-= Hellsing =- /Spoiler!/

Started by Ramiz, 2004-05-13, 14:12:28

Previous topic - Next topic

KeLa


RedPriest

Quote from: KeLa on 2007-04-10, 14:08:12
Quote from: RedPriest on 2007-04-10, 13:42:49
Milyen fájlnéven van fent, mert megint nagyon vak vagyok, úgy néz ki...
http://www.isohunt.com/download/18567305/Hellsing+OVA

Jah, hogy még csak torrent... köszönöm szépen.  :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Venom

Tud valaki esetleg sub-os verzióról? Vagy sima feliratról? Mert én még mindig nem találtam semmit, és már kezdi baszni a csőrömet, hogy nem tudom normálisan megnézni.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

kelvor

Még én sem találtam semmit. Csomó fordító csapat droppolta az ova projectet, szóval passz mikor lesz subos verzió, vagy felirat.

blackronin


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kraivan

Lehet hogy én vagyok vak, de itt hol a felirat?

Mert ez feliratos változat.

Sima felirat nincs, ha már leszedtem a raw-ot 511 megában?

blackronin


RedPriest

Nemtom, én láttam a sorozatot magyar felirattal, olvastam a mangát. Az eddigi 2OVA részt angol felirattal néztem. És most a 3. OVA felirat nélkül számomra tökéletesen követhető volt. Sőt! Kicsit örültem is a RAW verziónak. Külön köszönet érte megint. :)
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

smash++

Én most jutottam el odáig,hogy megnézzem a hellsing anime-t az eredetit. :hehe:
Nálam nagyon ütött.Igazi mestermű,a karaktereket pedig imádom :D
Egyetlen nagy hiba volt az eredetiben, RÖVID VOLT ÉS NEM KIELÉGÍTŐ A VÉGE.
Naívan belejkezdtem az ovaba utánna olvasás nélkül,azt hittem folytatás.Na mind1.Milyen gyakran jönnek ki az ovak?Eddig 2 sub-olva 3. raw.
Ez olyan amit nehezen tudok elképzelni mangaban és nehezen veszem rá magam,hogy olvassam.Valszeg nem fogom,mert azt írták,hogy talán ez az új 2006- Hellsing OVA végülis talán manga szerint lesz vagy vmi ilyesmi.Le lesz talán zárva rendesen...

Kraivan

Letöltöttem ezt a gGurdian verziót.

Még mindig keresek feliratot. majd 800 mega a file, és teli van hibákkal.
Az 500 megás raw verzió szép dvd minőségű. Úgyhogy ahhoz keresek még feliratot, bár eddig elég kevés sikerrel. :(

Briza

Már egy jó ideje láttam ezt a fantasztikus anime-t, a kedvencem :)
Angolul láttam és a japánba is belenéztem, de az angol valahogy feelingesebb, mivel Angliában játszódik ^^
A kedvenc részem az 5,6,7 és a 12,13.
A Valentine Brothers az valami fantasztikus :D Amikor a hangosba beszél az nagyon ottvan angolban :D
"We highly recommend pissing yourself, followed by praying to your imputant god, and then cowering in a corner, always good, but if you act now, there is still time for an old fashion suicide! Thank you London! We love you! Good night!"
Ahogy a Thank you London-t és az az utániakat hogyan mondja :D
Ittvan az a rész(és Related-ben ott a többi részlet is):
http://www.youtube.com/watch?v=DtkRqFtnRBY
Ja meg ebben van a másik kedvenc "mellékszereplőm" (kicsit hosszabb szereplése), Walter, azaz Angel of Death  :cool:
Majd még biztos írok, jóéjt
"These monsters dare to enter this house built on blood and honor. I will see them all roast in the deepest pits of Hell!" - Hellsing, Sir Integral Wingates Hellsing
"I will send you to the deepest pits of hell, while you're there you can make the devils' ass, Incognito!" - Hellsing, Alucard

kelvor

Quote from: smash++ on 2007-04-16, 21:10:58
Én most jutottam el odáig,hogy megnézzem a hellsing anime-t az eredetit. :hehe:
Nálam nagyon ütött.Igazi mestermű,a karaktereket pedig imádom :D
Egyetlen nagy hiba volt az eredetiben, RÖVID VOLT ÉS NEM KIELÉGÍTŐ A VÉGE.
Naívan belejkezdtem az ovaba utánna olvasás nélkül,azt hittem folytatás.Na mind1.Milyen gyakran jönnek ki az ovak?Eddig 2 sub-olva 3. raw.
Ez olyan amit nehezen tudok elképzelni mangaban és nehezen veszem rá magam,hogy olvassam.Valszeg nem fogom,mert azt írták,hogy talán ez az új 2006- Hellsing OVA végülis talán manga szerint lesz vagy vmi ilyesmi.Le lesz talán zárva rendesen...

OVA-k nagyon lassan jönnek, kb fél évente,  vagy több. Nem is tudom, most így hírtelen, de sok.

blackronin

Itt van egy tökéletes sub-os változat.
http://community.livejournal.com/hellsing/
(ha nem tölttöttél le semmit eddig akkor ezt szedd le!)

Raggie

#404
Quote from: smash++ on 2007-04-16, 21:10:58
Ez olyan amit nehezen tudok elképzelni mangaban és nehezen veszem rá magam,hogy olvassam.Valszeg nem fogom,mert azt írták,hogy talán ez az új 2006- Hellsing OVA végülis talán manga szerint lesz vagy vmi ilyesmi.Le lesz talán zárva rendesen...
Hm... én pont fordítva voltam vele. Amikor megnéztem a sorozatot éreztem, hogy ez nem az igazi, ebben sokkal több van, majd amikor elkezdtem olvasni a mangát rájöttem hogy ez az igazi médiuma a Hellsing-nek. Sokkal hangulatosabb és jobb történet, kidolgozottabb karakterek több háttérinfóval és mellékszálakkal. Egyszóval sztem ki ne hagyd a mangát mert sokat vesztenél. Én itt szerettem meg igazán ezt a sorozatot ;) .

EDIT:
Quote from: Briza on 2007-04-16, 22:44:19
Ja meg ebben van a másik kedvenc "mellékszereplőm" (kicsit hosszabb szereplése), Walter, azaz Angel of Death  :cool:
Walter RULZ! :lazza: A mangában majd még lesz jobb szereplése is ;) ...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

smash++

Quote from: Raggie on 2007-04-17, 12:11:58
Quote from: smash++ on 2007-04-16, 21:10:58
Ez olyan amit nehezen tudok elképzelni mangaban és nehezen veszem rá magam,hogy olvassam.Valszeg nem fogom,mert azt írták,hogy talán ez az új 2006- Hellsing OVA végülis talán manga szerint lesz vagy vmi ilyesmi.Le lesz talán zárva rendesen...
Hm... én pont fordítva voltam vele. Amikor megnéztem a sorozatot éreztem, hogy ez nem az igazi, ebben sokkal több van, majd amikor elkezdtem olvasni a mangát rájöttem hogy ez az igazi médiuma a Hellsing-nek. Sokkal hangulatosabb és jobb történet, kidolgozottabb karakterek több háttérinfóval és mellékszálakkal. Egyszóval sztem ki ne hagyd a mangát mert sokat vesztenél. Én itt szerettem meg igazán ezt a sorozatot ;) .
Azért mondom,hogy nehezen tudom elképzelni mangaban,mert Alucard-nak annyira jó a stílusa az animeben a vigyor+nevetés+beszéd.Nagyon tetszik.Én is úgy éreztem az aimenél,hogy ez kevés,még szinte alig volt vmi,1 -2komoly llenfél,a történetben is sok van még...Lehet elkezdem olvasni.Az a baj,hogy van még 1-2 manga amit még akarok...
De ez az új 2006-os Hellsing már a mangat dolgozza fel.Ha jól olvastam? :confused:
Brutalitásban és szereplő válogatásban is a mangat követi.A 2006 elej nekem jobban tetszik,pörgős és a kedvenc "Police Girl" stílusa is jobb,itt látszik igazán a vámpírrá válásának útja.

Kraivan

#406
Szép és jó az egész. Ez kellett a lelkemnek most.  :__devil:

Bár amivel nem tudok kibékülni:
1) félévente 1 rész.
2) az idióta deform jelenteket annyira nem hiányoznak számomra. (a 3. ovaban a múzeumjelenet a turistákkal, a beszélgetés a Harconnen-nel, meg a zsoldosvezér feleselése) Annyira tudnám nélkülözni az efféle jeleneteket.

Edit:
Inkább töltsétek le a raw verziót, és hozzá a feliratot, mert a fentebbi subos linkből ki van vágva egy pár jelenet. Írta is a subot készítő, de aki nem vette észre annak szólok így.

Raggie

Quote from: smash++ on 2007-04-17, 13:19:13
Azért mondom,hogy nehezen tudom elképzelni mangaban,mert Alucard-nak annyira jó a stílusa az animeben a vigyor+nevetés+beszéd.Nagyon tetszik.Én is úgy éreztem az aimenél,hogy ez kevés,még szinte alig volt vmi,1 -2komoly llenfél,a történetben is sok van még...Lehet elkezdem olvasni.Az a baj,hogy van még 1-2 manga amit még akarok...
De ez az új 2006-os Hellsing már a mangat dolgozza fel.Ha jól olvastam? :confused:
Brutalitásban és szereplő válogatásban is a mangat követi.A 2006 elej nekem jobban tetszik,pörgős és a kedvenc "Police Girl" stílusa is jobb,itt látszik igazán a vámpírrá válásának útja.
Nemtom. Döntsd el te, de a mangában is iszonyatosakat vigyorog(már-már kettéesik a feje :D ) meg mivel az állókép ezért különösen jól kellett dizájnolni hogy a gyors eszeveszett mozgásokat és ezeket a bizarr testtartásokat éreztetni lehessen és bizony mondom nektek, hogy Kohta Hirano bácsinak nagyon jól sikerült(panaszkodik is állandóan a lábjegyzetekben meg a mangák végi SD poén részekben hogy mennyire sok munka csinálni és milyen lassan halad...).

Kraivan: Még nem láttam az OVA-t de a mangának van egy ilyen furcsa morbid hangulata, hogy a legkomolyabb és legdurvább jelenetek némelyikébe beleraktak SD részeket. És valahogy sikerült nekik szervesen beépíteni azaz illenek is oda és nekem tetszettek is. Lehet hogy ez a mozgóképnél már nem sikerült olyan jól, de azt még nem láttam.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Nevl

Próbálnám letölteni a Q-R rawt, hogy alápakoljam a subot, de minden tracker offline... (time outal...) nincs valakinek rendes linkje hozzá?
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

soske.fmp

Kár hogy az usteam szerverén még nincs fennt :frown:

Tycho

Az OVA csak 3 részes, vagy készül még a 4. is? Kéne neki nem? Vagy már kint is van, csak én nem találtam? :hehe:

KeLa

Quote from: Tycho on 2007-05-14, 10:24:58
Az OVA csak 3 részes, vagy készül még a 4. is? Kéne neki nem? Vagy már kint is van, csak én nem találtam? :hehe:
Még csak most jött ki a 3. és te már a 4.-et keresed?  :ejnye:
Még kb. 6-8 hónapot várhatunk rá :smile:

Tycho

Quote from: KeLa on 2007-05-14, 10:33:13
Quote from: Tycho on 2007-05-14, 10:24:58
Az OVA csak 3 részes, vagy készül még a 4. is? Kéne neki nem? Vagy már kint is van, csak én nem találtam? :hehe:
Még csak most jött ki a 3. és te már a 4.-et keresed?  :ejnye:
Még kb. 6-8 hónapot várhatunk rá :smile:

mohó vagyok és alulinformált...  :angyali: :hehe:

blackronin

Régen írtam már ide...
De végre van valamit.

Ugyanis jön hamarosan a OVA 4. trailer...
A japán oldalon írták, hogy éppen most vágják össze, érdemes figyelni.

Prof. William

Quote from: Tycho on 2007-05-14, 10:24:58
Az OVA csak 3 részes, vagy készül még a 4. is? Kéne neki nem? Vagy már kint is van, csak én nem találtam? :hehe:


10 részes lessz. igazi tömör gyönyör. :)

Ez az IGAZI Hellsing. A TV sorozat csak egy halvány bewveztő volt. 3 rész után már érzem. :)

blackronin

100% Hellsing.

Tv már a múlté.
OVA 4-be bejönnek majd a Millenium tagjai+ egy kis Dawn-os finomság is ráadásban.

blackronin

Egy kis infodömping az OVA IV.-ről:
1. Már bemutatták az első trailer-t zárt ajtók mögött.
2. Több mint 50 perces lesz.
3. 734 jelenetet fog tartalmazni. (ennyiből áll, a többi rész eddig úgy 250-300 darabból állt.)
4. A trailer 1 perces volt, benne a következők voltak:
-Alucard és a Királynő
-Schrödringer fejbelövése
-Penwood
-Iscariot jelenet(Heinkel, Enrico)
-Hellsing és a Vaticán találkozója
-Anderson és Alucard
-Zorin
-És egy titokzatos beszéd...  :D
5. ja és hamarosan felrakják a trailer-t a hivatalos oldalra.

Kb. ennyi.

KeLa

Ez nagyon jól hangzik... már csak ki kell várni türelmesen :3x3:

ALIENwood1

Csak picit zavarom meg a témát, de hellsing jelvényt készített már valaki? :)

blackronin

#419
OVA IV trailer!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.geneon-ent.co.jp/rondorobe/anime/hellsing/
Végre...

Még egy érdekes dolog:
A negyedik OVA több mint 60 perces lesz!!! (mondjuk ezért volt fura ez a 734 jelenet...)
És nagyon úgy tünik, hogy az ötödik kötet eseményei is benne lesznek, tehát a Rip elleni harc is!
Nagyon tömény lesz ez így, de kibírom... :D