Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

sirtomi

#10050
Gyártó oldalán nincs semmi, a fórumban levő firmware linkek vagy nem élnek vagy firmware nincs már rajtuk.

Szerk: Valamit mégiscsak találtam a net egy eldugott sarkában. Próbálkozok majd vele :)

White SeeD

pq1 4gb-s pendriveom egyik pillanatról a másikra írásvédett let, nem tudok rá felmásolni csak le. Illetve, néhány képet enged rá másolni, de egy zip-et vagy videót már nem. Kb a fele üres jelenleg.
Gép vagy pendrive hiba?  ::)
Vagy ne is szórakozzak vele, egy pendrive formatálás megoldja a dolgot?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Nakedape

Quote from: White SeeD on 2009-01-29, 12:32:40
pq1 4gb-s pendriveom egyik pillanatról a másikra írásvédett let, nem tudok rá felmásolni csak le. Illetve, néhány képet enged rá másolni, de egy zip-et vagy videót már nem. Kb a fele üres jelenleg.
Gép vagy pendrive hiba?  ::)
Vagy ne is szórakozzak vele, egy pendrive formatálás megoldja a dolgot?

oké, oké gondolom figyeltél, de pl kis irásvédő kapcsoló nincs rajta lakatra állítva?
ha meg mp3 lejátszó. is akkor a hold gomb írásvédi.

tippre úgyse ezek , de ha igen akkor ennyi
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Formázd le, ha a probléma ismét előjön, vagy valami más, pl. minden amit felmásolsz 0 hosszúságú lesz, akkor meghalt.

A tökéletesség unalmas.

White SeeD

Úgy néz ki a formázás megoldotta. Legalább is otthoni gépemen tudtam másolgatni fel meg le. Majd holnap irodában kiderül, hogy tényleg jó-e.

Amúgy ez egy sima mezei pendrive, ilyen luxustartozékok mint hold gomb, vagy írásvédőkapcsoló nincsen rajta :redface:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Ramiz

Elegem van mindenből, ami számítógép... :grrr:

Meghalt a vincsim, vettem egy újat, és azzal cseszkedtem egy csomót, hogy SATA-ról bootoljon a Windows, de az IDE-t is megtalálja, meg a második SATA-t, meg ilyenek.

Most meg végre minden tiszta lappal indulhatna újra, friss WinXP + Sp1 + Sp2, tűzfalat és vírusirtót lerántok, aztán indítom a tnrrenteket (2 fontos is volt, egy ide a fórumra, azt a piratebay megölte közben, egy meg a cinemageddonra, ott még szeretnécsre él). Erre 15 perc múlva leáll a "Generic Host Services" (a jó öreg svchost.exe gecizik), és hiába kapcsolódok le meg fel újra a netre, semmilyen adattovábbítás nem történik (Habár elvileg sikerült a kapcsolat).

És az a baj, hogy ez az svchost gyakran szemétkedik, de nem mindig vírus. NOD32 amúgy nem talál semmi vírust.

Ilyenkor mi a sz.rt lehet csinálni? Security Update-eket meg hasonló dolgokat töltögetni 10 perces etapokban? A nagyobbak le sem fognak érni, mert hamarább szétkapcsol a net...

Sürgős lenne a dolog, mert este megyek síelni és addig belőném a torrenteket. Ha tudnám, hogy az segít, újrainstallálnám a Windowst csak ezért. De lehet, hogy rögtön újra előjönne a dolog...

(Régen úgy rémlett, hogy az Sp1 működött, az Sp2 pedig mintha múltkor is gecizett volna velem. És egy "Sp3 included" Windows XP install lemezzel raktam fel eleve feljavított Windowst. De az a lemezem elromlott, és most muszáj volt újra az átkos Sp2 update-et használnom, hogy egyáltalán felismerje a SATA vincsiket a gép...)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Ó, azt hittem, hogy svchost.exe csak nekem ugat. Egyszercsak hibát okoz, onnantól vezérlőpult, lomtár ilyen, Program Files és Windows mappa nem látható, +nincsen copy/pasta (TC-ben tudok másolni), nem tudok netre fel/le csatlakozni, az office2003 behal, és van, hogy a CPU 100%-on pörög tőle és videót sem lehet nézni, de nem vírus és nem is spyware.
Neten utánanéztem, de túl sok értelmeset nem találtam. Kb. azután ugrik be 15-20 perccel, hogy bátorkodtam a netre fellépni.

Flaser

Quote from: Ramiz on 2009-01-30, 10:34:53
Elegem van mindenből, ami számítógép... :grrr:

Meghalt a vincsim, vettem egy újat, és azzal cseszkedtem egy csomót, hogy SATA-ról bootoljon a Windows, de az IDE-t is megtalálja, meg a második SATA-t, meg ilyenek.

Most meg végre minden tiszta lappal indulhatna újra, friss WinXP + Sp1 + Sp2, tűzfalat és vírusirtót lerántok, aztán indítom a tnrrenteket (2 fontos is volt, egy ide a fórumra, azt a piratebay megölte közben, egy meg a cinemageddonra, ott még szeretnécsre él). Erre 15 perc múlva leáll a "Generic Host Services" (a jó öreg svchost.exe gecizik), és hiába kapcsolódok le meg fel újra a netre, semmilyen adattovábbítás nem történik (Habár elvileg sikerült a kapcsolat).

És az a baj, hogy ez az svchost gyakran szemétkedik, de nem mindig vírus. NOD32 amúgy nem talál semmi vírust.

Ilyenkor mi a sz.rt lehet csinálni? Security Update-eket meg hasonló dolgokat töltögetni 10 perces etapokban? A nagyobbak le sem fognak érni, mert hamarább szétkapcsol a net...

Sürgős lenne a dolog, mert este megyek síelni és addig belőném a torrenteket. Ha tudnám, hogy az segít, újrainstallálnám a Windowst csak ezért. De lehet, hogy rögtön újra előjönne a dolog...

(Régen úgy rémlett, hogy az Sp1 működött, az Sp2 pedig mintha múltkor is gecizett volna velem. És egy "Sp3 included" Windows XP install lemezzel raktam fel eleve feljavított Windowst. De az a lemezem elromlott, és most muszáj volt újra az átkos Sp2 update-et használnom, hogy egyáltalán felismerje a SATA vincsiket a gép...)

Az svchost rengeted mindent kiszolgál, a process explorer-el lehetne megtudni, hogy ki is a ludas, de sztem. nem éri meg a tökölést.
Én is nemrég húztam újra gépet, nálam is tökölt. Fölraktam az SP3 offline telepítőt, azóta nem ugat.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Kuroi Tenshi

Fura, nalam meg ilyen jellegu svchost.exe hiba nem volt...

Now for simething completely different:
ugyebar nehany regebbi jatek, megha anno 75MHz-es procin is elfutott, akkor is maxra porget barmilyen procit. Latott mar valaki valamilyen eroforras-optimalizalo szoftvert erre? Nekem az rmclock-kal csokkentett es fixre allitott orajelen kivul nem jut eszembe mas.

NLZ

DOSBox elvileg tud ilyet.
[reserved]

Fazék

Quote from: NLZ on 2009-01-30, 13:30:52
DOSBox elvileg tud ilyet.
sztem nem. olyat nem tud, amit K_T akarna.
skálázás van benne, de a dosbox alapból nem processzorkímélő, az emulálás sokszorosát kéri az eredetinek teljesítményben.
tudtommal legalábbis

Kuroi Tenshi

Igen, ahogy Zoli modnja, nem emulator kell, hanem valami olyasmi, amivel meg lehet adni, hogy egy program mekkora proci-proritast kaphat, mennyire terhelheti a procit.
Laptop nem tul eros huteset es akkus uzemidejet alaposan leterheli, ha egy alapjaban veve minimalis eroforrason elfuto program maxra tekeri a  procit...

Cloud

Quote from: Fazék on 2009-01-27, 21:12:52
nincsen ezzel semmi gond a géped oldaláról, egyszerűen csak a többi seed-től már szedik annyi sebességgel, hogy hozzád már ne legyen érdemes kapcsolódniuk.
bithu-n kínszenvedés a ratio tartása. én pl jelenleg 6 darab, összesen 20GB-nyi torrent-et futtatok és hát bőven nincs kihasználva a sávszél napi szinten. türelmesnek kell lenni, vagy olyan cuccot kell seed-elni, ami után nagyobb az érdeklődés.
Quote from: Cloud on 2009-01-27, 20:59:24
Van egy kis gondom.

Adott egy gép. Torrentezek rajta. Privát oldalról(bithumen) leszedtem egy filmet.
Le is jött rendesen full sebességgel. Ezek után kezdődik a seedelés. Illetve csak kezdődne.
Nem történik semmi. Kiírja hogy most seedel de nem megy a feltöltés.A Seeds Peers résznél mindenhol 0 van, de zárójelben a szám bőven 100 fölött van mind2 helyen) Néha a Peers felmegy 4-5-re de 2 másodpercre rá ismét 0-ra ugrik vissza.
Más nem használja a netet, portforward beállíta,alul zöld pipa, utorren port ellenőrzésnél ok minden, sima net megy rendesen, ha másik torrentet indítok el az full speed-el jön le. Cfosspeed fenn van.
Mi lehet a gondom?
(plus még 1 bibi hogy cfoss néhanapján kiirja hogy pingek nem értek célba. Ez miért van?)
Azt hittem csak bithumen-en jön elő probléma, de úgy néz ki hogy bithorlón és az összes torrent oldalon ezt tapasztalom. Letöltés  végigmegy seedelés nem kezdődik meg. (pipa zöld port check  ok,  port beállítva  routerben)
Cfos megint kidobja hogy  ping nem ért célba.
Katt buborékra  bejön cfos segítség, hogy cmd-be  írjam be hogy "tracert cfos.de"

elkezd dolgozni és kiírja hogy a Kérésre nem érkezett válasz a megadott időn belül.
Cfos segítség azt  írja hogy:
"If you are using a router, it must also be set to allow pings to pass through. Configure your router so that cFosSpeed can send outgoing pings (ICMP echo requests - type 8) and receive ping replies (ICMP echo reply - type 0) in addition to time-outs (or ICMP TTL/time exceeded - type 11). You may have to restart your router for these changes to take effect. "
ZIO  WLB5254AIP/X11  routerem van, de sehol sem találok ilyen beállítási lehetőséget.
Illetva  amit még felajánl cfos:
Last possibilty: Disable your firewall and try again. If this still doesn't help, deinstall your firewall and try again.
Kikapcsoltam, újraraktam, tracert megint nem  működik.
(ESET  Smart  Security   3.0)

És  a  cfos továbbra is  kiabál hogy a  ping   nem ért célba. Az a gyanúm h emiatt nem megy a feltöltés sem.

Vkinek ötlet. Mert kezdek öngyilkos állapotba kerülni.

Cobra

Cfos uninstall. Routeren meg ha van upnp, akkor azt kapcsold be (meg a torrent kliensben is).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

motifator

Esetleg csak hogy megbizonyosodj róla, hogy a bibi a routeredben vagy a gépedben van-e, dugd a géped közvetlenül a modembe, és nézd meg úgy. Így kiiktattad a routert, ha ezután menne a tracert, akkor ott volt a gond, ha nem, akkor a gépeddel. Ja, legyen fent valami tűzfal, ha a gépet közvetlenül a modembe dugod.

Ez nem igazán megoldás, csak egy ötlet, egy lépés a probléma forrásának felkutatására, de ez jutott most eszembe.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

TurboK

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-01-30, 15:23:05
Igen, ahogy Zoli modnja, nem emulator kell, hanem valami olyasmi, amivel meg lehet adni, hogy egy program mekkora proci-proritast kaphat, mennyire terhelheti a procit.
Laptop nem tul eros huteset es akkus uzemidejet alaposan leterheli, ha egy alapjaban veve minimalis eroforrason elfuto program maxra tekeri a  procit...

Vista alatt az energiagazdálkodás opciók között meg lehet adni a maximum engedélyezett processzorhasználatot, XP alatt nemtom hogy van e ilyen. Prioritást lehet szabályozni a task managerben, de gondolom ez neked semmit sem ér mert a progi az idle cpu időt eszi meg, állandóan 100%ot tol. Egyébként melyik programról van szó, én összesen egy ilyet ismerek, az is egy idejétmúlt emulátor.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

chilip

Quote from: Cloud on 2009-01-27, 20:59:24
Van egy kis gondom.

Adott egy gép. Torrentezek rajta. Privát oldalról(bithumen) leszedtem egy filmet.
Le is jött rendesen full sebességgel. Ezek után kezdődik a seedelés. Illetve csak kezdődne.
Nem történik semmi. Kiírja hogy most seedel de nem megy a feltöltés.A Seeds Peers résznél mindenhol 0 van, de zárójelben a szám bőven 100 fölött van mind2 helyen) Néha a Peers felmegy 4-5-re de 2 másodpercre rá ismét 0-ra ugrik vissza.
Más nem használja a netet, portforward beállíta,alul zöld pipa, utorren port ellenőrzésnél ok minden, sima net megy rendesen, ha másik torrentet indítok el az full speed-el jön le. Cfosspeed fenn van.
Mi lehet a gondom?
(plus még 1 bibi hogy cfoss néhanapján kiirja hogy pingek nem értek célba. Ez miért van?)

épp most fordult elő ez a hiba nekem, ping nem ért célba, minden zöld semmit nem tölt... azt kimentem a másik géphez és kikapcsoltam a windows tűzfalat azon, mert azt elfelejtettem  ^^" innentől megy minden újra :D

Dreamcleaver

Ha egy CRT monitor képe időnként el kezd kicsiket "ugrálni" (egy pillanatra picit összébb megy majd vissza), akkor az annak a jele, hogy lassan megadja magát, vagy esetleg lehet külső forrás (mondjuk felső szomszéd wifi-t szerelt be etc) az okozója?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Flaser

Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-31, 12:38:45
Ha egy CRT monitor képe időnként el kezd kicsiket "ugrálni" (egy pillanatra picit összébb megy majd vissza), akkor az annak a jele, hogy lassan megadja magát, vagy esetleg lehet külső forrás (mondjuk felső szomszéd wifi-t szerelt be etc) az okozója?

A külső rádiójel (hacsak nem adótornyot üzemeltet) kizárt dolog, hogy egy CRT-t így befolyásoljon. A közvetlen a CRT mellett lévő hangfal már tud produkálni dolgokat, de az sem jellemző.

Minden ami áramlökést okozhat az a monitort is basztathatja, de ez a gépnek sem tesz jó. Ha a szomszéd szeret powertool-okkal barkácsolni (sic. Garry Brecher on Iraq national sports sic.), az okozhat ilyet.

...de szó mi szó, valsz. a CRT hattyúdalát hallod.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Cloud

#10069
Quote from: chilip on 2009-01-31, 12:01:07
Quote from: Cloud on 2009-01-27, 20:59:24
Van egy kis gondom.

Adott egy gép. Torrentezek rajta. Privát oldalról(bithumen) leszedtem egy filmet.
Le is jött rendesen full sebességgel. Ezek után kezdődik a seedelés. Illetve csak kezdődne.
Nem történik semmi. Kiírja hogy most seedel de nem megy a feltöltés.A Seeds Peers résznél mindenhol 0 van, de zárójelben a szám bőven 100 fölött van mind2 helyen) Néha a Peers felmegy 4-5-re de 2 másodpercre rá ismét 0-ra ugrik vissza.
Más nem használja a netet, portforward beállíta,alul zöld pipa, utorren port ellenőrzésnél ok minden, sima net megy rendesen, ha másik torrentet indítok el az full speed-el jön le. Cfosspeed fenn van.
Mi lehet a gondom?
(plus még 1 bibi hogy cfoss néhanapján kiirja hogy pingek nem értek célba. Ez miért van?)

épp most fordult elő ez a hiba nekem, ping nem ért célba, minden zöld semmit nem tölt... azt kimentem a másik géphez és kikapcsoltam a windows tűzfalat azon, mert azt elfelejtettem  ^^" innentől megy minden újra :D
Megcsináltam, no változás.
Az viszont érdekes hogy most publikus oldalról szedem RA3-at, és letöltés közben  megy a feltöltés is.(20-30kbyte-al)
Viszont   a többi t0rrent seedelése továbbra sem megy. (kíváncsi vagyok ha lejött játék seedelés menni fog e RA-nél)
Ki érti ezt?
Ami  még érdekes hogy laptopon nem volt semmi ilyen gond. Ment rendesen a seedelés. Ugye notit eladtam átültem asztali géphez, felraktam ide  minden progit ami kell és ezt játsza amit leírtam. Asszem kivágom az ablakon az egész gépet. :comp:

TurboK

#10070
excelben van egy ilyen táblázatom hogy:
fájlnév - avi - fájlméret
fájlnév2 - avi - fájlméret
fájlnév3 - mkv - fájlméret

Hogyan illesszek bele diagramot (vagy csak egy sima számlálós cellát) ugy hogy kiszámolja nekem mennyi fájlom van aviban és mkvben, és hogy mennyi az összméretük? A diagram varázslo minden sort egyesével bele akar tenni.

Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-31, 12:38:45
Ha egy CRT monitor képe időnként el kezd kicsiket "ugrálni" (egy pillanatra picit összébb megy majd vissza), akkor az annak a jele, hogy lassan megadja magát, vagy esetleg lehet külső forrás (mondjuk felső szomszéd wifi-t szerelt be etc) az okozója?
Van mágnes vagy valami mágneses a környékén? Hangfal, sokol rádió, ilyesmi? Próbáltál már degausst?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Próféta

Quote from: TurboK on 2009-01-31, 13:38:03
excelben van egy ilyen táblázatom hogy:
fájlnév - avi - fájlméret
fájlnév2 - avi - fájlméret
fájlnév3 - mkv - fájlméret

Hogyan illesszek bele diagramot (vagy csak egy sima számlálós cellát) ugy hogy kiszámolja nekem mennyi fájlom van aviban és mkvben, és hogy mennyi az összméretük? A diagram varázslo minden sort egyesével bele akar tenni.
1. Quick&dirty: A tetejére beszúrsz egy üres sort, és Szűrést teszel rá. Ezek után a típus oszlopban kiválasztod, hogy csak az avikat mutassa, és csak őket fogja mutatni. asszem alul az állapotsorban jelzi is, hogy hány darab lett kiválasztva. Ha ezek után kijelölöd a fájlméreteket, azt is megmondja alul, mennyi az összegük.
2. Új cellákba rakod az infót megfelelő formulákkal (utána felőlem diagram is lehet). A megszámlálást egyszerű megoldani, csak egy COUNTIF kell (nem emlékszem a magyar ferdítésre), az összegzés már kicsit trükkösebb (csak VSEARCH/FKERES-sel lehet?). Kissé komplikált megoldás.
3. Pivot table-t raksz bele. Magyarul asszem kimutatástáblázat vagy kimutatásdiagram néven szerepel. Pont ilyesmi összesítésekre valók.

TurboK

#10072
Quote from: Próféta on 2009-01-31, 13:58:13
1. Quick&dirty: A tetejére beszúrsz egy üres sort, és Szűrést teszel rá. Ezek után a típus oszlopban kiválasztod, hogy csak az avikat mutassa, és csak őket fogja mutatni. asszem alul az állapotsorban jelzi is, hogy hány darab lett kiválasztva. Ha ezek után kijelölöd a fájlméreteket, azt is megmondja alul, mennyi az összegük.
óvazz hogy ez nem jutott az eszembe, pedig még használok is felosztott ablaktáblát összesítő felső sorral. Csak egy gombnyomás volt így hozzáadni...

edit: de ez nem jó, ha kiválasztom hogy pl csak avit mutasson, az összfájlméretet nem számolja ki automatikusan.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Moha

Egy általános céges websitehoz milyen CMS rendszert ajánlanátok?
Én eddig a CMS made simpe, az MKPortal és a PHPNuke rendszerekkel szimpatizálok, de szívesen fogadok javaslatokat.

Sima szöveg + pár kép meg esetleg egy-két flash/video lenne rajta, meg hírek. Fórum, blog, felhasználó bejelentkezés, stb. nem kell. Lényeg, hogy könnyen alakítható és frissíthető legyen.

Próféta

Quote from: Moha on 2009-02-01, 13:11:40
Egy általános céges websitehoz milyen CMS rendszert ajánlanátok?
Én eddig a CMS made simpe, az MKPortal és a PHPNuke rendszerekkel szimpatizálok, de szívesen fogadok javaslatokat.

Sima szöveg + pár kép meg esetleg egy-két flash/video lenne rajta, meg hírek. Fórum, blog, felhasználó bejelentkezés, stb. nem kell. Lényeg, hogy könnyen alakítható és frissíthető legyen.
Nem csináltam soha ilyen munkát, de a Drupal és a Joomla, amit mindig hallok.
Lehet, hogy kicsit ágyúval verebek lennének a te problémádra, ezt nem tudom, olvass utánuk.

Megfontolandó egyébként az is, hogy egy corporate wiki-t (pl. TWiki) húzol fel, persze csak a belsősök tudnak belépni és szerkeszteni. Annak az az előnye is meglenne, hogy lehetnének belső webek is rajta, ahol a csoporton belüli együttműködésnek adna teret. Döntsd el, hogy lenne-e előnye.

motifator

Drupal-t erre az esetre nem ajánlanám. Én szenvedtem vele, elég jó cucc, nagyon sok remek ötlet van benne, de nem 1-2 hét alatt tanulható. Alapból elég gyengén teljesít usabilityből, valószínű, hogy ha te össze is szenveded vele a honlapot, akkor úgy kell majd betanítani a kedves vevőt, hogy ő is használni tudja. De ha meg saját dizájnt is rá kéne húzni a rendszerre, akkor igencsak nagy fába vághatod vele a fejszédet. Az API elég nehezen tanulható, bár érdekes módon van megcsinálva, van benne fantázia.
De szerintem minimum fél-egy évet kell dolgozni folyamatosan a Drupallal, hogy elég jól megismerd, és könnyen tudj webes megoldásokat fejleszteni vele. Mást nem nagyon használtam, nálunk a cégnél én VCM-mel dolgozok, de az nem kicsit más kategória :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Moha

Hát, akkor Drupal-t asszem hanyagolom. Jelen esetben kb. egy hónapon belül kellene egy működő website, nem kell túl sok tartalom, viszont a saját design az fontos. Szóval akkor asszem még alaposan szétnézek.
Az nem gond, ha csak én tudom frissíteni... :D

TurboK

Joomlát már használtam, nem bonyolult de nem is a "ránézek és elsajátítom" típus. Van hozzás elég sok template, modul és skin.

Lehet hogy neked elég lenne annyi hogy teszel fel egy newsscriptet a híreknek, az oldal többi részét meg meghagyod htmlnek. Persze attól függ hogy a cég mit akar.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Cloud

Egy egyik meghatjómon találtam egy ilyen könyvtárat: "b8406e738e63ca0515"
Ha belemegyek akkor meg két ilyen van: "amd64', "i386".
Ezekbe viszont nem tudok belemenni.  Kiírja hogy  hozzáférés megtagadva.   
Törléskor ugyanezt írja ki.
Valamelyik nap lefuttattam Spybot-ot.  Talált egy két trójait, de eltüntette őket.  ESET-el mélyreható vizsgálatkor szintén talált egy két rosszaságot, de azokat is eltűntette.
Most egyik progi se talál semmit, pedig többször is lefuttattam őket. 
Kérdés: akkor mi a fenéért nem tudom törölni a fent említett  könyvtára? :Eztneked:

Zsiga

Az operációs rendszer védett könyvtárait nem tudod törölni, valószínűleg ez is az.
Próbálkozhatsz a mappa jogosultságainak állítgatásával és saját tulajdonba vételével (ehhez előbb az egyszerű filemegosztást ki kell kapcsolni), vagy megnézheted mit mond rá az Unlocker. De én a helyedben inkább nem akarnék olyat letörölni amiről nem tudom hogy mi...