Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Shadowolf

Na itt volnának az (eredetileg a tábor utánra) ígért képek. :D

Azumanga 1
Azumanga 2
Azumanga 3
Azumanga 4
Love Hina
Scrapped Princess

A 3. és 6. képet kérlek nézzétek el nekem. ^^"

Lajoosh

hát ezek valami eszméletlen jó rajzok! :cool:
a 3. kép nagyon :lol:

Xaga

Szerintem is nagyon jóóók föleg a 3. kép :D


Kupo

Csináltam egy Imperialdramonos hátteret:

Imperialdramon

poharka

Quote from: KupoCsináltam egy Imperialdramonos hátteret:

Imperialdramon


 :cool:  :cool: Nagyon jó lett :D

Exo

Quote from: ShadowolfNa itt volnának az (eredetileg a tábor utánra) ígért képek. :D

Azumanga 1
Azumanga 2
Azumanga 3
Azumanga 4
Love Hina
Scrapped Princess

A 3. és 6. képet kérlek nézzétek el nekem. ^^"

Nagyon jópofák a rajzok...nagyon jól visszaadják a szereplõk jellemzõit :jee:

Kupo>> Zsír a háttér :cool:

Freyja

Quote from: FeldinÉn már látom mi lesz a táborban! Engem fogtok tanítani rajzolni :D
És megtörtént :D :D :D

Kalibur

Quote from: FreyjaÉs megtörtént :D :D :D
Yaaay!
Majd linkelhetnél eredményeket!
Shadowolfnak nagy ölelés: rég láttam munkáit, kollega, ugyanúgy ahogy egyébként magát is (neem, nem a fórumon, hanem IRL ), mindenesetre a képek jók lettek ^^
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kupo

Rajzoltam két képet:
Egy Cloudot az FFVII-bõl: Cloud
Egy D-t a Vampire Hunter D-bõl: D

Shadowolf

Quote from: KupoRajzoltam két képet:
Egy Cloudot az FFVII-bõl: Cloud
Egy D-t a Vampire Hunter D-bõl: D

Mindkettö nagyon jó, de legközelebb ne .bmp-ként töltsd fel öket, hanem inkább .jpg-ként vagy .gif-ként. :)

Csaszi

Itten vala egy új képem, ha sikerül végre belinkelni... Idõközben két barátommal összehoztunk egy egyelõre még csak rajzos oldalt, ha vkmelyõtöknek van kedve ugorjon be! Szerintem pofás lett                          

http://triwolves.atw.hu

Duality  Remélem mûkszik'...
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Exo

Quote from: CsasziItten vala egy új képem, ha sikerül végre belinkelni... Idõközben két barátommal összehoztunk egy egyelõre még csak rajzos oldalt, ha vkmelyõtöknek van kedve ugorjon be! Szerintem pofás lett                          

http://triwolves.atw.hu

Duality  Remélem mûkszik'...

Naggyon :kiraly: :jee: :cool: elismerésem!!!

Kupo> jók a képek

Csaszi

Quote from: ExoNaggyon :kiraly: :jee: :cool: elismerésem!!!

Kupo> jók a képek

Hé köszi!  :haha:
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Meske

#1634
Quote from: ExoNaggyon :kiraly: :jee: :cool: elismerésem!!!
Csatlakozom!  :cool:  :kiraly:
Csak így tovább Csaszi!!  :jee:

EDIT: Egy megjegyzésem lenne csak: Hány éve tanulod a franciát? Csak azért mert, két franciatanárnõs képnek a címe, eléggé franciátlanra sikeredett... Az egyik képnél az egyik szót rontottad el, a másiknál a másikat.  :_piszka: Na jó, most nem piszkálni akarlak, csak megjegyzem, hogy helyesen így hangzik: Petite madame (mert, ugye ha jól vettem ki, akkor a tanárnõd nõnemû  :haha: )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

NAZSi

Quote from: MeskeAz egyik képnél az egyik szót rontottad el, a másiknál a másikat.  :_piszka: Na jó, most nem piszkálni akarlak, csak megjegyzem, hogy helyesen így hangzik: Petite madame

Meske, én nem találtam semmi hibát a képek címeiben... nem tom mire gondolhattál... (amúgy kösz h szóltál ;)  :p )
Ha lesz egy kis idõtök nézzetek fel a fórumunkra, mert bizony jól jönne még pár tag meg egy kis élet....

Csaszi

#1636
Quote from: NAZSiMeske, én nem találtam semmi hibát a képek címeiben... nem tom mire gondolhattál... (amúgy kösz h szóltál ;)  :p )
Ha lesz egy kis idõtök nézzetek fel a fórumunkra, mert bizony jól jönne még pár tag meg egy kis élet....

Tudom, hogy most mániákusnak tartotok, de hajnali 7-kor keltem, mer egy csapat tetõfedõ végzi aldásos szorgalommal a munkáját az ablakom alatt/felett--->micsináljon az ember korán reggel, ha nem gépezik  :confused:
NAZSi - Tényleg helyesen vannak írva a kommentárjaink, de ne feledd a vendégnek mindíg igaza van...kivéve amikor nem  :jee:

Ja, és téleg' nézzetek be a fórumra, már asszem' vagyunk kb 6-an :)
Oh, mégvalami: "Ha jól vettem ki a tanárnõd nõnemû" hááát....sz'al egyelõre én még azon töprengek, hogy egyáltalán ember-e? hehe
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Meske

Quote from: NAZSiMeske, én nem találtam semmi hibát a képek címeiben... nem tom mire gondolhattál... (amúgy kösz h szóltál ;)  :p )
Ha lesz egy kis idõtök nézzetek fel a fórumunkra, mert bizony jól jönne még pár tag meg egy kis élet....
Amikor megnéztem, akkor még helytelenûl volt írva, de most megnéztem újra és ki lett javítva. :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Xaga

Ha jól emléxem volt igény egy Open canvas tutorialra. Nos én találtam egyet Õ lenne az. (-=Link=-)
OpenCanvas legújabb verziója: -->
tti zohigorp kcarc

Tiaro

Hello!
Bár mostanában nem igen jártam erre, bátorkodtam visszasunnyogni egy új rajzzal, hátha lesz még több is...

http://usteam.uw.hu/pictures/f/pics/1091824754998.jpg

GL, HF! :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Xaga

Quote from: TiaroHello!
Bár mostanában nem igen jártam erre, bátorkodtam visszasunnyogni egy új rajzzal, hátha lesz még több is...

http://usteam.uw.hu/pictures/f/pics/1091824754998.jpg

GL, HF! :D

WoW!! Tök jó, menyit szenvedtél vele??
Jut eszembe a Mágus threadet nem akarod folytatni? Most kezdtem le olvasni a Karnevált.

Exo

Quote from: TiaroHello!
Bár mostanában nem igen jártam erre, bátorkodtam visszasunnyogni egy új rajzzal, hátha lesz még több is...

http://usteam.uw.hu/pictures/f/pics/1091824754998.jpg

GL, HF! :D

Áll a földön...:jee: :cool: :appl:

Tiaro

Xaga: Igazából nem sokat, csak vettem egy hiper-menõ cerkakészletet, és gondoltam, kipróbálom. :D

Off rész: ezt már kérdezték páran, de egyelõre forgalmi vizsga/ korrepetálás/ nyaralás mellett nem mûködik. Sorry, majd csak alakul vhogy. :rolleyes:

Exo: :merci:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Tiaro

Kép

Még mindig nem adtam fel....  :gevumezs:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Rounin

Quote from: ShadowolfNa itt volnának az (eredetileg a tábor utánra) ígért képek. :D

Azumanga 1
Azumanga 2
Azumanga 3
Azumanga 4
Love Hina
Scrapped Princess

A 3. és 6. képet kérlek nézzétek el nekem. ^^"

Kissé szabadszájúan fogalmazva bitang sokat fejlõdtél :)

Freyja

Quote from: KaliburYaaay!
Majd linkelhetnél eredményeket!
Nemtom kinél van az az alkotás, ami ebbõl született...:D
Elég sokan közremûködtek benne... Ha valaki tud arról a rajzról valamit,  scannelje be, és tegye itt közkinccsé! :D

Tiaro

Végre ügyeskedtem vmit a régi idõk emlékére,

cb

de közben észrevettem, hogy néhány új tehetség galádul betört a pictures/fanart szekcióba, és valami brutális módon építik le az ember önbizalmát.  :wtf:
(épp elég volt Saorin túltenni magam  :rotflol: )

Érdemes megnézni, aki eddig nem tette volna.

A kedves rajzolókat pedig megkérjük, maradjanak ott, ahol vannak, embereink azonnal megérkeznek...  :bsd:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Rounin

Quote from: Tiaroés valami brutális módon építik le az ember önbizalmát.  :wtf:
:

Hajjaj. A brutálison legalább 5 tonna nyomaték. :)

Feldin

Quote from: TiaroKép

Még mindig nem adtam fel....  :gevumezs:

Hm. Akkor miért titkolod a képet? :D
Szóval rossz a link.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: KaliburYaaay!
Majd linkelhetnél eredményeket!
Shadowolfnak nagy ölelés: rég láttam munkáit, kollega, ugyanúgy ahogy egyébként magát is (neem, nem a fórumon, hanem IRL ), mindenesetre a képek jók lettek ^^
Ööö...
Még veszek leckéket :D
Majd keresek/rajzolok vmit.
Mondjuk egy Tomo chan-t :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s