Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Cloud

#660
Quote from: sirtomiMiért szeretnéd letölteni az egészet? És egyáltalán hova? :)

aszt szeretném hogy minél több animem legyen ezért akarom leszedni öket.engem minden anime érdekel. nem válogatok még a gagyikat is megnézem...
hogy hova akarom leszedni? van kb 20 db 300 gigás vinyóm arra akarom.

amugy már el is kezdtem a letöltést.köszönöm Shiori-nak az infót.

Fazék

Quote from: akna3hogy hova akarom leszedni? van kb 20 db 300 gigás vinyóm arra akarom.
Egyszer csak Isten hangját hallod lelked mélyén: "És oszd szét javaid felét a szegények közt és üdvözülsz gyermekem."

/me szegény :D

sirtomi

Quote from: akna3aszt szeretném hogy minél több animem legyen ezért akarom leszedni öket.engem minden anime érdekel. nem válogatok még a gagyikat is megnézem...
hogy hova akarom leszedni? van kb 20 db 300 gigás vinyóm arra akarom.

amugy már el is kezdtem a letöltést.köszönöm Shiori-nak az infót.
Hát én azért nem nézek meg mindent. Azért nem minden jó szerintem.

20db 300GB vinyó  :eeek:
Örülnék, ha egy lenne itthon az egy 30 gigásom helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: akna3van kb 20 db 300 gigás vinyóm arra akarom.

 :eeek:  :3x3:

Honnan a fenébõl? Nincs 1-2 felesleges?  :haha:

Én már megint itt szenvedem a DVD-re kiírással, mert már csak néhány GB helyem van a 80-ból... pedig még annyira sok animét nem is töltöttem le...

Cloud

Quote from: Kuro_Tenshi:eeek:  :3x3:

Honnan a fenébõl? Nincs 1-2 felesleges?  :haha:

Én már megint itt szenvedem a DVD-re kiírással, mert már csak néhány GB helyem van a 80-ból... pedig még annyira sok animét nem is töltöttem le...

sajos csak olyan feltétlekkel kaptam meg õket ha ne adom tovább senkinek...
sorry.
amúgy kérem hogy többet ne beszéljünk errõl amit kellett azt megtudtam és köszönöm.ennyi.

Fazék

Quote from: akna3sajos csak olyan feltétlekkel kaptam meg õket ha ne adom tovább senkinek...
sorry.
amúgy kérem hogy többet ne beszéljünk errõl amit kellett azt megtudtam és köszönöm.ennyi.
húúú de titokzatosak vagyunk :haha:
de bennünk megbízhatsz, eszünk ágába sincs leírni bárhova is, hogy van 20 300 gigás vinyód, hisz nem is tudunk róla! milyen 20 db 300 gigás vinyóról beszélsz? én még emberrõl nem hallottam akinek lett volna! Mi nem tudunk semmirõl se 20 db 300 gigás vinyóról, még hogy egy embernél? képtelenség! nincsenek is 300 gigás vinyók, fõleg nem 20 darab! :D

Necrid^

Quote from: Kuro_Tenshi:eeek:  :3x3:

Honnan a fenébõl? Nincs 1-2 felesleges?  :haha:

Én már megint itt szenvedem a DVD-re kiírással, mert már csak néhány GB helyem van a 80-ból... pedig még annyira sok animét nem is töltöttem le...
Régi gépben volt egy 20 Gigás vinyo. ne hogy számojam mennyi dvd-m van :p (mondjuk Régen hetente vettem 30 dvd-t :haha: )

Quote from: Fazékhúúú de titokzatosak vagyunk :haha:
de bennünk megbízhatsz, eszünk ágába sincs leírni bárhova is, hogy van 20 300 gigás vinyód, hisz nem is tudunk róla! milyen 20 db 300 gigás vinyóról beszélsz? én még emberrõl nem hallottam akinek lett volna! Mi nem tudunk semmirõl se 20 db 300 gigás vinyóról, még hogy egy embernél? képtelenség! nincsenek is 300 gigás vinyók, fõleg nem 20 darab! :D
Az szépen meg montad neki :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Manu

Quote from: White SeeD//ui: remélem ha ezt mind meg akarod tölteni zsozso-nál már beszereztél egy gyémát csomagot :jee: //


Jól mondod.... Jól mondod...  :tezsvir:

Necrid^

Aki látta a BASTARD mondjón róla egy kis info pls. ty
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: FazékEgyszer csak Isten hangját hallod lelked mélyén: "És oszd szét javaid felét a szegények közt és üdvözülsz gyermekem."
Ez egy nagyon szep gondolat, be kell tartani!!! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Relunx

Ha minden igaz, akkor az Erementar Gerad 23.dik részt kiadják a hétvégén vagy max a jõvõhét elején!

Relunx

Ramiz

#671
Quote from: akna3sajos csak olyan feltétlekkel kaptam meg õket ha ne adom tovább senkinek...
sorry.
amúgy kérem hogy többet ne beszéljünk errõl amit kellett azt megtudtam és köszönöm.ennyi.
Áhá, a te szülõd is a BSA-nál dolgozik! :D

-----

Kétsoros hír, de megdobbant a szívem: GitS....
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

#672
Saiyaman most adta ki a FMP TRS RAW. Lelkes emberek lehet kezdeni a letöltés.;)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Cloud

Quote from: White SeeDAkkor ezekszerint van legalább 10 géped, és gondolom ha van bennük 2db 300-as winyó, akkor a többi hardwer sem lehet rosz:p
Mindenesetre szvsz nem túl jó dolog 120GB-snél nagyobb wincsit használéni. Elszáll és évekbe telik mire lejön újjra az anyag.:)

//ui: remélem ha ezt mind meg akarod tölteni zsozso-nál már beszereztél egy gyémát csomagot :jee: //


csak 3 gépem van.azok közül  egyiken sincs net.  :bruhuhu:
5 haveromnál megy a letöltés párhuzamosan.(persze az én vinyóimra.)

Slayer_Ace

Hi
Kéne egy kis segítség
Leszedtem a Tenchi Muyo OVA-t, végignéztem, de nem egészen tudom, hogy hogyan tovább...
Látom van fönn több Tenchi-s dolog is, de fogalmam sincs a sorrendrõl, lenne szíves valaki megmondani? (ja igen, a többi kapcsolódik az OVA-hoz?)
Elõre kössz

Cobra

Sajnos más a történet, nem igazán kapcsolódik az OVA-hoz egyik sem. Pl a Tenchi Universe nagyjából arról szól, mint az OVA, de sokminden máshogy van. Állítólag a Galaxy Police, ami beleillik az OVA világába, de a GP meg jónéhány évvel késõbb játszódik és teljesen más szereplõkkel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

L.Mole

Quote from: Slayer_AceHi
Kéne egy kis segítség
Leszedtem a Tenchi Muyo OVA-t, végignéztem, de nem egészen tudom, hogy hogyan tovább...
Látom van fönn több Tenchi-s dolog is, de fogalmam sincs a sorrendrõl, lenne szíves valaki megmondani? (ja igen, a többi kapcsolódik az OVA-hoz?)
Elõre kössz

A Movie-k közül ajánlom a "Daughter of darknesst" (vagy másképpen "Midsummer's eve"). ugyan ez is a TV sorozathoz kapcsolódik, de hangulatilag, és történetvezetés szempontjából akár tartozhatna az OVA-hoz is (egy-két apróságot leszámítva).
A TV sorozatokkal is tehetsz egy próbát, mert nevetni lehet rajtuk, de nem hozza ugyanazt a kellemes hangulatot, mint ahogy a másik két mozifilm sem.

Slayer_Ace

#677
Kössz a segítséget, belenéztem a Universe-be, nem rossz, de az igazat megvallva számomra az OVA viszi a pálmát...
Jah, lenne itt mégvalami, olyasvalakit keresek aki tapasztalt a vidoszerkesztés terén

Mattanja

Quote from: akna3amugy már el is kezdtem a letöltést.köszönöm Shiori-nak az infót.
Szívesen. Én pedig köszönöm, hogy beálltál a belõlem nõt csinálók táborába. Shiroi.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Damnatus

Asszony lett a lányból :D

Slayer_Ace

A Full Metal Panic - Fomuffo-ban a sub-os részek közül az elsõ kettõhöz vannak special-ok (amik a dub-os részekben alapból benne vannak), azt szeretném tudni, hogy a többi részhez is van-e ilyen?
Mellesleg az a4e megcsinálta már a többi részhez is a dub-os verziót??

Darkstar

Quote from: Slayer_AceA Full Metal Panic - Fomuffo-ban a sub-os részek közül az elsõ kettõhöz vannak special-ok (amik a dub-os részekben alapból benne vannak), azt szeretném tudni, hogy a többi részhez is van-e ilyen?
Mellesleg az a4e megcsinálta már a többi részhez is a dub-os verziót??
Sztem azért special, mert benne van az a két fél rész, amit a tv-ben nem adtak le.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Slayer_Ace

QuoteOriginally Posted by Darkstar
Sztem azért special, mert benne van az a két fél rész, amit a tv-ben nem adtak le.
ok, de csak az elsõ és a második résznél van ilyen?

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: Slayer_Aceok, de csak az elsõ és a második résznél van ilyen?
Én ennyirõl tudok. Egy másik topikban (keresem a...) azt is leírta SaiyaGin azt is, hogy miért.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Slayer_Ace

Kössz Darkstar...ha jól olvastam az animenfo-n akkor a FMP - The Second Raid idén jelent meg, várható még újabb folytatás??

SaiyaGin

Quote from: Slayer_AceKössz Darkstar...ha jól olvastam az animenfo-n akkor a FMP - The Second Raid idén jelent meg, várható még újabb folytatás??
A TSR-bõl még hátravan 1 rész, tudtommal még nem jelentettek be egy újabb sorozatot.

Nimlot

Hali!
Info kéne! Nekiláttam a FMP-nak a nézésének csak nem tom pontosan milyen sorrendben kell nézni õket.
"Being too kind is also... cruel!"

Necrid^

Quote from: NimlotHali!
Info kéne! Nekiláttam a FMP-nak a nézésének csak nem tom pontosan milyen sorrendben kell nézni õket.
FMP , FMP : Fummf , FMP TSR
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Manu

Az ADC-n fenn van a Howl's Moving Castle 2 cd-s dvd-ripje