Ismeri valaki a(z) ... animét?

Started by Ramiz, 2003-12-05, 10:53:51

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Feldinjaja ismerek olyat aki ismeri
Én meg ismerem a Feldint, szóval ismerek olyat, aki ismer olyat, aki ismeri...  :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizÉn meg ismerem a Feldint, szóval ismerek olyat, aki ismer olyat, aki ismeri...  :hehe:
Mit is?..... Ja AAZT.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Feldin

Quote from: RamizÉn meg ismerem a Feldint, szóval ismerek olyat, aki ismer olyat, aki ismeri...  :hehe:
Sőt!!!
Te is ismered Sakurat aki ismeri!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Moha

Hi!

Látta valaki a Princess Tutu c. animét? Ha igen, érdekelne pár vélemény róla. Animenfo-t már olvastam, letöltési forrásom is van, csak szeretném tudni, érdemes-e leszednem. 26 részes, ránézésre érdekesnek tûnik.

Elõre is kösz.

MamaSaid

Sziasztok!

A Kiddy Grade-rõl tudtok mondani valamit? Milyen minõségû animról van szó?
Inkább gyermeteg vagy inkább "haladó" a sztori? Mit kell tudni errõl a történetrõl?

Isi101

Sziasztok !

Keresem az Innocent eye's c. animét, sajna az animeinfon semmi sincs róla,
az eredeti címét pedig nem tudom. Valami kis infó kéne ami alapján keresni lehetne...

Isi101

#216
Eddig ezt az egyetlen képet sikerült találnom róla, hátha valaki így tud róla valamit. Háttérkép

(Sajna a kép alján lévõ cím csak aranyos kis kockákkal kitöltött ablakot ad.(éljen az Sp2, mert nem támogatja a japán írásjeleket:() )

Moha

El kell szomorítsalak, de ez nem anime, hanem H-game. Legalább is nagyon annak néz ki, ugyanis a fõoldalon megerõsítést vár, hogy elmúltál 18.
Vess egy pillantást erre az oldalra!
Sokat nem értek ugyan az oldalból, de szépen fel van sorolva, hogy milyen hardver kell a futtatáshoz.

Ettõl függetlenül éppen készülhetett belõle anime, de szvsz akkor valamelyik infó oldalon fent lenne.

Shadowolf

Quote from: Isi101Eddig ezt az egyetlen képet sikerült találnom róla, hátha valaki így tud róla valamit.

Játék.

Isi101

Quote from: ShadowolfJáték.

:(

via_mala

Ismeri valaki a Gunslinger Girl-t?
3 részt láttam eddig belõle, de idáig nem derült ki semmi különös. Az animáció, a színvilág tetszik, ám a Witch Hunter Robin-nal is ez volt a helyzet, de hiába, mert a történet gyenge volt. Remélem itt lesz valami érdekes is.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Kilteh

#221
Quote from: via_malaIsmeri valaki a Gunslinger Girl-t?
3 részt láttam eddig belõle, de idáig nem derült ki semmi különös. Az animáció, a színvilág tetszik, ám a Witch Hunter Robin-nal is ez volt a helyzet, de hiába, mert a történet gyenge volt. Remélem itt lesz valami érdekes is.
Itt tulképpen le kell lombozzalak: ez az anime nem a történetével magasodik ki; inkább a "kislányok" (?) helyzete, szituációja az elgondolkodtató.
A WHR meg nekem spec tetszett :)

Quote from: roderick.hack//GIFT a játék után van, de csak elvileg, igazából egy -szvsz. nem túl jól sikerült- paródia  vanmég a .hack//Union vagy valami hasonló címü, ott viszont tényleg találkoznak a szereplök a játékból és az elsö animéböl és egy nagyot partiznak... dehát sztem ezt is ki lehet hagyni, nem okozott számomra se nagy katarzist, se esztétikai örömöt...

Liminality, meg párhuzamosan játszódik a játékokkal, minden rész a hozzá tartozó játékkal és IRL-ben zajló eseményeket dolgozza fel.
A .hack//Unison az a .hack//SIGN könyvtárban van, 28. részként amúgy, és tényleg nem egy lényeges rész...
A GIFTet meg nem lehet valójában belõni, mert ugye paródia révén nem illeszthetõ bele a történetbe - igaz, a játékban lévõ szereplõk is benne vannak, úgyhogy gondolom a játék után érdemesebb megnézni, mert úgy tudod, hogy milyenek is azok a figurák, akiket kiparodizálnak (legalábbis sztem., a játékokkal még nem játszottam...).
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Kilteh

Quote from: roderick.hack//GIFT a játék után van, de csak elvileg, igazából egy -szvsz. nem túl jól sikerült- paródia  vanmég a .hack//Union vagy valami hasonló címü, ott viszont tényleg találkoznak a szereplök a játékból és az elsö animéböl és egy nagyot partiznak... dehát sztem ezt is ki lehet hagyni, nem okozott számomra se nagy katarzist, se esztétikai örömöt...

Liminality, meg párhuzamosan játszódik a játékokkal, minden rész a hozzá tartozó játékkal és IRL-ben zajló eseményeket dolgozza fel.
A .hack//Unison az a .hack//SIGN könyvtárban van, 28. részként amúgy, és tényleg nem egy lényeges rész...
A GIFTet meg nem lehet valójában belõni, mert ugye paródia révén nem illeszthetõ bele a történetbe - igaz, a játékban lévõ szereplõk is benne vannak, úgyhogy gondolom a játék után érdemesebb megnézni, mert úgy tudod, hogy milyenek is azok a figurák, akiket kiparodizálnak (legalábbis sztem., a játékokkal még nem játszottam...).
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Dragon

Quote from: via_malaIsmeri valaki a Gunslinger Girl-t?
3 részt láttam eddig belõle, de idáig nem derült ki semmi különös. Az animáció, a színvilág tetszik, ám a Witch Hunter Robin-nal is ez volt a helyzet, de hiába, mert a történet gyenge volt. Remélem itt lesz valami érdekes is.
Szerintem jó a történet, habár inkább annak ajánlott, aki szereti a nyomasztó sztorikat. Nekem tetszett.
De errõl már írtam valahol:
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?p=45998&highlight=gunslinger#post45998
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?p=52219&highlight=gunslinger#post52219


[SPOILER]

Gyilkológép kislányos?
Bazi nagy sniper puskás?
Happyend-mentes?
 Szerintem.

[/SPOILER]
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

Quote from: bpka000Szerintem jó a történet, habár inkább annak ajánlott, aki szereti a nyomasztó sztorikat. Nekem tetszett.
[SPOILER]

Gyilkológép kislányos?
Bazi nagy sniper puskás?
Happyend-mentes?
 Szerintem.

[/SPOILER]

Szerintem ez a motívum elsõre érdekes, de elég sok animében jön elõ, és már elég unalmas. Plust elég valószerûtlen - normális kislányok már nincsenek is?  :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

bandiras2

Nincs meg vkinek at onegai twins befejezõ része? Nem rég kezdtem rászokni az anime mûfajra, (+néztem az Onegai teachert, rögtön utána egyben a twinst)és hát az FTP-n csak 12-ig van fent. Nekiálltam Edonkey -el letölteni, de tavaszra sem végez. Akinek megvan feltöltené FTP re? PLZ!!!
Press any key to continue and any other key to quit.

Moha

Quote from: bandiras2Nincs meg vkinek at onegai twins befejezõ része? Nem rég kezdtem rászokni az anime mûfajra, (+néztem az Onegai teachert, rögtön utána egyben a twinst)és hát az FTP-n csak 12-ig van fent. Nekiálltam Edonkey -el letölteni, de tavaszra sem végez. Akinek megvan feltöltené FTP re? PLZ!!!
Ha jól emlékszem a multkor még fent volt. Nem tudom, hogy hova lett, de ha zsozso megengedi, visszarakhatom.

Marfy

Láttam már valaki a fenti anime-t?
Tudnátok mondani róla pár szót, megéri letölteni? (19 rész már lejött :))

Feldin

Quote from: bandiras2Nincs meg vkinek at onegai twins befejezõ része? Nem rég kezdtem rászokni az anime mûfajra, (+néztem az Onegai teachert, rögtön utána egyben a twinst)és hát az FTP-n csak 12-ig van fent. Nekiálltam Edonkey -el letölteni, de tavaszra sem végez. Akinek megvan feltöltené FTP re? PLZ!!!
Megvan, Trivinek most adtam oda. Nála lehet érdeklõdni, mivel nekem nincs netem.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Damnatus

Hali!

Quote from: NokiLáttam már valaki a fenti anime-t?
Tudnátok mondani róla pár szót, megéri letölteni? (19 rész már lejött :))

Nekem megvan, de még nem láttam. Viszont barátom adta, ajánlotta, hogy nézzem meg, szóval én is ajánlom! ;)

Moha

Quote from: DamnatusNekem megvan, de még nem láttam. Viszont barátom adta, ajánlotta, hogy nézzem meg, szóval én is ajánlom! ;)
Szerintem is jó. Az egész olyan, mint egy plusz rész a sorozathoz. Nincs igazán "OVA szaga" :D

Mattanja

Quote from: MohaSzerintem is jó. Az egész olyan, mint egy plusz rész a sorozathoz. Nincs igazán "OVA szaga" :D
Vigyázz, te kevered a dolgokat! Damnatus nem az Onegai Twins OVA-ra reagált, hanem Noki Ayashi no Ceres-ére!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Quote from: ShiroiVigyázz, te kevered a dolgokat! Damnatus nem az Onegai Twins OVA-ra reagált, hanem Noki Ayashi no Ceres-ére!
Elnéztem. De legalább van, aki figyel.
Szóval, minasan: az elõzõ post az Onegai Twins OVA-ra vonatkozott.

Damnatus

Hali!

Quote from: Moha Elnéztem. De legalább van, aki figyel.

És van, akinek néha kihagy a figyelme  :hehe: ;)!

bandiras2

Repesve várom a befejezõ részt, de addig is ajánljatok valami hasonló pihentetõ, humoros videt. :merci:
Press any key to continue and any other key to quit.

Itachi

Quote from: bandiras2Repesve várom a befejezõ részt, de addig is ajánljatok valami hasonló pihentetõ, humoros videt. :merci:
Bár én a mûfajtól óckodom, de mondjuk nézd meg a Love Hina t.Biztos fog tecceni.Sok rajingója van.Én persz nem vagyok az.8ezért persze egyesek kb. meglincselnének. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Basara Neki

Quote from: SpectreÜdv!

Még valamikor nagyon régen láttam egy animét (bár nem 100 %, hogy az volt). Sajna már nagyon ködös az egész... Sci-fi film volt, valami olyasmi, kifejlesztettek egy szupertankot mesterséges intelligenciával, ami viszont öntudatra ébredt. Ha jól emlékszem olyan 3 android nõ üldözte a film végéig (még egy jelenetre emlékszem: egy vegpiramisról bizonygatják, hogy milyen jó golyóálló, aztán a banditák simán berobbantják...).

Egy másik: ez talán még Magyarországon is megjelent videón. A fickót lekicsinyítik és beküldik egy nõ testébe egy mechával, hogy irtsa ki a betegséget... (vagy valami ilyesmi)

Spec

Mindkettöt láttam én is... az androidok nem nök voltak két fiú és egy nõi volt egy rendölcsokára lettek rábizva, hogy képeze ki õket...

A másik anime magyar címe valami alakváltok háboruja, vagy valami hasonló volt a Mechat pedig Csodarobot 3-nak hívták... megvolt kazin szerintem valamelyik Mazinga film lehet( vagy mégse. Akkor tájt elég sok ilyen szuperrobots anime volt. )
-Some wounds never heal-
-Some tears never dry-

FF7: AC:)

Gundamel, Macrossal és más mecha kérdésel forduljatok hozzám ^_^

noriko

Quote from: NokiLáttam már valaki a fenti anime-t?
Tudnátok mondani róla pár szót, megéri letölteni? (19 rész már lejött :))
hmm..ha azóta még nem láttad, én ajánlom :)
Az volt az elsõ anime amit a usteam-rõl szedtem le :D
Engem az X-re emlékeztet a stílusa.
"I wish I could, but I don't want to."

Marfy

Quote from: norikohmm..ha azóta még nem láttad, én ajánlom :)
Az volt az elsõ anime amit a usteam-rõl szedtem le :D
Engem az X-re emlékeztet a stílusa.

Nem láttam még azóta mert még nem tudtam hazahozni.
De amint elhozom rögtön megfogom nézni :).

Shadowolf

Quote from: Basara NekiA másik anime magyar címe valami alakváltok háboruja, vagy valami hasonló volt a Mechat pedig Csodarobot 3-nak hívták... megvolt kazin szerintem valamelyik Mazinga film lehet( vagy mégse. Akkor tájt elég sok ilyen szuperrobots anime volt. )

Egész pontosan: Transzformerek háborúja (tulajdonképpen azért vettem ki anno a videotékában mert azt hittem hogy "a" transformerekhez van valami köze :rolleyes: ). Nekem is még megvan valahol kazin...