Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

ignus

Quote from: SephirothAkkor elérkezet a pillanat, mikor felrakom a születésnapi fotóimat. Csak linkek. Az egész sorozat a itt található meg.

Eva & Sephiroth  
Sephiroth Potter filmbe képzeli magát
Partymon született sárkány
Pezsgõ bontás

Nájsz wörk Sephi, nájsz wörk... :D :lol:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Pirula

Quote from: SephirothAkkor elérkezet a pillanat, mikor felrakom a születésnapi fotóimat. Csak linkek. Az egész sorozat a itt található meg.

Eva & Sephiroth  
Sephiroth Potter filmbe képzeli magát
Partymon született sárkány
Pezsgõ bontás

Íjjj... Erõs buli lehetett! :D

Baldy

Quote from: SephirothAkkor elérkezet a pillanat, mikor felrakom a születésnapi fotóimat. Csak linkek. Az egész sorozat a itt található meg.

Eva & Sephiroth  
Sephiroth Potter filmbe képzeli magát
Partymon született sárkány
Pezsgõ bontás

Látom elvoltatok :)
Hol volt a buli? Ismerõs a hely nagyon valamiért :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sephiroth

Quote from: BaldyLátom elvoltatok :)
Hol volt a buli? Ismerõs a hely nagyon valamiért :D

Készült már ott egy-két fotó amit postoltam. A legközelbbi ami várható az a szilveszteri lesz.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Moloko

Quote from: SephirothKészült már ott egy-két fotó amit postoltam. A legközelbbi ami várható az a szilveszteri lesz.
:hopp: hát igen, én azt hiszem bármely önarckép-topic látogató véletlenül beteleportálódna abba a helységbe, rögtön rájönne hogy ez nem már mint a bakterház hiszen már annyi fényképet láttunk róla :D
bár ha az illetõ épület elé rakna le minket a teleport lehet hogy nagyon kétségbeesnénk, hogy nem tudjuk hol vagyunk :D

Baldy

Hmmmm...
El kéne már menni arra a helyre egyszer jól beinni :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Meske

Itt van egy kép rólam egész közelrõl...
(Amúgy szándékosan elmosódott egy kicsit, mert így nem vagyok olyan ronda... :p)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

ignus

Quote from: MeskeItt van egy kép rólam egész közelrõl...
(Amúgy szándékosan elmosódott egy kicsit, mert így nem vagyok olyan ronda... :p)

Hmmm mi ez az önbizalom-túltengés? :P Tessék má bátrabban képet bepakolni.

Én most nem teszem, mert megborotválkoztam... :D Baldy még ovisnak nézne a végén...  :rolleyes:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Meske

Quote from: ignusÉn most nem teszem, mert megborotválkoztam... :D Baldy még ovisnak nézne a végén...  :rolleyes:
Nem, baj! Az ovisak úgy is aranyosak! :hopp:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Quote from: MeskeItt van egy kép rólam egész közelrõl...
(Amúgy szándékosan elmosódott egy kicsit, mert így nem vagyok olyan ronda... :p)
Ne aggódj múlkor én is tettem fel egy képet és lerondáztak :), írtam pedig neki hogy nem olyan vészes. Van most pár kép rólam de nem tudom felmerjem-e tenni nehogy úgy járjak mint múltkor.

Shadowolf

Quote from: NokiNe aggódj múlkor én is tettem fel egy képet és lerondáztak :), írtam pedig neki hogy nem olyan vészes. Van most pár kép rólam de nem tudom felmerjem-e tenni nehogy úgy járjak mint múltkor.

Nyugodtan rakd fel. Arra a parasztra meg nem kell ügyelni. Amúgy lehet hogy lassan lesznek moderátorok a galériában szóval az ilyen emberkék miatt majd nem kell aggódni...

ignus: most nagyon kíváncsivá tettél. :hopp:

ignus

Quote from: ShadowolfNyugodtan rakd fel. Arra a parasztra meg nem kell ügyelni. Amúgy lehet hogy lassan lesznek moderátorok a galériában szóval az ilyen emberkék miatt majd nem kell aggódni...

ignus: most nagyon kíváncsivá tettél. :hopp:

:p Na akkor elértem célom... De sajna nem fogom feltenni magam... :D
Majd egy-két nap múlva. A képet azért megtartom, hátha késõbb még jól jön. :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

ignus

Tegnapi koncert... :)

Baldy vigyázz!!! :D

Angel: megint nem sikerült mosolyognom... :P
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusTegnapi koncert... :)

Baldy vigyázz!!! :D

Angel: megint nem sikerült mosolyognom... :P

Ilyen lenne az arcod, mikor babapopsi finomságúra borotválod? :)
Eladhatlak akkor drótkefének? :D (huuu de gonosz voltam mostan  :bsd: )
De mint mindig, a szivinfarktustól megmentett a melletted lévõ hölgyike  :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

#1304
itt egy pofakep rolam is.

no meg itt van egy altalanos napi kep rolam munka kozben(en vagyok bal oldalt feketeben).
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Manu

Quote from: Xipeitt egy pofakep rolam is.


Eddig is sejtettem, de most már biztos, hogy nem azu meg chobits fan vagy :D
Kedves kis karikák :D

ignus

Quote from: BaldyIlyen lenne az arcod, mikor babapopsi finomságúra borotválod? :)
Eladhatlak akkor drótkefének? :D (huuu de gonosz voltam mostan  :bsd: )
De mint mindig, a szivinfarktustól megmentett a melletted lévõ hölgyike  :hehe:

:) Hét a borotválkozás óta eltelt egy kis idõ...  :rolleyes:
A kiscsaj meg ugyanaz aki múltkor. Lassan felveheti a "Baldymentõ" becenevet  :hehe:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

noriko

hehe, ennyi kép után nem is csoda hogy felismertelek ma a Mammutban:) sõt, öcsédet is. (Meg Hajós Andrást is láttam ott ma..) De inkább nem zavartalak meg titeket a karácsonyi ajándék-vadászatban, feltéve persze ha az volt a program :p Nekem legalábbis igen! :rolleyes:
"I wish I could, but I don't want to."

Xipe

Quote from: ManuEddig is sejtettem, de most már biztos, hogy nem azu meg chobits fan vagy :D
Kedves kis karikák :D

hat ez alapjan megitelve, lehet hogy tenyleg nem chobits fanboy vagyok(sot meg nem is lattam), de sajnos a karikaktol az arcomban megszabadultam.
azert mashol van meg.
majd elmeselem hogy pontosan hol is volt(azert annyira perverz helyen nem).
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

ignus

Quote from: norikohehe, ennyi kép után nem is csoda hogy felismertelek ma a Mammutban:) sõt, öcsédet is. (Meg Hajós Andrást is láttam ott ma..) De inkább nem zavartalak meg titeket a karácsonyi ajándék-vadászatban, feltéve persze ha az volt a program :p Nekem legalábbis igen! :rolleyes:

Hol láttál? Mammut 1 rossman közelében? Te voltál az?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Damnatus

Hali!

Mindenki a Mammutba jár? Én is ott lézengtem tegnap.

Baldy

Hihi :)
Most én is oda fogok menni, kicsit bevásárolok ottan ma délután, kiváncsi vagyok, kivel fogok összefutni :D
Amugy Manu biztató a kinézeted, azt hiszem rád biznám ilyen arccal a nyugdijpénzemet :D Az a maszk sokat segitett a döntésemben :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Manu

Quote from: BaldyAmugy Manu biztató a kinézeted...

Örülök, hogy tetszem, de ezt most szerintem nem nekem szántad :D

Baldy

Quote from: ManuÖrülök, hogy tetszem, de ezt most szerintem nem nekem szántad :D

ööööööö...
Öregszem már... Xipe-t akartam mondani :)
De tudod olyan hasonlo a nevetek, mindig összekeverem  :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: Baldyööööööö...
Öregszem már... Xipe-t akartam mondani :)
De tudod olyan hasonlo a nevetek, mindig összekeverem  :hopp:


Nem baj baldy, majd ha talalkozunk akkor majd remelem a penztarcadat lelancolod valahova.
nem vagyok kleptos csak ragad a kezem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: ignusTegnapi koncert... :)

Baldy vigyázz!!! :D

Angel: megint nem sikerült mosolyognom... :P
Nagy baj, ha én nem téged néztelek a képen? :D

Baldy

Quote from: XipeNem baj baldy, majd ha talalkozunk akkor majd remelem a penztarcadat lelancolod valahova.
nem vagyok kleptos csak ragad a kezem.

Sok sikert hozzá, de szerintem az egérfogó ragad max. hozzá, amit a tárcám mellett hordok :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: TriviNagy baj, ha én nem téged néztelek a képen? :D

Dehogy baj! :D Feltehetek még egy-kettõt... :D Persze csak ha igény van rá
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Manu

Quote from: ignusDehogy baj! :D Feltehetek még egy-kettõt... :D Persze csak ha igény van rá

Elhiszem, hogy büszke vagy rá, de szerintem a "kislány" nem örülne neki, ha mutogatnád :rolleyes:

Shadowolf

Quote from: ManuElhiszem, hogy büszke vagy rá, de szerintem a "kislány" nem örülne neki, ha mutogatnád :rolleyes:

Arról nem is beszélve hogy nem is ignus önarcképe (hacsak nem operáltatja át magát :hopp: )...

De ha mindenáron mutogatni akarod, akkor még mindig ott van az /s/. :D