Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

Member

Zsigától tudom, hogy merre laksz, két korsó sörrel jövök. :) A WIN7-et törölnöm kellett, mert a "plug&play" eszközhöz nem csináltak win7 drivert.

kikuchiyo

Ha rendkívül zseniális módon 3× elcsesztem a telefonom PIN-kódját, akkor van valami mód a kártya feloldására való PUK-kód kitalálására, vagy be kell mennem a T-mobile ügyfélszolgálatára, és bizonygatnom, hogy a kártya tényleg az enyém, és nem loptam?
Failure is the default option

Darkstar

#13803
Programozók... :D

Ha nincs meg a lap, amiből kitörted, marad az ügyfélszolg.
BTW ezt a pin kódot sose értettem. Ha valaki lehúzza a telefont, úgysem kapcsolja ki (na jó, valszeg nem), ha kikapcsolja, úgyis másik simet tesz bele, akkor meg mindenképp kell neki kód. Viszont szívni lehet vele, mint a mellékelt ábra mutatja.

A screenlock kicsit más, nekem is van rajta, és ha valaki elbassza 10*, lezár a teló és tol egy hardresetet minden adatra. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2011-05-10, 23:56:50
Ha rendkívül zseniális módon 3× elcsesztem a telefonom PIN-kódját, akkor van valami mód a kártya feloldására való PUK-kód kitalálására, vagy be kell mennem a T-mobile ügyfélszolgálatára, és bizonygatnom, hogy a kártya tényleg az enyém, és nem loptam?

Nincs meg már a telefonod doboza? Pedig a nagy kártyán, amiből a kicsit kipattintottad, rajta van a PUK-kód :(

Edit: aha, ismét slowpoke voltam.

kikuchiyo

Quote from: Xzone on 2011-05-11, 00:15:49
Quote from: kikuchiyo on 2011-05-10, 23:56:50
Ha rendkívül zseniális módon 3× elcsesztem a telefonom PIN-kódját, akkor van valami mód a kártya feloldására való PUK-kód kitalálására, vagy be kell mennem a T-mobile ügyfélszolgálatára, és bizonygatnom, hogy a kártya tényleg az enyém, és nem loptam?

Nincs meg már a telefonod doboza? Pedig a nagy kártyán, amiből a kicsit kipattintottad, rajta van a PUK-kód :(

A műanyag lap megvan, de ez még egy sok évvel ezelőtti Dominos kártya, annál meg (még?) nem a műanyag lapon voltak a kódok, hanem egy külön papírfecnin (hasonlón, mint amilyenen a bankkártyákhoz adták a kódot). Elvileg annak is benne kéne lenni a dobozban az összes többi papírral együtt, gyakorlatilag viszont nincs, és két költözés és három átpakolás után esélytelen megtalálni.

Failure is the default option

Kvikveg

youtyuk .flv-bol eddig mplayer -dumpaudio-val csinaltam mp3at ujrakodolasmentesen. Most azt hiszem .aac-t kapok, legalabbis a videolejatszasnal az mplayer ablak ennek mondja az audiot.
Viszont pl winamppal nem birom lejatszani a dump eredmenyet. Mplayerrel sem.
Nem tudom, hogy az mplayer dumpol rosszul, vagy valami parametert meg meg kene adnom(mp3hoz nem kellett), vagy a winamp szurja el, vagy mi.
Cel: ujrakodolasmentes audiodump az .flv-bol es utana winamppal lejatszas ha lehet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Miért nem töltöd le azonnal mp3-ba valamelyik online konvertálóval?

Kvikveg

#13808
Mert azok altalaban nem mukodnek nekem. .flvben lejon mpeg4 vagy miben lejon.

Also: Hogy a @#%@#^%@$%-ba lehet az OpenOfficot megkerni ra, hogy ne torje szet a szavakat a sor vegen? Ne is probalkozzon vele.

edit: AAAAaaAAA... a default styleban nem volt ott a pipa, a listanal meg kert hyphenation-t, ISTENEMM!!!! AAaa
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud


Member

Nekem is sok magyarázza, hogy illegal url, de benderconverter.com, vagy zamzar.com meg szokta oldani a problémát. Előbbi sajnos korlátozott, utóbbi pedig a mail címedre küldi a linket, nem direktben.

Kvikveg

#13811
Danke, mukodott az elso link.  :jee:


Ma egy furcsa dolgot vettem eszre a Firefoxon(3.6.17): most pl a Post gombra kattintva felajanlotta letoltesre az index.php-t.
Ma mar masodszor csinalta. Eloszor egy masik .php-val ahonnan egy doksit kellett volna tudnom letolteni.
wtf. Valakinel volt mar ilyen?
edit: na most megint.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Nem torrentezel közben?
Failure is the default option

Cloud

Quote from: Kvikveg on 2011-05-13, 18:23:51
Danke, mukodott az elso link.  :jee:


Ma egy furcsa dolgot vettem eszre a Firefoxon(3.6.17): most pl a Post gombra kattintva felajanlotta letoltesre az index.php-t.
Ma mar masodszor csinalta. Eloszor egy masik .php-val ahonnan egy doksit kellett volna tudnom letolteni.
wtf. Valakinel volt mar ilyen?
edit: na most megint.
Régebben előfordult velem is, egy restart javította gondot.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Én is tapasztaltam párszor, de csak mostanában. Nem lehet, hogy a proxy csinálja?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Nekem akkor van, amikor valamiért nem tölt be az oldal és cache-ből akarja betölteni a hibás verziót. Illetve amikor még egészségügyis voltam, ott az anidb-t akarta mindig "letölteni".

Kvikveg

Quote from: motifator on 2011-05-13, 21:08:07
Én is tapasztaltam párszor, de csak mostanában. Nem lehet, hogy a proxy csinálja?
Nem, eloszor proxy nelkul produkalta, masik oldalon.
Mindenesetre most nem csinalja egy ideje.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#13818
elképzelhető, hogy fals hibát jelezzen a Hard Disk Sentinel?
QuoteA lemez önteszt során talált 10961 hibás szektort.
A szektorok javításának számából ítélve a lemez állapota több lépcsõben romlott.
A lemez felületén található 2966 gyenge szektor, mely(ek) késõbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
ezt mondja a vinyóról, de mikor fölhívtam a Dell support-ot, akkor azt mondták, hogy indítsam el a Dell Diagnostics-ot, nekik annak a hibaüzenetei kellenek.
ez viszont nem talált semmi hibát a vinyón (SAMSUNG HM160HI), pedig blokkról-blokkra végigellenőrizte vmi másfél-két órán keresztül...

???

Cloud

Vagy a Dell programja hibás, épp azért hogy ne kelljen cserélniük a hibás vinyót. :)  :D

chilip

Quote from: Cloud on 2011-05-16, 15:07:55
Vagy a Dell programja hibás, épp azért hogy ne kelljen cserélniük a hibás vinyót. :)  :D

ha azért hogy ne kelljen cserélni, akkor nem hibás a Dell program :D tökéletesen végzi a célt amiért alkották :D

Selmo

Quote from: Fazék on 2011-05-16, 14:30:00
elképzelhető, hogy fals hibát jelezzen a Hard Disk Sentinel?
QuoteA lemez önteszt során talált 10961 hibás szektort.
A szektorok javításának számából ítélve a lemez állapota több lépcsõben romlott.
A lemez felületén található 2966 gyenge szektor, mely(ek) késõbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
ezt mondja a vinyóról, de mikor fölhívtam a Dell support-ot, akkor azt mondták, hogy indítsam el a Dell Diagnostics-ot, nekik annak a hibaüzenetei kellenek.
ez viszont nem talált semmi hibát a vinyón (SAMSUNG HM160HI), pedig blokkról-blokkra végigellenőrizte vmi másfél-két órán keresztül...

???
Mit mond a SMART 5, 197 és 198? Amúgy meg, ha csak sima felületi tesztet csinál az a progi, persze, hogy nem dob ki semmit, hiszen a hibás szektorok hibásnak lettek jelölve, tehát nincsenek is használva.

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Quote from: chilip on 2011-05-16, 15:17:11
Quote from: Cloud on 2011-05-16, 15:07:55
Vagy a Dell programja hibás, épp azért hogy ne kelljen cserélniük a hibás vinyót. :)  :D

ha azért hogy ne kelljen cserélni, akkor nem hibás a Dell program :D tökéletesen végzi a célt amiért alkották :D

:D   Végül is igazad van.   

NLZ

chkdsk kilistázza a lezárt hibás szektorokat is, nem?
[reserved]

Selmo

Milyen kapcsolóval? Alapból csak annyit ír ki, hogy X KB rossz szektorokban.

A tökéletesség unalmas.

NLZ

No hát az már bőven elég. Egy vinyó mindig 512 byte szektoros, hacsak nem Advanced Formatted, akkor 4k. Ám az /r kapcsoló nézi a felületet, nem?
[reserved]

Cobra

Tavaly volt valami olyasmiről szó, hogy a Samsungokat nem szerette a HDSeninel. Lehet még mindig nem kezeli 100%-ban őket.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

3 samsungom van (HD204UI, HD502HJ, HD753LJ), mindegyik vidáman megy már évek óta.
[reserved]

Fazék

ajánlanátok olyan programokat, amikkel tesztelhetném a vinyót?
chkdsk még csak hibás szektort se jelez...

itt van a teljes jelentés, amit hd sentinel készített a vinyóról

Selmo

Hát a SMART szerint eléggé odavan. Valamikor rég ezt használtam, tehetsz vele egy próbát.

A tökéletesség unalmas.