Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: ManuNem nagyon van idõm mostanában fórumozni, de erre muszály idõt szakítani mielõtt késõ lesz.

Ezt a postot felejtsétek el, a sorozattal együtt. Ekkorát még nem tévedtem... :(
Ok, de melyikrõl is van szó?

Mattanja

Quote from: BonciOk, de melyikrõl is van szó?
Nekem úgy tûnik, hogy errõl. Hála az Advanced Search-nek! ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

1. részt néztem csak meg eddig. Noir stílusú, szóval végig kell nézni :)
Fõleg katznak címezném a postot:
Meg ne nézd :D "Csöppet" irrealisztikus a hölgy profizmusa. Egy helyben áll, félrefordított fejjel, csukott szemmel, karjai széttárva, kezében a pisztolyokkal. Egy magasabb rangú katona meg lõ rá, és semmi. Ez már engem is zavart, de nem adom fel!!! Ja, és mindezt nõi ruhában, dzsungelszerû környezetben, de úgy, hogy nem ilyen ruhában érkezett oda, hanem átöltözött dzsungelszerkóból abba a ruhába.
Szóval az elsõ rész, aminek meg kéne nyernie a közönséget, az meglehetõsen meseszerû sajnos, a Noir elsõ részében azért ilyeneket nem csináltak.

De már így az elsõ részben elhintették ismét az alapproblémát, vagy legalábbis szerintem az lesz az egyik motívum, amin végigvezetik a történetet.

Remélem azért nem marad el sokkal a Noir mögött, és javul az elsõ rész után, bár most elvileg nem túl termékeny idõszak következik :)

katz

Quote from: Bonci1. részt néztem csak meg eddig. Noir stílusú, szóval végig kell nézni :)
Fõleg katznak címezném a postot:
Meg ne nézd :D
Köcce az infot, a leírtak alapján nem is fogom rá pazarolni az idõm...

Lassan ideje létrehoznom egy ban listát, azokról az animékrõl amiket kerülnöm kell...

Ramiz

Quote from: Thomasson88Na ez az utolsó topic az Animen belül amihez ma eljutottam és tudtam bele vmit irni. Ma néztem az Excel Sagat meg. De gyerekek még egy ekkora jó paródia animét :) MA töltöttem le GiTS1 et meg School Rumblet. GiTS1 rõl hallottam hogy nagyon jó egyrészt meg alap. School Rumble az milyen? Meg szerintetek  GiTS2õt érdemes megnézni? :lazza:
Szerintem érdemes. Teljesen más stílusú, mint az elsõ rész, ezért sokaknak csalódást okozott, de ülj le elé nyitottan, várakozások nélkül, és nem fogod sajnálni azt a 2 órát, amit rááldozol. Én biztos meg fogom még nézni egypárszor. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Thomasson88

Na elsõ két részt megnéztem a School Rumble bõl. A részek elõtti kis hasznos info "rovat" :) valóban jó. Azonban a története kissé brágyú és sztem grafikailag sem a elgjobban eltalált anime. Hogy jót is említsek a zenét azt jól eltalálták hogy mi kell. Szerintem nekem is egy hasonlo kis kezdeti lassúság tûnhet fel mint Blimp nálad. De majd kiderül. Emelett elkezdtem nézni az Elfen Lied et is de arról majd az arra készült topicban :) :P
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Bill

Quote from: RamizSzerintem érdemes. Teljesen más stílusú, mint az elsõ rész, ezért sokaknak csalódást okozott, de ülj le elé nyitottan, várakozások nélkül, és nem fogod sajnálni azt a 2 órát, amit rááldozol. Én biztos meg fogom még nézni egypárszor. :)
Ezzel egyetértek, ha nem skatulyázod be elõre a filmet, akkor jól fogsz szórakozni, és nem fogod sajnálni az idõt amit ráfordítottál.  :)
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Alkyra

Lol.  :jee:
Nagyon jó anime. :jee:  :jee:
Vicces sztori(fatális baromságok vannak benne :)  :haha: ), szép grafika, jó hangok érdekes történetmenet.
Ha szerettétek a Chobitsot vagy a Maburaho-t, akkor ezt ki ne hagyjátok! :jee:  :lazza:
Bõvebb infot most nem akarok adni. Nem akarok lelõni semmi poént.
Mindenki nézze meg! :D

Necrid^

Quote from: AlkyraLol.  :jee:
Nagyon jó anime. :jee:  :jee:
Vicces sztori(fatális baromságok vannak benne :)  :haha: ), szép grafika, jó hangok érdekes történetmenet.
Ha szerettétek a Chobitsot vagy a Maburaho-t, akkor ezt ki ne hagyjátok! :jee:  :lazza:
Bõvebb infot most nem akarok adni. Nem akarok lelõni semmi poént.
Mindenki nézze meg! :D

Már töltöm is.. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Alkyra

Quote from: NecridMár töltöm is.. :jee:

Ajánlom még a Dears-t, Girls Bravo-t s a Midori No Hibi-t.
Ezek kihagyhatatlan animek a mûfaj szerelmeseinek.  :)

Alkyra

Hmm. Most kezdtem el a Bleach-et s szeretném megkérdezni, hogy
végetért már az anime vagy még mindig vetítik?
Mert mindenhol azt írják, hogy a terjedelme ismeretlen.
Valaki tudd róla valamit?

Chronos

Quote from: AlkyraHmm. Most kezdtem el a Bleach-et s szeretném megkérdezni, hogy
végetért már az anime vagy még mindig vetítik?
Mert mindenhol azt írják, hogy a terjedelme ismeretlen.
Valaki tudd róla valamit?
Vetítik, nagyon hosszú lesz, min. 100 rész...

CHRONOS

Tyrael

mangabol most jar a 178.nal, meg kozel sincs vege, animebol a 31. resz az ucso jelenleg, es ez a mangaban ugy kb. 130. resz koruli story

Tyrael

ArchElf

#2683
Szombat-Vasárnap megnéztem az Onegai Teachert :)
Nem vagyok egy ecchi fan, nem is ezért tetszett. Azért tetszenek az ilyen animék, mert amikor ilyeneket nézek, mindig rádöbbenek milyen csodás feleségem is van... Hálát adok ezért az égnek.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Necrid^

Quote from: 'ArchElf[HUN']Szombat-Vasárnap megnéztem az Onegai Teachert :)
Nem vagyok egy ecchi fan, nem is ezért tetszett. Azért tetszenek az ilyen animék, mert amikor ilyeneket nézek, mindig rádöbbenek milyen csodás feleségem is van... Hálát adok ezért az égnek.

AE

:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Bucser

Én is most nézem a Street Fighter 22 V- sorozatot.. egész jó lett.. ahhoz képest, hogy 97-es:) Az eredeti movie anime nem tetszett mert szerintem nagyon gyenge volt de ahogy a sorozatban vannak a dolgok egész jó csak kicsit összavisszás néhány név:) (bár ez csak a játékot ismerõknek tûnik fel) Az animáció egész jó és végre nem mindig mindenki ugyanabban a ruhában van!!!! :jee:

Azt még nem tudom, hogy ezután mi lesz a menü.. valaki valamit tud ajánlani az alapmûveken kívül???  Lehet neki esek a SAber Marionette J again-nek...
Anime filmek(OVA-k is) Top5: GitS, Cowboy Bebop Movie, Grave of The fireflies, Macross Plus, Saber Marionette J Again,

Anime Sorozatok Top5: Berserk,Cowboy Bebop, Gundam Seed, GunGrave, Trigun :jee:

Cobra

Most végezte ma Mai Hime-vel és  :jee:
Van benne humor, akció, dráma, meg ... sok bõgõ csaj (na ez már annyira nem tetszett)
És itt végre tényleg nem lehet igazán sejteni, hogy mi fog történni, fõleg a sok elég durva csavar miatt, ami a történetben bekövetkezik.
Nincs kedvem elõkeresni a Mit tanultál.. topicot, úgyhogy ide írom: és itt is kiderült, hogy nõkre és gyerekekre ne bízzuk a harcolást, mert biztos nem úgy lesz, mint terveztük  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

katz

Quote from: BucserAzt még nem tudom, hogy ezután mi lesz a menü.. valaki valamit tud ajánlani az alapmûveken kívül???  Lehet neki esek a SAber Marionette J again-nek...
Láttam az egész sorozatot. Nem nyûgözött le.
Milyen stílust szeretsz?

Bucser

eléggé szerteágazó az ízlésem:) pl tökéletesen elvoltam a Gunsmith Cats-el de a Macross Franchise és Gundam Franchise is a kedvenceim közé tartozik. A street fighter igazán azért tetszik mert így 1 nappal közgé szigorlat elõtt kikapcsol agyilag:) nem kell sokat gondolkozni:)
Anime filmek(OVA-k is) Top5: GitS, Cowboy Bebop Movie, Grave of The fireflies, Macross Plus, Saber Marionette J Again,

Anime Sorozatok Top5: Berserk,Cowboy Bebop, Gundam Seed, GunGrave, Trigun :jee:

Necrid^

Quote from: CobraMost végezte ma Mai Hime-vel és  :jee:
Van benne humor, akció, dráma, meg ... sok bõgõ csaj (na ez már annyira nem tetszett)
És itt végre tényleg nem lehet igazán sejteni, hogy mi fog történni, fõleg a sok elég durva csavar miatt, ami a történetben bekövetkezik.
Nincs kedvem elõkeresni a Mit tanultál.. topicot, úgyhogy ide írom: és itt is kiderült, hogy nõkre és gyerekekre ne bízzuk a harcolást, mert biztos nem úgy lesz, mint terveztük  :)

Én keztem letölteni csak a kedves chellom lekorlátozott..szal majd juniusban megnézunk.. :(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: Bucsereléggé szerteágazó az ízlésem:) pl tökéletesen elvoltam a Gunsmith Cats-el de a Macross Franchise és Gundam Franchise is a kedvenceim közé tartozik. A street fighter igazán azért tetszik mert így 1 nappal közgé szigorlat elõtt kikapcsol agyilag:) nem kell sokat gondolkozni:)

A fatal fury 1-2 movie-t ajanlom neked ha szereted a street fighter féle anime-t.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Bucser

Félreértés ne essék nem szeretem a csihipuhi anime-t mert hosszú távon unalmas:) Csak lüktetõ fejre tökéletes:) Fatal Fury 1-2 megvolt de elaludtam rajtuk:) ebben van egy kis story:) nem túl sok kábé annyi mint a GI JOe-nak volt de most ez elég:) Egyébként Berserk pl nagy kedvenc meg az Esca is teszett nagyon anno  de mondhatjuk, hogy mindenevõ vagyok:) Mai hime is tetszett, ha eltekintünk benne nnéhány ökörégtõl:) :lul:
Anime filmek(OVA-k is) Top5: GitS, Cowboy Bebop Movie, Grave of The fireflies, Macross Plus, Saber Marionette J Again,

Anime Sorozatok Top5: Berserk,Cowboy Bebop, Gundam Seed, GunGrave, Trigun :jee:

Thomasson88

Gyerekek ma néztem végi a Video Girl Ai t másodjára fullosan ugyanis épp töltöttem Elfen Liedet és gondoltam hogy közben nézek vmit. Na erre tesóm odaült mellém akirõl annyit kell tudni hogy ellene van mnidennek amit én csinálok köztük az anime nézés ... Aztán elkezdte velem nézni de valójában cask zavarni akart. Mire véget ért a rész adigra le is jött az általam hõn áhított Elfen Lied rész azonban tesóm vér szemet kapott és végig kellett néznük az egészt :) Azt a 6részt :) De megérte mert jó élmény volt és legalább ujra felelevenült. Na de a történet tanulsága hogy a Video Girl Ai jal pl el lehet vkit Anime szeretevõé tenni kezdeni :) Uhh kcsiit bonyolult és unmagyaros amit irtam mnid1. Nyelvtanbol mniidg is emgvolt a 3asom :)Na ezt gondoltam hogy leirom mert buszke voltam erre. Ugyanis a 6.rszé után tesom a Cowboy Bepop ot akarta megnézni. De sajna azt már nem tehette mert EL powa volt :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Ramiz

Quote from: Thomasson88Ugyanis a 6.rszé után tesom a Cowboy Bepop ot akarta megnézni. De sajna azt már nem tehette mert EL powa volt :)
:ejj: Micsoda dolog! :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Thomasson88

Quote from: Ramiz:ejj: Micsoda dolog! :rolleyes:
:D Hát jah. Én már csak ilyen vagyok :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Bill

Quote from: Thomasson88Ugyanis a 6.rszé után tesom a Cowboy Bepop ot akarta megnézni. De sajna azt már nem tehette mert EL powa volt :)
Na EL-t nem láttam, lehet h majd megnézem, de Cowboy Bebop Powaaa! :jee:
Ja és sztem nézesd meg a tesóddal, hátha megszereti az anime-t. :)
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Relunx

A múlt héten néztem meg az Ah! My Goddess OVA-t, Tv-t a 17.dik részig és a Moviet! Az OVA-t már 3x néztem meg! :D

Relunx

karatedog

Quote from: BillNa EL-t nem láttam, lehet h majd megnézem, de Cowboy Bebop Powaaa! :jee:
Ja és sztem nézesd meg a tesóddal, hátha megszereti az anime-t. :)

Hát az EL az elég brutál, fõleg ahogy kezdõdik... Meg sem tudom számolni hány biztonságos õr hal meg darabokra szakadva  :eeek:

Rounin

Quote from: karatedogHát az EL az elég brutál, fõleg ahogy kezdõdik... Meg sem tudom számolni hány biztonságos õr hal meg darabokra szakadva  :eeek:

Berserk -.-

Bill

Quote from: karatedogHát az EL az elég brutál, fõleg ahogy kezdõdik... Meg sem tudom számolni hány biztonságos õr hal meg darabokra szakadva  :eeek:
Amikor azt mondtam, hogy:
QuoteJa és sztem nézesd meg a tesóddal, hátha megszereti az anime-t.
akkor én a Cowboy Bebopra gondoltam. Félreértések elkerülése végett jegyzem csak meg. A másik meg, hogy mivel én még nem láttam az EL-t, ezért nem is ajánlanám senkinek, és nem is intenék tõle óvva mindenkit. :)

Quote from: RelunxA múlt héten néztem meg az Ah! My Goddess OVA-t, Tv-t a 17.dik részig és a Moviet! Az OVA-t már 3x néztem meg!
Az ova-t én is láttam, szerintem is nagyszerû (Belldandy imádnivaló :D). Tuti, hogy meg fogom még nézni. A tv sorozatból 10 rész lennvan, azt még nem kezdtem el, majd egyszer (ami valószínûleg akkor lesz, ha meglesz teljesen, mert az ova-t is egyben végignéztem. Hajnali 2ig tartott, de megérte! :D) A movie-t sajnos még nem láttam.
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]