Ismeri valaki a(z) ... animét?

Started by Ramiz, 2003-12-05, 10:53:51

Previous topic - Next topic

Feldin

Quote from: bandiras2Repesve várom a befejezõ részt, de addig is ajánljatok valami hasonló pihentetõ, humoros videt. :merci:
AZUMANGA!!!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Quote from: FeldinAZUMANGA!!!!!!!!!!

Mily meglepõ ajánlat Feldintõl... :D Az tényleg humoros. De nem mindig pihentetõ...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizAz tényleg humoros. De nem mindig pihentetõ...
Nem bizony! Sõt, egyes poénok kimondottan fárasztók. De pont ettõl jó az egész :D
(Bocs, lehet, hogy ez már kicsit off volt - ezesetben kéretik törölni)

Feldin

Quote from: MohaNem bizony! Sõt, egyes poénok kimondottan fárasztók. De pont ettõl jó az egész :D
(Bocs, lehet, hogy ez már kicsit off volt - ezesetben kéretik törölni)
Kifejezetten pihentetõ! Mostanában mindig ha hazajövök edzésrõl megnézek egy rész Azu-t! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Quote from: FeldinKifejezetten pihentetõ! Mostanában mindig ha hazajövök edzésrõl megnézek egy rész Azu-t! :D

Nem lehet túl fárasztó az az edzés, ha annyi energiád marad utána, hogy Azu-t nézz!  :hehe:  :rotflol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Isi101

Látta már valaki ezt a Ghibli studiós mozit?
Szeretnék némi infót róla, de az animeinfo nem túl bõbeszédû :(

Moha

Quote from: Isi101Látta már valaki ezt a Ghibli studiós mozit?
Szeretnék némi infót róla, de az animeinfo nem túl bõbeszédû :(
Szerintem még aligha látta közülünk valaki. ;) Ez ugyanis a Howl's moving castle. A Nausicaa.net-en van pár infó róla.

Isi101

Quote from: MohaSzerintem még aligha látta közülünk valaki. ;) Ez ugyanis a Howl's moving castle. A Nausicaa.net-en van pár infó róla.
:eeek: Ez csak most, 20.án jelent meg?
Én meg azt hittem, valami régi Ghibli alkotás....
De ahoz képest már van 2 Ost, és 2 Artbook is kint :)

Hmm... Meg kell szereznem....
Köszi Moha

Feldin

Quote from: Isi101:eeek: Ez csak most, 20.án jelent meg?
Én meg azt hittem, valami régi Ghibli alkotás....
De ahoz képest már van 2 Ost, és 2 Artbook is kint :)

Hmm... Meg kell szereznem....
Köszi Moha
Hol van az a kint? :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Marfy

Az Animevilag infója szerint:
1.1 millió darab eladott jeggyel 1.4 billió yent (13.4 millió dollárt) termelt a (mozi)premier elsõ két napján Japánban Miyazaki legújabb remekmûve: a "Howl's Moving Castle". A Toho képviselõinek nyilatkozata szerint ez közel 40%-al szárnyalta túl a mester korábbi mûvének (gy.k.: "Spirited Away" - itthon "Chihiro Szellemországban" fedõnév alatt futó anime) ugyanennyi idõ alatt elért eredményét. Ezzel a "Howl's Moving Castle" elõlépett a Japán mozitörténelem legsikeresebb filmjévé. Bámulatos!

Meg kell szereznem :).

.Attila

Ez esetben óriási GRATULA a Ghiblinek :)

Ramiz

Remélem adják magyar mozikban.
Még egy közös meetes filmnézést is sinálhatnánk.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizRemélem adják magyar mozikban.
Kötve hiszem sajnos... Hacsak nem lesz ez is Oscar-díjas. Mert szerintem egyébként rá se hederítenek itthon... :(

Isi101

Az area88 moziját látta már valaki?
Érdemes letölteni?
Remélem,ezzel nem járok úgy, mint az elõzõ ghiblissel.. :bsd:
És remélem, tényleg a mozi, hiszen 540Mb, és area88.-.movie.-.eng.dub.(1985).avi névre hallgat

Cobra

Az az erdeti verzió, a sorozat annak a felújítása - kibõvítése. AnimeNFO-n nem kapott túl jó értékeket, meg hát ott a készítés idõpontja is. Ha láttad már a sorozatot, akkor lehet, hogy jobb, ha nem nézed meg.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Feldin

Mikor lesz neten? Mármint a Ghibli. Aztán csinálhatunk közös mozizást. Csak nem moziban hanem monitor elõtt :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Ne mondd, hogy nem jönnél el moziban megnézni, mert nem hiszem el!  :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Ezt ismeri vki? Milyen? Látom animenfo-n 8.9-et kapott, és a toplistán a 38. Ja és persze Comedy Romance Schoolkids mûfaj :)

noriko

#258
Quote from: TriviEzt ismeri vki? Milyen? Látom animenfo-n 8.9-et kapott, és a toplistán a 38. Ja és persze Comedy Romance Schoolkids mûfaj :)
ÓÓ a Kare Kano!! :) :) :)
ismerem ismerem! (ld. avatar)

Egyik nagy kedvencem! Legalábbis az eleje. Sajnos a második fele már nem olyan jó, és vége meg nincs is, de az elejét mindenképp ajánlom!!!
Kb az elsõ 13 rész. A 14-est mondjuk ki is lehet hagyni úgy ahogy van, mert az egész csak ismétlés, úgy, hogy összevágnak elõzõ részeket, és nincs semmi extra benne, semmi tanulságlevonás vagy ilyesmi. Úgy rémlik a következõ eleje is ismétlés, de ott már van újdonság is utána.

Hangulat és mondanivaló:
-a kapcsolatokon van a hangsúly, hogy mennyire bizonytalan lehet az ember, ha nem tudja mit gondol a másik. (én legalábbis így utólag erre emlékszem belõle)
-az elsõ kb 6 rész nagyon vicces!
-utána már komolyodik is.

a második season anyagában (asszem 13 után), már inkább a mellékszereplõk kerülnek elõtérbe, az elõzõ fõszál háttérbe szorul.

nem emlékszem hogy lett vége, csak arra, hogy az nem tetszett...
utána kerestem is a mangát, hátha találok válaszokat dolgokra.

Ha ezek után elment a kedved tõle, azért az elejét mindenképp nézd meg!!azt muszáj! ;)
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Ha vmit elkezdek, ált. befejezem, fõleg hamár a felét megnéztem ;)
Meglátjuk, sok más is vár rám... nomeg zh-k, majd vizsgák, szigorlat :S

Marfy

Quote from: TriviMeglátjuk, sok más is vár rám... nomeg zh-k, majd vizsgák, szigorlat :S
Anime mindenek elõtt ;).

.Attila

Quote from: NokiAnime mindenek elõtt ;).
És ugrik minden ösztöndíjam, fõleg a japáni ;)

roderick

Quote from: norikonem emlékszem hogy lett vége

Úgy lett vége, hogy "majd még folytatjuk"... ami nem feltétlen igaz, de tényleg úgy fejezték be, hogy minden létezö szál elzáratlan maradt... és az utolsó rész valami förtelmes volt, túl kisérleti. Hideaki Anno megint egy kicsit elszállt, miközben a pénze meg elfogyott. De amúgy összességében nekem teccet, pedig nem nagyon rajongom ezért a stílusért.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

TurboK

Crying Freeman sorozat megvan valakinek? Amióta olvastam róla az 576ban azóta akarom megnézni.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Feldin

Quote from: RamizNe mondd, hogy nem jönnél el moziban megnézni, mert nem hiszem el!  :rolleyes:
Mennék én, de nem lesz.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Marfy

Quote from: TurboKCrying Freeman sorozat megvan valakinek? Amióta olvastam róla az 576ban azóta akarom megnézni.
Nekem megvolt DVD-n a belõle készült film de az nem teccett, az anime nem tudom milyen lehet.

Dragon

Quote from: TurboKCrying Freeman sorozat megvan valakinek? Amióta olvastam róla az 576ban azóta akarom megnézni.
Valós szereplõs filmben láttam, az nem volt olyan rossz.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

TurboK

a valós szereplõs movie most lesz/volt az egyik tv csatornán (asszem Cool), nekem is onnan jutott eszembe hogy meg kéne már nézni.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Quote from: TurboKCrying Freeman sorozat megvan valakinek? Amióta olvastam róla az 576ban azóta akarom megnézni.

Az milyen? Tudsz róla valamit mondani?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marfy

Az animenfo nem is talál Crying Freeman nevû anime-t már én is kutattam utánna de nem leltem rá.