Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

katz

/me: something
Necrid: 1 db z152 cb ws 16.99$; + 1 db, GE1589 cb ws, 16.50$
kisvirag: 1db, GE9530, InuYasha Wall Scroll, 15,99$; + 1 db Bebop plüss Ed 13,99$
Darkstar: LH manga 7(?)x9,95$; + 1db, OMG Wallscroll WSZ193, 15,99$; + 1 db IY WS P102 15,99$
Raggie: 1 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter, 14,90 $; + 2 db póló( CB: Shadow, egy M-es és egy L-es) 2x16,50$; + 1 db Ws CB: GE1476, 16,50$; + 1 db Ws CB: z181, 16,99$ (ez a z181-es nincs benne az akciósak közt); (Fizetve: 2500)
animoni: 1 db 615-HELLSI, Hellsing-es pénztárca 9,99$
thrall: 1db, polo Eva Eyes Color: Black (XL vagy XXL) 16,50$ (ez az amelyiknek nincs képe?)
kvikveg: 2 db pro206a Hello Kitty keychain Options: Hello Kitty $3.90/db
Quote from: Darkstar... (ez nem nekem lesz, rin kapja ajándékba. :))
Hát persze :)


Következõ rendelést november közepére/végére tervezem, h legyen majd jó kis animés karácsonyi ajándék...

Feldin

Quote from: Darkstarkatz, ilyesmit  is lehet rendelni?
De ugye ezt csak dísznek akarod?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Raggie

Quote from: FeldinDe ugye ezt csak dísznek akarod?
Mivel egy eredeti kb sokszor ennyibe kerül ezért valszeg, hogy csak dísz! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kisvirag

egyébként nem feltétlen. Tény, hogy ezek élezetlen kardok,
de a gyakorlók azok kb ilyen árban vannak. azaz a harcmûvészek bizony-bizony gyakorolnak ilyennel, de azért legtöbben csak dísznek veszik :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: FeldinDe ugye ezt csak dísznek akarod?
Annak. Most nem vagyok nagyon eleresztve, úgyhogy nem futja még csak "majdem eredetibbre" sem (kb 400 angol király font). De még elõbb itthon is meg kell néznek a többiek ajánlása alapján.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

/me: something
Necrid: 1 db z152 cb ws 16.99$; + 1 db, GE1589 cb ws, 16.50$
kisvirag: 1db, GE9530, InuYasha Wall Scroll, 15,99$; + 1 db Bebop plüss Ed 13,99$
Darkstar: LH manga 7(?)x9,95$; + 1db, OMG Wallscroll WSZ193, 15,99$; + 1 db IY WS P102 15,99$
Raggie: 1 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter, 14,90 $; + 2 db póló( CB: Shadow, egy M-es és egy L-es) 2x16,50$; + 1 db Ws CB: GE1476, 16,50$; + 1 db Ws CB: z181, 16,99$ (ez a z181-es nincs benne az akciósak közt); (Fizetve: 2500)
animoni: 1 db 615-HELLSI, Hellsing-es pénztárca 9,99$
thrall: 1db, polo Eva Eyes Color: Black (XL vagy XXL) 16,50$ (ez az amelyiknek nincs képe?)
kvikveg: 2 db pro206a Hello Kitty keychain Options: Hello Kitty $3.90/db
Shiroi: 1 db Berserk WS; 1 db IY WS


Jobb esetben a kard rozsdamentes acél, de diszkardoknál elõfordul vmilyen felületkezelt (kromozott, lakkozott) sima acél (ami természetesen egy idõ után elkezd korrodálódni), illetve spiáter (cinköntvény). Utobbi elég törékeny. + Feltehetõleg vmi mûanyag markolata van...

kisvirag

Quote from: Darkstar(kb 400 angol király font).

hümm
ez ütött
itthon 20-25kért már nagyon szép katanákat lehet kapni....
de tien vagy tao már 9-10k -ért is akad. Attól függ, milyen a markolata, milyen a tokja, van e diszités a pengén, meg a penge maga milyen anyagból van.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: kisviraghümm
ez ütött
itthon 20-25kért már nagyon szép katanákat lehet kapni....
de tien vagy tao már 9-10k -ért is akad. Attól függ, milyen a markolata, milyen a tokja, van e diszités a pengén, meg a penge maga milyen anyagból van.
Egy minõségi, harcra is használható kard 100k fölött kezdõdik a boltban...

Ramiz

Quote from: katzEgy minõségi, harcra is használható kard 100k fölött kezdõdik a boltban...
Ld még: Blood the last vampire-ben a dísztárgybolt kirakatából kicsórt kard esete. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Történt egy kis váltózás a CB z152 WS helyet az IY p135 WS 15.99.Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kisvirag

Quote from: katzEgy minõségi, harcra is használható kard 100k fölött kezdõdik a boltban...
majdnemeredetibbrõl volt szó :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: kisviragmajdnemeredetibbrõl volt szó :hehe:
Az is csak az. Egy tényleg eredeti szvsz milliós tétel. (de min. sokszázezres). Sz meg a másik, hogy olyat nem is nagyon lehet csak úgy venni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: Darkstarolyat nem is nagyon lehet csak úgy venni.
Black Market? :) nincs olyan hogy nem lehet venni.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kisvirag

nembaj, majd te is kiugrasz a Hanzo bácsihoz, kellemesen rámosolyogsz, hátraveted kaukázusi szõke hajad, majd japanul megjegyzed, hogy milyen jól jönne neked egy kard, és máris ugrani fog, hogy megcsinálja neked :haha: :D
(akinek nem világos, az akkor még nem látta a Kill Billt...)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Feldin

Quote from: kisviragegyébként nem feltétlen. Tény, hogy ezek élezetlen kardok,
de a gyakorlók azok kb ilyen árban vannak. azaz a harcmûvészek bizony-bizony gyakorolnak ilyennel, de azért legtöbben csak dísznek veszik :)
csak hogy megnyugtassalak amivel harcmûvészek gyakorolnak azok 100enél kezdõdnek.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

kisvirag

Quote from: Feldincsak hogy megnyugtassalak amivel harcmûvészek gyakorolnak azok 100enél kezdõdnek.

amivel a gazdag harcmûvészek gyakorolnak...

persze az is kérdés, hogy milyen harcmûvészek. Én kung-fusokról, tájcsisokról tudom, hogy az általam fentebb emített összegek környékén veszik meg az elsõ/második, kezdeti gyakorlóikat.

De ezen egyébként felesleges vitatkozni. Ennyiért, annyiért is lehet kapni, és mindenkinek szive joga, hogy mennyit tud, és hajlandó szánni rá.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

/me: something
Necrid: 1 db IY p135 WS 15.99; + 1 db, GE1589 cb ws, 16.50$
kisvirag: 1db, GE9530, InuYasha Wall Scroll, 15,99$; + 1 db Bebop plüss Ed 13,99$
Darkstar: LH manga 7(?)x9,95$; + 1db, OMG Wallscroll WSZ193, 15,99$; + 1 db IY WS P102 15,99$
Raggie: 1 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter, 14,90 $; + 2 db póló( CB: Shadow, egy M-es és egy L-es) 2x16,50$; + 1 db Ws CB: GE1476, 16,50$; + 1 db Ws CB: z181, 16,99$ (ez a z181-es nincs benne az akciósak közt); (Fizetve: 2500)
animoni: 1 db 615-HELLSI, Hellsing-es pénztárca 9,99$
thrall: 1db, polo Eva Eyes Color: Black (XL vagy XXL) 16,50$ (ez az amelyiknek nincs képe?)
kvikveg: 2 db pro206a Hello Kitty keychain Options: Hello Kitty $3.90/db
Shiroi: 1 db Berserk WS; 1 db IY WS

thrall

Quote from: katzthrall: 1db, polo Eva Eyes Color: Black (XL vagy XXL) 16,50$ (ez az amelyiknek nincs képe?)
Nem, annak még mindíg van képe, és a bal felsõ (magyarul az 1.), amin mind 3 EVA rajta van, csak az EVA 00 az egy kicsit hátrébb, és nehezen látszik...de ha már tudod, meik az, akkor plz töröld ki ezt a részt: (ez az amelyiknek nincs képe?) , mert nem akarom, hogy roszat rendelj meg helyette :D

katz

Quote from: thrallNem, annak még mindíg van képe, és a bal felsõ (magyarul az 1.), amin mind 3 EVA rajta van, csak az EVA 00 az egy kicsit hátrébb, és nehezen látszik...de ha már tudod, meik az, akkor plz töröld ki ezt a részt: (ez az amelyiknek nincs képe?) , mert nem akarom, hogy roszat rendelj meg helyette :D
Ez a bal fölsõ?

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: DarkstarÉrdekes. Arra gondolt.
LOL. Még Firefox alatt sem jön be nekem az az egy kép...

Feldin

Quote from: kisviragamivel a gazdag harcmûvészek gyakorolnak...

persze az is kérdés, hogy milyen harcmûvészek. Én kung-fusokról, tájcsisokról tudom, hogy az általam fentebb emített összegek környékén veszik meg az elsõ/második, kezdeti gyakorlóikat.

De ezen egyébként felesleges vitatkozni. Ennyiért, annyiért is lehet kapni, és mindenkinek szive joga, hogy mennyit tud, és hajlandó szánni rá.
iaido.
és nem, amíg nincs pénz addig bokuto.
olcsóbbat nem érdemes mert szétszedi a kezed.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

thrall


Yakumo

Hello Katz!
Én még tök új és béna vagyok itt a fórumon. Az se biztos, hogy ezt jó helyre írom. Nem tudom, hogy vajon feladtad-e már az aktuális rendelést, de ha lehet én is szeretnék rendelni:

Yakumo: 1db, WSP24, Ai Yori Aoshi Wall Scroll, 16.50$

Remélem jól írtam. A kiszámlázás hogy megy? Gondolom kell hozzá a címem.
Bocs ha hülye vagyok, még nem vagyok benne a rendszerben :lame:

kisvirag

Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

Köszi Kisvirág, hogy segítesz;) Elolvastam és értem, csak azt nem tudom, hogyan fogom megtudni katz számlaszámát, ami ugye szükséges lenne;)
És õ hogy tudja kiszámlázni felém a rendelési összeget? Ezt írja a "tájékoztatóban".
Vagy ezek a dolgok PM-ben mennek, gondolom?
Don't hurt me, I'm lameness :lame:
Azt hiszem ezt a smiley-t még használom egy ideig :o

kisvirag

igen, jól ráéreztél, pm katznak, és õ majd jolmegmondja a számlaszámát :)
meg amit még kell :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

#777
Yes Sir ööö Miss?  :) I am on my way :haha:
És :zen:
off: ari a bögre:)

Raggie

LoL: rendelési gyorstalpaló? :D nemrossz!...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

1 db WSZ370, Inu Yasha Wall Scroll + 15.99$
1 db WSZ115, Berserk Wall Scroll + 15.99$
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((