Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Saori

Quote from: Isi101A RahXepon 17-24 részei kétszer vannak fent, melyik verziót érdemesebb letölteni, vagy mi az oka a duplázásuknak?

Az anime-mx-es változatot :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Titkos®

#2911
Quote from: TriviIgen, mind a 161-et. Az [ax] pedig a kódoló csapatra vonatkozik. Lehet, hogy Anime Xplosion?

Szerintem is Anime Xplosion lesz, a 7. szezon openingjében ki is van írva. Amúgy rád bízom ( meg a többiekre, ha lesz még érdeklődő ), hogy felrakod e, mert miattam nem kell fáradnod, szerintem a most fent lévő részek minősége is kifogástalan. :)  (Talán csak a 6x22-nek, illetve 6x23-nak rossz egy kissé a minősége, de ez legyen a legkisebb probléma.)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Chronos

Az [Ax] az Anime-Xtreme...:)
Anime-Xplosion az [AXP], és soha nem csináltak Ranma-t...:D

CHRONOS

Shock12

Quote from: SaoriAz anime-mx-es változatot :)
Pontosan :) ! A duplázás oka: Amiket lehet, és közmegegyezés alapján eldöntünk, folyamatosan cserélünk le dual audio DVD-Ripre... ;)

.Attila

Jó, én csak tippeltem :)
Az alapkérdés az volt, hogy kell-e, vagy nem.

edit: dupla változat -> de akkor a régebbit miért nem törli zsozso?

Cobra

Szerintem most jobb dolga is van, mint hogy válogasson a szerveren.
Hogy ne legyen annyira off: RahXephon utolsó 2 része mikor kerül fel ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shock12

Quote from: CobraSzerintem most jobb dolga is van, mint hogy válogasson a szerveren.
Hogy ne legyen annyira off: RahXephon utolsó 2 része mikor kerül fel ?
Fenn van múlt hét szombat délután óta, csak még Zso nem tette át (én voltam a barom, mert csak tegnap vettem ki a NincsMegKesz.txt-t a könyvtárból... ^^'' )... szeritnem majd hamarosan kikerül... Meg már fenn van a Full Metal Panic első két része is :) !

.Attila

Quote from: CobraSzerintem most jobb dolga is van, mint hogy válogasson a szerveren.
Korábban is vettem már észre duplikációkat.
De nem belekötni akarok, az övé az egész, azt csinál, amit akar.

Chronos

Quote from: Shock12Meg már fenn van a Full Metal Panic első két része is :) !
Megnéztem 2 nappal ezelőtt...:)
És összehasonlítottam az [A-L] Anime Legion-os ripekkel...:)
[A-L]: Színek ki vannak fakulva, nem éles kép, pixeles részek
[MX]: Gyönyörű színek, éles kép, sehol egy pixel :) :) :)

Ilyen gyönyörű FMP ripet még soha nem láttam...:)
2x kellett megnéznem az első részt, mert nem hittem a szememnek... :rolleyes:

Mindenki nézze meg...:)

CHRONOS

.Attila

Nagyon jó, én meg már kiírtam az előző változatot :(
No mind1. Ramiz is most kérte el tőlem, és már kiírtam neki...
Mondjuk még úgysem jött ki az egész.

Daryoon

Hali!

 A fent említett sorozatot (vagy valami ilyesmi a címe) letöltöttem a szerverről és megnéztem. Csakhogy az ötödik résznél az összes lejátszó meghülyült és nem akarta elindítani. Úgy tűnik mintha hibás lenne a fájl. A codec-ekkel nem lehet baj, mert minden más részt jól lejátszik az összes. (Windows Media Playerrel, Winamp 5.0-val és BSPlayerrel próbáltam.)
 
 Szóval meg lehetne nézni, hogy mi a baj vele, mert speciel szükségem volna rá. :)

Köszönet előre is!

thely

Hetvegen feltoltom a 7. reszt, azzal a fent levo tortenetnek vege.  :)
(most a 9.-nel tartanak a funsubberrek)

Azonkivul a chrno 18-23 reszek is megvannak. Ha meg senki nem pakolta fel, akor azt is felteszem.
Do you Believe in your Dreams ?  :)
--------------------------------------

thely

letci, letci, ha valaki tud, segitsen ...

valszeg en csinalok valamit rosszul, de mar 3-jara kapok "disconect by peer" uzenetet es a feltoltes is csak 16K (pedig a kapcsolatombol 60K is kijonne).
 :beken:
(most epp flashfpx-el probalkozom...)
Do you Believe in your Dreams ?  :)
--------------------------------------

.Attila

Quote from: thelyletci, letci, ha valaki tud, segitsen ...

valszeg en csinalok valamit rosszul, de mar 3-jara kapok "disconect by peer" uzenetet es a feltoltes is csak 16K (pedig a kapcsolatombol 60K is kijonne).
 :beken:
(most epp flashfpx-el probalkozom...)
Milyen kapcsolatod van pontosan?
Próbálj Total Commandert használni, nekem az tökéletesen ment mindig, ellenben a FlashFXP-vel voltak problémáim.

Natsukawa

Sziasztok
OpenSesame -t feltoltam 1-tol 6-ig /Manga/
Parallel -t kompletten /Manga/
Psycho Trader Chinami -t 1-tol 6-ig /Manga/
Elkezdem a Gantz -ot de az 1 darabig elfog tartani :)
Es ha kell felpakolom a OMG Manga-t is 1,3Gb korul mozog  :jee:
Igen, én hülye vagyok, de akkor kik vannak körülöttem? (Albert Einstein)

Marfy

Quote from: thelyletci, letci, ha valaki tud, segitsen ...

valszeg en csinalok valamit rosszul, de mar 3-jara kapok "disconect by peer" uzenetet es a feltoltes is csak 16K (pedig a kapcsolatombol 60K is kijonne).
 :beken:
(most epp flashfpx-el probalkozom...)


A disconect by peer az nem tudom mitől van de szerinten a feltöltésedel nincs gond .Ha 512-es adsl-ed van akkor az normális mert a feltöltés annál is csak 16k míg a 384-es adsl-nél már csak 8k. Ha viszont nem adsl-ed van akkor tényleg valami gond lehet.

thely

akkor a sebesseg normalis ...   :rolleyes:
windows commanderben keves beallitasi lehetoseg van ftp-re (ugyetlenul meg a portbeallitast se talaltam meg ;) ), viszont flashfxp kepes resume-re, igy egyelore marad    :)

mangafeltoltes - eredeti zip fileok kellenek, amit kiadott a csapat, vagy jo az ujrazippelt is (kreditek csak a regen megszerzettekben nincsenek megtartva) ?

jo hir:  fent van az ayatsuri sakon 7. resze ...

Yugo Negotiatort tolti valaki ?   (12. megvan   :rotflol: )
Do you Believe in your Dreams ?  :)
--------------------------------------

.Attila

Ok, tehát ADSL-ed van. Ebben az esetben tényleg a 16 K a plafon, viszont ha kihasználod az egész feltöltési sávot, ráadásul huzamosabb ideig, akkor minden letöltés le fog lassulni, sőt, egy idő után meg fog szakadni. Ezért korlátozd le feltöltést mondjuk 13 K-ra, a maradék 3 K elég nagy rés ahhoz, hogy a letöltések mehessenek.

thely

Do you Believe in your Dreams ?  :)
--------------------------------------

Natsukawa

Felpakoltam a Gantz-ot 1-tol 58-ig
59-tol 62-ig most megy fel.
Igen, én hülye vagyok, de akkor kik vannak körülöttem? (Albert Einstein)

Shock12

Quote from: NatsukawaSziasztok
OpenSesame -t feltoltam 1-tol 6-ig /Manga/
Parallel -t kompletten /Manga/
Psycho Trader Chinami -t 1-tol 6-ig /Manga/
Elkezdem a Gantz -ot de az 1 darabig elfog tartani :)
Es ha kell felpakolom a OMG Manga-t is 1,3Gb korul mozog  :jee:
Gondolom az animeHQ-n körülnéztél ... mert az Ah My Goddess első 28 kötete fenn van... A Gantz első 60 fejezete is, csak azokat kell még feltolni, amik esetleg nincsenek még fenn... ;)
Quote from: thelymangafeltoltes - eredeti zip fileok kellenek, amit kiadott a csapat, vagy jo az ujrazippelt is (kreditek csak a regen megszerzettekben nincsenek megtartva) ?
Teljesen mindegy a lényeg, hogy átlátható módon fenn legyen, és relatíve jó minőségben ;)

Natsukawa

Igen, én hülye vagyok, de akkor kik vannak körülöttem? (Albert Einstein)

Natsukawa

Gantz 59-tol 67-ig felpakolva
Igen, én hülye vagyok, de akkor kik vannak körülöttem? (Albert Einstein)

Natsukawa

Inu Neko Jump-ot pakolom 1-tol 12-ig /Manga/
Megneztem az Anime HQ-n es csak az 1 van fent :)
De ha nem haragszol en mindent az elejetol a vegeig pakolok fel :)
"Mar ha megvan   :rolleyes: "
Igen, én hülye vagyok, de akkor kik vannak körülöttem? (Albert Einstein)

Shock12

Quote from: NatsukawaDe ha nem haragszol en mindent az elejetol a vegeig pakolok fel :)
Én nem haragszom, majd Zsozso dönt, övé a szerver, és övé az utolsó szó joga. Ezért érdemes előtte itt rákérdezni, hogy mi kell, mi mehet fel, stb. Ha visszaalapozol, akkor láthatod, hogy volt már a kérdés nélküli feltöltésekből letolás (valljuk be... jogosan).

Natsukawa

Quote from: Shock12Én nem haragszom, majd Zsozso dönt, övé a szerver, és övé az utolsó szó joga. Ezért érdemes előtte itt rákérdezni, hogy mi kell, mi mehet fel, stb. Ha visszaalapozol, akkor láthatod, hogy volt már a kérdés nélküli feltöltésekből letolás (valljuk be... jogosan).
Koszonom a figyelmeztetest. Zsozsoval megbeszeltem
Igen, én hülye vagyok, de akkor kik vannak körülöttem? (Albert Einstein)

thely

#2936
12-13. reszt tolti valaki ?
Ha nem felrakom, igy teljes lesz a sorozat.
 :)

UI: chrno crusade 18-23-at pakolja fel valaki?
Do you Believe in your Dreams ?  :)
--------------------------------------

thely

fent van a 12-13. resz, ezzel a sorozatnak vege (legalabbis az elsonek mindenkepp  :) )
(ezek es a. Sakon 7. resz is sfv-vel...)
Megy fel Chrno Crusade 18-23 (22,23 mar fent van)  :rotflol:
Do you Believe in your Dreams ?  :)
--------------------------------------

Moloko

felraktam a hiányzó BubbleGum Crisis OST-ket. (így most teljes a 8 )

Moha

Feldin kérésére feltöltöttem a Happy World openinget és endinget. A gond csak az, hogy már jó ideje csak az upload acc-on figyel. Tudom, hogy zsozso szortírozza el, de elég, ha csak felrakom, vagy mindig szólni is kell neki? Vagy elég, ha csak ide beírom?
/me még kicsit :lame: ilyen téren...