Main Menu

Douglas Adams, a Mester

Started by Ramiz, 2004-03-24, 16:27:08

Previous topic - Next topic

Shadowolf

Quote from: FeldinKirály!!!
/me félve: Áruk?

Könyvvásárokon szoktam őket venni 1500Ft-ért. Most is volt egy, de valahogy nem volt kedvem elmenni...^^" Ha gondolod ebből is tudok kölcsönadni párat a meet-en. ;)

Feldin

Quote from: ShadowolfKönyvvásárokon szoktam őket venni 1500Ft-ért. Most is volt egy, de valahogy nem volt kedvem elmenni...^^" Ha gondolod ebből is tudok kölcsönadni párat a meet-en. ;)
Deal.
És szólj ha lesz könyvvásár!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

És nekem is. Amúgy 3600.- a Hitchhiker's Guide... . Ma megveszem, annál sokkal olcsóbban úgyse látom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

Quote from: RamizÉs nekem is. Amúgy 3600.- a Hitchhiker's Guide... . Ma megveszem, annál sokkal olcsóbban úgyse látom.

Kölcsönadom én a sajátom ingyért, ha gondolod...;)

Feldin

Quote from: ShadowolfKölcsönadom én a sajátom ingyért, ha gondolod...;)
Majd nekem a korongvilág után :)
Találkoztam Ramizzal amikor megvette.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Késő!  :hehe: Mindegy, nekem KELL, érted, a polcra. Majd legfeljebb én is Pratchettet kérek kölcsön tőled... de az még a nagyon távoli jövő ködébe vesző jövő-fonál lesz.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizKéső!  :hehe: Mindegy, nekem KELL, érted, a polcra.
Ugyszintén, most már én is megveszem valahol! :kiraly:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zodd

Régebben még hallottam hogyí a H2G2-t meg akarják csinálni filmben erről még lehet most is hallani valamit?
Szerintem egy megtekintést megérne. :lol:
:bsd:

Ramiz

Szerintem is!
De talán a halála miatt félbeszakadt a dolog.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

Quote from: RamizSzerintem is!
De talán a halála miatt félbeszakadt a dolog.

:confused: Elvesztettem a fonalat. Most miről is van szó?

Zodd

Quote from: Shadowolf:confused: Elvesztettem a fonalat. Most miről is van szó?
A H2G2 filmről  :uzi:
:bsd:

Shadowolf

Quote from: ZoddA H2G2 filmről  :uzi:

Oké úgy láccik nem voltam elég egyértelmű. :rolleyes: Minek a rövidítése a H2G2? :uzi:

Zodd

Quote from: ShadowolfOké úgy láccik nem voltam elég egyértelmű. :rolleyes: Minek a rövidítése a H2G2? :uzi:
Ide írsz és nem tudod mi a H2G2  :lol:
Hitch Hikers Guide to the Galaxy  :hopp:  :merci:
:bsd:

Shadowolf

Quote from: ZoddIde írsz és nem tudod mi a H2G2  :lol:
Hitch Hikers Guide to the Galaxy  :hopp:  :merci:

Az ok felettébb egyszerű...így még nem láttam rövidítve. :hehe: Megjegyzem ez kétirányú: a legtöbb Adams fan tudja, hogy mi lett a film sorsa. Ajánlom figyelmedbe a Kétség Lazacának figyelmes elolvasását. ;)

Zodd

Quote from: ShadowolfAz ok felettébb egyszerű...így még nem láttam rövidítve. :hehe: Megjegyzem ez kétirányú: a legtöbb Adams fan tudja, hogy mi lett a film sorsa. Ajánlom figyelmedbe a Kétség Lazacának figyelmes elolvasását. ;)
Az a remekmű sajnos még elkerülte a figyelmemet de felettéb érdekelne. esetleg valami link róla??
:bsd:

Shadowolf

Quote from: ZoddAz a remekmű sajnos még elkerülte a figyelmemet de felettéb érdekelne. esetleg valami link róla??

Ha eltudsz valamelyik szombati meet-re jönni (vagy valamelyik ismerősöd), akkor kölcsön tudnám az angolt adni. ;)

Zodd

Quote from: ShadowolfHa eltudsz valamelyik szombati meet-re jönni (vagy valamelyik ismerősöd), akkor kölcsön tudnám az angolt adni. ;)
Most szombaton tervezem és akkor szivesen átvenném bérletbe, valami kell érte esetleg egy Nausicaa DVD (írott)??
 :)
:bsd:

Shadowolf

Quote from: ZoddMost szombaton tervezem és akkor szivesen átvenném bérletbe, valami kell érte esetleg egy Nausicaa DVD (írott)??
 :)

Nemtom, hogy tudok e menni most, de ha más nem elhajtom az öcsémet. :D A könyvet meg ingyér is odaadom, de ha nagyon oda akarod azt a dvd-t adni, akkor szívesen elfogadom. :D

Feldin

Quote from: ShadowolfNemtom, hogy tudok e menni most, de ha más nem elhajtom az öcsémet. :D A könyvet meg ingyér is odaadom, de ha nagyon oda akarod azt a dvd-t adni, akkor szívesen elfogadom. :D
Hm. A Nausika DVD az nekem is tetszik!!!
Ha kérhetnék belőle egy példányt annak nagyon örülnék.
Kapsz cserébe szupi 180 ft-os írható dvd-t.(Princo)
Ok?
Amúgy a filmről én azt hallottam hogy csinálják...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: FeldinAmúgy a filmről én azt hallottam hogy csinálják...

Hát hacsak nem kezdett bele újra valaki, akkor kétlem. Adams a Kétség Lazaca-ban ha jól emlékszem azt írta, hogy több éves munkálatok után közölték vele a producerek, hogy ha a közönség vágyna egy sci-fi vígjátékra, akkor azt már rég megcsinálta volna valaki. Közvetlenül ez után jött ki a MIB. :rolleyes: Ennyit szegény ember álmáról...

Ramiz

Ez tetszett... nyírjátok egymást, mint a répát: "H2G2" meg "A kétség lazaca".
Nem mindegy? Aki idejön, mindenről értesül! ;)
Én meg elkezdtem a könyvet. Elég jó, elég nehéz. Nemcsak súlyra. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nephilim

No és a Lebegõ Vándor? (Floating Vagabond) az is egy meglepõen 42 közeli játékra sikerült. Ismeri valamelyiktek?
Vagy ott van még a Paranoia. Az is eléggé hasonul a mester által kidolgozott életérzéshez.
Tényleg, rájött már valaki, mi a kérdés a végsõ válaszra?
"God's in his heaven. All's right with the world."

Fazék

nem tudom találkoztatok-e már vele, de kijött egy teaser a Galaxis Útikalauz Stopposoknak-ból hogy 2005-ben várható
a www.hardwired.hu-ról letölthetõ. a mozi résznél könnyen megtalálható. teljes mértékben csak egy tízer, vagyis kvázi semmi jelenet a filmbõl, de sztem már ez is bíztató

Ramiz

Rájöttem a törülközõ még egy felhasználási módjára: fogkefe! Minél "dörzsisebb", annál jobb!

A Paranoia is játék?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nephilim

Quote from: RamizA Paranoia is játék?

Az egyik legparább. A lényeg, hogy semmi gond, mert mindig van egy-két klónod, s így attól még, ha megmurdálsz, még lehet folytatni a kissé üldözési mániától terhes gamét.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Ramiz

Szóval mindig folytathatod a játékot - ha akarod...
Különben paranoia RULEZ! "Ha tényleg követnek, az nem paranoia!" :D
Ez a játék érdekelne is. Na de ne o.f.f.oljunk.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nephilim

Quote from: RamizSzóval mindig folytathatod a játékot - ha akarod...
Különben paranoia RULEZ! "Ha tényleg követnek, az nem paranoia!" :D
Ez a játék érdekelne is. Na de ne o.f.f.oljunk.

Pontosabban: ha paranoiás vagy, attól még nem biztos, hogy nem követnek.  :rotflol:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Feldin

Quote from: NephilimPontosabban: ha paranoiás vagy, attól még nem biztos, hogy nem követnek.  :rotflol:
Ez PC játék vagy rpg?
Nincs meg vkinek a Titanic csillaghajó játék?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Nem, én is keresem. Ha megtalálod, szólj lécci. ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

Volt már itt korábban szó a filmrõl. Gondoltam ez  talán érdekel titeket.