Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Bishop

#1980
Questhelper mindent ver, annyira egyszerűen és szájbarágósan segít a questekben hogy egyszer sem kell kinyitnod a quest ablakot vagy thottbotot.
Ami a húst illeti nem tom hogy alliba hogy van de hordába Crossroadsba már lehetett hús és gyümölcs között választani, ami annyiba jó hogy te is tudod enni meg a pet is, de ajánlom a first aid kitanulását. több hús jut a petednek. ÉS még egy ok miért jó a malac mert Mindenevő :D
Sajnos a pénz szerzésbe nem vok jó mindig csoró voltam de nyilat lesz pénzed nem fogy az olyan gyorsan. Ami meg az íjat illeti ne szenvedj vele, a legalapabb nyíl is jó 19esig ahol használhatod ezt http://www.wowhead.com/?item=6469 amit Wailing Caverns instából szerezhetsz 17esen. Ezt az egyet próbáld meg megszerezni, de ha azt az instát sikerül kiürítened nagyon oskáig nem lesz felszerelés problémád, főleg az íj nagyon jó.

edit: ja hupsz ez horda területen vna  ^^" Hát akkor nem tom

Darkstar

Quote from: Bishop on 2008-07-08, 21:56:22
edit: ja hupsz ez horda területen vna  ^^" Hát akkor nem tom
Az tökmind1, a gnoam rugó twinkemnek is vannak onnan cuccai.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Hát nem beszerezhetetlen. Meglehet venni AH-ból, vagy lehet csapatot gyűjteni válalva a kockázatott hogy horda bekempeli a csapatot. Vagy megkérhet egy rendes 70es forum membert hogy csempésze át és vigye végig rajta ^^

Alkyra

Tess, itt a guide. Egyébként Én is inkább a questhelper-t ajánlom(az illegális vigyázz).

White SeeD

Quote from: Alkyra on 2008-07-08, 22:14:36
Tess, itt a guide. Egyébként Én is inkább a questhelper-t ajánlom(az illegális vigyázz).


:merci:

Akkor minimum 3millióan használják illegálisan a questhelpert.. Annyi accot meg csak nem bannolhatnak :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Soul

Quote from: JaFaR on 2008-07-08, 21:28:22
Quote from: Alkyra on 2008-07-08, 20:36:26
edit3.: srácok, az már gáz, ha 5 órája a "WoW OST- call to arms"-ot hallgatom? ^^"
"Join us! Join us!" :D

No more play!  :P

thrall

Quote from: Soul on 2008-07-07, 21:59:35
csiiirkeee a dps  :haha:.

neszójábe!!!! igenis csirke a DPS... Furacsirke :D

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2008-07-08, 22:14:36
(az illegális vigyázz).

A questhelper? Az ugyan nem az...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: thrall on 2008-07-09, 00:01:04
neszójábe!!!! igenis csirke a DPS... Furacsirke :D
Az biztos odab*sz a neved  :smile:.Lennének példák de nem akarok emlékezni  :smile:.

Darkstar

Nálam még mindíg a szaroscigo nevű rugó viszi a prímet.

Végre kezd kigearelődni a warriorom, egészen más vele pvpzni, mint a lockkal, és valahogy jobban is élvezem (lehet azért, mert így ha nem cseszek el valamit, még a kib* rugókat is meg lehet ölni - nagynehezen. Nesze neked nemesis class...)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Majd a haját és a bőrszínét is változtasd meg  :D.

Bishop

Van amit nem tudsz WLel legyőzni? :he:  :D

Darkstar

Egy játszani tudó sub rugót nem lehet legyőzni lockkal (viccen kívül, tényleg lehetetlen), ha összejön neki az opener és megvannak a cdi

Soul, hülye leszek változtatni, így néz ki brutálisan azzal a bazinagy karddal a hátán. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Nerf Rogues for the sake of casters!! De aszem kapnak is egy kicsit wotlkbe. Bár még elviseltem volna egy nagyobb cd-t a kidneyre és egy mondjuk 20% esélyt a cheap death aktiválásához 100% helyett. Na meg sajnos már blind nem szedhető le abolish poisonnal :bruhuhu:

Rounin

Quote from: Darkstar on 2008-07-09, 00:43:49
Soul, hülye leszek változtatni, így néz ki brutálisan azzal a bazinagy karddal a hátán. :D

Kérhetek róla egy képet? (Damn, még a végén én is elkezdek játszani vele... o.o)

Darkstar

Nesze, bejelentkezőképernyő. Mondjuk a fegyóenchant kicsit hülyén néz ki így, de élőben állat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Hiszünk neked, az egész Ragnarost rettegésben tartja [spoiler]E.-chan[/spoiler]  :D.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Akkor [spoiler]Era-chan[/spoiler]  :confused:

Emlékszem mikor, mentünk arénában és neked ment 1 arms warri meg 2 rugó, és felháborodva kérdezted mibe halt meg a nem (akkor éppen) sl/sl lokkod  :smile:.

Darkstar

Ilyen nekem nem rémlik. :p
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Igen?Akkor kérdezd Entrit, de ő má úgy se emlékszik.Szóval klottyosra rá ront 3 klotty killer, lehet érezni szószerint a fájdalmat  :smile:.

Rounin

Quote from: Darkstar on 2008-07-09, 00:56:12
Nesze, bejelentkezőképernyő. Mondjuk a fegyóenchant kicsit hülyén néz ki így, de élőben állat.

Höh, aranyos. :Kiraly:
Era-chan :lul:

Soul

Hehe DS nemtudsz kihívni duel-ra, pedig erre a beszólásra tuti jönne a "gyere kis mócsing jáccuk le"  :angyali:.

Xzone

W_S:

Amúgy szólok, hogy a hunter a legbonyolultabb class a játékban. Rengeteg hozzá nem értő hunterrel találkozni, és kevés az igazán jó. Alacsony szinten mindegy mit csinálsz, de 70-en érdemes jól utánaolvasni, hogy milyen makrókkal, petekkel és specekkel tudod magad maximalizálni :)

Kraivan

A rugó még a lock-ot is csemegézi?! o_O
Ki nem állhatom már azt a kasztot.
A cementsámlimat csemegézik.
Sap... backstab... kidney shot... veri a fejem míg stunban vagyok... blind... és leveri a maradék életemet

Ha egy combat rugóval van dolgom akkor meg még tovább vagyok stunban a hülye buzogányspece miatt.

Egyszerűen az ellenük való csatám 90%ban stunolva vagy vakon kolbászolok.
Amióta kijött az s4, meg már esélyem nincs ellenük. Eddig levertem róluk 40%hp-t most meg már flawless victory-ban hátrahagynak.

Bg-n ha meg használok free action potiont ellenük, akkor meg jön a shadowcloak, cheap death és a combat közbeni stealth mókájuk.

Egyszerűen a jó k***  :Eztneked:

Tény h ott a fire elemental, amit nem szeretnek, de 20 percenként 1x mókázható csak el.

Alkyra

Quote from: Kraivan on 2008-07-09, 09:15:23
A rugó még a lock-ot is csemegézi?! o_O
Ki nem állhatom már azt a kasztot.
A cementsámlimat csemegézik.
Sap... backstab... kidney shot... veri a fejem míg stunban vagyok... blind... és leveri a maradék életemet

Ha egy combat rugóval van dolgom akkor meg még tovább vagyok stunban a hülye buzogányspece miatt.

Egyszerűen az ellenük való csatám 90%ban stunolva vagy vakon kolbászolok.
Amióta kijött az s4, meg már esélyem nincs ellenük. Eddig levertem róluk 40%hp-t most meg már flawless victory-ban hátrahagynak.

Bg-n ha meg használok free action potiont ellenük, akkor meg jön a shadowcloak, cheap death és a combat közbeni stealth mókájuk.

Egyszerűen a jó k***  :Eztneked:

Tény h ott a fire elemental, amit nem szeretnek, de 20 percenként 1x mókázható csak el.

A samit bármilyen CD-vel rendelkező kaszt meg tudja verni szinte, de a rogue főleg. A sami az egyik kedvenc karim így tudom, hogy mennyire "imádja" a rogue-kat.:)

White SeeD

Hunter nekem nem gond. Mindíg mindenhol hunter voltam.
Ragna1: Sólymos Sniper (csapda+sólyom)
GW-ben necro után a hunter volt a kedvencem. Majdnem ugyan olyan is. Petet előre, az tankol én meg lövök + csapdázok.

WoW-ban is sólymom van. jobban mondva bagoly :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Lythis

#2007
Quote from: Bishop on 2008-07-09, 00:48:08
Nerf Rogues for the sake of casters!! De aszem kapnak is egy kicsit wotlkbe. Bár még elviseltem volna egy nagyobb cd-t a kidneyre és egy mondjuk 20% esélyt a cheap death aktiválásához 100% helyett. Na meg sajnos már blind nem szedhető le abolish poisonnal :bruhuhu:
nehogymár a casterek miatt...
egyébként meg ezt mond a saját fórumukon, valószínüleg kellemes shitstorm lesz belőle, tekintettel, hogy javarészt csak nerfet nyeltek az összes patch alatt :) Legutóbbi, amikor néztem (jó rég volt mondjuk), akkor valami olyanért ment az aktuális sírás, hogy a dagger-spec-eseket buffolni kéne, mert nem éri meg daggerre menni, vagy mi.
Talentjeiket elnézegetve viszont nemtudom, hogy miért kéne őket nerfelni, nem látom őket imbábbnak annál, mint amire szánták őket (hivatalosan damage dealer kaszt lennének ugyebár). Sőt, hallottam már jópárszor azt is, hogy PvE-ben nem elég magas a DPS-ük (Többek közt "E.-chan"-tól is...kiváncsi vagyok mennyivel jobban szeretné őket, ha kapnának nagyobb sebzést, és úgy kergetnék BG-on :D ), úgyhogy akár még egy kis tápolás is rájukférne.

Alkyra

Hát Én már rég WoW-ztam, de a roguek-nak tényleg el van cseszve a dagger specc. Resi miatt abszolút nem éri meg arra talentolni. Ez viszont nem jelenti azt, hogy a többi speccfen nem pwnolják le a többséget.
Egy jó lockot egy jó roguet lever, akárcsak egy sámánt, egy paladint(kivéve ha a palának van jó gearje s retri s tapasztalt) s még jó pár gyenge játékost. AKi megfelelően játsza  saját kasztját az le tudja győzni a rogue-t.
Ahogy sokan írták egyszerűen túl kell élni az első rohamot s miután ellőte már pár skilljét már meglehetősen könnyű préda.

Ezért tudják pl a warik simán lecsapni.(itt a közepesen s a jól felszerelt warikra gondolok)

Bár ezek a tények csak "régen" voltak igazak...Érdemes a konkrétan pvp-ző emberkéket megkérdezni.:)

Lythis

Ha a rouge fel van készülve, netán még combo pontokkal is nyit, és bejönnek a cuccai, akkor nagy eséllyel ottmarad az ember. De ehhez ugye az kell, hogy bejöjjenek neki. És persze nem kevés múlik azon sem, hogy a játékos mennyire "ért hozzá", mert nem tűnik egy egygombos karinak (nem volt rugóm, ezt csak az alapján mondom, hogy miket hallottam, és az alapján, amiket összeolvastam róla).
Warriorokkal viszont elvben meg lehet őket fogni, ez tény. Bár mindkét helyen ott a "lámafaktor", és ugye a gear is beleszól valamelyest.