FTP kliens/szerver help-topic

Started by pukkandur, 2004-01-11, 18:14:08

Previous topic - Next topic

Selmo

Mivel a port 31337 ez természetes.

A tökéletesség unalmas.

qdaruma

Basszus... Ügyi vagyok  :kocc:

Köszönöm!

ShopStop20

Helo lenne egy kis problémám...wincomanderrel akarok fellépni ftp-re beirtam a cimet meg a portot fel is csatlakozik de ezt irja ki hogy login incorrect.
Mit kell beállitanom?

Makos

Fórumos acc != Oldalon regizett acc

ShopStop20

Arra is ugyanezt a választ kapom, mondjuk most regisztráltam kb 1 oraja nemtom az a serveren mikor aktivalodik.

Selmo

Amint be tudsz lépni a főoldalon. Úgy fél perc szokott lenni reg után.

A tökéletesség unalmas.

ShopStop20

Sikerült megoldanom a problémát köszönöm a segitséget.  :angyali:

Dzsini

Sziasztok! Remelem jo helyre irok. Kulfoldon elerhetetlen az oldal mint az ftp szerver. Tudtok errol valamit?

NLZ

Jah, minden a legnagyobb rendben.
[reserved]

Moha

Quote from: Dzsini on 2010-10-01, 00:36:25
Sziasztok! Remelem jo helyre irok. Kulfoldon elerhetetlen az oldal mint az ftp szerver. Tudtok errol valamit?
Ne csodálkozz rajta, ugyanis (nem véletlenül) csak Magyarországról érhető el a szerver.

Cloud

Ténlyeg ez miért is lett bevezetve? (TUdom már régóta így van.) Sok volt a külföldi letöltő?

Dzsini

Oh, akkor ezert. Legalabb mostmar tudom, miert nem jott be az oldal.  :comp:

NLZ

Quote from: Cloud on 2010-10-01, 11:45:36
Ténlyeg ez miért is lett bevezetve? (TUdom már régóta így van.) Sok volt a külföldi letöltő?
Jah, kissé tré volt, hogy egy csomó japcsi töltött tőlünk. :D
[reserved]

Dzsini

Az Egyesult Kiralysagba feloldhatnatok esetleg  :angyali:

Member

Meg az sem volna jó, ha az artisjus külföldi kiadása ránkszállna.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

#436
Quote from: Dzsini on 2010-10-01, 00:36:25
Tudtok errol valamit?
Quote from: Cloud on 2010-10-01, 11:45:36
Ténlyeg ez miért is lett bevezetve? (TUdom már régóta így van.) Sok volt a külföldi letöltő?

már az itteni forgalom is gyilkolja a szervert, pedig
ez nem egy nagy ország...

hmm 4k...
na mindegy, majd az 5k megy a hagyományoknak
megfelelően a NGE topicba :haha:

Cloud

Quote from: NLZ on 2010-10-01, 12:40:57
Quote from: Cloud on 2010-10-01, 11:45:36
Ténlyeg ez miért is lett bevezetve? (TUdom már régóta így van.) Sok volt a külföldi letöltő?
Jah, kissé tré volt, hogy egy csomó japcsi töltött tőlünk. :D
Muhaha. :D A japánok tőlünk szerezte be a napi betevőt. Lol. Akkor jogos a korlát. :)

Rev01Yeti

Üdv! Nem tudom, hogy ide kell-e írni, de jelezni szeretném, hogy a You're Under Arrest TV season 1 első pár része hiányzik a helyéről... Márpedig elég régi cucc, nem vagyok benne teljesen biztos, hogy egy randon torrentben le tudnám húzni. Plíz az illetékesek intézkedjenek, ha ráérnek! Előre is kösz!

zsozso

Quote from: Rev01Yeti on 2010-10-17, 19:25:55
Üdv! Nem tudom, hogy ide kell-e írni, de jelezni szeretném, hogy a You're Under Arrest TV season 1 első pár része hiányzik a helyéről... Márpedig elég régi cucc, nem vagyok benne teljesen biztos, hogy egy randon torrentben le tudnám húzni. Plíz az illetékesek intézkedjenek, ha ráérnek! Előre is kösz!

Az ova 4 reszes, a sorozat az 5os resszel kezdodik namost add ossze :)
Death is the only redemption

samsem

Sziasztok egy olyan problémában szeretnék segitséget kérni hogy probálok ftp-vel kapcsolodni de sajnos azt irja ki hogy nem talája a kiszólgálot lehetséges hogy az én adataim a régik a kapcsolathoz nem tudom minda port számra és hasolo adatokra gondolnék vagy csak anyit irnátok hol találom meg elöre is köszönöm

Cloud

Valamit rosszúl adtál meg. Én simán be tudok kapcsolódni.


31337-es port van beállítva?Passzív mód?

samsem

Hát nem tudom mi lehet a gond nálam elvileg jól adtam meg mindent elvileg kapcsolat neve usteam kiszolgálo ftp://usteam.hu31337 igy  kell nem igaz

Member

Hiányzik egy :, és nem kell az elejére a http://
És ne böngészőben. :)

samsem


Selmo


A tökéletesség unalmas.

Rastagekko

Sziasztok portot szeretnék engedélyeztetni a rendszergazdával itt a koleszban, és a usteam.hu felé irányuló 31337 -as port nem járt sikerrel tudnátok segiteni hogy mit engedélyeztessek? A rendszergazda azt kérdezte hogy "biztos hogy az ftp tárhyel ugyanazon a szerveren van mint a webszerver?"
Elöre is köszi.
RG

NLZ

[reserved]

Próféta

Quote from: Rastagekko on 2011-05-10, 18:04:00
Sziasztok portot szeretnék engedélyeztetni a rendszergazdával itt a koleszban, és a usteam.hu felé irányuló 31337 -as port nem járt sikerrel
Passzív mód (PASV) ugye nem maradt le?
Egyáltalán, mit takar az, hogy "nem járt sikerrel"? Néma gyereknek anyja se érti a szavát.

Rastagekko

Passzív mód be van kapcsolva. Sikertelen alatt azt értem hogy nem sikerült kapcsolódni.