Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: sirtomiTegnap kb 10 órát játszottam a Dungeon Siege 2 -vel. Nagyon tetszik a játék. Néha kicsit nehéz, meg összetett a fejlõdési rendszer, de nagyon jó kis játék.
Van olyan jó, mint az 1?

(Vigyázz fogas kérdés!  :__devil: :D)

sirtomi

Quote from: FazékVan olyan jó, mint az 1?

(Vigyázz fogas kérdés!  :__devil: :D)
Az 1-el nem sokat játszottam, csak kipróbáltam, de az nem tetszett.
Aki játszott azzal is, azok azt mondják, hogy sokkal akciódúsabb lett a 2 és a történet is jobb. Általában nekik a 2 jobban tetszik. Több ilyen ismerõsöm is van :D

Fazék

Quote from: sirtomiAz 1-el nem sokat játszottam, csak kipróbáltam, de az nem tetszett.
Aki játszott azzal is, azok azt mondják, hogy sokkal akciódúsabb lett a 2 és a történet is jobb. Általában nekik a 2 jobban tetszik. Több ilyen ismerõsöm is van :D
Csak azért kérdeztem, mert az 1. rész egy unalmas *** volt. :) Még a nyers cd-t se érte meg sztem. De így nem sokkal jutottam elõrébb összehasonlítás ügyileg. :)

sirtomi

Quote from: FazékCsak azért kérdeztem, mert az 1. rész egy unalmas *** volt. :) Még a nyers cd-t se érte meg sztem. De így nem sokkal jutottam elõrébb összehasonlítás ügyileg. :)
Itt más a harcrendszer, újratermelõdnek a szörnyek, tehát nem egy tök üres pályán kell visszagyalogolnod a városba. Persze ennek vannak hátrányai is.
Ez szerintem egyáltalán nem unalmas. Kicsit a Diabló 2-höz tudnám hasonlítani több rpg elemmel.

Darkstar

Quote from: katzHosszú idõk óta végre egy rendes tankszimulátor. Nem holmi árkád szutyok, hanem egy rendes szimulátor. Made in Russia.
Sajan kicsit bugos, de játszható. Többnyire a szerb oldalon kell lennie és irtani az ellent. Király. Kár, h ellenséges amcsi egységeket nem lehet benne kaszálni :(
Azokat mindíg is kedveltem. Mennyire pontos a szimuláció (pl. mûködõ kapcsolók/kijelzõk, kidolgozottság)?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: katzHosszú idõk óta végre egy rendes tankszimulátor. Nem holmi árkád szutyok, hanem egy rendes szimulátor. Made in Russia.
Sajan kicsit bugos, de játszható. Többnyire a szerb oldalon kell lennie és irtani az ellent. Király. Kár, h ellenséges amcsi egységeket nem lehet benne kaszálni :(
Mikor jelent meg ez a játék? Azt hittem, hogy még nem készült el. Na nekiállok beszerezni.

Feldin

Quote from: FazékCsak azért kérdeztem, mert az 1. rész egy unalmas *** volt. :) Még a nyers cd-t se érte meg sztem. De így nem sokkal jutottam elõrébb összehasonlítás ügyileg. :)
utálom a rendszerét.
kaszt párti vagyok. vagy ha nem is akkor se így.
de inkább kaszt.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Quote from: Feldinutálom a rendszerét.
kaszt párti vagyok. vagy ha nem is akkor se így.
de inkább kaszt.

Akkor a Falloutot is útálod? :weep: Útállak! :beken: :beken: :beken:
;)

roderick

Nemtom én szerettem a DS rendszerét, mégha mást nagyon nem is benne:)
én mindig is amelett vagyok, hogy az fejlödjön egy RPG-ben amit ténylegesen használsz is és ezt vissza is adta...
Diablós fa-fejlödés viszont az újban kicsit idegesített, mert fogalmam se volt, hogy mi mi, akkor meg hogyan döntsem el mire érdemes rakni.. könyörgöm ez nem egy észjáték! akkormeg ne kényszerítsenek gondolkodásra:D
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

katz

#849
Quote from: sirtomiMikor jelent meg ez a játék? Azt hittem, hogy még nem készült el. Na nekiállok beszerezni.
Kell torrent?
Quote from: DarkstarAzokat mindíg is kedveltem. Mennyire pontos a szimuláció (pl. mûködõ kapcsolók/kijelzõk, kidolgozottság)?
Minden marhaságot neked kell kapcsolni, be van épitve minden állítási lehetõség.
Célszerû az AI helyett is dolgozni. Én jobban lövök, mint az AI gunner.
Sajna elég kicsi a felhozatal, csak azok amik ott voltak T-34, T-55, T72, Leo1... :(

Ramiz

Quote from: katzHosszú idõk óta végre egy rendes tankszimulátor. Nem holmi árkád szutyok, hanem egy rendes szimulátor. Made in Russia.
Sajan kicsit bugos, de játszható. Többnyire a szerb oldalon kell lennie és irtani az ellent. Király. Kár, h ellenséges amcsi egységeket nem lehet benne kaszálni :(
Majd elkérném. Én is régóta várok jó tankszimulátorra, igaz, lusta voltam figyelni a felhozatalt.

Apropó: Crimson Skies és/vagy Shadowwatch c. játékok nincsenek meg valakinek véletlenül?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Most Nyomtam végig a DragonBall Sagas. hát kicsit tõbbet vártam.grafika elég pocsék.zene ép hogy elmegy.és a pályák elég szánalmasak.és miért ilyen rövid? hugommak végig játszotuk 2-en 2 óra allat.de mondjuk az introk azok királyak voltak.
3/10 :ejj:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Feldin

Quote from: RouninAkkor a Falloutot is útálod? :weep: Útállak! :beken: :beken: :beken:
;)
nem, sõt!!!
Az jól volt megcsinálva. A Fallout szuper!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Quote from: Feldinnem, sõt!!! Az jól volt megcsinálva. A Fallout szuper!
:hail:

Tényleg, a Fallout 3-ról nem tud valaki biztosat: megjelenik valamikor, vagy félbehagyták?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

Quote from: Ramiz:hail:

Tényleg, a Fallout 3-ról nem tud valaki biztosat: megjelenik valamikor, vagy félbehagyták?

Asszem a Fallout3 készül rendesen, amit  Bethesda csinál... de a Troika (akik az eredetit csinálták) csödbe ment még a Bloodlines "bukása" után, uh. az ö Falloutszerü játéka elég valószínü, hogy nem fog elkészülni... talán más cég neve alatt, de nemtom mennyire vonzó a kiadóknak egy olyan csapat aki után még a székeket is eladták:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Quote from: roderickAsszem a Fallout3 készül rendesen, amit  Bethesda csinál... de a Troika (akik az eredetit csinálták) csödbe ment még a Bloodlines "bukása" után, uh. az ö Falloutszerü játéka elég valószínü, hogy nem fog elkészülni... talán más cég neve alatt, de nemtom mennyire vonzó a kiadóknak egy olyan csapat aki után még a székeket is eladták:)
A jó játékok mindig befuccsolnak.......

Crimson Skies
I. vh-s hangulatú (Zeppelinek, egy-, kétfedelû gépek, gépfegyverek) repülõs játék modern felhanggal (rakéták, rengeteg felpakolható gépágyú stb. :D ): érdekes keverék. Szerencsére jól is mûködik. A játék egyáltalán nem könnyû, nincs bemelegítõ rész, Normalon (aminél csak erõsebb nehézségi fokozat van) az elsõ küldetést már nem is túl nehéz elszúrni. A feladat nem végig "kill 'em all!", vannak érdekesebb részek: közel repülni egy ojjektumhoz, megnézni, mi az, újra áthúzni felette, ledobni egy ejtõernyõst, küldetés végén bedokkolni az "anyazeppelinbe" stb. Torrentfájl össz. 180 MB, baráti. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

Quote from: RamizA jó játékok mindig befuccsolnak.......
Inkább mondjuk úgy, hogy a jó játékokat csináló csapatok, akiket a kiadó sürget a megjelenéssel, így a szokásosnál is bugosabb és kiforratlanabb lesz a játék, aztán meg csodálkoznak, hogy miért szarok az eladási adatok és a reakciók... dehát ilyen az élet
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

sirtomi

Quote from: RamizA jó játékok mindig befuccsolnak.......

Crimson Skies
I. vh-s hangulatú (Zeppelinek, egy-, kétfedelû gépek, gépfegyverek) repülõs játék modern felhanggal (rakéták, rengeteg felpakolható gépágyú stb. :D ): érdekes keverék. Szerencsére jól is mûködik. A játék egyáltalán nem könnyû, nincs bemelegítõ rész, Normalon (aminél csak erõsebb nehézségi fokozat van) az elsõ küldetést már nem is túl nehéz elszúrni. A feladat nem végig "kill 'em all!", vannak érdekesebb részek: közel repülni egy ojjektumhoz, megnézni, mi az, újra áthúzni felette, ledobni egy ejtõernyõst, küldetés végén bedokkolni az "anyazeppelinbe" stb. Torrentfájl össz. 180 MB, baráti. :D
Nekem megvan ez a játék. Kb fél órát játszottam vele, aztán uninstall és elraktam a fiókom legmélyére. Azóta se vettem elõ.

Fazék

Fallout 3 régi változat (nem a most készülõ Bethesda-féle) képek: 1 2
(legalábbis ha jól vagyok informálva)

roderick

Szerintem ez a Bethesda-s képei. Mivel a Troikások már akkor sem birtokolták a Fallout nevet amikor elkezdték csinálni, meg más jellegü is lett volna asszem (nem a fallout világában játszódott volna). De énse vennék rá mérget, csak egypár kép rémlett a Bethesda-s hír kapcsán.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

roderick

Quote from: White SeeDMotorola V300-asomra találtam egy RPG-t. NEm semmi. Egy rendes FF1-2 szintû RPG. Igaz 6 óra alatt végignyomtam. Mindenesetre nagyon király, hogy nem csak a gagyi autóversenyzõk meg idióta lövöldözõsek vannak:)
Haveromnak meg valami Battle Isle jellegü fantasy stratégiajáték van a telefonján.. csak sajna infrán tudná átküldeni, a gaz Nokia azt meg kispórolta.. grrr... pedig jópár unalmas órát át lehet vele játszani:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Quote from: FazékFallout 3 régi változat (nem a most készülõ Bethesda-féle) képek: 1 2
(legalábbis ha jól vagyok informálva)
Olyan puha, dundi kis emberkék vannak benne... tisztára feltámad az emberben a harci vágy. :bsd: Amúgy meg jöhetne már... ilyen grafikával még az én gépemen is fog futni. :lazza:

Quote from: roderickHaveromnak meg valami Battle Isle jellegü fantasy stratégiajáték van a telefonján.. csak sajna infrán tudná átküldeni, a gaz Nokia azt meg kispórolta.. grrr... pedig jópár unalmas órát át lehet vele játszani:)
Volt valaha ilyen néven egy taktikai ûrlényirtós játék...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizOlyan puha, dundi kis emberkék vannak benne... tisztára feltámad az emberben a harci vágy. :bsd: Amúgy meg jöhetne már... ilyen grafikával még az én gépemen is fog futni. :lazza:

Ez nem fog kijönni. Törölték. Finito. Ende. Game over.
Az újról viszont sehol nem találok képeket. Pedig állítólag nov. 10-én kijön-.-

Ramiz

Quote from: RouninEz nem fog kijönni. Törölték. Finito. Ende. Game over.
Gonosz!!! :beken: :bsd:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Feladat: Meggyõzni engem, hogy megéri megvenni a SW:KotOR elsõ részét 4k-ért.

Segítségek:
imádom: BG sorozat, Fallout 1,2, Arcanum, Planescape Torment
útálom: Icewind Dale sorozat

SW világ tetszik, azzal vszleg nem lesz gond, max azzal, hogy nem tetszik különösebben hogy mindig ráderõltetik, hogy jedi legyél (de mondjuk BG-ben is Isten vagy, szóval ezzel talán nincs olyan nagy gond :D)

Kinek mennyire tetszett, mihez képest, bla-bla, köszönöm :)

roderick

Inkább szerezd be a KotoR2-öt, az nemtom mennyi pénz manapság, de sztem már majdnem van olyan jó mint a Torment...
Kotor1 is élvezhetö, föleg a StarWars feeling miatt... meg nemsok normális Sci-Fi játékkal futok össze manapság, de én elég hamar ráuntam... igaz így nem is tudom mien a sztori, érdemes-e érte véigigmészárolni azt a sok izét amit kell.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Fazék

#866
Köszi, de a KotOR2 jelenleg még mindig 11k körüli áron van, szóval azzal még várnék, de úgy gondoltam, hogy behozhatnám elmaradásomat az elsõ résszel kapcsolatban, ha már megjelent ilyen budget kategóriában. :)

szerk: amúgy jelenleg a Heroes 4 + kiegészítõk + Equilibris mod felrakásával a pár hónapja abbahagyott chaos nép campaign-t folytatom és tetszik, tetszik, kár hogy egy picit unalmas :( de azért jó érzés végigrohanni a pályán félisten hõsömmel (pedig "csak" 18-as szintû) támogatva fekete sárkányokkal és efreet-ekkel :D jó érzés, amikor a harcok 3/4-énél 'quick combat'-ot nyomok és nálam 0 veszteség túloldalon pedig 2-300 valami és valami elhullott  :__devil:

szerk2: tényleg kár hogy ilyen buta a gép... nagyon imádkozom, hogy a Heroes 5 fejlesztõi elég idõt szánjanak a gépi intelligencia kidolgozására és komplexebb taktikák alkalmazására is, mert ez így nem ellenfél... a legnehezebb fokozat alatt szoktam 1-gyel játszani, elvégre az impossible sajnos csak abban különbözik, hogy 0 nyersanyagod lesz és semmit se tudsz elfoglalni a környékeden, mert 10x annyi lény védi, mint alapból... kár hogy csak így tudják növelni a nehézségi fokot és ezzel is inkább csak azt érik el, hogy senki se játsszon ezen a fokozaton, mert azokat nem lehet megnyerni, elvégre a védõ lények szintén szaporodnak, hõsöd nem tud fejlõdni, hogy bármi elõnyre tegyél szert, nem tudsz kilépni a kezdõterületedrõl, és elõbb-utóbb véged lesz...

Amúgy kipróbáltam a Heroes 5 kiszivárgott béta változatot és nekem igencsak tetszett, amit láttam. Mókás volt látni, hogy tényleg a 3. részt veszik alapul, mert csomó menü abból maradt vissza ebben a béta változatban :haha: Szóval érdekes volt látni ezt a korai stádiumú demót, de ami a legújabb demo videókban látható az már tényleg istenien néz ki és alig várom, hogy végre megjelenjen a kész játék. :)

sirtomi

Quote from: FazékAmúgy kipróbáltam a Heroes 5 kiszivárgott béta változatot és nekem igencsak tetszett, amit láttam. Mókás volt látni, hogy tényleg a 3. részt veszik alapul, mert csomó menü abból maradt vissza ebben a béta változatban :haha: Szóval érdekes volt látni ezt a korai stádiumú demót, de ami a legújabb demo videókban látható az már tényleg istenien néz ki és alig várom, hogy végre megjelenjen a kész játék. :)
Most láttam az egyik legújabb videót a csatákról és nekem nagyon tetszett. Ha a gép ellenfelek normálisak lesznek, akkor jó lesz a játék.

Manu

Quote from: FazékAmúgy kipróbáltam a Heroes 5 kiszivárgott béta változatot...


Ehhez tudnál nekem adni valami linket?

Rounin

Quote from: RamizGonosz!!! :beken: :bsd:

Nem. Kijön a Fallout 3 november 10én (a jelenlegi tényálladékot figyelembe véve), de az NEM a régi F3, hanem a Bethesdás. Ne sírj kicsi Ramiz :hehe: