Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2006-04-26, 20:15:05
Néztem tovább a Firefly-t. (...) Egy baja van: addiktív.
Üdv a klubban! :D :tezsvir:
Kiku, NE NÉZD TOVÁBB!!!! Dolgodra, jóember! :D (Szívesen.)
(Egyébként én is nagyon nehezen állom meg, hogy ne nézzem megállás nélkül, de ezt is, mint a Twin Peaks-et, erőnek erejével elhúzom, mert annyira jó, hogy szeretném, hogy tovább tartson. :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2006-04-26, 20:15:05Az a titka, hogy nem kell komolyan venni, nem kell kiakadni pl. azon, hogy mi a sárga izé, ami kijön a hajtóműből, amikor gyorsítanak, vagy hogy miért tart 3 napig az út két távoli csillag között...
Két távoli csillag? Úgy emlékszem, az egész egyetlen csillagrendszerben játszódik. A legtöbb hely, ahol járunk, azok holdak csak :)
Asszem a mozi elején mondják, hogy ennyi bolygó meg mennyi hold van.
Ettől függetlenül ne vedd komolyan :D Csak itt legalább nem kell annyira elhülyíteni magadat, mint mondjuk a Star Trek/Star Wars/stb. esetén.

Quote from: L.MoleAzért ezt a sorozatot mostmár megnézem.
Ha más nem is, ennyi haszna már mindenképpen volt a vitának :smile:

kikuchiyo

Egy csillagrendszer lenne? Akkor miért emlegetnek állandóan galaxist?
És egy csillagrendszerben nem lehet sok olyan bolygó, ahol a körülmények megfelelőek az emberi életre... és hiába mondjátok, hogy terraformálták őket, mert a Naptól (vagy épp hogy hívják) kapott fénymennyiségen nem nagyon tudnak változtatni, hacsak be nem vontatják a bolygót a habitable zone-ba, de az meg nagyon sok energiát igényel és összezavarja a pályákat, kellemetlen mellékhatásai vannak.
Ez van, ha egy szakbarbár néz sci-fit...

Különben két újabb rész megnézése után (sajnos elkéstél, Ramiz :)) mondhatom, hogy this stuff WINS!
A Futurama óta nem láttam ilyen jó sci-fi adventure with drama and character development (and a helluva fun too) sorozatot.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: Profeta on 2006-04-26, 21:24:11
Quote from: kikuchiyo on 2006-04-26, 20:15:05Az a titka, hogy nem kell komolyan venni, nem kell kiakadni pl. azon, hogy mi a sárga izé, ami kijön a hajtóműből, amikor gyorsítanak, vagy hogy miért tart 3 napig az út két távoli csillag között...
Két távoli csillag? Úgy emlékszem, az egész egyetlen csillagrendszerben játszódik. A legtöbb hely, ahol járunk, azok holdak csak :)
Asszem a mozi elején mondják, hogy ennyi bolygó meg mennyi hold van.
Erre én nem igazán emlékszem és gyanúsan is hangzik. Mondjuk eddig csak 1x láttam a filmet, és akkor is valami gyenge kamerás változatot...Hmm... most már tényleg be kéne szereznem... de nem merem kintről megrendelni, mert hátha kiadják nálunk is, és akkor legalább magyar felirat lenne hozzá, ami azért mégiscsak kényelmesebb lenne. :) A sorozatnál is nem véletlenül a divx-es változatot néztük meg Nakedape-val, és nem a dvd-s verziót. Egyszerűen túl lusta az az ember, hogy angol felirattal nézzen valamit, ha létezik magyar feliratos változat is  :haha: , én meg engedékeny vagyok, pedig már kedvem lett volna végre hibátlan dvd minőségben megnézni :)

kikuchiyo

Két dolog van, ami ki ni iran:

Egyrészt ezek a fosztogatók, hogy olyan rémült képpel emlegetik őket mindig, de még nem nagyon kerültek elő, legalábbis személyesen. Így számomra nem annyira hiteles, hogy mitől kell félni.

A másik, hogy Riverrel még lesz valami? Vagy végig ilyen marad, és csak annyi lesz a szerepe, hogy időnként furcsa dolgokat mond?

Ezektől eltekintve, remek.

Gyenge vagyok. Megyek, megnézek még egy részt.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2006-04-27, 00:25:51Egyrészt ezek a fosztogatók, hogy olyan rémült képpel emlegetik őket mindig, de még nem nagyon kerültek elő, legalábbis személyesen. Így számomra nem annyira hiteles, hogy mitől kell félni.
igen, őket én is egy kicsit gyenge pontnak találtam [spoiler], aztán a film majd megmagyaráz velük kapcsolatban mindent, mondjuk az már más kérdés, hogy kinek mennyire tetszik majd... Számomra egy "kicsit" sántított, de végülis azt hiszem elfogadható.[/spoiler]
Quote from: kikuchiyo on 2006-04-27, 00:25:51A másik, hogy Riverrel még lesz valami? Vagy végig ilyen marad, és csak annyi lesz a szerepe, hogy időnként furcsa dolgokat mond?
[spoiler]hát sajnos vszleg ők se ilyen rövidre tervezték a sorozatot, kvázi teljesen félbemarad a téma és a film se viszi kielégítően tovább...
ezzel a sorozattal az a legnagyobb probléma, hogy nagyon befejezetlen lett, amiért a kedves drágalátos sorozatgyilkos Fox tehető felelőssé, hogy ilyen bénán adta le...[/spoiler]

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2006-04-27, 00:03:01
Gyenge vagyok. Megyek, megnézek még egy részt.
:( Pedig én megpróbáltam segíteni... ;)

Quote from: kikuchiyo on 2006-04-27, 00:03:01
Különben két újabb rész megnézése után (sajnos elkéstél, Ramiz :)) mondhatom, hogy this stuff WINS! A Futurama óta nem láttam ilyen jó sci-fi adventure with drama and character development (and a helluva fun too) sorozatot.
És az mi? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Flaser

Quote from: kikuchiyo on 2006-04-27, 00:03:01
Egy csillagrendszer lenne? Akkor miért emlegetnek állandóan galaxist?
És egy csillagrendszerben nem lehet sok olyan bolygó, ahol a körülmények megfelelőek az emberi életre... és hiába mondjátok, hogy terraformálták őket, mert a Naptól (vagy épp hogy hívják) kapott fénymennyiségen nem nagyon tudnak változtatni, hacsak be nem vontatják a bolygót a habitable zone-ba, de az meg nagyon sok energiát igényel és összezavarja a pályákat, kellemetlen mellékhatásai vannak.
Ez van, ha egy szakbarbár néz sci-fit...

Különben két újabb rész megnézése után (sajnos elkéstél, Ramiz :)) mondhatom, hogy this stuff WINS!
A Futurama óta nem láttam ilyen jó sci-fi adventure with drama and character development (and a helluva fun too) sorozatot.


Ja, olyan jó kis elmélet: a Vénusz túl közel van - ezért egy fortyogó katlan - , a Mars meg túl távol - ezért befagyott -; csak a Föld van az igazi, a megfelelő pozícióban...
...hát nem nyert.
A mérések alapján, a Föld(-) várható átlag hőmérséklete (Föld(-) = a Föld képzelt testvére, ahol nem alakult ki élet) valahol minusz -30 fok-celziusz környékén van.
Azaz, az élet nem csak úgy kialakult, mert adott voltak a körülmények; hanem ez alakította ki bolygó klímáját, ez tartja az inklinációs ponton.

Egy forrób csillag mellett, esetleg a csillaghoz közelebbi gázóriásokkal (amik hőtározóként működnek, a Jupiternél 'majdnem' bejött a dolog (Európa)), én elképzelhetőnek tartom, hogy a Holdak egy része kolonizálható lenne.
A Firefly hajtóműve egyébként eléggé hasonlít az általam már látot a gázmagos atomhajtómű tervekre. (Google: NERVA).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

kikuchiyo

#2168
Quote from: FlaserJa, olyan jó kis elmélet: a Vénusz túl közel van - ezért egy fortyogó katlan - , a Mars meg túl távol - ezért befagyott -; csak a Föld van az igazi, a megfelelő pozícióban...
...hát nem nyert.
A mérések alapján, a Föld(-) várható átlag hőmérséklete (Föld(-) = a Föld képzelt testvére, ahol nem alakult ki élet) valahol minusz -30 fok-celziusz környékén van.
Azaz, az élet nem csak úgy kialakult, mert adott voltak a körülmények; hanem ez alakította ki bolygó klímáját, ez tartja az inklinációs ponton.

Egy forrób csillag mellett, esetleg a csillaghoz közelebbi gázóriásokkal (amik hőtározóként működnek, a Jupiternél 'majdnem' bejött a dolog (Európa)), én elképzelhetőnek tartom, hogy a Holdak egy része kolonizálható lenne.

Öööö... /r/sauce?
(Ne feledd, hogy egy végzett csillagásszal beszélsz...)
Failure is the default option

Manu

Hát, egyedül maradtam a véleményemmel :( Remélem, azért nem tagadtok ki  :bruhuhu: Ha ezért nem, akkor majd a köv. filmért. :) De alőtte még annyit, hogy belekezdtem a Battlestar Galacticába is, amiből viszont már a pilotot sem tudtam végignézni. A Fireflyból legalább az ötödik részig eljutottam.

Szóval:
Lord of War (2005)

Nicolas Cage a főszereplő. Tudom, erre most sokaknak ideges rángatózásba kezd a szemhéja alatt, én azonban a Las Vegas végállomás után mindent hajlandó voltam eddig megbocsátani neki. Ebben a filmben olyan Cages, tehát közepes alakítás, semmi különös. A történet is ilyesmi, nem hoz túl sokat, de nem is rossz, egy illegális fegyverkereskedő karrierjét dolgozza fel, némi aktualitással, moralizálással és pacifista felhanggal fűszerezve. Ellenben a dramaturgis jó, kifejezetten jó, és azt a pár klissét néhány igazán jó poén ellensúlyozza. A vége kifejezetten tetszett, a konklúzió is zseniális, amerikai filmtől szokatlan ez a bevállalósdi. Jared Leto játszik még benne a szokásos szerepben, meg Ethan Hawke.
Nem egy kiemelkedő munka, de engem nagyon szórakoztatott és szerintem üdítő színfolt az USA filmpalettáján.

Fazék

Quote from: Manu on 2006-04-27, 13:56:27
Hát, egyedül maradtam a véleményemmel :( Remélem, azért nem tagadtok ki  :bruhuhu: Ha ezért nem, akkor majd a köv. filmért. :) De alőtte még annyit, hogy belekezdtem a Battlestar Galacticába is, amiből viszont már a pilotot sem tudtam végignézni. A Fireflyból legalább az ötödik részig eljutottam.
A BG-ről eddig csak közepes illetve negatív véleményeket hallottam a megbízhatóbb emberektől, szóval én élből kihagyom azt a sorozatot.
A Firefly elég sok embernek nem tetszik, szóval nem vagy egyedül ;) Én is akármennyire is próbálom megnézetni a barátaimmal, folyton bennem van a félsz, hogy nem fog tetszeni nekik, mert én is látom a sorozat gyenge pontjait, és ha azokat valaki erősebb gyenge pontnak érzékeli, akkor hiába a kedvenc sorozatom, könnyedén sárba tiporhatják :) Ez van, szerencsére különbözőek vagyunk, és nem mindenkinek ugyanaz tetszik :D

Ramiz

Quote from: Fazék on 2006-04-27, 14:01:10
Én is akármennyire is próbálom megnézetni a barátaimmal, folyton bennem van a félsz, hogy nem fog tetszeni nekik, mert én is látom a sorozat gyenge pontjait, és ha azokat valaki erősebb gyenge pontnak érzékeli, akkor hiába a kedvenc sorozatom, könnyedén sárba tiporhatják :)
Melyek ezek a gyenge pontok?

Manu: nem hittem volna, hogy meg fogsz még nézni nem ázsiai filmet... de azért annyira nem vagy elvakult úgy látszik, mint YEZy. ^^
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

Quote from: Manny Calavera (Ramiz) on 2006-04-27, 14:30:49
Quote from: Fazék on 2006-04-27, 14:01:10
Én is akármennyire is próbálom megnézetni a barátaimmal, folyton bennem van a félsz, hogy nem fog tetszeni nekik, mert én is látom a sorozat gyenge pontjait, és ha azokat valaki erősebb gyenge pontnak érzékeli, akkor hiába a kedvenc sorozatom, könnyedén sárba tiporhatják :)
Melyek ezek a gyenge pontok?

Manu: nem hittem volna, hogy meg fogsz még nézni nem ázsiai filmet... de azért annyira nem vagy elvakult úgy látszik, mint YEZy. ^^

Én direkte nézek nem ázsiai filmeket is. Pl. tőled is kaptam nem egyet, amiken becsületesen átrágtam magam. Nem vagyok elvakult, csak lelkületemben közelebb állnak hozzám az ázsiai filmek, könnyebben helyezkedem beléjük. Biztos előző életemben kínai mozigépész voltam  :muhahah: Egyébként csak úgy merek véleményt nyilvánítani bármiről is, hogy legalább nagyjából ismerem az alternatívákat.

Fazék

Quote from: Manny Calavera (Ramiz) on 2006-04-27, 14:30:49Melyek ezek a gyenge pontok?
Nézd végig a sorozatot és a filmet is, és utána megtárgyaljuk. :)

Ramiz

Manu: OK. :D :tezsvir:

Quote from: Fazék on 2006-04-27, 15:43:50
Quote from: Manny Calavera (Ramiz) on 2006-04-27, 14:30:49Melyek ezek a gyenge pontok?
Nézd végig a sorozatot és a filmet is, és utána megtárgyaljuk. :)
OK. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Ramiz mintha kérdezte volna, hogy mi az a Futurama.

Nos, a Futurama a Legjobb Sci-Fi Sorozat, Amit Valaha Készítettek.
Sok szempontból hasonlít a Firefly-re (összetett, nem szokványos, nem szuperhős szereplők, űrhajók, jövő, anakronizmusok és műfajkeverések, valamint jó humor), de még több és jobb annál. Van benne filozófia, dráma, társadalomkritika, geek és nem geek poénok tömkelege...

Keress rá, töltsd le (vagy kérd el vkitől, akinek megvan), nézd végig, és válj rajongóvá.  :cool:
Failure is the default option

RE@L

Andrzej Wajda Hamu és Gyémánt

1950 es évekbeli lengyel film, 1945 ről.
Szerelem vagy szabadság? Ez a fő mondanivalója a filmnek. Az egész 1 este alatt egy hotelben játszódik le, és a hotel élete ami a filmben történik egyértelmű szimbóluma annak hogy 45 ben mi történt a lengyel néppel. A film maga 1 kicsit néha vontatott, de a lázadás mindig benne van. Mesterien használja a rendező a szimbólumokat, és a főszereplő Macjek is remekül el van találva. Nem tudom igazán mit mondhatnék még erről a filmről, de mindenképpen nagyon örülök hogy láthattam. Kis érdekességként megjegyzem hogy a filmvetítés elején a mozigépész újrafűzte a szalagot a vetítőbe, mert megakadt :) (82 darab ragasztás van a tekercsen =] )

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2006-04-27, 22:39:39
Ramiz mintha kérdezte volna, hogy mi az a Futurama.

Nos, a Futurama a Legjobb Sci-Fi Sorozat, Amit Valaha Készítettek.
Sok szempontból hasonlít a Firefly-re (összetett, nem szokványos, nem szuperhős szereplők, űrhajók, jövő, anakronizmusok és műfajkeverések, valamint jó humor), de még több és jobb annál. Van benne filozófia, dráma, társadalomkritika, geek és nem geek poénok tömkelege...

Keress rá, töltsd le (vagy kérd el vkitől, akinek megvan), nézd végig, és válj rajongóvá.  :cool:
Hmm, gondolom mondanom sem kell, hogy mennyire felkeltetted az érdeklődésemet. :)
Hogy Feldint idézzem: "KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Asszem elkérem valakitől, akinek megvan... hmm... :rolleyes: Anyone? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#2178
Quote from: Manny Calavera (Ramiz) on 2006-04-28, 01:15:25Hmm, gondolom mondanom sem kell, hogy mennyire felkeltetted az érdeklődésemet. :)
Hogy Feldint idézzem: "KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Asszem elkérem valakitől, akinek megvan... hmm... :rolleyes: Anyone? :D
csekély 5 sorozat (összesen 72 rész) készült eddig belőle, és nem tudom, hogy kikuchiyo elővigyázatosságból, vagy csupán feledékenységből nem említette meg Matt Groening nevét a sorozattal kapcsolatban :) de a lényeg, hogy amint sikerült valakitől beszerezned, kérnék egy passzt :)

Lythis

Underworld Evolution

Nah, mátol játsszák moziban is, úgyhogy megnéztem. Be kell vallani, hogy a magyar szinkron valami förtelmes és csapnivaló - legalábbis imho. A film körülbelül azt nyújtja, amit vártam tőle, néhány rendezői túlkapással, és a kelleténél sokkal bénább befejezéssel. Ugyanakkor szerintem a többi részére nemigen lehet panasz, szóval akinek az első rész bejött, annak ez is befog, mert annak a színvonalát mindenképpen hozza.

L.Mole

Quote from: Lythis on 2006-04-28, 01:19:55...szóval akinek az első rész bejött, annak ez is befog, mert annak a színvonalát mindenképpen hozza.

Akkor most az én fogyatékosságom, hogy szerintem az első rész csapnivaló volt, és elképzelni sem tudom, hogy van ember akinek tetszhetett? Vagy csak annyira gyér a vámpíros felhozatal, hogy ez kiemelkedőnek számít? Mondjuk ez a néhány éve divatos Cyberpunk-vámpír stílus már alapból nem igazán jön be. Félreértés ne essék nem kell hogy gótikus legyen, lehet modern, de akkor miért rögtön hi-tech koporsókkal, meg napfénytöltetes gépfegyverekkel?

kikuchiyo

Gyors izé, mert mennem kell:

Végignéztem a Fireflyt. Ennek most így vége? DO NOT WANT!!!  :bruhuhu: :bruhuhu:
Még akajok.

A vége felé mintha kicsit esett volna a színvonal, a korábbi részek teljesen természetesnek tűnő és épp ezért zseniálisnak ható párbeszédei kicsit erőltetettebbek lettek, és a helyzetek, amikbe kerültek, is kissé veszítettek a hihetőségükből. Pl. amikor elmennek a kurvákat megvédeni. Ott van nekik a csili-vili űrhajójuk, erre leállnak ostromot játszani a helyi fejes embereivel, akik mindössze pár puskákkal felfegyverzett lovast tudnak kiállítani... pfff.
És mintha kicsit összekeveredtek volna a részek. Nem a The Message címűnek kellett volna utoljára jönnie?

Egyébként meg: Mért van vége?  :bruhuhu:

Más: Nekem megvan a Futurama, jó minőségű DVD-rip, 4 lemez.
A jövő héten beszélünk a témáról.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2006-04-28, 12:02:13És mintha kicsit összekeveredtek volna a részek. Nem a The Message címűnek kellett volna utoljára jönnie?
Nem.
A sorrend: Pilot, Train job, Bushwhacked, Shindig, Safe, Our Mrs. Reynolds, Jaynestown, Out of Gas, Ariel, Trash, Message, Heart of Gold, Objects in Space, képregény, mozi.
(Ez fejből ment!!  :szemuveges:)
Amúgy ezzel a "Még akajok."-ra is válaszoltam, asszem.
Miért gondolod, hogy a Message a vége? Sztem az Objects in Space tök jó, akkor is, ha hirtelen félbehagyás eredménye :)

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2006-04-28, 12:02:13
Más: Nekem megvan a Futurama, jó minőségű DVD-rip, 4 lemez.
A jövő héten beszélünk a témáról.
Oké! :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Lécci lécci ne lőjünk le poénokat a Firefly-ból!! Köszii! :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

WÁÁÁH! De hiszen ez a Futurama egy rajzfilm! :bruhuhu:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

#2187
Quote from: L.Mole on 2006-04-28, 10:54:44
Quote from: Lythis on 2006-04-28, 01:19:55...szóval akinek az első rész bejött, annak ez is befog, mert annak a színvonalát mindenképpen hozza.

Akkor most az én fogyatékosságom, hogy szerintem az első rész csapnivaló volt, és elképzelni sem tudom, hogy van ember akinek tetszhetett? Vagy csak annyira gyér a vámpíros felhozatal, hogy ez kiemelkedőnek számít? Mondjuk ez a néhány éve divatos Cyberpunk-vámpír stílus már alapból nem igazán jön be. Félreértés ne essék nem kell hogy gótikus legyen, lehet modern, de akkor miért rögtön hi-tech koporsókkal, meg napfénytöltetes gépfegyverekkel?
Igen, a te fogyatékosságod. :D Nem arra készült, hogy egyetemesen mindenkinek bejöjjön, mint ahogy nem teremtett kultuszt sem maga köré - ellenben pl a Matrix-szal. A felhozatal alapból semmilyen, ami betudható annak is, hogy a gótikus horror témát már enyhénszólva csontigrágták, és azonkívül eredetit és jót alkotni piszoknehéz, főleg úgy, ha nem akarod péppé rombolni azt az atmoszférát, amit anno a rémregények szőttek a vámpírok köré.
Ez a néhány éve divatos cp-vamp stílus mint olyan szerintem nem létezik, max annyi, hogy a WoD-t eltolják errefelé. Sajna más jelegű irodalom nélkül ez a legnagyobb behatóerő erre a szegmentumára a film/könyvkultúrának. Egyébk sajna a modern dolgok, és a romlás ábrázolása általábban magukután vonják a cp stíluselemeket, ez ellen nem nagyon van mit tenni szerintem. Ha meg a high tech koporsókkal és az UV töltetes golyókkal van bajod, akkor eleve miért nézel meg valamit, ami eleve nem komoly filmnek indult?

Fazék

Quote from: Manny Calavera (Ramiz) on 2006-04-28, 20:16:54
WÁÁÁH! De hiszen ez a Futurama egy rajzfilm! :bruhuhu:
hát igen, gyanítottam, hogy azért örülsz neki annyira, mert nem tudod hogy rajzfilm... :)

Raggie

Quote from: Lythis on 2006-04-28, 20:36:00Ha meg a high tech koporsókkal és az UV töltetes golyókkal van bajod, akkor eleve miért nézel meg valamit, ami eleve nem komoly filmnek indult?
Eleve nem nézem meg! (csatlakoznék L.Mole-hoz a láncfűrészek sámánjához ;) ) De ettől még kesereghetek, hogy milyen gagyi-szar és igénytelen filmeket csinálnak manapság, nem?! (no offense: nem akartam senkit megsérteni, akinek bejön ez a stílus, mivelmindenkinek más tetszik, csak nekem pl pont rrohadtul nem jön be... :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"