Vallás, filozófia, ezoteria

Started by noriko, 2004-03-09, 22:07:48

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: Member on 2008-11-28, 14:41:29
Galaxisnyi fogat? Mi ez, Gurren Lagann? :D
Ha elrontják: "Haha, hülye tudósok."
Ha nem: "Haha, hülye maják." :)

douglas adams

maja tudósoknak leni szívás?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

#2401
Ezt a feketelyuk témát azóta sem akarják megunni?
Mióta beindult az a dög, azóta folyamatosan az jön legalább egy helyről, hogy "lehet, hogy feketelyuk lesz".
És? Ha tényleg az lesz, és megeszi a földet, akkor úgyis mindenki belehal, ha meg nem, akkor csak feleslegesen ijesztgetik a népet. Ugyanakkora esély van arra is, hogy sárkányokat termel, amik majd megesznek minket.

Member: az a popularista LeVay sátánizmus? Annál imo a wicca marhulás is meghatározóbb, pedig akkora maszlagot ritkán látni... habár ha belegondol az ember, hogy többszázezer tinip*csa kajolja a nyamvadt könyveket, akkor tuti jó üzlet.

Jah, bónuszmaterial:

[spoiler=A Magyar Boszorkányszövetség szakrális vezetője: ABAFI CÉZÁR, varázsló, boszorkányfőpap.]
[/spoiler]

Ezen a boszorkányszövetségen évente legalább egyszer könnyesre röhögöm magam... az egyik oktatóm nevében anno írtunk felvételi kérelmet a soraikba (és képesek voltak komolyanvenni azt a maszlagot...). Az illető kiakadt, de nem tudta ránkbizonyítani...

Member

Quote from: Lythis on 2008-11-29, 01:49:44
És? Ha tényleg az lesz, és megeszi a földet, akkor úgyis mindenki belehal, ha meg nem, akkor csak feleslegesen ijesztgetik a népet. Ugyanakkora esély van arra is, hogy sárkányokat termel, amik majd megesznek minket.
A mindenki belehallal semmi bajom, elvégre utána minek legyek én is tovább, de gondolom a legtöbbek értékrendje nem olyan, hogy "ha ők is mennek, lesz*rom".
QuoteMember: az a popularista LeVay sátánizmus? Annál imo a wicca marhulás is meghatározóbb, pedig akkora maszlagot ritkán látni... habár ha belegondol az ember, hogy többszázezer tinip*csa kajolja a nyamvadt könyveket, akkor tuti jó üzlet.
A tinipicsákkal nemigen szoktam beszélni ilyen dolgokról (főleg mert előbb intéznék szavaknál fejlövést), de annyit én is tudok, hogy a Necronomicon (höhö, Lovacraft) és LaVey The Satanic Bible-je (a p*csuk nemigen tudnak angolul, ha nem az anyanyelvük) a két alapműve az ilyen görcsös ördögimádóknak. Nem kell foglalkozni velük, ahogy te is írtad, megveszik a könyvet, plusz bevétel, csak aztán ne bombázzák az embert az idétlen szövegeikkel.
QuoteJah, bónuszmaterial:
[spoiler=A Magyar Boszorkányszövetség szakrális vezetője: ABAFI CÉZÁR, varázsló, boszorkányfőpap.]
[/spoiler]

Ezen a boszorkányszövetségen évente legalább egyszer könnyesre röhögöm magam... az egyik oktatóm nevében anno írtunk felvételi kérelmet a soraikba (és képesek voltak komolyanvenni azt a maszlagot...). Az illető kiakadt, de nem tudta ránkbizonyítani...
Heavy Shit... Kösz, hogy mutatod őket, azt hiszem, felkerültek a az ancient enemies listámra a scientológia és a hare krisna közé. O_o
Nem ismerem őket, de gondolom imádnak üdvözülni a sötét erőktől (kard elég klasszik ritual cucc) és együtt ökörködni valami szép tandíj fejében. ::)

Kvikveg

Abafi Cezar.... konnyesre rohogtem magam! :lul: :gyagya:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Member on 2008-11-29, 10:05:45
Quote from: Lythis on 2008-11-29, 01:49:44
És? Ha tényleg az lesz, és megeszi a földet, akkor úgyis mindenki belehal, ha meg nem, akkor csak feleslegesen ijesztgetik a népet. Ugyanakkora esély van arra is, hogy sárkányokat termel, amik majd megesznek minket.
A mindenki belehallal semmi bajom, elvégre utána minek legyek én is tovább, de gondolom a legtöbbek értékrendje nem olyan, hogy "ha ők is mennek, lesz*rom".
Az lehet, de ha csinálunk egy fekete lyukat, ami bekajolja a Földet, akkor nem sok választásuk lesz... szóval ha sz*rnak bele, ha nem, egyremegy.

QuoteMember: az a popularista LeVay sátánizmus? Annál imo a wicca marhulás is meghatározóbb, pedig akkora maszlagot ritkán látni... habár ha belegondol az ember, hogy többszázezer tinip*csa kajolja a nyamvadt könyveket, akkor tuti jó üzlet.
Quote from: MemberA tinipicsákkal nemigen szoktam beszélni ilyen dolgokról (főleg mert előbb intéznék szavaknál fejlövést), de annyit én is tudok, hogy a Necronomicon (höhö, Lovacraft) és LaVey The Satanic Bible-je (a p*csuk nemigen tudnak angolul, ha nem az anyanyelvük) a két alapműve az ilyen görcsös ördögimádóknak. Nem kell foglalkozni velük, ahogy te is írtad, megveszik a könyvet, plusz bevétel, csak aztán ne bombázzák az embert az idétlen szövegeikkel.
Akor tudsz valamit, amit én nem, mert a Necronomiconos dolgot még egyiktől sem hallottam... Az inkább egykét "hácé" sötétségimádónak a mániája. Olyankor kell megkérdezni, hogy MELYIK necronomicon, mert találkoztam már vagy 3-4 változattal, és természetesen mindegyik "az eredeti" (azért kapni a skálában... magától értetődik, nem?). Egyébként jah, az a legnagyobb gáz, ha utána a hülye szövegeikkel megtalálják az embert..

QuoteJah, bónuszmaterial:
[spoiler=A Magyar Boszorkányszövetség szakrális vezetője: ABAFI CÉZÁR, varázsló, boszorkányfőpap.]
[/spoiler]

Ezen a boszorkányszövetségen évente legalább egyszer könnyesre röhögöm magam... az egyik oktatóm nevében anno írtunk felvételi kérelmet a soraikba (és képesek voltak komolyanvenni azt a maszlagot...). Az illető kiakadt, de nem tudta ránkbizonyítani...
Quote from: MemberHeavy Shit... Kösz, hogy mutatod őket, azt hiszem, felkerültek a az ancient enemies listámra a scientológia és a hare krisna közé. O_o
Nem ismerem őket, de gondolom imádnak üdvözülni a sötét erőktől (kard elég klasszik ritual cucc) és együtt ökörködni valami szép tandíj fejében. ::)
[spoiler=Rosszul gondolod:]
1. A boszorkányok nem űznek sem fekete, sem fehér mágiát, az ő mágiájuk a zöld, ami azt jelenti, hogy tökéletes összhangban van a látható és láthatatlan természettel.
2. A boszorkányok mélységesen tisztelik és óvják az élő természetet, és teljes mértékben támogatják a legradikálisabb zöld mozgalmat. A boszorkányság a zöld béke vallása.
3. Minden ostoba és rosszindulatú híreszteléssel szemben a boszorkányságnak semmi köze a sátánizmushoz. A sátánizmus csupán megfordított kereszténység, lázadás a keresztény isten, egyház és erkölcs ellen, tehát nem létezhet a kereszténység nélkül. Ezzel szemben a mai boszorkányság terjesen független a kereszténységtől, mivel jóval annak megjelenése előtt, az emberiség hajnalán alakult ki.
4. Az ősi hit nem ismer ördögöket, démonokat és egyéb ártó szellemeket. Az ilyen lényekben való hit a degradálódó ember eltorzult tudatának a terméke.
5. A boszorkányok igyekeznek feleleveníteni és megőrizni a helyi és az egyetemes mágikus kultuszokat és néphagyományokat.
6. A boszorkányság legfontosabb céljai a következők:
a. az ősi hit életre keltése
b. az ősi tudás visszaszerzése •
c. az ősi erő újbóli birtokbavétele.
Az ősi hit, ami a természet látható és láthatalan erőinek tiszteletén alapszik, segít visszaszerezni az ősi tudást, ami egyet jelent az érzékszerveken túli világ közvetlen megtapasztalásával, vagyis a harmadik szem megnyitásával, ez pedig lehetővé teszi, hogy újból életre keltsük és birtokba vegyük a bennünk szunnyadó határtalan isteni erőket.
7. E három lépcsőfok végigjárása riem kötelező. Aki csak az első pontot tartja kivitelezhetőnek, az szintén teljes jogú tagja lehet a szövetségnek.
8. A boszorkányságnak nincsenek dogmái, azaz nincsenek olyan tanításai, amelyeket kötelező elhinni. A boszorkányság a legszabadabb vallás.
9. A boszorkányság nyitott minden vallási, metafizikai és okkult rendszer irányában, és a legmesszebbmenőkig toleráns minden olyan szellemi irányzattal, mely nem vonja kétségbe létjogosultságát.
10. A boszorkányság nem térítő vallás. Az ősi hit követői szerint csak egy mérhetetlenül intoleráns, önhitt és agresszív, ember próbálja másokra kényszeríteni saját vallását, abból a téves elképzelésből kiindulva, hogy a világon egyedül az ő hite igaz és üdvözítő.
11. A boszorkányoknak nincsenek pontokba szedett erkölcsi szabályaik; nincsenek parancsolataik, melyek megmondják, hogy az ember mit tehet és mit nem. A boszorkányok egyetlen erkölcsi tanítása így hangzik: 'Tedd azt, amit akarsz, de ne árts senkinek!"
12. A boszorkányok a két nem tökéletes egyenrangúságát hirdetik. Ez nem csak az emberi, de az isteni szférára is vonatkozik, vagyis nem egy (férfi) istent tisztelnek, hanem egy isteni párt, egy istennőt és egy istent, akik számtalan formában nyilatkoznak meg a különféle mitológiákban.
13. A boszorkánysághoz bárki csatlakozhat, nemre, korra vagy bőrszínre való tekintet nélkül.[/spoiler]
zöld, érted? ZÖLD...  :lul: :lul:

Egyébként az oldalon még egy adag kép van, aminek az alapján sokkal inkább tűnik egy részeges hibbant banda baromságának, mint bármi komolynak... pláne, amikor "dark mágiát" csinálnak.... :gyagya:

Darkstar

I sense a flaw in ur quoting / coloring.

Ed.: lassú voltam.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Lythis on 2008-11-29, 19:26:18
Az lehet, de ha csinálunk egy fekete lyukat, ami bekajolja a Földet, akkor nem sok választásuk lesz... szóval ha sz*rnak bele, ha nem, egyremegy.
[/color]
Hmmm, kezdünk egyetérteni valamiben? :D Mondjuk egy oldalról hajt is a kíváncsiság, mi van a feketelyukban? Talán Dougles egerei? :haha:
QuoteAkor tudsz valamit, amit én nem, mert a Necronomiconos dolgot még egyiktől sem hallottam... Az inkább egykét "hácé" sötétségimádónak a mániája. Olyankor kell megkérdezni, hogy MELYIK necronomicon, mert találkoztam már vagy 3-4 változattal, és természetesen mindegyik "az eredeti" (azért kapni a skálában... magától értetődik, nem?). Egyébként jah, az a legnagyobb gáz, ha utána a hülye szövegeikkel megtalálják az embert..
Ó, szóval többről is beszélnek? Eddig csak a Lovecraft félét ismertem, állítólag Lovecraft az eredeti Necro-ból emelt ki, csak hát az eredetit senki sem tudta felmutatni. (hamarosan a Happy Meal mellé adják, és össze lehet gyűjteni mindet)
A legjobbak a hittérítő félék, kíváncsi volnék a fejükre, amikor elkántálja a hülyeségüket, aztán egy "hmmm, igazad lehet" után előrántanék egy pisztolyt. :haha:

Quote[spoiler=Rosszul gondolod:]
1. A boszorkányok nem űznek sem fekete, sem fehér mágiát, az ő mágiájuk a zöld, ami azt jelenti, hogy tökéletes összhangban van a látható és láthatatlan természettel.
2. A boszorkányok mélységesen tisztelik és óvják az élő természetet, és teljes mértékben támogatják a legradikálisabb zöld mozgalmat. A boszorkányság a zöld béke vallása.
3. Minden ostoba és rosszindulatú híreszteléssel szemben a boszorkányságnak semmi köze a sátánizmushoz. A sátánizmus csupán megfordított kereszténység, lázadás a keresztény isten, egyház és erkölcs ellen, tehát nem létezhet a kereszténység nélkül. Ezzel szemben a mai boszorkányság terjesen független a kereszténységtől, mivel jóval annak megjelenése előtt, az emberiség hajnalán alakult ki.
4. Az ősi hit nem ismer ördögöket, démonokat és egyéb ártó szellemeket. Az ilyen lényekben való hit a degradálódó ember eltorzult tudatának a terméke.
5. A boszorkányok igyekeznek feleleveníteni és megőrizni a helyi és az egyetemes mágikus kultuszokat és néphagyományokat.
6. A boszorkányság legfontosabb céljai a következők:
a. az ősi hit életre keltése
b. az ősi tudás visszaszerzése •
c. az ősi erő újbóli birtokbavétele.
Az ősi hit, ami a természet látható és láthatalan erőinek tiszteletén alapszik, segít visszaszerezni az ősi tudást, ami egyet jelent az érzékszerveken túli világ közvetlen megtapasztalásával, vagyis a harmadik szem megnyitásával, ez pedig lehetővé teszi, hogy újból életre keltsük és birtokba vegyük a bennünk szunnyadó határtalan isteni erőket.
7. E három lépcsőfok végigjárása riem kötelező. Aki csak az első pontot tartja kivitelezhetőnek, az szintén teljes jogú tagja lehet a szövetségnek.
8. A boszorkányságnak nincsenek dogmái, azaz nincsenek olyan tanításai, amelyeket kötelező elhinni. A boszorkányság a legszabadabb vallás.
9. A boszorkányság nyitott minden vallási, metafizikai és okkult rendszer irányában, és a legmesszebbmenőkig toleráns minden olyan szellemi irányzattal, mely nem vonja kétségbe létjogosultságát.
10. A boszorkányság nem térítő vallás. Az ősi hit követői szerint csak egy mérhetetlenül intoleráns, önhitt és agresszív, ember próbálja másokra kényszeríteni saját vallását, abból a téves elképzelésből kiindulva, hogy a világon egyedül az ő hite igaz és üdvözítő.
11. A boszorkányoknak nincsenek pontokba szedett erkölcsi szabályaik; nincsenek parancsolataik, melyek megmondják, hogy az ember mit tehet és mit nem. A boszorkányok egyetlen erkölcsi tanítása így hangzik: 'Tedd azt, amit akarsz, de ne árts senkinek!"
12. A boszorkányok a két nem tökéletes egyenrangúságát hirdetik. Ez nem csak az emberi, de az isteni szférára is vonatkozik, vagyis nem egy (férfi) istent tisztelnek, hanem egy isteni párt, egy istennőt és egy istent, akik számtalan formában nyilatkoznak meg a különféle mitológiákban.
13. A boszorkánysághoz bárki csatlakozhat, nemre, korra vagy bőrszínre való tekintet nélkül.[/spoiler]
1. Hahahahahahaha... :lol: Nem mindegy, hogy milyen színűnek hívjuk? ::)
2. Hmmm, akkor ez csak egy alter-greenpeace? Remélem, ott lesznek a szélerőművek felállításánál az élőfalnál és nem csak a hegyről kántálnak. :D
3. Tehát maga is egyszerűsít, disznómód. Csak tudnám, akkor uram miért visel ilyen röhejes tehénszarvat (gondolom, nem tehénnek akar láccani a piros hacukával) és hord fordított pentagrammot?
6. Gondolom a 3. szinten még dolgoznak. :)
Quotezöld, érted? ZÖLD...  :lul: :lul:

Egyébként az oldalon még egy adag kép van, aminek az alapján sokkal inkább tűnik egy részeges hibbant banda baromságának, mint bármi komolynak... pláne, amikor "dark mágiát" csinálnak.... :gyagya:

Zöldek, biztosan füveznek. ;) Komolyra fordítva, meg kéne kérdezni, mágiáik mennyire voltak eddig eredményesek.

Rounin

Quote from: Member on 2008-11-29, 21:34:18
Zöldek, biztosan füveznek. ;) Komolyra fordítva, meg kéne kérdezni, mágiáik mennyire voltak eddig eredményesek.

Nagyon egyszerű - mivel fontos számukra, hogy ne borogassák az egyensúlyt és egységes zöld színű maradjon minden, nem alkalmaznak látványos/drasztikus mágiát, így a hatás is olyan szende, amit úgyse venne észre a magadfajta erre érzéketlen (bocsánat, szóval laikus) tahó.

Tehát tökéletesen.

Member

Rou, mennyire igazad van. Vagy pont úgy tolják, mint a Johnny Bravo hegyszéli lakókocsis részében, végül csak egy zsepi kellett, hgogy boruljon, talán náluk is. Azért megnézném, ahogyan leszáll egy főnixmadár Abafi Cézár kertjében.
(LaVey fiának legalább király neve van, Xerxész, de Cézár... Így a nagyfater néhai kutyáját hítták)

Lythis

Quote from: Darkstar on 2008-11-29, 19:28:56
Ed.: lassú voltam.
word ^^

Quote from: Member on 2008-11-29, 21:34:18
Hmmm, kezdünk egyetérteni valamiben? :D Mondjuk egy oldalról hajt is a kíváncsiság, mi van a feketelyukban? Talán Dougles egerei? :haha:
Látni elvben nem nagyon látnánk semmit (mertugyefizikánaztatmondják...), de ha mégis, akkor tuti R. Dawkins osztja az észt benne....

Quote from: Member
Ó, szóval többről is beszélnek? Eddig csak a Lovecraft félét ismertem, állítólag Lovecraft az eredeti Necro-ból emelt ki, csak hát az eredetit senki sem tudta felmutatni. (hamarosan a Happy Meal mellé adják, és össze lehet gyűjteni mindet)
A legjobbak a hittérítő félék, kíváncsi volnék a fejükre, amikor elkántálja a hülyeségüket, aztán egy "hmmm, igazad lehet" után előrántanék egy pisztolyt. :haha:
nem, nem beszélnek többről, mindegyik A necronomiconról beszél, csak amikor kérdezed, hogy mégis melyikről, vagy hol szerezte, akkor
1. vagy nem is látta (alig van belőle néhány, és azt is hétlakatalatt őrzik, csak kiválasztott keveseknek van ugyebár lehetősége, hogy ránézzenek, de azért simán lehet prédikálni a tartalmáról, mert azt valamilyen oknál fogva ismerjük...)
2. Megvan és itt és itt lehet kapni. Valahogy nehezen hiszem el, hogy egy titkos fóliánst, amiben démoni hatalmak rabigábahajtásához szükséges varázsigék vannak (többekközt... elvben), sokadszorra ÚJRAKIADNAK, és rengetegen megvehetik, és ennek ellenére még senki sem sütött el semmi ütőset belőle - pedig még arra se foghatják, hogy érthetetlen, mert le van fordítva magyarra is... Magyar égre magyar ufo-t, magyar sötétnagyúraspiráns kezébe magyar Nekronomikon-t.
3. Aztsetudjamiaz. Egyébként ez a leggyakoribb. Az általad említett Necronomikonnal dobálózó naggyongonosznaggyonsötét gyerekekből még egyet sem láttam. Ez a LeVay gyökér is csak azért populáris, mert névlegesen Manson is őt követi (amikor éppen nem az anyjának segít levinni a szemetet hétvégén...)
Necronomicon emlegetést eddig csak Lovecraft mániásoktól, illetve okkultmániásoktól hallottam, olyantól még soha, aki sátánistának nevezné magát, sőt, általábban elhatárolódtak attól. Szóval érdekelne, hogy hol találkoztál ilyesmikkel :) Vagy Dunavecse-n ilyen "all in one" sátánistákat gyártanak? :D


Quote from: Member
Zöldek, biztosan füveznek. ;) Komolyra fordítva, meg kéne kérdezni, mágiáik mennyire voltak eddig eredményesek.
Marha eredményes kérlekszépen... voltál már réten, ahol szeánszoltak? Tökre zöld a fű.... sőt, a közeli erdő lombjai is egészen zöldesnek mondhatóak... ::) :D

Member

Quote from: Lythis on 2008-11-29, 22:27:24
nem, nem beszélnek többről, mindegyik A necronomiconról beszél, csak amikor kérdezed, hogy mégis melyikről, vagy hol szerezte, akkor
1. vagy nem is látta (alig van belőle néhány, és azt is hétlakatalatt őrzik, csak kiválasztott keveseknek van ugyebár lehetősége, hogy ránézzenek, de azért simán lehet prédikálni a tartalmáról, mert azt valamilyen oknál fogva ismerjük...)
Része a kollektív tudatalattinak, de csak a magasabb szellemi szintűek férhetnek hozzá, hogy máshogy is lehetne. ;)
Quote2. Megvan és itt és itt lehet kapni. Valahogy nehezen hiszem el, hogy egy titkos fóliánst, amiben démoni hatalmak rabigábahajtásához szükséges varázsigék vannak (többekközt... elvben), sokadszorra ÚJRAKIADNAK, és rengetegen megvehetik, és ennek ellenére még senki sem sütött el semmi ütőset belőle - pedig még arra se foghatják, hogy érthetetlen, mert le van fordítva magyarra is... Magyar égre magyar ufo-t, magyar sötétnagyúraspiráns kezébe magyar Nekronomikon-t.
Hmmm, akkor csak akkor veszik le gyorsan a polcokról, amikor belépünk a könyvesboltba okkult jelképek nélkül? :)
Gondolom a sorok első betűit összeolvasva jön ki a mágia és a sok muki erre még nem jött rá.
Quote3. Aztsetudjamiaz. Egyébként ez a leggyakoribb. Az általad említett Necronomikonnal dobálózó naggyongonosznaggyonsötét gyerekekből még egyet sem láttam. Ez a LeVay gyökér is csak azért populáris, mert névlegesen Manson is őt követi (amikor éppen nem az anyjának segít levinni a szemetet hétvégén...)
Én is csak egy angol valláskritikus pofa könyvében olvastam, hogy újonnan népszerű a necro a "freestyle satanism" fiatalok közt.
LaVey szerintem nem gyökér. Nietzsche elveit elég jól felhasználta, adott neki egy nevet, ami népszerű lehet, csak ő még nem tudta eldönteni, hogy igazából idealista vagy materialista akar lenni (megvan a könyve a polcomon, ha érdekel). Ezt végül Gilmore továbbvitte és azóta teljesen ateista az egyház, szerencsére. Manson meg ja, asszem 3. szinten van a 6-ból, tehát jól nyomja, viszont a színpadi és zenei előadását nem igazán szereti a főpapság, mert szerintük hamis képet ad a dolgokról.
QuoteNecronomicon emlegetést eddig csak Lovecraft mániásoktól, illetve okkultmániásoktól hallottam, olyantól még soha, aki sátánistának nevezné magát, sőt, általábban elhatárolódtak attól. Szóval érdekelne, hogy hol találkoztál ilyesmikkel :) Vagy Dunavecse-n ilyen "all in one" sátánistákat gyártanak? :D
Dunavecsén nem beszélek senkivel, amúgyis, szegedi vagyok már inkább. :)
QuoteMarha eredményes kérlekszépen... voltál már réten, ahol szeánszoltak? Tökre zöld a fű.... sőt, a közeli erdő lombjai is egészen zöldesnek mondhatóak... ::) :D
Ha újraélesztik a kiszáradt tarlót és a tehénszarból is búzamező sarjad, hiszek nekik, de amíg csak kint pörögnek, várva a Ghibli erdei szellemeire, hááát. ::)

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-12-08, 17:28:34
http://istenteszt.blog.hu/2007/10/20/1_millio_forintos_kihivas_ateistaknak_1

Tipp: ne parazoljátok erre az időtöket. Én megtettem. Baromság az egész. Még fogalmazni sem tudnak a nagy harcosok...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-12-08, 19:03:31
Quote from: Fazék on 2008-12-08, 17:28:34
http://istenteszt.blog.hu/2007/10/20/1_millio_forintos_kihivas_ateistaknak_1

Tipp: ne parazoljátok erre az időtöket. Én megtettem. Baromság az egész. Még fogalmazni sem tudnak a nagy harcosok...
én Ige-ről már régen lemondtam, megpróbáltam felfogni mit  akar.. nos nem ment elég jól :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-12-08, 19:13:50
Quote from: Ramiz on 2008-12-08, 19:03:31
Quote from: Fazék on 2008-12-08, 17:28:34
http://istenteszt.blog.hu/2007/10/20/1_millio_forintos_kihivas_ateistaknak_1

Tipp: ne parazoljátok erre az időtöket. Én megtettem. Baromság az egész. Még fogalmazni sem tudnak a nagy harcosok...
én Ige-ről már régen lemondtam, megpróbáltam felfogni mit  akar.. nos nem ment elég jól :)
Jaj.
Viszont figyelmebe ajanlanam azt a szep peldat a hasznossagfuggvennyel, a helyes elettel, es Isten letezesevel kapcsolatban. :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Ez valami dilis hernyós, aki két belövés közt ezzel tereli figyelmét a sejthártyái gyulladásáról? Őszintén semmi értelmét nem látom az írásának, talán túl sok szabadideje van. Karakutty igencsak kiverte a biztosítékot.


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Én azt mondom hogy ez az Ige egy fasz. Aki megcáfolja annak fizetek egymilliót.
[spoiler=Apróbetűs rész](Én döntöm el hogy sikeres-e a cáfolat vagy nem.) :D[/spoiler]

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-12-09, 21:21:48
Én azt mondom hogy ez az Ige egy fasz. Aki megcáfolja annak fizetek egymilliót.
[spoiler=Apróbetűs rész](Én döntöm el hogy sikeres-e a cáfolat vagy nem.) :D[/spoiler]

nna kb ilyen az ő  esete is asszem :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

http://www.quizilla.com/quizzes/281112/what-religion-are-you
Pár dologban tévedett a készítő, de végülis azt kaptam, amit akartam.

Lythis

Quote from: Member on 2008-12-23, 20:21:38
http://www.quizilla.com/quizzes/281112/what-religion-are-you
Pár dologban tévedett a készítő, de végülis azt kaptam, amit akartam.
wtf, bennevan a boszorkányszövetség? :D

Member

Lythis, bazz. :D :lul:
Ja, egy ideje zöld mágiát performálok a jövőből átteleportált cigányklubbomban és világuralomra török. :haha:

Lythis

#2425
Quote from: Member on 2008-12-23, 21:54:20
Lythis, bazz. :D :lul:
Ja, egy ideje zöld mágiát performálok a jövőből átteleportált cigányklubbomban és világuralomra török. :haha:
XD baszki  :muhahah:

ohh, egyébként milyen érdekes dolgok vannak wikin:

[spoiler]Magyar Boszorkányszövetség "Hungarian Witchcraft" is a Budapest-based Neopagan organization formed in 1986. Kelta-Wicca Hagyományőrzők Egyháza is a Celtic Wicca group, also based in Budapest. Ősmagyar Táltos Egyház "Paleo-Hungarian Táltos Church" is a Neo-Shamanistic organization based in Nyíregyháza.

New Age inspired Neopagan organizations and "churches" in Hungary include:

    * Egyetemes Szeretet Egyháza, since 1995
    * Az Univerzum Egyháza, since 1997
    * ANKH Az Örök Élet Egyháza, since 1999
    * Fény Gyermekei Magyar Esszénus Egyház, since 2001
    * Akia Egyház, since 2003
    * Árkádia Fényeinek Spirituális Egyháza, since 2005
    * Forrás Egyháza
    * Idegen, Fejlettebb Intelligenciában Hívők Közössége Egyház
    * Kozmosz Univerzális Szeretet Egyház
[/spoiler]

kikuchiyo

Ha ez téged meglep, akkor egyszer nézd meg egy adóbevallási tájékoztatóban, hogy hányféle lolegyháznak lehet 1%-ot utalni. Egy apró betűs oldal tele van velük.
Failure is the default option

Lythis

Quote from: kikuchiyo on 2008-12-23, 22:43:42
Ha ez téged meglep, akkor egyszer nézd meg egy adóbevallási tájékoztatóban, hogy hányféle lolegyháznak lehet 1%-ot utalni. Egy apró betűs oldal tele van velük.
nem ez lep meg, hanem az, hogy magyar wiki oldalon ez nem is létezik összefoglalva. (Magyar újpogányság címen).
az ilyen lolegyházakat amúgy nagyon szeressem. Még a Dawkinsista vérateistáknál is többet lehet rajtuk röhögni.


Alapítsunk egyházat, és szedjük betegre magunkat az adószázalékokból, aztán tapsikoljunk, hogy minden fizunk adómentes :D

Member

A scientológia is pont a fenti miatt egyház és nem sima vállalat. Amúgy 100 fő kell és egy alapító okirat, nem nagy cucc, néha segítünk árvákon meg gyűjtünk vesetranszplantációra és máris imádnak minket.

Lythis

hmmm... ez még belefér végülis... asszem... meg végzünk ilyen karitatív tevékenységeket is (eutanáziát pl). Már csak alapító okirat kell :D

Szcientológia egyébként csak ott egyház, ahol tud. Van, ahol közölték velük, hogy felejtsék el (németeknél asszem). Az oroszok meg azthiszem nekikmentek, vagy mi volt.