Japánok Magyarországon (és a neten / itt a fórumon?)

Started by Aeternus, 2004-10-27, 22:44:33

Previous topic - Next topic

Aeternus

igazából arra lennék kiváncsi, hogy Magyarországon merre található a japán fiatalság, mert sem élõben, sem neten nem találkoztam még itt élõkkel... bár az is érthetõ, hogy igen kevés japán jön ide Mo-ra, mert miért is tenné.. de hátha :) köztetek esetleg van japán? (vagy ha az nem, akkor egyéb távolkeleti?)

Marfy

Ha keletit akarsz látni csak a Józsefvárosi piacra kell kimenned :).
Komolyra fordítva a szót:
Szerintem nem nagyon jönnek azok errefelé max a cserediákok.
Amúgy mi falunkban is lakik egy kínai vagy japán házaspár :) nem tudom melyik nekem olyan egyformák.

Moha

A városban járva-kelve azért lát az ember egy-két keleti arcot. Mindenesetre inkább a kínaiak szoktak ide jönni. Arc alapján én se nagyon tudom õket megkülönböztetni :(, de ha egymás közt beszélnek, rendszerint megpróbálok rájönni, hogy japánul vagy kínaiul beszélnek-e.

DarkstaAaR^.^

a környékünkön van egy-két japán gyár (Musashi, Aikawa), sztem a japánok pl. technikusnak jönnek, néha lehet õket látni, de sztem abból áll a napjuk, h dolgaznak a gyárban és utána rögtön hazamennek, ezért nem lehet õket látni


Which character are you test by Naruto - Kun.com

Shadowolf

Quote from: Aeternusigazából arra lennék kiváncsi, hogy Magyarországon merre található a japán fiatalság, mert sem élõben, sem neten nem találkoztam még itt élõkkel...

Csak annyit mondok: VI. kerület

Marfy

Quote from: DarkstaAaR^.^dolgaznak a gyárban és utána rögtön hazamennek, ezért nem lehet õket látni

A lányaikat szivesebben látnám az uccákon  :rolleyes: .
Én még nem láttam élõben szép japán lányt :(.

Marfy

Quote from: DarkstaAaR^.^dolgaznak a gyárban és utána rögtön hazamennek, ezért nem lehet õket látni

A lányaikat szivesebben látnám az uccákon  :rolleyes: .
Én még nem láttam élõben szép japán lányt :( .

Dragon

Én csak kóreait látok, de azt sokat.
Egyébként dolgoznak a gyárban, reggel 7-tõl este 8-ig, aztán hazamennek. Heti 6 nap. Na ezért nem látni õket az utcán.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Aeternus

Quote from: NokiA lányaikat szivesebben látnám az uccákon  :rolleyes: .
Én még nem láttam élõben szép japán lányt :(.
Én is kb ide akartam kilyukadni :D:D
ha japánt nem is, de helyes ázsiai láynt láttam egyet mostanában... hát az nyami :D awwwww :D

mafe

na súgd meg nekem hol vannak koreai lányok?????
elõre is köszönöm :merci:

Moha

Quote from: NokiÉn még nem láttam élõben szép japán lányt :(.
Én igen. A japán tanárnõnket! :hehe: Bár õ már úgy 30 körül van, de igencsak jól néz ki... ;)

Rounin

Mohács:)

Több kínai családon kívül (akik ugye üzletelnek ezerrel) akadnak errefelé japánok is. Ha jól tudom, egyik gyár miatt :)
A lényeg, hogy még õsz elején volt szerencsém élõben megfigyelni, amint pár japán fiatal (sajna srácok, egytõl-egyig) a parkban beszélgetett. S bár sokat nem értettem belõle még (ja igen, ez tavaly õsszel volt :D ), nagy hatást tett rám. (JAPÁNOK ITT? JAPÁNOK ITT!! JEEE!  ;) )
MEg a gyárban, ahol dolgozom, ott is megfordul hébe-hóba egy-két japáni emberke, de azok nem fiatalok :P

Damnatus

Hali!

OFF
Quote from: MohaÉn igen. A japán tanárnõnket! :hehe: Bár õ már úgy 30 körül van, de igencsak jól néz ki... ;)

 :hehe:  :hehe:
Micsoda igények egzotikus keleti nõ, ráadásul a tanárod is! Büntetni szokott, vagy magánórát adni?

ON: Egyébként tényleg nem sok japánt látni, ráadásul pl. kulturális körökben is ugyanazok mozognak.

Marfy

Quote from: DamnatusHali!
Büntetni szokott?

Én mindig rosszalkodnék hogy sokat büntessen  :rolleyes: .

Squall

Hehe...én tanárnõm is japán...  :hopp:
...mármint a volt tanárom...  :beken:
...mostmár nem a tanárom, csak barátok vagyunk...  :hopp:
Szal most aktívan el kellene kezdenem járogatni a japán alapítványba, mert ott vannak sokan, és szoknám a nyelvet, így könnyebben menne  :lol:
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...

Dragon

Hát az a helyzet, hogy koreai nõbõl én még csak kétfélét láttam, az egyik olyan, hogy egy profilból nézett A4-es lappal ki lehet takarni a képbõl, a másik meg olyan, hogy a bõrében háromszor elférnék. Persze ez azért lehet, mert hozzánk nõbõl csak a csúnyákat, férfiból meg a mélységesen ostobákat küldik dolgozni büntibõl.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Aeternus

Quote from: bpka000Hát az a helyzet, hogy koreai nõbõl én még csak kétfélét láttam, az egyik olyan, hogy egy profilból nézett A4-es lappal ki lehet takarni a képbõl, a másik meg olyan, hogy a bõrében háromszor elférnék. Persze ez azért lehet, mert hozzánk nõbõl csak a csúnyákat, férfiból meg a mélységesen ostobákat küldik dolgozni büntibõl.

én azért láttam nagyon szép kínai kiscsajt :) meg kéne keresnem asszem :D

Ramiz

Quote from: NokiA lányaikat szivesebben látnám az uccákon  :rolleyes:

A szobámban...  :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Aeternus

Quote from: RamizA szobámban...  :hopp:
akkor már az ágyban is, nem? :D vagy legalább fotelba ültetnéd szegénykét, ne álldogáljon :)

Mattanja

Az ok, hogy mi ennyire keressük õket, csak vajon a szimpátia kölcsönös-e? Õket is érdekelhetik ENNYIRE az európai fiúk/férfiak?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Na igen, ez már jó kérdés.
Keleti arcokat itthoniakkal együtt tényleg NAGYON ritkán látni... Inkább magukban vannak el.
Ellenben feketékke skacokkal már inkább szoktak lenni magyar lányok :ejj:

Aeternus

Quote from: ShiroiAz ok, hogy mi ennyire keressük õket, csak vajon a szimpátia kölcsönös-e? Õket is érdekelhetik ENNYIRE az európai fiúk/férfiak?
hát ezt nem tudom, de állítólag szeretik az ittenieket... papám egyszer levelezett kínai csajokkal, de aztán nem válaszoltak, mikor papám megírta, h családja van :D

Komplikato

Quote from: NokiA lányaikat szivesebben látnám az uccákon  :rolleyes: .
Én még nem láttam élõben szép japán lányt :(.
Nem hiszem, hogy a hölgy örülne a reklámnak, de az Alapítvány egyik könyvtárosa (igaz félig) japán, és nagyon csinos.  :angyali:
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Squall

Quote from: KomplikatoNem hiszem, hogy a hölgy örülne a reklámnak, de az Alapítvány egyik könyvtárosa (igaz félig) japán, és nagyon csinos.  :angyali:

Én is ismerek eszméletlenül szép félig japán lányt, és azt kell mondanom, hogy: WAAAAAA ÕT AKAROM  :hopp:  :hopp:  :hopp:
Na majd meglesem a könyvtárat megint, mert legutoljára japántanárommal voltam ott, mielõtt hazament volna...azóta lusta voltam egyedül elmenni  :hehe:
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...

Squall

Quote from: NokiA lányaikat szivesebben látnám az uccákon  :rolleyes: .
Én még nem láttam élõben szép japán lányt :(.

Akkor nyisd ki jobban a szemed  :lol:
Rossz helyen keresgélsz, mert én már láttam  :hopp:
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...

Mattanja

Quote from: SquallRossz helyen keresgélsz
Hol is van ez a Második Paradicsom egészen pontosan?  :)
Vagy ez mindíg változik, nem pedig egy konkrét hely?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Squall

Quote from: ShiroiHol is van ez a Második Paradicsom egészen pontosan?  :)
Vagy ez mindíg változik, nem pedig egy konkrét hely?

El kell járni sok japán rendezvényre  :zen:
Pl. gyereknapon is volt japán bemutató, meg volt a camponában japán napok, stb...
Eddig mindig japántanárom ciplet el mindenhova, szóval asszem el kell kezdenem sûrûbben járkálni a japán alapítványba, mert asszem ott minig ki van aggatva a faliújságra, hogy mikor mi lesz  :hopp:
De ne azért menj oda, hogy becsajozz, mert akkor unatkozni fogsz  :hehe:
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...

Marfy

Quote from: RamizA szobámban...  :hopp:
Jaja de ezt inkább ne boncolgassuk :).

Ramiz

Quote from: Aeternusakkor már az ágyban is, nem? :D vagy legalább fotelba ültetnéd szegénykét, ne álldogáljon :)

Quote from: NokiJaja de ezt inkább ne boncolgassuk. :D

:D Ezt inkább majd a japán lánykákkal boncolgassuk...  :hopp:  ... mielõtt felébreszt a gyilkos csipogás, és reggel van, munkamunka...  :beken:

Vigasztalódást mi immár hol leljünk...
...ha csak nem a megfelelõ USTeam galériában... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu