Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: NethireeBrad Pitt-tõl  az egyik kedvencem, amikor a Tiszta románcban beugrott epizód szerepre és egy drogos csákót játszott, belõve. :lul: Aztán ott van A mexikói, az is elég jó lett szerintem, a para a köbön alakításával. És akkor már ne is beszéltünk a 3 kedvencemrõl, amiben Pitt játszott: Snatch (Blöff), a Fight Club (Harcosok klubja) és a Twelve Monkeys (12 majom).
A Mexikóit nem láttam, mert nem szeretem a békaszájút, no meg félek a romantikus filmekrõl, de az összes többi :cool: ! A Tiszta románc még nem is jött itt elõ asziszem, pedig sok jó (bár nem mind "neves") színész jött össze egy Tarantino-filmre, aki anyagi okokból nem tudta rendezni a forgatókönyvét, ezért eladta, de elégedett lett az eredménnyel. A szõke csaj pedig imádnivaló. :o Jópofa: véres, furcsa történet, és mégis tiszta románc...

Quote from: FeldinNem értek egyet. A film nagyon rossz.
Ellenben a régi BBC-s sorozat nagyon szuper! Azt tessék megnézni!!!!
86-os és fényévekkel hangulatosabb!!!!!!!!!!!!
Szerintem is nagyon jó a sorozat, az új filmbõl csak részleteket láttam, talán egyszer megnézem, miután letelt a kellõ mennyiségû tiszteletadás-idõ a régi sorozat befejezése után. :)
Amúgy nem '81-es? :_piszka: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Tizsta románc nagyon  :kiraly: és szerintem egyátalán nem ártott neki, hogy Tony Scott rendezte.

Constantine: Egész jó volt. Az utóbbi napokban látott filmek között, a második legjobb. Viszont  a háttértörténet szerintem jobban is taglalhatták volna. Nekem így egy viszonylag jó akciófilm lett, de nem igazán éreztem a filozófiai mondanivaló súját. És a legvége kissé furcsán hatott nekem  :rolleyes: . Na jó, nem kukacoskodom, végülis egész jó film volt.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: DjinnConstantine: Egész jó volt. Az utóbbi napokban látott filmek között, a második legjobb. Viszont  a háttértörténet szerintem jobban is taglalhatták volna.
Szerintem is egész jóra sikeredett.
Quote from: Djinnde nem igazán éreztem a filozófiai mondanivaló súját
Önfeláldozás...

Djinn

Quote from: katzÖnfeláldozás...
Érteni értettem, csak szerintem nem volt eléggé kiemelve a dolog. Nemkapott elég hangsúlyt, ha így jobban tetszik. A "nem értezem a súlyát" erre vonatkozott.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: DjinnÉrteni értettem, csak szerintem nem volt eléggé kiemelve a dolog. Nemkapott elég hangsúlyt, ha így jobban tetszik. A "nem értezem a súlyát" erre vonatkozott.  :)
A lényeg az akart lenni, h nem a tetteiddel kerülsz a mennybe, hanem a szíveddel. Egy tömeggyilkos is bekerülhet, ha tiszta szívbõl megbánja bûneit. Ezt egy önfeláldozós példán keresztül mutatták be, szvsz elég jól sikerülten

Ramiz

A keresztény tanításokból ennyi jön le nekik - egy kis hanta egy macsó fõhõssel meg démonokkal. :lol: Na mindegy. Vallásos dolgok a Vallások topikba! (Ez most kicsit úgy hangzott, mint a "Cipõt a cipõboltból."... :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Továbbra is azt mondom, hogy ezt én is fogtam, de ha Neo meghal, és a mennybe kerül, mondjuk több értelme lett volna. De mivel nem így lett, én ettõl érzem, amit írtam, hgy nem kap elég hangsújt a dolog. Na de most már nem írom le ezt többet  :rolleyes:
Ja viszont, amit nem értek, az Lucifer szerepe. Csak azért kellett, hogy meglegyen a happy-end meg hogy viszavigye a tékozlót haza, vagy valami extra jelentõseége volt? :o
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Gizdulás... mijenállat má, hogy a zõrdögis benne van!!! :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: DjinnJa viszont, amit nem értek, az Lucifer szerepe. Csak azért kellett, hogy meglegyen a happy-end meg hogy viszavigye a tékozlót haza, vagy valami extra jelentõseége volt? :o
Epizodszerep, amitõl az egész kicsit amerikai lett. Fura volt a vége...

Kvikveg

Quote from: Nethiree8 filmet akartam megnézni, de csak 7,5-et sikerült. Önhibámon kívül.  
Szóval elég gáz volt, hogy beültünk pénteken délelõtt a Mammut moziba, mert egyedül ott játszották a többi film közé préselhetõ idõpontban az Én Pán Pétert, és a) 20 perc után filmszakadás miatt állt a vetítés, majd b) újabb 20 perc után teljesen leálltak valami egész mozit érintõ mûszaki hiba miatt.   Minden elõadás elmaradt, de legalább a jegyárát visszaadták.
En a Szinbadban neztem meg fillerekert. Ha visszaolvasol, irtam rola. Persze nem tudom, adjak-e meg.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nethiree

Quote from: DjinnTovábbra is azt mondom, hogy ezt én is fogtam, de ha Neo meghal, és a mennybe kerül, mondjuk több értelme lett volna. De mivel nem így lett, én ettõl érzem, amit írtam, hgy nem kap elég hangsújt a dolog. Na de most már nem írom le ezt többet  :rolleyes:
Ja viszont, amit nem értek, az Lucifer szerepe. Csak azért kellett, hogy meglegyen a happy-end meg hogy viszavigye a tékozlót haza, vagy valami extra jelentõseége volt? :o
Nem lehetséges, hogy túl sokat vársz az amerikai filmektõl? :rolleyes:

kvikveg kb 1 héten egyszer, lehetetlen idõpontokban pl: délelõtt - és nem egyedül szeretném megnézni.

Kvikveg

Quote from: Nethireekvikveg kb 1 héten egyszer, lehetetlen idõpontokban pl: délelõtt - és nem egyedül szeretném megnézni.
Ahamm... Amikor en mentem, meg delutan is volt. De az regebben volt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Djinn

Quote from: NethireeNem lehetséges, hogy túl sokat vársz az amerikai filmektõl? :rolleyes:
Mondasz valamit... :D

Látta valaki az Angyalok háborúja címû filmet? Bevallom, már nem emléxem minden részletre, de tudom, hogy annakidején nagyon tetszett. Christopher Walken-t kifejezetten szeretem.  Aragorn rajongóknak kötelezõ film. Õ Lucifer  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Nethiree

Quote from: DjinnMondasz valamit... :D

Látta valaki az Angyalok háborúja címû filmet? Bevallom, már nem emléxem minden részletre, de tudom, hogy annakidején nagyon tetszett. Christopher Walken-t kifejezetten szeretem.  Aragorn rajongóknak kötelezõ film. Õ Lucifer  :haha:

Vicces: Aragorn rajongók - Viggo Mortensen a rendes neve szegény színésznek. És a G.I.Jane-ben egész jól alakította a kiképzõtisztet. :D

Djinn

#854
Quote from: NethireeVicces: Aragorn rajongók - Viggo Mortensen a rendes neve szegény színésznek. És a G.I.Jane-ben egész jól alakította a kiképzõtisztet. :D
Bocs nem akartam megsérteni senkit, nem jutott eszembe a neve. Viszont lehet, most megint megsértelek: G.I.Jane egy minõsithetetlenül xar film véleményem szerint. :ejj: (<--ez a filmnek szól!!!) Bocs, de ezt muszály volt leírnom, mert ez a film nálam vörös posztó...  :__devil:

edit: Ja és a Constantine-ban Keanu Reeves játszik, az elöbb Neo-t írtam, elnézést, nem gondoltam, hogy ez baj  :3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Nethiree

Quote from: DjinnBocs nem akartam megsérteni senkit, nem jutott eszembe a neve. Viszont lehet, most megint megsértelek: G.I.Jane egy minõsithetetlenül xar film véleményem szerint. :ejj: (<--ez a filmnek szól!!!) Bocs, de ezt muszály volt leírnom, mert ez a film nálam vörös posztó...  :__devil:
Nem sértettél meg ;), az egyedül értékelhetõ dolgot említettem belõle. Amúgy meg csak Mortensen-rõl jutott eszembe. Olyan film volt, amit csak akkor néztem meg, mikor már ment a tv-ben. Ez nálam sokat jelent, ha nem akarok valmit megnézni moziban. :rolleyes:

Edit: Nem baj Djinn, szerintem értettük ;)

Ramiz

Nemtom mi a gáz... aki látta a filmet, a karakterre asszociálhat elõször. Aki szereti a színészt, úgyis megtanulja a nevét, akkor is, ha nem könnyen megjegyezhetõ.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

Quote from: DjinnTConstantine: Egész jó volt. Az utóbbi napokban látott filmek között, a második legjobb. Viszont  a háttértörténet szerintem jobban is taglalhatták volna. Nekem így egy viszonylag jó akciófilm lett, de nem igazán éreztem a filozófiai mondanivaló súját. És a legvége kissé furcsán hatott nekem  :rolleyes: . Na jó, nem kukacoskodom, végülis egész jó film volt.

Constantitne, nekem is meglepöen tetszett, én azért is nem mertem megnézni a moziban, mert féltem valami agyatlan gyakás lesz, de azért ezt a sorsot elkerülte, de az eredeti képregényböl eléggé átformálták a dolgot. (pl. Constantiene eleve angol) Kicsit talán ezért is összeszedetlen, mert a képregényt több ember írta az idök folyamán, elég eltérö stílusban és ezekböl minél többet akartak belerakni és így veszett kicsit a kohéziója. (Gabriel, Lucifer is ezért van benne, csak kicsit eröltetett cameo szerepben :))
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kvikveg

Quote from: DjinnMondasz valamit... :D

Látta valaki az Angyalok háborúja címû filmet? Bevallom, már nem emléxem minden részletre, de tudom, hogy annakidején nagyon tetszett. Christopher Walken-t kifejezetten szeretem.  Aragorn rajongóknak kötelezõ film. Õ Lucifer  :haha:
En a masodik reszt kaptam el. Az otlet tetszett, a kivitelezes nem. CW ott is jo volt, illett hozza a szerep.  :__devil:
De ezekutan kivancsi vagyok az elso reszre. :D
Viggot nem birom annyira, szerintem ugy mozog, mint aki keszul szetesni a csatlakozasok menten. Egyebkent volt a Kis szemtanu-ban, mint amish ha jol emlekszem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

RE@L

Nemtudom hogy kezdjek bele, nemjátszottam 1 ik játékkal se de nekem nagyon nem tetszett a film, eléggé gejj volt. Christian Slatertõl azért többet vártam volna :( remélem nem lesz belõle olyan kaliberû és beskatulyázott színész min Steven Segal. a Story furcsán és néha érthetetlenül halad elõre, ez a 713 as szekció(iroda,csoport,szervezet) se valami hûde realisztikus.
A zene enyhén szólva érdekes, alapjáraton nagyon jó mert szeretem az ilyen stílusú zenéket, de siralmasan nem illenek a jelenetekhez illetve túl dinamikusak szerintem.

Constantine, John Constantine
Nekem nagyon tetszett a film, végre még 1 jó képregény adaptáció,(Hellboy sztem nemvolt olyan jó de tökös 1 karakter azis) Constantine jobban bejön mert 1 kicsit "antihõs" nem annyira mint Santiago Segueira Torrentéje sõt õ inkább az antihõs a Torrente, de mégse a jólmegszokott jófiú ez a Johnny.
A magyarázatok szerintem nemvoltak rosszak, 1 edül az zavart h Lucifer h-h nem tudott az egészrõl?+azis h miért pont kínai cigi????  :lazza:  gondolom anti-cigireklám miatt, de akkoris malbit kéne szívjon vagy Lucky Strike-ot.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre ill, mûveltségetekre :) Ki látta innen a M*A*S*H -t? (Ismerettségi körömben 50/1.5 az arány aki 1 álltalán hallot róla...) Nagyon régen láttam de most h eszembe jutott tuti megnézem holnap VHS en.Saszem Pirs, mindigis örök favorit marad vagy a Szõke nõvérke ^^
Suicide is painless.....

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Kvikveg

Quote from: RE@LKíváncsi vagyok a véleményetekre ill, mûveltségetekre :) Ki látta innen a M*A*S*H -t? (Ismerettségi körömben 50/1.5 az arány aki 1 álltalán hallot róla...) Nagyon régen láttam de most h eszembe jutott tuti megnézem holnap VHS en.Saszem Pirs, mindigis örök favorit marad vagy a Szõke nõvérke ^^
Suicide is painless.....
Jelen! Bar regen lattam, de akkor is meglepodtem, hogy jeee, Alan Alda milyen fiatal... :D Buggyant egy bagazs az is.

Ami alaposan megmaradt, az a film eleje:
Hangszoro a taborban:
"Jelentkezzen minden altest... ize altiszt a (mittudomenhol)"
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

RE@L

Alan Alda a sorozatban játszott ami tény h iszonyat nagy volt!!!
A filmben nem az övé a fõszerep, nem emléxem már kié de majd megkeresem...
Mennyit néztem Tv3 on.... :rolleyes:
RADAR volt még nagy favorit ^^ meg a Saszem haverja a másik sebész, a lökött ezredes, a buzgómócsing elöljáró, aki a szõke fõnõvérrel kavart....

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

m46u5

"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

RE@L

#863
Quote from: m46u5Az elsõ 7 szezont meg lehet szerezni dvd minõségben :jee:
eDonkey:
http://www.the-realworld.de/modules.php?name=ed2k&op=Category&cid=1&csid=94

Torrent:
//www.torrentspy.com, //www.torrentreactor.net -on is lehet találni

Nah ezért Fizetek 1 sört!!! :jee:

edit:
jajj. Apropó Raggie vel mivan Lutazott régen írt ide be :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Kvikveg

#864
Quote from: RE@LAlan Alda a sorozatban játszott ami tény h iszonyat nagy volt!!!
A filmben nem az övé a fõszerep, nem emléxem már kié de majd megkeresem...
Mennyit néztem Tv3 on.... :rolleyes:
RADAR volt még nagy favorit ^^ meg a Saszem haverja a másik sebész, a lökött ezredes, a buzgómócsing elöljáró, aki a szõke fõnõvérrel kavart....
Donald Sutherland. A filmet lattam regen, meg a sorozatbol par reszt, de AA jobban megmaradt.
film
sorozat

edit:
"P.A. Announcer: Attention, all base members must report for a drug test for marij- marijua-... disregard last transmission" :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

M*A*S*H*
film és sorozat is nagyon jó, többször is láttam õket :)

Alone in the Dark
ilyen vacakot a jövõben is érdemes elkerülni, érdemes elnézni imdb-re, tiszteletreméltó Uwe Boll  oldalára és messzirõl elkerülni az általa elkövetett filmeket, az az ember maga az anti-rendezõ a 21. század Ed Wood-ja (bár nem igazán szeretném Ed Wood-ot ezzel sértegetni)... :)

RE@L

Tényleg Sutherland volt....
Istenem õis milyen fiatal...
Kb minnt amikor a Nagy Vörös 1 es ben láttam Mark Hamilt (remélem jól írtam nevét)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Kvikveg

Quote from: RE@LTényleg Sutherland volt....
Istenem õis milyen fiatal...
Kb minnt amikor a Nagy Vörös 1 es ben láttam Mark Hamilt (remélem jól írtam nevét)
Mark Hamill. En abbol a filmbol mar ketszer kaptam el reszleteket, de az egeszet soha.
Hat igen, Sutherland se mai csirke.. Ize.. Kakas... :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

roderick

Quote from: FazékM*A*S*H*
film és sorozat is nagyon jó, többször is láttam õket :)
:jee: énis imádtam! emlékszem milyen késön volt a tv3-on a sorozat (akkori szemmel), mégis mindig megnéztem

Quote from: FazékAlone in the Dark
ilyen vacakot a jövõben is érdemes elkerülni, érdemes elnézni imdb-re, tiszteletreméltó Uwe Boll  oldalára és messzirõl elkerülni az általa elkövetett filmeket, az az ember maga az anti-rendezõ a 21. század Ed Wood-ja (bár nem igazán szeretném Ed Wood-ot ezzel sértegetni)... :)
Vicces a jövöbeli filmography-ja a faszinak, elég sok játéknevet tartalmaz:D
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Quote from: RE@L(1) 1 kicsit "antihõs" nem annyira mint Santiago Segueira Torrentéje sõt õ inkább az antihõs a Torrente

(2) miért pont kínai cigi????  :lazza:  gondolom anti-cigireklám miatt, de akkoris malbit kéne szívjon vagy Lucky Strike-ot.

(3) Kíváncsi vagyok a véleményetekre ill, mûveltségetekre :) Ki látta innen a M*A*S*H -t?
(1) A Torrente az egy nagyon király film! Szüleim is megnézték (késõbb), mondtam, hogy nem ajánlom, hogy ne kenjék rám, ha kikészülnek tõle, de nekem nagyon bejött, hiánypótló a sok Ig. Iz. Tib.-es amcsi akciófilm után. Megnézték, kikészültek. :D

(2) Teljesen egyetértek. Gondolom féltek, hogy az anticigi kampányért beperli õket a Malborlo vagy a Lucky Strike.

(3) Én nem, de mindig szemezgettem vele a könyvtárban. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!