Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Feldin

Quote from: PandóraCsak eszembe jutott, nemrég olvastam, ez egy dolgozatban szerepelt: "A középkorú lovagok harc esetén általában egy csinos nőt tűztek ki maguk elé" :) Na jó, befejeztem az  :_off: -ot.  :lol:
Karóra? :rotflol:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Quote from: PandóraCsak eszembe jutott, nemrég olvastam, ez egy dolgozatban szerepelt: "A középkorú lovagok harc esetén általában egy csinos nőt tűztek ki maguk elé" :) Na jó, befejeztem az  :_off: -ot.  :lol:

Középkori, nem korú :p ... :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: SoridanKözépkori, nem korú :p ... :D
Miért? Lehet hogy ő tényleg a középkorú lovagokra gondolt :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: Soridannéhány szurkálódó próbálkozás már megesett, kóstolgatjuk egymást :)

Kóstolgat a nénikéd. :D Már ott is megmondtam, hogy nem rajongok a konzervkajáért...

Moha

Gyerekek, nagyon beindult az :_off:

Én csak annyit kérdeznék, hogy van-e "létszámhatár", vagy annál jobb, minél többen leszünk? Mert elképzelhető, hogy a húgom is jönne velem. Persze ez még nem bizti.
Azért a szervezés az folyik, nem?

noriko

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ mi van itt??? Nézegettétek egyáltalán a helyeket amiket feltettem??
KÉRDÉS: sátor vagy faház?

Moha: még nincs létszámhatár, mert nem tartunk ott hogy le kelljen foglalni a helyet, mert még nincs hely :( De ha sátorozás lesz, akkor ott úgyis jöhet annyi ember aki befér a sátradba :D  

Kérdés2: van itt valaki aki szokott sátorozni? ahhoz is előre kell foglalni helyet?vagy az hogy működik?
"I wish I could, but I don't want to."

Freyja

Quote from: norikoKérdés2: van itt valaki aki szokott sátorozni? ahhoz is előre kell foglalni helyet?vagy az hogy működik?
A nyáron voltam a Balatonnál sátorozni. Ott nem kellett előre foglalni, viszont iszonyatos drága volt (lett volna) a kemping. Egy kétszemélyes sátorhely 4000/éjszaka. Úgyhogy inkább lesátorotunk egy fa alá a susnyákosba...Mondjuk ez Zamárdi volt elég forgalmas hely, biztos van olcsóbb is.

Pandóra

Quote from: SoridanKözépkori, nem korú :p ... :D
Na ne mondd.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Xaga

Quote from: norikoKÉRDÉS: sátor vagy faház?

Én sátorra szavazok, mivel még nem voltam így fogalmam sincs milyen. Aztán 2 személyes sátorban aludhatnak 3-an is csa szükös lesz a hely :D

Ramiz

Én a csövelésre szavazok :D szóval mindegy, csak olcsó legyen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

Quote from: RamizÉn a csövelésre szavazok :D szóval mindegy, csak olcsó legyen.

Ramiz úgy számolj hogy akkor megyünk amikor minden a legdrágább, főszezonban (vagy csúcsszezonban mittudom én hogy hívják)

Xaga

Quote from: norikoKérdés2: van itt valaki aki szokott sátorozni? ahhoz is előre kell foglalni helyet?vagy az hogy működik?

Szerintem elég sokan lennénk ahoz hogy le kelljen foglalni a helyett (15+ ember az már elég sok ahoz hogy ha hívatlanulk állítunk be ne legyen helyünk, föleg ha jó az idő és ugyebár főszezonban megyünk így lesznek egy páran ott az biztos)

Más: akik szavaztak a poll-ban de nem írtak a threadbe semmit, (gondolok itt: Chronos, Oriya, Angelhunter, Damnatus, Kilteh stb) ha jönnének kéretik 1 postal jelezni. (eze bocs ha mégis írtak /me nem nézte végig a postokat csak noriko legutobbi listáját vette alapul.)

Azt hogy hova megyünk lassacskán el kéne dönteni (lista ) merhát akkor le is kéne foglalni a helyett hogy biztos legyen helyünk.

Moha

Én is a sátorozást választanám. Xaga-hoz hasonlóan én se nagyon voltam még sátorozni, de egyszer mindent el kell kezdeni. :p
Amúgy is, szvsz a faházakat hamar lefoglalják, meg nem is biztos, hogy volna annyi, amennyi kell. Így viszont "sok jó ember kis helyen is elfér" :)

ignus

Én is sátorpárti vagyok.... 2X voltam, mindkétszer lila foltokkal az oldalamon érkeztem haza... :D Régi szép idők...  :rolleyes:

Szóval: nekem 8, faház, sátor... mindegy...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kvikveg

En is benne vagyok a satorozasban /2 szemelyes satorral :) / , de azert orulnek, ha kulturalt korulmenyek kozott lennenk. Zuhany, klozi...

A helyszin nekem ezekutan 8.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

#375
Oké, eddig tehát a sátorozás felé hajlik a csapat.
Következzék a szokásos kis táblázatunk :p :

1. Angel
2. Baldy
3. Cobra F
4. Dizzy S (25-26)
5. FeldinS
6. Freyja S
7. Ignus S
8. Kisvirág
9. Kvikveg S
10.Noriko S
11.Pandóra S
12.Ramiz S (25-26)
13.Sephiroth S/F
14.Shadowolf F
15.SoridanF
16.Tiaro S
17.Trivi F
18.Xaga S
19.Damnatus F
20.Moha + 1 ember S

A kérdés: kinek felel meg a sátorozás? Van-e igény faházra?
A listán vastagbetűvel vannak jelölve akik még nem nyilatkoztak.
S= akinek jó a sátor
F= akinek nem
Várom válaszaitokat!
üdv, noriko

Kérdés2: Van-e olyan aki be tudna fogadni sátrába sátortalan embert? Illetve megfelel-e ilyen megoldás a sátortalanoknak? (ha válasz nem, akkor persze mindenképp faház kell!)
"I wish I could, but I don't want to."

Cobra

Én a sátorozásért nem vagyok oda, főleg, hogy nincs sátram.  :)  Az időpont nekem teljesen mindegy.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

Quote from: CobraÉn a sátorozásért nem vagyok oda, főleg, hogy nincs sátram.  :)

Ezzel nem vagy egyedül...:D

Kvikveg

2szemelyes satram van. Ergo 1 szemelyt vallalok.
Asszem meg megvan meg egy 2 szemelyes.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Freyja

Nekem tökéletesen megfelel a sátor. Sajnos mást fogadni nem tudok, 2 személyes sátrunk van, és Pandórával valószínűleg kitöltjük  :rolleyes:

dizzy

Quote from: FreyjaNekem tökéletesen megfelel a sátor. Sajnos mást fogadni nem tudok, 2 személyes sátrunk van, és Pandórával valószínűleg kitöltjük  :rolleyes:

Nekem is jó a sátor. Feltehetőleg addigra vásárolok magamnak egy 2 személyeset, de tavalyi tapasztalataimból tudom, hogy éppenhogy valahogyan elférek benne egyedül. Viszont hálózsákot is hozzon mindenki, mert este nagyon hideg az a kemény föld (ez is tapasztalat)
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

ignus

Jaja... meg polifoamot és társait...... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

dizzy

Quote from: ignusJaja... meg polifoamot és társait...... :D

Hát igen az se árt, de az azért annyira nem muszály, mert akkor már túl sok a cucc, és másnak is kell hely :)
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Xaga

huh...sátor, sátor. Az nekem nincs, nem baj max bekéreckedek vkihez ha meg nem akko alszok a szabad ég alatt hálózsákomban, mint osztálykiránduláson :D

Damnatus

Hali!

Nekem csak az az egy gondom van a sátorral, hogy rossz id? esetén -- és nem akarok  :bsd: festani a falra --, a sátrak beázhatnak. Ha házakba vagyunk, ott többn elférünk, mint a sátorban, és nem kell annyi cuccot sem magunkkal cipelni. szóval én inkább a házra szavaznék, pusztán praktikusságból.
Ja és mi lenne a pontos id?pont?

Xaga

Quote from: DamnatusNekem csak az az egy gondom van a sátorral, hogy rossz id? esetén -- és nem akarok  :bsd: festani a falra --, a sátrak beázhatnak.

Igen ez probléma, meg kell érdeklődni a házak férőhely kapacitását, de igy szvsz többe fog kerülni mert elég sokan vagyunk. Max fölhúzunk a sátrak föle  1 vizálló álcahátótt :D

QuoteJa és mi lenne a pontos id?pont?

Noriko ebben a postjában vettete fel az időpontot ami el lett fogadva.

.Attila

Nekünk asszem van egy elég nagy sátrunk (talán 6 személyes :confused: ), de az már évtizedek óta nem lett elővéve :)
És a sátrat én sem komálom, főleg mert egyéb kellékek, mint pl. hálózsák, nincsenek.

Damnatus

Hali!

Xaga
Kösz

Szóval én inkább javaslom a házat, mert nem kell:magát a sátrat, hálózsákot, polifont hozni.
A cuccainkat is normálisan le tudjuk rakni, lesz helyünk.
A házat be lehet zárni.
A ház nem ázik be, van áram, lámpa (mázli esetén h?t? és fürd?szoba is, de ez már nem olyan fontos).
S?t, többen is beférünk egy házba, mint ahány ágy van.

noriko

mivel idevág, ismét felvetem a "fura ötletem":

Quote from: norikoAmúgy lehet hogy a sátrazás lenne jobb megoldás, ha annyira nem fix a jelentkezők száma.. Vagy arra is gondoltam, hogy kivehetünk egy faházat, és az lenne az ilyen tároló-ház/öltöző és amúgy a közelben sátorozunk...vagy ez hülyeség?  ...lehet...

egy kicsit kiegészítve, mivel a többségnek megfelel a sátorozás, (és remélem amikor rábólintottak tisztában voltak annak hátrányaival is nemcsak előnyével)
továbbra is lehet róla szó, viszont vannak akiknek inkább a faház lenne jó, így ha faházat is foglalunk és a közelben sátoroznak a többiek, az elfogadható? Esetleg a faházasok megengedhetik hogy náluk tároljuk az értékesebb cuccokat nappal. Szétszakadva meg úgysem leszünk, mert gondolom nem a házban fogtok gubbasztani napközben ti sem. Egyetlen gond az eső, de hát istenem, kell egy kis rizikó. ettől izgi az egész! :D
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Ez jó ötlet.
Xaga: csövelni főszezonban is ingyen lehet  :hehe:
Hozzám 1 ember (lány  :hopp: ) befér. ( Bár lányból 5 is... :D  :hopp:  :rotflol:  :lazza: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!