Kalandjátékok és RPG-k, avagy a múlt nagyjai

Started by Shadowolf, 2004-04-28, 13:10:25

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Blimpés tényleg érdekelne, hogy hogyan folyik ott a csere, mert nagyon kevés dolgom van cd-re kiírva, szinte csak 5'25"-ös vinyókat tudok vinni... bár ha még egy hétig nálam lesz az unokatesóm notebook-ja, akkor megoldható a csere, de sztem ezen a héten már elviszi...  :beken:
Nekem van notebook-om CD-íróval. Mire kéne konkrétan?

Fazék

Quote from: TriviNekem van notebook-om CD-íróval. Mire kéne konkrétan?
semmi különös, csak arról lenne szó, hogy én nagyon nem szeretek cd-kkel bíbelődni, vagyis se kölcsönkapni, se kölcsönadni nem nagyon szoktam (főleg hogy kb 5 újraírhatóm tűnt már el így, mert én persze nem vezetek listát, hogy kinek adom), mert ki tudja mikor fogom tudni visszaadni őket, és úgy kéne megoldani a programcseréket, hogy odaviszek egy 5'25"-ös vinyót és arról és arra kéne másolni... vagyis lehet hogy kéne egy külső usb-s rack, ami nem hinném, hogy mindenkinek van 5 db a polcon... de ez csak az egyéni problémám, mert gondolom a meet nem pont erről szól, csak pl Shadowolf-nak vinnék pár játékot (meg akit még érdekel) és tőle kérnék egy párat. de lehet hogy kikönyörgöm hogy maradjon a laptop még egy hetet, és akkor egyszerűen megoldódik a dolog...

Shadowolf

Quote from: Blimpvisszanéztem, és úgy néz ki igazat mondasz... még válaszoltam is rá, hogy azt majd kérném szépen tőled...
és most meg kell hogy öljelek mindannyiótok, mert lelepleztetek, hogy elraboltuk eme földit, és én álltam be helyette, kémkedni hozzátok porban fürdő földlakókhoz :uzi: háháháháááááá!

Engem viszont életben kell  hogy hagyjál, mivel nálem van a cd...:rolleyes: :D

Quoteszóval majd a jövő heti meet-re, ha nem jön közbe semmi szívesen elmennék, kalandjátékcsere céljából :D

Már alig várjuk. :D (the more, the merrier ;))

Quoteés tényleg érdekelne, hogy hogyan folyik ott a csere, mert nagyon kevés dolgom van cd-re kiírva, szinte csak 5'25"-ös vinyókat tudok vinni... bár ha még egy hétig nálam lesz az unokatesóm notebook-ja, akkor megoldható a csere, de sztem ezen a héten már elviszi...  :beken:

Még van egy heted ezt kitalálni. :)

.Attila

Ha megoldod a külső usb-s rack problémát, akkor én szívesen segítek a gépemmel. Arra nincs semmi kötöttség, nem kell elkérni senkitől, mivel az enyém. Egyetlen feltétel, hogy elmenjek a meet-re és vigyem is a gépem. És előre szólj, ha kéne, mert mostantól kezdve nem fogom magammal cipelni (eddig az esetek többségében felesleges volt).

Damnatus

Hali!

A Morrowind kiegészít?ket felrakva lehet folytatni az alap karakterével, vagy új karit kell csinálni?

Shadowolf

Quote from: DamnatusHali!

A Morrowind kiegészít?ket felrakva lehet folytatni az alap karakterével, vagy új karit kell csinálni?

Lehet folytatni az eredetivel. ;) Igazat megvallva a kiegészítöket eleve magasabb szintü karakterek számára készítették a fejlesztök...

Damnatus

Hali!

Quote from: ShadowolfLehet folytatni az eredetivel. ;) Igazat megvallva a kiegészítöket eleve magasabb szintü karakterek számára készítették a fejlesztök...

Köszi a választ!

Feldin

#247
Quote from: TriviMoci = min. 400ezer Ft <-> Xbox pár játékkal = max. 100ezer
Ez biza igaz. De ha vmit veszek az egyenlőre ps2(ugye jól tudom hogy az a ps1-es cuccokat is viszi?).
És a vásárlást azért halasztom mert ha megveszem akkor egy 100-as gyűjtéssel később lesz mocim. Az meg nem jó...
Moci meg remélem 300-ból majd kijön... egyszer... ha lesz annyi pénzem.
Suzuki VanVan-ra hajtok :)
Edit:
hogy ne legyek teljesen off:
Nyomulok a Curse-al!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Fazék

OFF:utánanéztem. egy usb2.0-s külső rack alaphangon egy 10-es, de ha normálisat akar az ember, akkor egy 20-as... nem biztos hogy hétvégéig szerzek egyet...

ON: Simon the Sorcerer Win95 Talkie verzióját ScummVM-mel elindítva van valakinek felirat a játékban? mert ugyan gyönyörű angolsággal, érthetően beszélnek benne a szereplők, de mégiscsak jobb lenne felirattal alátámasztva olvasni... a játékban és a manual-ban se találok viszont semmiféle feliratállítási opciót... :beken:

Raggie

Heló! Most látom, hogy van ilyen topic(nagy örömömre)! Nekem a Fallout 1-2, a régi Broken Sword-ök, a Grim Fandango, na és persze a Final Fantasy-k (föleg a 7-8) jönnek be de nagyon!
Ja tényleg (ez egy kicsit off de talán megbocsátotok): történt egy kis malőr a FF8-omnak a 3-as CD-jével és nagyon hálás lennék, ha valaki kölcsön tudná adni, vagy esetleg lemásolná nekem. Átadni és csekély tiszteletdíjért meeten lehet alkudozni( :) ) !
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Shadowolf

Quote from: Raggie GordonJa tényleg (ez egy kicsit off de talán megbocsátotok): történt egy kis malőr a FF8-omnak a 3-as CD-jével és nagyon hálás lennék, ha valaki kölcsön tudná adni, vagy esetleg lemásolná nekem. Átadni és csekély tiszteletdíjért meeten lehet alkudozni( :) ) !

Akkor talán megbocsátom, ha rendesen végigolvasod a topicot. Sztem rá fogsz jönni miért mondom...

Raggie

Quote from: ShadowolfNa, ha már a kalandjátékokat felsoroltam, akkor az rpg-k sem maradhatnak ki. :D
...
Final Fantasy 8
...
Sorrry!  :lame:  De ha már ilyen jól megtaláltam esetleg kölcsönadnád a 3-as CD-t? Majd küldök egy PM-et.    Jó lenne... :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Shadowolf

Quote from: Raggie GordonSorrry!  :lame:  De ha már ilyen jól megtaláltam esetleg kölcsönadnád a 3-as CD-t? Majd küldök egy PM-et.    Jó lenne... :rolleyes:

Szted minek hívtam fel rá a figyelmed? :rolleyes: :p

Damnatus

Hali!

Quote from: ShadowolfSzted minek hívtam fel rá a figyelmed? :rolleyes: :p

Hogy tudja, hogy csak egy "karnyújtásnyira" van tőle, de mégsem kaphatja meg? :bsd:

Shadowolf

#254
Quote from: DamnatusHogy tudja, hogy csak egy "karnyújtásnyira" van tőle, de mégsem kaphatja meg? :bsd:

:eek: Dejó ember/farkas ismerő itt valaki...:D

Damnatus

Hali!

Quote from: Shadowolf:eek: Dejó ember/farkas ismerő itt valaki...:D
Á nem vagyok jó emberismerő, csak belegondoltam én miért tenném. :bsd:

Saori

Ezzel a sírfelirattal most futottam össze...:D (és öcsém fogta magát háthatényleg... :D)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Quote from: SaoriEzzel a sírfelirattal most futottam össze...:D (és öcsém fogta magát háthatényleg... :D)
Igen, igen.A Sacred sajátosságai. Haláliak a sírfeliratok.  :hopp:  nekem az egyik kedvencem: " And then she said to the Minotaur: Violence is not a solution."  :lol:  
Ami nem vicces viszont, hogy mivel akartamn online nyomulni,letöltöttem az 1.66 os patch et és persze az a §'"+!%/=( majdnem minden mellékküldetésnél kifagyott, így kénytelen voltam unstallozni a game et és törlődött a 14 es színtű Dark Elf em. :grrr:  :hogyaza:  :morci:  Most kezdhetek újat. :beken:  Lexarom.Nem fogok online jáccani és kész.Más ember úgy is csak zavarja személyes nyugalmam. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

Hátja.. neten énsem tudok játszani lévén nem eredeti, így nem fogadja el a törés nélküli patch-et.. (hülye másolásvédelem :rolleyes: ).. viszont egy kis segédprogrammal TCP/IP lehet játszani :)
..Amúgy énis találtam még egy rakás ilyen hülye sírfeliratot.. többek között Bill Gates sírját is megtaláltam :D Meg bírom a táncoló orkokat :D A gladiátor meg a sötét elf napszemüvegben meg megintcsak csúcs  :lol:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Quote from: SaoriHátja.. neten énsem tudok játszani lévén nem eredeti, így nem fogadja el a törés nélküli patch-et.. (hülye másolásvédelem :rolleyes: ).. viszont egy kis segédprogrammal TCP/IP lehet játszani :)
..Amúgy énis találtam még egy rakás ilyen hülye sírfeliratot.. többek között Bill Gates sírját is megtaláltam :D Meg bírom a táncoló orkokat :D A gladiátor meg a sötét elf napszemüvegben meg megintcsak csúcs  :lol:
Uuuugye? Sötét Elf rulez! :)  Egyetlen ami gáz az ahogy szegény fut.Mintha bot volna a seggében.  :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

IIgen..:D Tényleg úgy fut :D :lol:
Legelegánsabban az erdei elf futkározik..aztán a szeráfnak is vannak érdekes mozdulatai :D Jamegmég a vámpírnéni az aki enyhén érdekesen mozog...
Ja és hogyha van "Enables attacking animals" valamelyik fegyveren, akkor a nyulak úgy futnak/ugrálnak el előled mintha folyamatosan d*gni akarnának...
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Quote from: SaoriIIgen..:D Tényleg úgy fut :D :lol:
Legelegánsabban az erdei elf futkározik..aztán a szeráfnak is vannak érdekes mozdulatai :D Jamegmég a vámpírnéni az aki enyhén érdekesen mozog...
Ja és hogyha van "Enables attacking animals" valamelyik fegyveren, akkor a nyulak úgy futnak/ugrálnak el előled mintha folyamatosan d*gni akarnának...
Eeegen.A vámpírnéni mintha balletozna... :rolleyes:  :wtf:  meg valahogy -lehet a futása miatt de olyan nagynak tűnik a segge.Csak én vagyok ezzel így? Szerintem a legnormálisabban a Wood Elf meg a Battle Mage fut.A gladiátor sem koser szerintem.. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

Quote from: LorenorEeegen.A vámpírnéni mintha balletozna... :rolleyes:  :wtf:  meg valahogy -lehet a futása miatt de olyan nagynak tűnik a segge.Csak én vagyok ezzel így? Szerintem a legnormálisabban a Wood Elf meg a Battle Mage fut.A gladiátor sem koser szerintem.. :rolleyes:  :zen:


Nemhinném..hogy csak amiatt, de szerintem is nagy a segge :D.. Jaigen.. a gladiátor is olyan érdekesen fut.. de nekem már sikerült kifogni génhibás lovat is :lol:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Quote from: SaoriNemhinném..hogy csak amiatt, de szerintem is nagy a segge :D.. Jaigen.. a gladiátor is olyan érdekesen fut.. de nekem már sikerült kifogni génhibás lovat is :lol:
Ehh..Jól kitárgyaltuk a vámpírnéni batár nagy seggét.. :hopp:  Génhibás ló? Az meg mien? :wtf:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

Quote from: LorenorGénhibás ló? Az meg mien? :wtf:  :zen:

Génhibás ló.. hát szerintem már döglöttnek illett volna lennie, csak a progi nem halasztotta meg :D ..már csak 3 lába volt a szentemnek (de futott!) meg a bőre..néhol a húsa is csöppet hiányos volt..aztán egyszercsak rájött a progi, hogy ez bizony már nem él, és kidőlt alólam.. :D
Utána 2 várossal arrébb az árúsnál vehettem egy tök ugyanilyen félhulla pacit...ráadásul nem is olcsón..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Quote from: SaoriGénhibás ló.. hát szerintem már döglöttnek illett volna lennie, csak a progi nem halasztotta meg :D ..már csak 3 lába volt a szentemnek (de futott!) meg a bőre..néhol a húsa is csöppet hiányos volt..aztán egyszercsak rájött a progi, hogy ez bizony már nem él, és kidőlt alólam.. :D
Utána 2 várossal arrébb az árúsnál vehettem egy tök ugyanilyen félhulla pacit...ráadásul nem is olcsón..
Ehhh..remélem én nem fogok ilyennel találkozni. :rolleyes:  Na akkor most megyek game elni.Nem tudom eldönteni, hogy megint egy Dark Elfet kezdjek, vagy tegyek egy próbát a Battle Mage el. :rolleyes:  :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

Quote from: LorenorEhhh..remélem én nem fogok ilyennel találkozni. :rolleyes:  Na akkor most megyek game elni.Nem tudom eldönteni, hogy megint egy Dark Elfet kezdjek, vagy tegyek egy próbát a Battle Mage el. :rolleyes:  :)  :zen:

Battle Mage kicsit nehezebb, viszont én jobban szeretem :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Quote from: SaoriBattle Mage kicsit nehezebb, viszont én jobban szeretem :D
Nem nehezebb, csak más. Nem kell vele közelharcolni. A DE nek viszont nagyon jó a hangja. Még meglátom. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

:lol: Ezek a hibák felkeltették az érdeklődésem :D

Saori

Quote from: LorenorNem nehezebb, csak más. Nem kell vele közelharcolni. A DE nek viszont nagyon jó a hangja. Még meglátom. :)  :zen:

Majd nehezebb lesz :D Tapasztalat..:) Viszont megéri végigszenvedni vele :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"