Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: katzA legtöbb embernek teccik. Romantikus vigjáték és van benne egy nagycsöcsû csaj is. ;)
...ergo neked is tetszik. :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Készül sorozat a Blood-ból. Bár sokan szidták, nekem azért tetszett az a Blood is, és nem csak a harcias kiscsaj klisé miatt. :D A hangulata, a színei pl tök jól eltaláltak voltak. Meg különben is, mostanában mindent, ami vámpír. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizKészül sorozat a Blood-ból. Bár sokan szidták, nekem azért tetszett az a Blood is, és nem csak a harcias kiscsaj klisé miatt. :D A hangulata, a színei pl tök jól eltaláltak voltak. Meg különben is, mostanában mindent, ami vámpír. :__devil:
Ez alapvetõen helyes cselekedet részükrõl! A Blood volt tulajdonképpen az elsõ anime, amit láttam (úgy hogy már tisztában voltam az anime fogalmával), és egyedüli bajom vele a rövidsége volt.

Ramiz

Quote from: FazékEz alapvetõen helyes cselekedet részükrõl! A Blood volt tulajdonképpen az elsõ anime, amit láttam (úgy hogy már tisztában voltam az anime fogalmával), és egyedüli bajom vele a rövidsége volt.
Keblemre, elvtárs! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: RamizKészül sorozat a Blood-ból. Bár sokan szidták, nekem azért tetszett az a Blood is, és nem csak a harcias kiscsaj klisé miatt. :D A hangulata, a színei pl tök jól eltaláltak voltak. Meg különben is, mostanában mindent, ami vámpír. :__devil:
Ez egy nagyon jó dolog :)
Nekem tetszett a Blood, csak túl rövid volt.

sirtomi

Quote from: White SeeDöö, ti az 52 részes Blood-ról beszéltek?? :eeek:
Az rövid?:)
Blood címû filmrõl beszélünk. Ebbõl eddig nem volt sorozat.
Nemtudom mi az az 52 részes Blood. Utána járok.

Fazék

Quote from: White SeeDNE fáradj. Itt a cím:

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=5088
Jóember! :haha: Pont errõl beszéltünk, hogy örülünk, hogy indul belõle egy sorozat...  :rolleyes: Pár hozzászólást visszaolvasol és láthatod ;)

sirtomi

Igen errõl beszéltünk. De legalább most már teljesen biztos vagyok benne, hogy lesz  :jee:

Manu

Tudom, hogy ez nem pont ebbe a topicba illik, de ezt talán többen olvassák:


Final Fantasy VII: Advent Children+eng.sub patch fent van az ADC -n, töménytelen mennyiségû peer-rel felszerelkezve.

Danhibiki

Hali!(remélem jó thread-be írom az irományom:))

Szóval arról lenne szó, hogy MI EZ??!! Mármint az Ahh My Goddess TV?! Ez az angol szinkronos, régebbi verziójú cucc? Remélem eltudjátok magyarázni, hogy mi is ez mármint, hogy ha van ez akkor miért lett újabb csinálva :wtf:  :confused: Thx:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Darkstar

Quote from: DanhibikiHali!(remélem jó thread-be írom az irományom:))

Szóval arról lenne szó, hogy MI EZ??!! Mármint az Ahh My Goddess TV?! Ez az angol szinkronos, régebbi verziójú cucc? Remélem eltudjátok magyarázni, hogy mi is ez mármint, hogy ha van ez akkor miért lett újabb csinálva :wtf:  :confused: Thx:)
Ez egy újabb sorozat, ami hosszabb és jobban követi a manga történetét. A rajzolása nekem jobban bejön, ua., mint a movie-é. Japán szinkronos, magyar felirattal (az animestars-os). A honlapjukon beégetett feliratos aviban is ott van.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Látta valaki közületek a Lupin III sorozatokat és filmeket?
Kéne egy kis info róluk. Régen valamelyik külföldi zenecsatornán ment Lupin III, de nem tudom, hogy az mi volt. Valamelyik sorozat, vagy a filmek? Elég hosszínak tûntek.
A sorozatoknak és a filmeknek van közük egymáshoz, szoros a kapcsolat?

zolan43

Quote from: sirtomiLátta valaki közületek a Lupin III sorozatokat és filmeket?
Kéne egy kis info róluk. Régen valamelyik külföldi zenecsatornán ment Lupin III, de nem tudom, hogy az mi volt. Valamelyik sorozat, vagy a filmek? Elég hosszínak tûntek.
A sorozatoknak és a filmeknek van közük egymáshoz, szoros a kapcsolat?
A sorozatokat még nem láttam.
A német MTV-n adtak le néhány filmet szétdarabolva. (Dark Order of Assasination, Dragon of Doom, Hunt for Harimao, Secret Of The Twilight Gemini)
Szerintem az öt (a felügyelõvel együtt) szereplõn kívül nem sok a filmek közötti kötõdés.

sirtomi

Quote from: zolan43A sorozatokat még nem láttam.
A német MTV-n adtak le néhány filmet szétdarabolva. (Dark Order of Assasination, Dragon of Doom, Hunt for Harimao, Secret Of The Twilight Gemini)
Szerintem az öt (a felügyelõvel együtt) szereplõn kívül nem sok a filmek közötti kötõdés.
Aha. Akkor készítés dátuma alapján sorban megnézem õket. Kiváncsi vagyok a sorozatokra is.

Cloud

leszedtem a szerverrõl az advent childrent.marha jó,de mi az a másik fil ami abban a könyvtárban van?mert azt nem szedtem le

Cobra

Az a Last Order, az anime stílusú (tehát rajzolt) és elég rövid, ráadásul aki nem játszott az FFVII-tel, annak nem mond semmit.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Quote from: sirtomiLátta valaki közületek a Lupin III sorozatokat és filmeket?
Kéne egy kis info róluk. Régen valamelyik külföldi zenecsatornán ment Lupin III, de nem tudom, hogy az mi volt. Valamelyik sorozat, vagy a filmek? Elég hosszínak tûntek.
A sorozatoknak és a filmeknek van közük egymáshoz, szoros a kapcsolat?
Német Music TV. ;) (Bebop, Hellsing, Golden Boy, Esca is ott ment! :cool: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: RamizNémet Music TV. ;) (Bebop, Hellsing, Golden Boy, Esca is ott ment! :cool: )
Jaja. Pár részt mindbõl láttam, de nem tudok németül, úgyhogy beszereztem a netrõl. Ezek keltették fel az érdeklõdésemet, meg a Viva-n az X sorozat.
A Lupin és az Escaflowne, amit még nem néztem meg ezek közül, pedig nagyon tetszettek.

Necrid^

Anime-shrine Most adta ki a FMP TSR 09 epizode. Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Project_2501

#649
THX for the link & Necrid you are my hero !!!
"Látam a RAW-ot és kicsit echi, de nagggyon izgalmas és korrekt kis rész  lesz ez " ;)
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Necrid^

Quote from: Project_2501THX for the link & Necrid you are my hero !!!
"Látam a RAW-ot és kicsit echi, de nagggyon izgalmas és korrekt kis rész  lesz ez " ;)
:haha:  :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ignesis

üdv!
vki meg tudná nekem mondani,Yu Watase mangái közül melyikekbõl készült anime is?
oro?noda!

Cloud

meg tudnátok mondani hogy a szerveren lévõ összes adat kb mekkora méretû lehet?Eléri az 1 Terrát? mert azt tervezem hogy mindent letöltök.
mondjuk 900kbit/s es átlagletöltéssel is elleszek jo pár hétig vele.

Darkstar

Quote from: akna3meg tudnátok mondani hogy a szerveren lévõ összes adat kb mekkora méretû lehet?Eléri az 1 Terrát? mert azt tervezem hogy mindent letöltök.
mondjuk 900kbit/s es átlagletöltéssel is elleszek jo pár hétig vele.
Asszem 6T körül van (bár nem vagyok benne biztos). Amit szintén nem tudok, de régen volt seb. korlát (2*200 kb/s), meg volt highspeed user. A mostani állapotot nem ismerem, kérdezd zsozsot.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

#654
6T az nagyon sok! Tudtommal 16 HDD van a gépben, és még ha darabonként 200 gigával számolsz, akkor is csak 3,2 tera.
Mindenesetre, ka 900kbit/sec (112 KB/sec) a letöltési sebesség, akkor még folyamatos letöltés mellett is 3 hónap, mire 1 TB lejön! :haha:
Szóval jó töltögetést! :)
Quote from: Ignesisüdv!
vki meg tudná nekem mondani,Yu Watase mangái közül melyikekbõl készült anime is?
Az ANN szerint csak a Fushigi Yuugi-ból és az Ayashi no Ceres-bõl

Rounin

Quote from: DarkstarAsszem 6T körül van (bár nem vagyok benne biztos). Amit szintén nem tudok, de régen volt seb. korlát (2*200 kb/s), meg volt highspeed user. A mostani állapotot nem ismerem, kérdezd zsozsot.

Mp3 és AMV-s idõkben amikor utoljára néztem (nincs egy éve sem) még alig több, mint 1T volt, ha jól emlékszem. Csak nincs még 6T :D

Darkstar

Azért mondtam, hogy nem tudom, csak mintha valahol ilyesmit hallottam volna. :D Így visszagondolva tényleg soknak tûnik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: akna3meg tudnátok mondani hogy a szerveren lévõ összes adat kb mekkora méretû lehet?Eléri az 1 Terrát? mert azt tervezem hogy mindent letöltök.
mondjuk 900kbit/s es átlagletöltéssel is elleszek jo pár hétig vele.
Miért szeretnéd letölteni az egészet? És egyáltalán hova? :)

Mattanja

Anime:
2,265,444,788,450
Folders: 613
Files: 11317

Manga:
58,222,119,945
Folders: 2320
Files: 69518

Hentai:
178,461,234,712
Folders: 268
Files: 911

Ha minden igaz. Örüljetek és számoljatok.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Leszedtem és megnéztem a Blood+ -os teaser-t és kicsit félek tõle, hogy csak egy manapság divatos nulla szintû sorozatot kapunk kézhez, amibe minden 15 éves azonnal beleérzi magát és 10/10-es a sorozat, de nagyon örülnék, ha tévednék és legalább egy Vampire Princess Miyu komorságszintû horror anime-t kapunk végre  :lazza: