Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: RamizDe amig a legjobban zavart: akármilyen bajokba is került a lány, sose fogadta el, hogy õt õrizni kell. Miután elrabolták és majdnem meghalt, még mindig panaszkodik a srác miatt... akit egy kicsit még bír is... :confused:
Megmagyarázom neked egy szóval, ami sok nõre érvényes (de akár férfiakra is): dac.

Raggie

Quote from: Boncidac
:D Azért szvsz ez túlzás lenne! Csak dacból? Bár poén! :)  :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Manitu

Quote from: norikoAh! My Goddess csak 5 rész? nahát! valamiért mindig azt hittem egy rendes sorozat! na majd beiktatom, annyit hallottam már róla úgyis. thx!
Én is azt hittem elõször ;) Meg is lepõdtem, mikor vége lett az ovaknak, és nem volt több :D De ahogy Darkstar is mondja, már készül a rendes sorozat változata is :) Valóban a 13. résznél tart, most csordogál lefele torrenten :)


Mattanja

Quote from: norikoA Her and Her Cat az milyen?
Mivel a Hoshi no koe alkotójának mûve, ezért jó! :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: norikoA Her and Her Cat az milyen?
Habár a Hoshi no koe alkotójának mûve, mégis jó! :)*

Quote from: norikowow!nem hiszem el...fanatic lettem! :eeek:  :)
Eddig is az voltál, csak nem fórumoztál eleget. :)

---
* : nem poén - és nem is rosszindulatból írtam - tényleg így gondolom

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Ramiz* : nem poén - és nem is rosszindulatból írtam - tényleg így gondolom
:D Ez jó, most már minden postodhoz oda kell majd írnod, ha tényleg komolyan gondolod, mert különben nem fogják komolyan venni!  :haha:  [kárörvend] - ez csúnya volt tõlem... :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Nem tudjátok, hogy Satoshi Urushara a Plastic Little-n kívül más animében is részt vett mint készítõ?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: ManituHa jól láttam az Ah! My Goddess nem szerepelt a listán. Tudom ajánlani, 5 részes ova, meg a movie, ami az ova-k után jön.
Meg a Gun Smith Cats. Csak 3 részes, és iszonyatjó akciódús vígjáték.
A Gun Smith Cats csak 3 rész. Akkor megnézem én is.

Mattanja

Quote from: RamizNem tudjátok, hogy Satoshi Urushara a Plastic Little-n kívül más animében is részt vett mint készítõ?
Satoshi Urushihara? (nem :_piszka: ) Anime News Network szerint igen.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Igen. Mea culpa. (Pedig nagyon favorizálom a rajzait. :) A fájl- és könyvtárneveimben is egyszer így, egyszer úgy volt.)
Szóval ismeritek animéjét?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: norikoÁ megvan! Köszi Blimp! :)

Ah! My Goddess csak 5 rész? nahát! valamiért mindig azt hittem egy rendes sorozat! na majd beiktatom, annyit hallottam már róla úgyis. thx!

A Her and Her Cat az milyen?


-----
off:
wow!nem hiszem el...fanatic lettem! :eeek:  :)
Nekem nagyon tetszett!!!! Tessék megnézni!!! Rövidke!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kekonu

Tud vki vmi infót a NAruto befejezésével kapcsolatban??
Me 130 epet végigzúztam de nincs vége,.. ha vki tud vmit akkor írja má meg.. htx
"Õ nem ismer félelmet... bár még sok szó van amit    
nem ismer... "

Mattanja

Quote from: KekonuTud vki vmi infót a NAruto befejezésével kapcsolatban??
Me 130 epet végigzúztam de nincs vége,.. ha vki tud vmit akkor írja má meg.. htx
A vége még nagyon-nagyon messze van. Szerintem könnyedén lesz belõle 3-400+ ep, de akkor talán keveset mondtam...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Alkyra

Persze, hogy nincsen vége. :D
Ha a mangát olvasod akkor tudod, hogy még csak most értünk a történet 30-40%-ához... :D
Szal még nagyon sok naruto episod lesz!
Ajánlom a One Piece-t. Még az sincs befejezve, de az is nagyon jó anime.

Raggie

Quote from: AlkyraAjánlom a One Piece-t. Még az sincs befejezve, de az is nagyon jó anime.
ÉN issss! Csatlakozom! Meg kéne nézetni minden pesszimista emberrel! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Quote from: ShiroiA vége még nagyon-nagyon messze van. Szerintem könnyedén lesz belõle 3-400+ ep, de akkor talán keveset mondtam...
Igen? Csak nehogy a Ranma, Inu Yasha stb. sorsára jusson...

Dragon

Quote from: AlkyraPersze, hogy nincsen vége. :D
Ha a mangát olvasod akkor tudod, hogy még csak most értünk a történet 30-40%-ához... :D
Szal még nagyon sok naruto episod lesz!
Ajánlom a One Piece-t. Még az sincs befejezve, de az is nagyon jó anime.
És nyúúúúúúúúúúúújtják, mint a rétestésztát.
Lassan az az érzésem, hogy dragonballt nézek....
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Kekonu

Thx all.. (400-500 ep ..  :ejj:  ) idáig nem néztem még sok animét.. csak a : Hellsing [9/10] ,
Love Hina [9/10] ,
Spriggan [7/10] ,
 Inu-Yasha [nem néztem végig me sok a szar ep  :(  [6/10]
Cowboy Bebop [8/10]  (film az king naggyon..)
Vandread [7/10]
Akira [8/10] (M_O_R_B_I_D)
Samurai Deeper Kyo [8/10]
Naruto [9/10]
 meg még lehet h van 1-2 csak annyira nem vágom mit néztem :P
"Õ nem ismer félelmet... bár még sok szó van amit    
nem ismer... "

Alkyra

Quote from: bpka000És nyúúúúúúúúúúúújtják, mint a rétestésztát.
Lassan az az érzésem, hogy dragonballt nézek....

Én is attól félek, hogy túlságosan hosszú lesz.
Egyb. mi az anime fõ célja? Mert pl a One Piece-nél a One Piece megszerzése.(Luffynak)
Itt meg Orochimaru megölése s Sasuke visszahozása a faluba?

Nincsenek fõbb célok...Vagy legalábbis még nem alakultak ki...Nem'tom.
Nekem a 7. érzékem azt mondja, hogy ez minimum 200 részes lesz...

Fazék

Quote from: AlkyraÉn is attól félek, hogy túlságosan hosszú lesz.
Egyb. mi az anime fõ célja? Mert pl a One Piece-nél a One Piece megszerzése.(Luffynak)
Itt meg Orochimaru megölése s Sasuke visszahozása a faluba?

Nincsenek fõbb célok...Vagy legalábbis még nem alakultak ki...Nem'tom.
Nekem a 7. érzékem azt mondja, hogy ez minimum 200 részes lesz...
Abból amit eddig összeolvasgattam véleményeket a sorozatról, ha jól sejtem az a cél, hogy ez a fõszereplõ bajszos szõke srác szuper-ügyesz-lopakodósz-ninjász fokozatot elérje, vagyis ez a XXI. sz. Dragonball-ja lesz... min. 4-500 részt jósolnak legtöbben.

Dragon

Quote from: AlkyraÉn is attól félek, hogy túlságosan hosszú lesz.
Egyb. mi az anime fõ célja? Mert pl a One Piece-nél a One Piece megszerzése.(Luffynak)
Itt meg Orochimaru megölése s Sasuke visszahozása a faluba?

Nincsenek fõbb célok...Vagy legalábbis még nem alakultak ki...Nem'tom.
Nekem a 7. érzékem azt mondja, hogy ez minimum 200 részes lesz...
Hát kinek mi a célja...
Narutonak például a hokage-vá válás.
Sasukenak hogy legyõzze Itachit.
satöbbi
Szóval van hosszútávú cél, de a rövidtávúakat is, mint pl. egy-egy küldetés sok-sok részen keresztül érik el.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

zolan43

A Hikaru no Go 2004 New Year Special hol helyezkedik el a sorozatban?
(még csak a 18. részig láttam)

purple haze

a .hack// sorozatok milyen sorrendben követik egymást?

Ramiz

Ööö... Bonci vhol leírta, én a helyedben rákeresnék.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kekonu

Itt ösmeri  vki a "Raxhepon" -t? csak azé me áll. olyan mint a NGE.. azt ha vki tud róla vmit akkor megthxelném..  :rolleyes:
"Õ nem ismer félelmet... bár még sok szó van amit    
nem ismer... "

Mattanja

Quote from: KekonuItt ösmeri  vki a "Raxhepon" -t? csak azé me áll. olyan mint a NGE.. azt ha vki tud róla vmit akkor megthxelném..  :rolleyes:
Én pedig azt tenkszelném meg, ha normálisabban írnál... :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Raisu-Sama

Quote from: zolan43A Hikaru no Go 2004 New Year Special hol helyezkedik el a sorozatban?
(még csak a 18. részig láttam)

A sorozat vége után játszódik! Kár, hogy 2005-ös specialt nem csináltak :(

Cobra

RahXephon szerencsére nem olyan, mint az NGE, (szvsz) annál sokkal jobb   :)
Szerintem nézd meg, csak az endinget hagyd le a részekrõl, mert az szörnyû.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xaga

Tudja vki hogy a Naruto Manga hol tart, hányadik Chapternél?