Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Darkstar

katz, ilyesmit  is lehet rendelni?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: Darkstarkatz, ilyesmit  is lehet rendelni?
Sztem igen. Lehet postával rendelni katalogusból kést, kardot, de ha akarod, akkor majd holnap megnézem a fegyvertörvényt.

Darkstar

Quote from: katzSztem igen. Lehet postával rendelni katalogusból kést, kardot, de ha akarod, akkor majd holnap megnézem a fegyvertörvényt.
Kössz. Nem lenne jó, ha emiatt fennakadások lennének.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: DarkstarKössz. Nem lenne jó, ha emiatt fennakadások lennének.
"4. § (1) Dobócsillag, rugóskés, ólmosbot, gumibot, boxer, elektromos
sokkoló, 20 gramm töltõanyag tömeget meghaladó gázspray csak a 3.
§ (2) bekezdésének a) pontjában meghatározott szervek részére
forgalmazható.
(2) Az (1) bekezdésben felsorolt eszközök nem kereskedelmi (turista)
forgalomban nem vámkezelhetõk.
(3) Gázspray, íj, számszeríj, szigonypuska csomagküldõ szolgálat,
ügynöki tevékenység, házalás és az információs társadalommal
összefüggõ szolgáltatás útján nem forgalmazható.

A közbiztonságra különösen veszélyes eszköz:
a) az olyan szúró- vagy vágóeszköz, amelynek szúróhosszúsága vagy
vágóéle a 8 cm-t meghaladja, továbbá a szúróhosszúság vagy a vágóél
méretétõl függetlenül a dobócsillag, a rugóskés és a szúró-,
vágóeszközt vagy testi sérülés okozására alkalmas egyéb tárgyat
kilövõ készülék (különösen: íj, számszeríj, francia kés, szigonypuska,
parittya, csúzli);
"

A (3)-as pontban nem szerepel a kés vagy a kard, szóval szerintem megrendelheted, nem köthetnek bele.

Darkstar

#724
Quote from: katzA (3)-as pontban nem szerepel a kés vagy a kard, szóval szerintem megrendelheted, nem köthetnek bele.
Kérdés: a kard mellett a dobócsillagot is nézegettem, azt külön kiemeli, viszont a 3. pont nem említi. Azt lehet vagy sem? A multkor kinyitották a vámon? Azt nem lehetett látni a dobozon?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

na, méág senki nem rendelt(MINK-rõl) (de most én fogok):
ez kell:
Eva Eyes
Color: Black

lehetõleg XXL, a biztonság kedvéért :D (amõgy XL is jó, de biztos ami biztos)

http://www.japanimation.com/cgi-lbin/goto.cgi?link=&page=/jstore/tshirts-eva.html&cart_id=8047371.11551

Necrid^

Quote from: DarkstarKérdés: a kard mellett a dobócsillagot is nézegettem, azt külön kiemeli, viszont a 3. pont nem említi. Azt lehet vagy sem?
Hogy olvasom akkor sztem semmi akadály. de katz biztos jóbban tudja.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Quote from: DarkstarKérdés: a kard mellett a dobócsillagot is nézegettem, azt külön kiemeli, viszont a 3. pont nem említi. Azt lehet vagy sem? A multkor kinyitották a vámon? Azt nem lehetett látni a dobozon?
(2) Az (1) bekezdésben felsorolt eszközök nem kereskedelmi (turista)
forgalomban nem vámkezelhetõk.

Sztem ez vonatkozik ide. A dobozt sztem nem nyitják ki, de rá van irva mit tartalmaz!
A dobocsillag felejtõs...

Darkstar

Quote from: katzA dobocsillag felejtõs...
Kár. Pedig jól néz ki. Ez van... A kard viszont valszeg lesz. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

Darkstar, mielõtt megrendelnéd a kardot, ajánlom, hogy nézz el a Hernád utcai Kelet csodái üzletbe!

A keletitõl van nemmessze, ugyanis a tulajok most jöttek haza Kínából, egy csomó gyárban voltak, és náluk elég sokféle kard elérhetõ, kicsit olcsóbban, mintha kintrõl rendelnéd, emellett ha nincs is nekik, lehet hogy olcsóbban tudnának rendelni neked.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: kisviragDarkstar, mielõtt megrendelnéd a kardot, ajánlom, hogy nézz el a Hernád utcai Kelet csodái üzletbe!

A keletitõl van nemmessze, ugyanis a tulajok most jöttek haza Kínából, egy csomó gyárban voltak, és náluk elég sokféle kard elérhetõ, kicsit olcsóbban, mintha kintrõl rendelnéd, emellett ha nincs is nekik, lehet hogy olcsóbban tudnának rendelni neked.

Ok, kössz a tanácsot, akkor gyorsan be kell iktatnom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

#731
Amit rendeltem + 1 db , GE1589 cowboy bebop wallscroll 16.50. Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Quote from: DarkstarOk, kössz a tanácsot, akkor gyorsan be kell iktatnom.
Vagy bemész bármelyik Késmánia vagy Extrametál boltba és körülnézel :)
Tudom ajánlani pl az Árkádban lévõt, de van majdnem mindegyik bevásárlóközpontban vmelyik.

Necrid^

Quote from: kisviragDarkstar, mielõtt megrendelnéd a kardot, ajánlom, hogy nézz el a Hernád utcai Kelet csodái üzletbe!

A keletitõl van nemmessze, ugyanis a tulajok most jöttek haza Kínából, egy csomó gyárban voltak, és náluk elég sokféle kard elérhetõ, kicsit olcsóbban, mintha kintrõl rendelnéd, emellett ha nincs is nekik, lehet hogy olcsóbban tudnának rendelni neked.
h jól emléxem a budaõrsi auchanban is van egy olyan kardos bolt.néz be oda ott sok katana van.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: katzVagy bemész bármelyik Késmánia vagy Extrametál boltba és körülnézel :)
Tudom ajánlani pl az Árkádban lévõt, de van majdnem mindegyik bevásárlóközpontban vmelyik.
Látom nem lesz sok szabadidõm. De nem is baj. :) Köszönöm mindenkinek a helpet!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: DarkstarLátom nem lesz sok szabadidõm. De nem is baj. :) Köszönöm mindenkinek a helpet!
Kezdésnek itt az Extrametal honlapja. Sajnos késes webáruház idehaza nem nagyon van :(

Necrid^

Quote from: katzKezdésnek itt az Extrametal honlapja. Sajnos késes webáruház idehaza nem nagyon van :(
De mert annak van egy helye a budaõrsi auchanban és láttam hogy volt.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: katzKezdésnek itt az Extrametal honlapja. Sajnos késes webáruház idehaza nem nagyon van :(
A FF nem szereti, az IE megnyitja rendesen. Viszont a termékeinknél ezt írja: "Sajnáljuk..... ez az oldal még fejlesztés alatt áll." Vagy ez most átmeneti, a t-online szarakodása miatt?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

ghihi, ha Szilvi drága elküldte volna az adatokat, a Kelet csodáinak immár lenne webáruháza... (t.i. azon dolgozom) de így egyelõre kénytelen vagy magad utánajárni :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

Quote from: DarkstarA FF nem szereti, az IE megnyitja rendesen. Viszont a termékeinknél ezt írja: "Sajnáljuk..... ez az oldal még fejlesztés alatt áll." Vagy ez most átmeneti, a t-online szarakodása miatt?

nem, ez sajna komoly, én is ledöbbentem rajta....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

#741
Eddigi rendelések:
/me: something
Necrid: 1 db z152 cb ws 16.99$; + 1 db, GE1589 cb ws, 16.50$
kisvirag: 1db, GE9530, InuYasha Wall Scroll, 15,99$; + 1 db Bebop plüss Ed 13,99$
Darkstar: LH manga 7(?)x9,95$; + 1db, OMG Wallscroll WSZ193, 15,99$
Raggie: 1 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter, 14,90 $; + 2 db póló( CB: Shadow, egy M-es és egy L-es) 2x16,50$; + 1 db Ws CB: GE1476, 16,50$; + 1 db Ws CB: z181, 16,99$ (ez a z181-es nincs benne az akciósak közt); (Fizetve: 2500)
animoni: 1 db 615-HELLSI, Hellsing-es pénztárca 9,99$
thrall: 1db, polo Eva Eyes Color: Black (XL vagy XXL) 16,50$ (ez az amelyiknek nincs képe?)
kvikveg: 2 db pro206a Hello Kitty keychain Options: Hello Kitty $3.90/db

Necrid^

#742
Quote from: Darkstar+ OMG Wallscroll WSZ193 1db
Hogy hogy nem a 3-más?:D

Edit: katz h jól emléxem kvikveg is rendelt vmi.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Na megegyszer! ENISENISENIS!
Gyozott a nem jozan esz:
http://www.japanimation.com/cgi-lbin/goto.cgi?link=&page=/jstore/keychains-hellokitty.html&cart_id=3273632.17791
2 db pro206a Hello Kitty keychain  Options: Hello Kitty $3.90/db rendel! :D
A harmadikrol, a kutyarol meg varom a valaszukat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Eddigi rendelések:
/me: something
Necrid: 1 db z152 cb ws 16.99$; + 1 db, GE1589 cb ws, 16.50$
kisvirag: 1db, GE9530, InuYasha Wall Scroll, 15,99$; + 1 db Bebop plüss Ed 13,99$
Darkstar: LH manga 7(?)x9,95$; + 1db, OMG Wallscroll WSZ193, 15,99$
Raggie: 1 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter, 14,90 $; + 2 db póló( CB: Shadow, egy M-es és egy L-es) 2x16,50$; + 1 db Ws CB: GE1476, 16,50$; + 1 db Ws CB: z181, 16,99$ (ez a z181-es nincs benne az akciósak közt); (Fizetve: 2500)
animoni: 1 db 615-HELLSI, Hellsing-es pénztárca 9,99$
thrall: 1db, polo Eva Eyes Color: Black (XL vagy XXL) 16,50$ (ez az amelyiknek nincs képe?)
kvikveg: 2 db pro206a Hello Kitty keychain Options: Hello Kitty $3.90/db
Quote from: KvikvegNa megegyszer! ENISENISENIS!
Gyozott a nem jozan esz:
http://www.japanimation.com/cgi-lbin/goto.cgi?link=&page=/jstore/keychains-hellokitty.html&cart_id=3273632.17791
2 db pro206a Hello Kitty keychain  Options: Hello Kitty $3.90/db rendel! :D
A harmadikrol, a kutyarol meg varom a valaszukat.
Sry, tényleg, update megvolt.

Kösz Necrid!

Ez a keychain rendelés elég érdekes. 1 db 3,90$ all two 10$ WTF?

Necrid^

Quote from: katzKösz Necrid!
Nincs mit ,csak ne maradjón senki semmiból. föleg Master fõvámpir :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: katz...
Ez a keychain rendelés elég érdekes. 1 db 3,90$ all two 10$ WTF?
Ha a kosarba teszed, ott mar rendben vannak. Valamit ott elirtak egyszeruen.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: NecridHogy hogy nem a 3-más?:D

Egyszerû: az itt nincs. Majd máshonnan rendelem meg, de meglesz. :) Majd szólok, amikor rendelem, egyébként innen lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: katzthrall: 1db, polo Eva Eyes Color: Black (XL vagy XXL) 16,50$ (ez az amelyiknek nincs képe?)
a bal felsõ (ez)

Darkstar

+IY Wallscroll P102 (ez nem nekem lesz, rin kapja ajándékba. :)) 1db
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん