Ismeri valaki a(z) ... animét?

Started by Ramiz, 2003-12-05, 10:53:51

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Titkos®Szerintem rakd fel, Tenchi Muyo GXP-t is szeressük! :)
Először jöjjön le dc-ről, és az Ultra Maniac után felmehet, de még az Ultra Maniac-et is max. pénteken tudom elkezdeni felrakni. És kell zsozso engedélye, bár szerintem a Tenchi Muyo GXP-t ő is engedni fogja :)
Xaga: Galaxy Fraulein Yuna úgy látszik nem túl népszerű, mert a dc-n nyoma sincs. Egy 15 megás videót találtam csak.

Xaga

Quote from: TriviXaga: Galaxy Fraulein Yuna úgy látszik nem túl népszerû, mert a dc-n nyoma sincs. Egy 15 megás videót találtam csak.

Biztos van vmi ott (legalább is remélem) Eddig találtam 4 zenét és 1 wallpapert róla. Trivi milyen hubokon szoktál keresgetni??

.Attila

Quote from: XagaBiztos van vmi ott (legalább is remélem) Eddig találtam 4 zenét és 1 wallpapert róla. Trivi milyen hubokon szoktál keresgetni??
Crazy CatGirl
egyet találtam, 200 megás file

Moloko

Quote from: AngelHuntertud vki ajanlani vmi Lain-hez hasonlo animet? marmint olyat amin a vegeig nem tudod h mi tortenik es a vegen is csak sejted... :)
hm... Lain jó dolog, de most olyan anime aminek a végén is csak sejted hogy mi van nem jut eszembe... ellenben tudom ajánlani a Narutarut, az is megvisel, Hellsinget (én ennél speciel nem jöttem rá, hogy mi a fene is van, de valósz csak mert darabokban láttam), jaigen: Vampire Princess Miyut, Witch Hunter Robint (ez nem annyira leterhelõ :)) meg FLCL = furikuri-t is: ez egy õrült sztori, illetve 1 db karakter õrjíti meg az egészet, de valahogy mégis olyan életszagú a dolog :D (na jó, ez erõs túlzás volt)

Ramiz

Trivi: én nem arra a katonára gondoltam, akire te, hanem arra, akit nem ők ölnek meg, hanem egy elhúzó autóból mások. Csak öszzehaverkodtak vele, és milyen kár, hogy meghalt. Na mindegy. Féltem is beírni igazából ezt a hozzász., nehogy megutálj... ^_^ De ha már animékről-véleménymomndós topic, akkor leírok egy ilyen véleményt is. Úgyis mindenkinek tök szubjektív.

A Furikuri életszagú? ??? :D ... De őrültnek őrült. ÉS FŐLEG ŐRÜLT JÓ A ZENÉJE!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Dehogy utállak meg :) Más a véleményed róla esetleg, az teljesen normális. Egyébként én már német gyerekkel is vitatkoztam a Noir-ról :)
Szóval a festőről, akkor én értettem félre. Az, hogy a festőt megölték, habár már nem emlékszem rá pontosan, az Kirika-t nagyon megrendítette. Hogy őszinte legyek, nem egészen értem, mit akartál mondani. Túl sokat gyilkoltak gondolkodás nélkül? És a festő esetében mi zavart? Na én már teljesen :confused:

Shadowolf

Quote from: RamizA Furikuri életszagú? ??? :D ... De őrültnek őrült. ÉS FŐLEG ŐRÜLT JÓ A ZENÉJE!

Na ebben egyetértünk! :tezsvir: (nézd meg a FLCL - Reel Big Fish - Kiss me deadly névre hallgató AMV-t. Nagyon ott van! :D)

roderick

Furikuri-nak részei igenis életszagúak, pont ettôl hangsúlyozódank ki az ôrült részei:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Noir: Akkor azt hiszem megin' túl bonyolult voltam... Szóval csak az fájt érzékeny kis lelkemnek, hogy annyi embert lepuffantottak (legalább 10-20-at részenkint). Már ilyen testőr-, Soldatsot fegyveres fickó és hasonló manuszokat. Azt hiszem, csak túlreagálom. :D

Furikuri-téma végére a mindenkit kielégítő zárlat: teljesen őrült, de az élet is az, ezért életszagú, de nem annyira, hogy unalmas legyen, sőt! :D De a zenéje király, abból nem engedek! :D  :cool:  :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizNoir: Akkor azt hiszem megin' túl bonyolult voltam... Szóval csak az fájt érzékeny kis lelkemnek, hogy annyi embert lepuffantottak (legalább 10-20-at részenkint). Már ilyen testőr-, Soldatsot fegyveres fickó és hasonló manuszokat. Azt hiszem, csak túlreagálom. :D
Hát akkor amit hallottam a Berserk-ről, az alapján NE nézd meg :)

roderick

Azért a Berserket is meglehet nézni... :)
Sztem pölö jobb mint a Noir és a részenkéti átlaghullaszám se nagyon más, csak a Berserkben aránytalanul van elosztva :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

.Attila

Quote from: roderickAzért a Berserket is meglehet nézni... :)
Sztem pölö jobb mint a Noir és a részenkéti átlaghullaszám se nagyon más, csak a Berserkben aránytalanul van elosztva :)
A Berserk véres? Mert a Noir azért nem. Na most a Berserkről úgy hallottam, hogy hullahegyeket csinálnak. Na azért hullahegyekről a Noir esetében nem beszélhetünk annyira.

Tiaro

A Noirhoz visszatérve: miért kellene szimpatizálni a főhősökkel...?  :uzi: Épp az a jó benne, hogy nem a jófiúkról szól.
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

.Attila

Quote from: TiaroA Noirhoz visszatérve: miért kellene szimpatizálni a főhősökkel...?  :uzi: Épp az a jó benne, hogy nem a jófiúkról szól.
Jólányokra gondoltál? Vagy azokra a "jófiúkra", akiket lepuffantanak?
Tény, hogy a főhősök nem a tipikus imádnivaló főhősök, de azért tegyük hozzá, hogy a múltjuk kényszeríti őket arra, amit csinálnak. Így nőttek fel, direkt úgy manipulálták az életüket, hogy ide jussanak, és ők ebből akartak kiszabadulni. Vagy tévednék?

Tiaro

Quote from: TriviJólányokra gondoltál? Vagy azokra a "jófiúkra", akiket lepuffantanak?

A két csajra gondoltam én is, csak hülyén hangzik a jólányok szó, nem...? :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Ramiz

Igaz, hogy a múltjuk szorításában vergődnek, de nem nagyon próbálnak tenni ellene, úgy értem, hogy mégiscsak pléhpofával puffantják halomra a fickókat. Utána meg lesokkolva néznek, amikor a Soldatsról és a múltjukról derülnek ki a dolgok. Nem tudom... két ilyen gyilkológépet... Amúgy talán nem zavarna a sok hulla.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

noriko

Kéréssel jöttem ide! Ha jár erre valaki aki látta a Wolf's Rain-t végig, és még emlékszik is rá, az jelentkezne pm-ben? a végével kapcs lenne kérdésem..
thx! :)
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Nincs szerencsém, viszont érdekel... ezek szerint neked megvan végig?  :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

noriko

Quote from: RamizNincs szerencsém, viszont érdekel... ezek szerint neked megvan végig?  :lazza:
kölcsönbe volt, mostmár nincs nálam.csak utcsó 4 rész a gépen. amúgy érdekes anime, azt aztán lehet elemezgetni!a zenéje is :cool:
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

A .hack//GIFT az hol jön?
Az eddigi sorrend, ahogy én tudom:
1. SIGN
2. LIMINALITY
3. PS2-es játékok (1. INFECTION, 2. MUTATION, és lesz 3. meg 4. rész is, edddig csak az 1. jött ki itt)

De hova jön a GIFT? :confused:

noriko

Quote from: TriviA .hack//GIFT az hol jön?
Az eddigi sorrend, ahogy én tudom:
1. SIGN
2. LIMINALITY
3. PS2-es játékok (1. INFECTION, 2. MUTATION, és lesz 3. meg 4. rész is, edddig csak az 1. jött ki itt)

De hova jön a GIFT? :confused:
juhé!! keresős feladat!!:D Nos, ezt találtam: "It was announced a while back that .hack//GIFT is an animated short featuring both .hack//SIGN and the .hack game characters together!"
Azt írják, hogy az utolsó játék mellé adják extrának.
Ugyanott leírják az egész tartalmát is: .hack//GIFT
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Quote from: norikojuhé!! keresős feladat!!:D Nos, ezt találtam: "It was announced a while back that .hack//GIFT is an animated short featuring both .hack//SIGN and the .hack game characters together!"
Azt írják, hogy az utolsó játék mellé adják extrának.
Ugyanott leírják az egész tartalmát is: .hack//GIFT
Ezen a fórumon és is jártam, de sajna nem volt, és nincs is időm megkeresni. :merci:
Akkor ez is csak egy összefoglalás.

noriko

Quote from: TriviEzen a fórumon és is jártam, de sajna nem volt, és nincs is időm megkeresni. :merci:
Akkor ez is csak egy összefoglalás.
:confused: én kikeresve linkeltem be...
Ez amúgy csak egyetlen rész. És ha jól értem, akkor amolyan kifigurázós féle.. A szereplők a Twilight Onsen :p után kutatnak. Szerintem ez minden után játszódik, azaz a játékok után, mivel a játék szereplői is megjelennek benne a .hack//SIGN szereplői mellett.
"I wish I could, but I don't want to."

roderick

#203
.hack//GIFT a játék után van, de csak elvileg, igazából egy -szvsz. nem túl jól sikerült- paródia  vanmég a .hack//Union vagy valami hasonló címü, ott viszont tényleg találkoznak a szereplök a játékból és az elsö animéböl és egy nagyot partiznak... dehát sztem ezt is ki lehet hagyni, nem okozott számomra se nagy katarzist, se esztétikai örömöt...

Liminality, meg párhuzamosan játszódik a játékokkal, minden rész a hozzá tartozó játékkal és IRL-ben zajló eseményeket dolgozza fel.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Xaga

Ismeri vki a Card Captor Sakura-t??? Milyen???

Feldin

Quote from: XagaIsmeri vki a Card Captor Sakura-t??? Milyen???
meetest tudok de fórumost nem
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: Feldinmeetest tudok de fórumost nem
:confused: Mi? A Card Captor Sakura egy anime.
Nézd meg a Pro7-en, vmikor játszák.

Feldin

Quote from: Trivi:confused: Mi? A Card Captor Sakura egy anime.
Nézd meg a Pro7-en, vmikor játszák.
jaja ismerek olyat aki ismeri
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: XagaIsmeri vki a Card Captor Sakura-t??? Milyen???

Én spéci ismerem. Magic Girl Anime. Szombat délelöttönként adják a Pro7-en. ;)

Xaga

Bárcsak lenne Pro7, 2x vigigzongoráztam az összes csatornát de nem találtam :ejj: Kénytelen leszek letölteni 1 részt hogy megtudjam milyen.