Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: MohaÚjfent fansub-verzió ügyben kérnék segítséget:

Melyik a jobb fansub szerintetek:

Aishiteru ze baby
[INDENT]- Lunar fansubs
- Anime One[/INDENT]
Konkrétan ezt a sorozatot nem ismerem, de mindkét csapat jó minõségben dolgozik, bár állítólag a Lunar néha kicsit pontatlanabb, de én nem vettem észre. Viszont most kicsit mérges vagyok rájuk, mert már egy hónapja nem adtak ki új részt az Air-bõl, közben másik három csapat meg már be is fejezte, (pedig azért tõlük kezdtem tölteni, mert azt mondták róluk, hogy õk nem fogják a felénél abbahagyni :( ) szóval inkább Anime One


Cloud

tudnátok nekem segiteni?

meg tudnátok mondani hogy honnan tudnám leszedni a Yu-gi-oh összes részét . a 2. évadtõl végig...
lehet hogy ez ide nem tartozik de jó lenne ha segítenétek...
én találtam egy oldalt(gportal.hu/portal/maxpegasus) de ott csak a 3. évad elejéig van fenn..

Suszi

Quote from: akna3tudnátok nekem segiteni?

meg tudnátok mondani hogy honnan tudnám leszedni a Yu-gi-oh összes részét . a 2. évadtõl végig...
lehet hogy ez ide nem tartozik de jó lenne ha segítenétek...
én találtam egy oldalt(gportal.hu/portal/maxpegasus) de ott csak a 3. évad elejéig van fenn..

Ez engem is érdekelne (az elsõ évad is).

Moha

Quote from: SusziEz engem is érdekelne (az elsõ évad is).
A //www.boxtorrents.com -on fent van egy sorozat, de gõzöm nincs, melyik. Egyébként meg nézzetek szét DC-n. Ja és :G is your friend!

Ramiz

Quote from: sirtomiTöbb ismerõsõm kezd rákapni az anime-kra :)

:appl: :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Titkos

Quote from: MohaA //www.boxtorrents.com -on fent van egy sorozat, de gõzöm nincs, melyik. Egyébként meg nézzetek szét DC-n. Ja és :G is your friend!

Mivel ma szedtem le, én tudom: ez az amerikai, vágott/átírt verzió, úgyhogy szinte ugyanaz mint a magyar, csak a szinkron angol. :(
A japán verzió viszont engem is érdekelne.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Fazék

Nincs meg véletlenül valakinek a Szél harcosai (Kaze no Tani no Naushika) magyar szinkronnal? Mert egy ismerõsöm már jó ideje szeretné beszerezni, akár VHS-en is jó ismervén õt :). Elõre is köszi.

Assassin

Quote from: BlimpNincs meg véletlenül valakinek a Szél harcosai (Kaze no Tani no Naushika) magyar szinkronnal? Mert egy ismerõsöm már jó ideje szeretné beszerezni, akár VHS-en is jó ismervén õt :). Elõre is köszi.


Magyar felirattal nem jó? Az egyik ismerõsömnek meg van. (Mivel nekem Princo DVD-n adta át régebben, akkor megnéztem, most valahogy nem akarja lejátszani a DVD íróm ( ami nem meglepõ  :lul: ), de attól függetlenül beolvassa mi van a lemezen.)
" There is no sin to know their sins."

Fazék

Quote from: AssassinMagyar felirattal nem jó? Az egyik ismerõsömnek meg van. (Mivel nekem Princo DVD-n adta át régebben, akkor megnéztem, most valahogy nem akarja lejátszani a DVD íróm ( ami nem meglepõ  :lul: ), de attól függetlenül beolvassa mi van a lemezen.)
Köszi a felajánlást, de sajnos neki magyar szinkronnal kéne :( Egyszer nagyon régen még gyerekkorában látta kábelen és az adná neki vissza az igazi érzést :) A feliratos ftp-n lévõ változatot már leszedtem neki, hátha talán az is megfelel ideiglenesen :)

kikuchiyo

Vigyázz, a Nausicaa magyar szinkronja a Di$ney által 20 perccel megrövidített, minden mondanivalójától megfosztott, akciófilmmé silányított borzalomhoz készült, amire minden review-oldal az "avoid at all costs" megjegyzést fûzte. (Sõt, egyes vélemények szerint Kádár apánk maga is megtekintette a kópiát bemutatás elõtt, és továbbbi csonkításokra adott utasítást.)

Ergo: talán jobbat teszel annak a barátodnak, ha nem keresed meg ezt a változatot, hanem odaadod neki a japán, feliratosat, hadd lássa, milyen az igazi.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyoVigyázz, a Nausicaa magyar szinkronja a Di$ney által 20 perccel megrövidített, minden mondanivalójától megfosztott, akciófilmmé silányított borzalomhoz készült, amire minden review-oldal az "avoid at all costs" megjegyzést fûzte. (Sõt, egyes vélemények szerint Kádár apánk maga is megtekintette a kópiát bemutatás elõtt, és továbbbi csonkításokra adott utasítást.)

Ergo: talán jobbat teszel annak a barátodnak, ha nem keresed meg ezt a változatot, hanem odaadod neki a japán, feliratosat, hadd lássa, milyen az igazi.
huh :eeek: , köszi! Azt hiszem ha tájékoztatom errõl, vélhetõen õ is, ha fájó szívvel is de lemond inkább a szinkron beszerzésérõl :)

Cloud

amikor beírtam hogy keresem a Yugioht akkor nem írtam le hogy dc-t nem tudok használni mert havárnál töltök és ö nem akarja azt felrakni.
Én keresek például ftp-t vagy olyan helyet ahonnan a 3 . évadtól végig le lehet szedni.Nem érdekel a szinkron sem a felirat sem.csak maga a részek.
találtam pár oldalt de sok rész hiányzik belõlük

Assassin

Quote from: BlimpKöszi a felajánlást, de sajnos neki magyar szinkronnal kéne :( Egyszer nagyon régen még gyerekkorában látta kábelen és az adná neki vissza az igazi érzést :) A feliratos ftp-n lévõ változatot már leszedtem neki, hátha talán az is megfelel ideiglenesen :)


Hoppá, figyelmetlen voltam nem néztem meg az ftp-n hirtelen :lul: ...Bocsi.
" There is no sin to know their sins."

Moha

Quote from: akna3Én keresek például ftp-t vagy olyan helyet ahonnan a 3 . évadtól végig le lehet szedni.
Hát sok sikert hozzá! :rolleyes: Nem hiszem, hogy találsz olyan FTP-t, ahol fent van. Ilyeneket leginkább DC-n, Emule-on és esetleg torrenten találsz. De ha ilyeneket "nem akartok felrakni", akkor elég nehéz ráakadni...
Mi a baj a DC-vel amúgy?

Kayama

Az RTV Részletes szerint április 17.-én reggel 6:45-kor lesz a Chihiro szellemországban címû anime a TV2-n. Ugyanúgy, mint a Mononoke Hime a gyerekmatiné keretén belül. A kezdés pontossága gondolom itt is kérdéses, szóval a merevlemezes DVD felvevõjét mindenki állítsa legalább 121 órás felvételre, aztán reménykedjen, hogy ráférjen. Koránkelés rulez!  :lul:

Ramiz

ÁÁÁ kösz, hogy szóltál, akkor ezt meg is nézetem az öcsémmel meg a koránkelõ anyámmal :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: KayamaAz RTV Részletes szerint április 17.-én reggel 6:45-kor lesz a Chihiro szellemországban címû anime a TV2-n. Ugyanúgy, mint a Mononoke Hime a gyerekmatiné keretén belül. A kezdés pontossága gondolom itt is kérdéses, szóval a merevlemezes DVD felvevõjét mindenki állítsa legalább 121 órás felvételre, aztán reménykedjen, hogy ráférjen. Koránkelés rulez!  :lul:
Régen egy újsággal együtt 2000 Ft-ért adták az eredeti DVD-t. Mára asszem már csak 1000 Ft-ba kerül bizonyos szupermarketben, ennyit szerintem érdemes kipengetni érte, de én még a 2k-t is simán megadtam ;)

Manitu

Quote from: BonciRégen egy újsággal együtt 2000 Ft-ért adták az eredeti DVD-t. Mára asszem már csak 1000 Ft-ba kerül bizonyos szupermarketben, ennyit szerintem érdemes kipengetni érte, de én még a 2k-t is simán megadtam ;)
Ez is olyan mint a Half-Life... elvileg kapható, gyakorlatilag még sehol sem láttam :(
 (mondjuk HL-t is másfél év után végre sikerült találnom, ezt még csak fél éve keresem, szóval van még remény:D)


.Attila

Quote from: ManituEz is olyan mint a Half-Life... elvileg kapható, gyakorlatilag még sehol sem láttam :(
 (mondjuk HL-t is másfél év után végre sikerült találnom, ezt még csak fél éve keresem, szóval van még remény:D)
Pedig én láttam. Nézegesd a Tesco-ban (ez itt a reklám helye, mellesleg én szeretem azt a szart, büfénél hideg pizza, segítõkészség...)

Moha

Quote from: BonciRégen egy újsággal együtt 2000 Ft-ért adták az eredeti DVD-t. Mára asszem már csak 1000 Ft-ba kerül bizonyos szupermarketben, ennyit szerintem érdemes kipengetni érte, de én még a 2k-t is simán megadtam ;)
Ja, én is megvettem a DVD-t. Itt nálunk egy kis CBA üzletben voltak halomra, 990 Ft-ért. :)
Megvettem volna anno a 2000 Ft-ost is (ahhoz ugye volt poszter), de hónap végén néztem, és már sehol nem volt, mindenhol "már visszaküldtük" - bezzeg az elõzõ havi még ott virított. :mad:
Az egyetlen gond a magyar DVD-vel, hogy egy szál felirat nincs rajta, csak a szinkronok...
...ja, és muszáj vagy az elején végignézni egy másfél perces hülye filmelõzetest. :grrr: (mondjuk ezt Linux alatt át lehet ugrani :))

Djinn

Quote from: ManituEz is olyan mint a Half-Life... elvileg kapható, gyakorlatilag még sehol sem láttam :(
 (mondjuk HL-t is másfél év után végre sikerült találnom, ezt még csak fél éve keresem, szóval van még remény:D)
Mi is 990-ért vettük :D És modtanában is láttam az Auchan-ban meg a Gulliver-ben is. A Westend elött van egy újságos aki ilyeneket árul, szerintem ott is nézd meg.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Marfy

Quote from: BonciPedig én láttam. Nézegesd a Tesco-ban (ez itt a reklám helye, mellesleg én szeretem azt a szart, büfénél hideg pizza, segítõkészség...)
Nekem is onnan van ;).
Bonci: azért nem mindig hideg és száraz az a pizza :).

Moha

Quote from: NokiNekem is onnan van ;).
Bonci: azért nem mindig hideg és száraz az a pizza :).
Ja, van, hogy olyan forró, hogy szétégeti a szád, és olyan ratyi, hogy szétfolyik... :lol:

Btw, ha valaki igényt tart Chihiro DVD-re, esetleg megnézhetem én is, biztos kapni még, és akkor elküldeném. (Feltéve, hogy pesten már nem találtok) :)

Manitu

Quote from: DjinnMi is 990-ért vettük :D És modtanában is láttam az Auchan-ban meg a Gulliver-ben is. A Westend elött van egy újságos aki ilyeneket árul, szerintem ott is nézd meg.  :)
Ritkán járok Pesten, (mondjuk három havonta keresztülutazok rajta :( ), úgyhogy ez eléggé kilõve, Tescoban, Auchanban, Metroban, meg mindenhol nézem, ahol járok, de eddig nem volt szerencsém. De nem adom fel! :hehe:
Amikor meg az újságban volt, szerintem még azt sem nagyon tudtam, mi az az anime :)


Moha

Mondjuk a Tacskóban én nem láttam, nálunk a CBA-ban meg a Spar-ban volt. De ha érdekel, megnézem neked, és majd legfeljebb elpostázom.
Edit: Ja, amúgy én sem járok gyakran Pesten. Évente max 2x...

Manitu

Quote from: MohaMondjuk a Tacskóban én nem láttam, nálunk a CBA-ban meg a Spar-ban volt. De ha érdekel, megnézem neked, és majd legfeljebb elpostázom.
Edit: Ja, amúgy én sem járok gyakran Pesten. Évente max 2x...
Érdekel!


Manu

Quote from: KayamaAz RTV Részletes szerint április 17.-én reggel 6:45-kor lesz a Chihiro szellemországban címû anime a TV2-n. Ugyanúgy, mint a Mononoke Hime a gyerekmatiné keretén belül. A kezdés pontossága gondolom itt is kérdéses, szóval a merevlemezes DVD felvevõjét mindenki állítsa legalább 121 órás felvételre, aztán reménykedjen, hogy ráférjen. Koránkelés rulez!  :lul:


Kiváncsi vagyok, mikor adják le e matiné kertében az Akirát vagy a Vampire Hunter D-t.  :rolleyes: :D

Ramiz

Nyugodj meg, meg tudnák úgy vágni, hogy leadhassák reggel - kb. 15 percesre... :__devil:
(A Részeges karatemester 2-t is nagyon megvágták! :hogyaza: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Ki látta ezt a sorozatot? Érdekelne, de nem tudom, mennyire érvényesül benne a mecha. Mert, ha a mecha a lényege, akkor inkább hagyom.

kikuchiyo

http://www.titanicfilmfest.hu/2005/news/news.php?menu_id=11&news_id=32&PHPSESSID=dfc11162881b02a324390b40d9cc583b

Szolgálati közlemény: Páncélba zárt szellem 2. – Ártatlanság
Sajnos április 5-én, kedden Mamoru Oshii animéjét a kópia hiánya miatt más minõségben, Betáról voltunk kénytelenek vetíteni.

A további vetítéseken, azaz április 9-én, szombaton este nyolckor és 10-én, vasárnap este tízkor a Kossuth moziban 35 mm-es kópián nézhetõ meg a film.

A kellemetlenségért minden fesztivállátogató szíves elnézését kérjük.
Failure is the default option