Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

emperor

Quote from: Chronos[Anime-MX]-es cuccok mindig jöhetnek...:)

CHRONOS

Okes ;) Kinézek valamit :)
Loyalty Never Dies


    Shock12

    Quote from: emperorOkes ;) Kinézek valamit :)
    Ha nagyon szeretnél segíteni, örömmel venném, ha a Kiddy Grade-et átvennéd a vállamról... (mostanában soha nem vagyok itthon, és a gépet nem szeretem viharra hajló időben otthon hagyni bekapcsolva...)
    Annyi, hogy feltöltés előtt nézdd meg az elnevezési konvenciót, ami a szerveren van ezen sorozat első 2 részének esetében.

    Baldy

    Quote from: StabWest3 Machine albumom van :) . Sikerült egy koncertvideót is lehalászni, de a minőség... :grrr: ...
    Szögesdrót: börtönök környéke :) , vagy Te csinálsz egyszerű drótból :) ...

    Hmmm... Azért megpróbálok rendesen bevásárolni majd valahol :)
    Majd ha tudsz, küldj át egy számot a Machine-tól, kiváncsi vagyok arra is :)
    Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

    Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

    StabWest

    Majd az Invader-t passzolom át... De hogy, mikor?
    Ha minden igaz, nyáron Franciaországba látogat Mana.

    Baldy

    Quote from: StabWestMajd az Invader-t passzolom át... De hogy, mikor?
    Ha minden igaz, nyáron Franciaországba látogat Mana.

    Ha van MSN-d, akkor azon keresztül, amikor mindketten fent vagyunk neten :)
    Vagy ird meg, mikor leszel fent mIRC-n :)
    Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

    Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

    StabWest

    A mIRC biztosabb. Este fél 11-től bármikor jó. (Usteam, vagy Aoi?)
    Ha tetszett Kiyoharu-től az Emily, akkor a szokott helyről le lehet szedni a Poetry című albumot. (http://www.soundofjapan.hu/downloads/requests/

    Baldy

    Quote from: StabWestA mIRC biztosabb. Este fél 11-től bármikor jó. (Usteam, vagy Aoi?)
    Ha tetszett Kiyoharu-től az Emily, akkor a szokott helyről le lehet szedni a Poetry című albumot. (http://www.soundofjapan.hu/downloads/requests/

    Na most már megvan az uj Kiyoharu album :):):)
    Amugy bármelyik szobába be tudok menni, asszem, csak az a kérdés, hogy tudok-e majd lenni...:(
    Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

    Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

    Totya

    Most töltöttem ezeket:

    -Chrno Crusade 20
    -Naruto 80-81
    -Inu Yasha 147-148

    és most jön le a teljes Macross 7 sorozat, ha igaz.  :)

    Kérdem én, kellenek?
    Teacher Banzai!!!

    noriko

    Inuyasha 147-148!!! kell kell!! ...bár nem tudom ki szokta feltölteni, és hogy azaz illető elkezte-e már...
    "I wish I could, but I don't want to."

    Totya

    Quote from: norikoInuyasha 147-148!!! kell kell!! ...bár nem tudom ki szokta feltölteni, és hogy azaz illető elkezte-e már...

    Akkor most felteszem az 5000 Ft-os kérdést. Ki szokta feltölteni az Inu Yasha részeket, és ez a személy elkezdte-e már tölteni a 147-148. epizódot?
    Teacher Banzai!!!

    ignus

    Quote from: TotyaMost töltöttem ezeket:

    -Chrno Crusade 20
    -Naruto 80-81
    -Inu Yasha 147-148

    és most jön le a teljes Macross 7 sorozat, ha igaz.  :)

    Kérdem én, kellenek?

    a Chrono és a Naruto fent vannak már... (Lassan egy hete!  :D )
    "...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

    Totya

    Quote from: ignusa Chrono és a Naruto fent vannak már... (Lassan egy hete!  :D )

    Tegnap még nem volt ott, direkt megnéztem. Speciel a Chrno Crusade 19 és 20. része nincs fent.
    Teacher Banzai!!!

    Shock12

    Inu Yashát elkezdte az MX !! Ha valakinek sok ideje/kedve/sávszéle van, elkezdheti (bár nem tudom, a mostaniakkal mi a helyzet az első részek esetében, nekem még a régi ramaty minőségűek vannak kiírva... )

    ignus

    Quote from: TotyaTegnap még nem volt ott, direkt megnéztem. Speciel a Chrno Crusade 19 és 20. része nincs fent.


    Gome akkor én kérek elnézést!
    "...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

    emperor

    Loyalty Never Dies


      .Attila

      Kérdésem az volna, hogy a .hack//SIGN 25-26. részeit az anime-mx még nem készítette el? Tudom, hogy meg tudnám nézni a honlapjukon, csak nem tudom a honlap címét.
      Ill. mi ez a 27. rész (intermezzo), meg az Unison?

      Saori

      Quote from: TriviIll. mi ez a 27. rész (intermezzo), meg az Unison?

      Az intermezzo egy teljesen különálló rész a sorozattól, nem kapcsolódik a történethez, egy amolyan bónusz. a Unision meg egy kis aranyos amolyan lezáró "sztori" az összes karakterrel (nem csak a hack\\sign soroztaból, hanem egyébb főbb kaarkterekkel is )
      "Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

      noriko

      Quote from: TriviKérdésem az volna, hogy a .hack//SIGN 25-26. részeit az anime-mx még nem készítette el? Tudom, hogy meg tudnám nézni a honlapjukon, csak nem tudom a honlap címét.
      honlap szerint május 4.-én még nem jött ki. A honlap: Anime-MX
      (Baka-Updates szerint sem.)
      "I wish I could, but I don't want to."

      .Attila

      Köszönöm mindkettőtöknek! :)

      StabWest

      Case megint feltett pár dolgot. 2 +D'espairsRay+ cuccot lehet letölteni. Egész jó zene! Darkos, indusztriális... Pár kép róluk: http://www.crysania.com/dream/despairsray_pics.html.
      Vannak még jpop kislemezek is (Bonnie Pink, Aiko).

      Shock12

      #2810
      Jelenleg két sorozatot lenne érdemes még tölteni az MXtől: Inu Yasha,m és Kiddy Grade. Aki tud tölteni az MX csatornájáról, és van kedve/lehetősége, az legyen oly kedves ezeket is tölteni. Nekem ezeket is bevenni a feltöltések közé már nem megy...

      Köszönöm.

      Baldy

      Quote from: StabWestCase megint feltett pár dolgot. 2 +D'espairsRay+ cuccot lehet letölteni. Egész jó zene! Darkos, indusztriális... Pár kép róluk: http://www.crysania.com/dream/despairsray_pics.html.
      Vannak még jpop kislemezek is (Bonnie Pink, Aiko).

      Honnan ismersz ennyi JROCK-s oldalt? :D
      Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

      Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

      StabWest

      :) Google. Szeretek képeket gyűjteni a kedvenceimről. Pl. a Penicillinről kb. 1300 képem van.
      Leszedtem egy Lareine interjút (videó). Jót nevettem :) !!! Kép: http://www.malicemizer.net/gallery/lareine/1.htm

      Baldy

      Quote from: StabWest:) Google. Szeretek képeket gyűjteni a kedvenceimről. Pl. a Penicillinről kb. 1300 képem van.
      Leszedtem egy Lareine interjút (videó). Jót nevettem :) !!! Kép: http://www.malicemizer.net/gallery/lareine/1.htm

      Lareine? megint egy új csapat :)
      Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

      Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

      Chronos

      Quote from: Shock12Inu Yashát elkezdte az MX !! Ha valakinek sok ideje/kedve/sávszéle van, elkezdheti (bár nem tudom, a mostaniakkal mi a helyzet az első részek esetében, nekem még a régi ramaty minőségűek vannak kiírva... )
      Megnéztem az első 2 részt, és csak annyit mondhatok: gyönyörű!  :)
      Ilyen jó ripet nem sokszor látni...(bár az MX 12k ripjei is nagyon jók, és a többi is...:):))
      Aki tudja, szedje le, és nézze meg, nem fog csalódni... :rolleyes:

      CHRONOS

      Shock12

      Quote from: ChronosAki tudja, szedje le, és nézze meg, nem fog csalódni... :rolleyes:
      Szal  megérné lecserélni a régieket ? :)

      Baldy

      Quote from: BaldyLareine? megint egy új csapat :)

      Mesélj róluk kicsit :)
      És azt is suggd meg, pontosan mikor lesz a buli :)
      Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

      Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

      StabWest

      Lareine: annyira nem ismerem Őket. A lágyabb rockot képviselik. Pár dal tetszik Tőlük. Feldolgozták az egyik régi kedvenc animem nyitó dalát (Lady Oscarból a Bara wa utsukushiku chiru). Olyan "finomkodó" stílusuk van... Kamijo viszont, nem rossz jelenség :) . Abban az interjúban az egyik tag, nem beszélt. Kb. úgy csinált, mint Mana... Lehet, hogy ez a szokás náluk :rolleyes: ?
      Buli: június 4 (ha minden igaz). De tapasztalatok alapján, nem mondom 100%-ra, hogy megyek. Ha nem vagyok, azért öltözz be!!! Biztos készül pár kép :) .

      Baldy

      Nélküled nem hiszem, hogy hajlandó lennék bármilyen extrém ruhára :)
      Megvan neked amugy valahol ez a Lady Oscar? Hallottam róla pár dolgot, és kiváncsi lennék rá egy picit...
      Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

      Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

      .Attila

      Az anime-mx-es 24. rész és az anime-kraze-es 25. rész egy az egybe ugyanaz. Ezt hogy csinálták vajon :confused:
      És akkor mi a 25. és 26. rész? Ami az anime-kraze-es változatnak a 26. és 27. része?

      edit: közben észrevettem már, hogy igen. De hogyan csúszott el az anime-kraze egy résszel :confused: