Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Az új, 16. Detective Conan opening nagyon király! :lazza:

Necrid^

Quote from: SaiyaGinAz új, 16. Detective Conan opening nagyon király! :lazza:
alap. :lazza: mivan te is DC fan lettél?:D vagy már régóta az vagy? neked volt a jin avatár... nem emléxem.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

#722
Quote from: Necridalap. :lazza: mivan te is DC fan lettél?:D vagy már régóta az vagy? neked volt a jin avatár...
Már pár éve az vagyok. :lul: Mit gondolsz, miért SaiyaGIN néven regisztráltam annó? :lazza:
Igen, õ volt az avatarom.

Necrid^

Quote from: SaiyaGinMár pár éve az vagyok. :lul: Mit gondolsz, miért SaiyaGIN néven regisztráltam annó? :lazza:
SaiyaGin.. Kicsit DB-es. de mind1 :D , amugy jó tudni :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: NecridSaiyaGin.. Kicsit DB-es. de mind1 :D , amugy jó tudni :)
Tudom, a DBZ volt az 1. anime, amit megkedveltem, a DC a 2. ;) Még akkor kezdtem el németül nézni, amikor a némettudásom a "ja, und, nein" szavakból állt.   :kiraly:
Kezdem azt érezni, hogy  :_off: vagyunk.;)

Maron

QuoteAz új, 16. Detective Conan opening nagyon király! :lazza:

Quote from: Necridalap. :lazza:

Csatlakozom  :lazza:

Squazee2005

Quote from: SaiyaGinAz új, 16. Detective Conan opening nagyon király! :lazza:

Kicsit meglepõ volt, de:  :jee:  Mármint a többi openinghez képest volt nagy újítás. Sztem. :eeek:

Egyébként én a B'z zenéjét ímádom nagyon. Az Overture, Everlasting, One, Giri-giri chop... :cool:

Kekonu

Hi all!
Keresek egy számaot : a Hellsing Dead Zone epizódjában mikor walter kijön az ajtón utáni ( 9:53 ) háttérzene után érdeklödnék (cím)  mert az ostban nemigen találtam meg!
Köszönöm!
"Õ nem ismer félelmet... bár még sok szó van amit    
nem ismer... "

Necrid^

Quote from: KekonuHi all!
Keresek egy számaot : a Hellsing Dead Zone epizódjában mikor walter kijön az ajtón utáni ( 9:53 ) háttérzene után érdeklödnék (cím)  mert az ostban nemigen találtam meg!
Köszönöm!
Hellsing OST
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Még mindig Eremetar Gerad OST-jét hallgatom! És még mindig nagyon jóó! Plussz most kicsit visszatértem a Chrono Cross és Crono Trigger OST-jéhez is. Imádom azokat a lassú zenéket!

Relunx

Moha

Quote from: White SeeDA filds of hope nagyon király.
Egyetértek! Nem láttam a Gundam-et, de az a szám megvan és nekem is tetszik! :jee: Kiraktam kazettára, hogy a kicsiban is tudjam hallgatni. :)

lord gabor

Sziasztok! Most néztem meg a Cowboy Bebop - The Movie-t, és nagyon szeretném a zenéjét letölteni valahonnan. Ha tudnátok linket adni az OST-hez, annak nagyon örülnék. Fõleg a következõ számokat keresem:
Powder
Diggin'
Time to know ~ Be waltz

A segítségeteket elõre is nagyon köszönöm!

Necrid^

Quote from: lord gaborSziasztok! Most néztem meg a Cowboy Bebop - The Movie-t, és nagyon szeretném a zenéjét letölteni valahonnan. Ha tudnátok linket adni az OST-hez, annak nagyon örülnék. Fõleg a következõ számokat keresem:
Powder
Diggin'
Time to know ~ Be waltz

A segítségeteket elõre is nagyon köszönöm!
Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ready2

mar eleg regota keresem az X tv ost-jet siker nelkul. vki tud rola vmit? egyaltalan letezik? vki tasukete :)

Necrid^

Quote from: Ready2mar eleg regota keresem az X tv ost-jet siker nelkul. vki tud rola vmit? egyaltalan letezik? vki tasukete :)
click:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ready2

Quote from: Necridclick:)

hontoni arigatou :)

SaiyaGin

Valaki hallotta már az új DC-endinget?
Nekem tetszik.:)

lord gabor

Quote from: NecridClick
Köszönöm a linket, de lenne egy kérdésem. Egyszer már belefutottam ebbe a torrentbe, de nekem volt vele egy problémám. A letöltött zenék összevissza vannak keverve. Ilyenek vannak, hogy megy egy szám, majd 20 másodperc után egy másik szám jön, utána fél perc után egy mások, és így tovább. Ez csak azért van, mert nem az egészet töltöttem még le? Mert ha csak emiatt nem jó  (torrent sajátosság?), akkor letöltöm, de ha alapból ilyen pocsék minõségû, akkor nem foglalkoznék vele...
Én pontosan ezt kezdtem el letöltöteni: http://www.boxtorrents.com/details.php?id=11564

Maron

Quote from: SaiyaGinValaki hallotta már az új DC-endinget?
Nekem tetszik.:)

*jelentkezik*

Nekem is :) Sayuri Iwata egyébként is akedvenceim között van^^
Várom már a november 9-et, akkor jelenik meg az ending és az opening kislemeze is =)

Necrid^

Quote from: Ready2hontoni arigatou :)
IE, nandimonaly :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: Maron*jelentkezik*

Nekem is :) Sayuri Iwata egyébként is akedvenceim között van^^
Várom már a november 9-et, akkor jelenik meg az ending és az opening kislemeze is =)

Észrevetted, hogy a feliratban Everytime helyett Eveytime-ot  írtak? :D

Necrid^

Quote from: SaiyaGinValaki hallotta már az új DC-endinget?
Nekem tetszik.:)
az nem kifeljezés hogy tetszik. :hail:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Maron

Quote from: SaiyaGinÉszrevetted, hogy a feliratban Everytime helyett Eveytime-ot  írtak? :D

Nem :D De majd figyelek :D

death_scythe

#743
Hali
Leszedtem egy Madlax OST-t(a kisebbet) a boxtorrent-ről és nem találok két számot köztük ami pedig nagyon tetszett a sorozatban. Az egyik a Madlax 19-ik részében 12:10-nél kezdődik, a másik a 25-ik részben 12:00-nél kezdődik lehet hogy ugyanaz a két szám(nekem nem úgy tűnt, de a hangulatuk hasonló). Ha valaki ki tudna segíteni ezeknek a címével vagy egy helyel ahol ezek meg vannak biztosan (inkább a címük kéne) azt nagyon meg tudnám köszönni .
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Kusanagi

Hali, mondjatok már nekem, olyan torrentet, hubot vagy ftp-t ahonnan sok-sok anime soundtrack tölthetõ le!

Necrid^

Quote from: KusanagiHali, mondjatok már nekem, olyan torrentet, hubot vagy ftp-t ahonnan sok-sok anime soundtrack tölthetõ le!
boxtorrents
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kusanagi

Quote from: Necridboxtorrents

Hát csak az a baj, hogy már elég sokan vannak, és nem tudok regelni!

Necrid^

Quote from: KusanagiHát csak az a baj, hogy már elég sokan vannak, és nem tudok regelni!
ez most nem értem, hogy érted hogy nem tudsz regelni? :confused:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kusanagi

Quote from: Necridez most nem értem, nem tudsz Regelni? :confused:

Nem tudok keresni, amíg nem regisztráltam, de azt meg nem engedi!

Moha

Quote from: Necridez most nem értem, hogy érted hogy nem tudsz regelni? :confused:
Egy ideje nem lehet regelni (állítólag technikai probléma), ki volt írva az oldalon a hírekbe is.