Hello Kitty Keyhains (All 2) 7.00  7.00 1 $ 7.00 -> tehat 7$ egyutt, 80 cent sporolas, de kedvesek. Csak azt nem lehet tudni melyik 2?! pontosabban csak sejtem, de a pingvin nem kell. *morci*)

edit: most gondolkodom, mert ha a szállítási költség ugyanannyi, mint az ára... :eeek: Hagyjuk... Annyira azért nem vagyok mániás...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Raggie Gordonkatz, a múltkor is a második öngyula nekem jött volna, és én most is meg szeretném próbálni. Mikorra kell vinnem a pénzt, melyik meetre, vagy máshova? Ugyan azt szeretném megrendelni, és még lehet, hogy Ramiz bátyót is ráveszem...
Max a következõ rendelésbe tudok beszállni, karácsonyra. De addigra olyan helyet nézzetek, ahol van Hellsing vagy legalább Akira manga is. :D

Quote from: Necrid1 db z152 cowboy bebop wallscroll $ 16.99. elöre köszönöm Katz.
Ezt majd lécci fényképezd be, amikor megvan! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizEzt majd lécci fényképezd be, amikor megvan! :D
Természetesen :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Hínnye!! Necrid koma jó ötletet adott! Én is átnéztem a japanimation oldalt kicsit tüzetesebben, és rájöttem, hogy jóval több dolgot rendelnék (ha lehet).

Szóval:
-1 db Zippo lighter (marad ugyanaz: Cowboy Bebop: Spike)
-2 db póló( Cowboy Bebop: Shadow, egy M-es és egy L-es)
-2 db Wallscroll( Cowboy Bebop: GE1476, és z181 )

Kösz katz, ha még lehet módosítani ennyit.(a fele az öcsémé lesz...)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

#708
Eddigi rendelések:
Necrid: 1 db z152 cowboy bebop wallscroll 16.99.
kisvirag: 1db, GE9530, InuYasha Wall Scroll, 15,99$; 1 db Bebop plüss Ed 13,99$
Darkstar: LH manga 7(?)x9,95$ + ?
Raggie: 1 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter, 14,90 $; 2 db póló( Cowboy Bebop: Shadow, egy M-es és egy L-es) 2x16,50$; 1 db Wallscroll Cowboy Bebop: GE1476, 16,50$; 1 db Wallscroll Cowboy Bebop: z181, 16,99$ (ez a z181-es nincs benne az akciósak közt);  (Fizetve: 2500)

Quote from: sirtomiMeddig lehet rendelni? Még kiszámolom a pénzem erre a hónapra elõbb :)
Jövö hét végé, vagyis inkább szeptember 19.
Quote from: sirtomiJa és én nem tudok elmenni meetre, akkor hogy kaphatom meg amit rendelek?
Maj vmit kitalálunk.


...

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Raggie Gordon...és én?... :confused:
Gondoltam sikerül mindenkinek értelmeznie a "...."-t. Tévedtem :rolleyes:

sirtomi

Quote from: katzJövö hét végé, vagyis inkább szeptember 19.

Maj vmit kitalálunk.

Köszi. Akkor nézelõdök aztán mindenképpen szólok, ha nem rendelek akkor is.

katz

Eddigi rendelések:
Necrid: 1 db z152 cowboy bebop wallscroll 16.99.
kisvirag: 1db, GE9530, InuYasha Wall Scroll, 15,99$; 1 db Bebop plüss Ed 13,99$
Darkstar: LH manga 7(?)x9,95$ + ?
Raggie: 1 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter, 14,90 $; 2 db póló( Cowboy Bebop: Shadow, egy M-es és egy L-es) 2x16,50$; 1 db Wallscroll Cowboy Bebop: GE1476, 16,50$; 1 db Wallscroll Cowboy Bebop: z181, 16,99$ (ez a z181-es nincs benne az akciósak közt); (Fizetve: 2500)


Quote from: sirtomiKöszi. Akkor nézelõdök aztán mindenképpen szólok, ha nem rendelek akkor is.
Ha nem rendelsz, akkor nem kell :)

Raggie

Quote from: katzGondoltam sikerül mindenkinek értelmeznie a "...."-t. Tévedtem :rolleyes:
Bocs. Csak úgy felbuzdultam most ezen a két bebopos wallscrollon! :P
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Áááááá, a macskabuszt nézzétek! :D:D:D
Ki akar a kocsijába ilyet lógatni?

katz: a becsult szallitasi koltseg hozzajarulas/1db rendelt valami most mi korul mozog?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Eddigi rendelések:
Necrid: 1 db z152 cowboy bebop wallscroll 16.99.
kisvirag: 1db, GE9530, InuYasha Wall Scroll, 15,99$; 1 db Bebop plüss Ed 13,99$
Darkstar: LH manga 7(?)x9,95$ + ?
Raggie: 1 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter, 14,90 $; 2 db póló( Cowboy Bebop: Shadow, egy M-es és egy L-es) 2x16,50$; 1 db Wallscroll Cowboy Bebop: GE1476, 16,50$; 1 db Wallscroll Cowboy Bebop: z181, 16,99$ (ez a z181-es nincs benne az akciósak közt); (Fizetve: 2500)


Quote from: Kvikvegkatz: a becsult szallitasi koltseg hozzajarulas/1db rendelt valami most mi korul mozog?
Jelenleg a becsült érték: 59,04$/14db = 4,2$/db = 828HUF/db

Kvikveg

#716
Gyozott a nem jozan esz:
http://www.japanimation.com/cgi-lbin/goto.cgi?link=&page=/jstore/keychains-hellokitty.html&cart_id=3273632.17791
2 db pro206a Hello Kitty keychain  Options: Hello Kitty $3.90/db rendel! :D
A harmadikrol, a kutyarol meg varom a valaszukat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Raggie GordonBocs. Csak úgy felbuzdultam most ezen a két bebopos wallscrollon! :P
... Tök... :ejj: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

animoni

Én is szeretnék rendelni ha lehet és ha Kvikveg nem haragszik meg :haha: !!!
A táborba nekem is nagyon megtetszett az a Hellsing-es pénztárca:)
Kérnék 1 db 615-HELLSI, Hellsing-es pénztárcát:http://www.japanimation.com/cgi-lbin/goto.cgi?link=&page=/jstore/wallets-other.html&cart_id=8330497.16619
Remélem jól irtam föl!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

katz

#719
Eddigi rendelések:
/me: something
Necrid: 1 db z152 cowboy bebop wallscroll 16.99.
kisvirag: 1db, GE9530, InuYasha Wall Scroll, 15,99$; 1 db Bebop plüss Ed 13,99$
Darkstar: LH manga 7(?)x9,95$ + ?
Raggie: 1 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter, 14,90 $; 2 db póló( Cowboy Bebop: Shadow, egy M-es és egy L-es) 2x16,50$; 1 db Wallscroll Cowboy Bebop: GE1476, 16,50$; 1 db Wallscroll Cowboy Bebop: z181, 16,99$ (ez a z181-es nincs benne az akciósak közt); (Fizetve: 2500)
animoni: 1 db 615-HELLSI, Hellsing-es pénztárca 9,99$