Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-11-02, 17:03:01
Töltsd le, az expansion.mpq valszeg azoknak van, akiknek nincs meg a BC, de ennek ellenére látniuk kell a BCs cuccokat, gemeket, enchantokat, belfeket és űrteheneket.

Kikérem magamnak. Én nem tehén, hanem kecske vagyok.

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2008-11-02, 17:04:54
Kikérem magamnak. Én nem tehén, hanem kecske vagyok.

Male/female?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#2582
Quote from: Darkstar on 2008-11-02, 17:05:47
Quote from: Alkyra on 2008-11-02, 17:04:54
Kikérem magamnak. Én nem tehén, hanem kecske vagyok.

Male/female?

Megesküdtem magamnak még anno, amikor Ragnarokkal kezdtem játszani, hogy csak female karaktereket fogok índatani életem hátralevő részében. :hopp:

(ha arra gondoltál, hogy a female draenai-ok inkább néznek ki tehennék akkor meg kell, hogy cáfoljalak, mivel elég nagy szarvaik vannak s azok inkább hasonlítanak egy kecskére XD)

Rounin

Ettől féltem..na sebaj, csorog lefelé, szerencsére itt nem kell 6+ gigát lekaparni. :angyali:

Darkstar

Quote from: Rounin on 2008-11-02, 17:12:37
Ettől féltem..na sebaj, csorog lefelé, szerencsére itt nem kell 6+ gigát lekaparni. :angyali:
Majd mikora felpatchelted 3.0.2-re, számold ki, mennyit tölt. :D

Quote from: Alkyra on 2008-11-02, 17:09:25
(ha arra gondoltál, hogy a female draenai-ok inkább néznek ki tehennék akkor meg kell, hogy cáfoljalak, mivel elég nagy szarvaik vannak s azok inkább hasonlítanak egy kecskére XD)
Nem, a male-ek a tehenek. Illetve tehén felsőtest hülye pipaszár lábakon. A femaleekkel nincs gond.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-11-02, 17:14:47
Quote from: Rounin on 2008-11-02, 17:12:37
Ettől féltem..na sebaj, csorog lefelé, szerencsére itt nem kell 6+ gigát lekaparni. :angyali:
Majd mikora felpatchelted 3.0.2-re, számold ki, mennyit tölt. :D

Quote from: Alkyra on 2008-11-02, 17:09:25
(ha arra gondoltál, hogy a female draenai-ok inkább néznek ki tehennék akkor meg kell, hogy cáfoljalak, mivel elég nagy szarvaik vannak s azok inkább hasonlítanak egy kecskére XD)
Nem, a male-ek a tehenek. Illetve tehén felsőtest hülye pipaszár lábakon. A femaleekkel nincs gond.

Hát a male draenai az valami szánalmasan néz ki. A röhögőgörcs fog el amikor meglátok egyet...

Rounin

Quote from: Darkstar on 2008-11-02, 17:14:47
Majd mikora felpatchelted 3.0.2-re, számold ki, mennyit tölt. :D

Menj a fenébe... >_>

Alkyra

Quote from: Rounin on 2008-11-02, 17:21:32
Quote from: Darkstar on 2008-11-02, 17:14:47
Majd mikora felpatchelted 3.0.2-re, számold ki, mennyit tölt. :D

Menj a fenébe... >_>

Figyi egyszerű: Menj el aludni s holnapra kész is lesz....talán..XD

Rounin

Quote from: Alkyra on 2008-11-02, 18:35:46
Figyi egyszerű: Menj el aludni s holnapra kész is lesz....talán..XD

Nyugi, találok én magamnak más elfoglaltságot. :p

Bishop

Ezerszer egy Dranei male tógában!(vagy minek nevezzem amikor lelóg a lábáig a cucc) mint egy gnome akármi ::)  A letöltéshez meg kitartás, cirka 1-1,5 nap és lejön  :angyali:

Rounin

Hm? Lenn van minden. Nem kell patchelni sem, úgy néz ki. Mwahaha, up yours. :angyali:

Bishop

Akkor vagy voltál olyan cseles és torrentről szedted le vagy Blizz végre megcsinálta azt a #&@%Đ downloadert  :__devil:

Darkstar

Kérdés: van aki már előrendelte a wrathot? Ha igen, hol?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-11-03, 17:03:11
Kérdés: van aki már előrendelte a wrathot? Ha igen, hol?

gamersloot.net

12-én éjfél után fél órával már jön is a US serialom :)

Lythis

Quote from: Xzone on 2008-11-03, 20:01:12
Quote from: Darkstar on 2008-11-03, 17:03:11
Kérdés: van aki már előrendelte a wrathot? Ha igen, hol?

gamersloot.net

12-én éjfél után fél órával már jön is a US serialom :)
És DS megspórolta nekem, hogy nekem kelljen nyaggatnom téged :D
Mondjuk egy dobozos változatnak azért örültem volna, de így is jó lesz :) (I might get it for free anyway)

Bishop

bementem boltba és ott

Alkyra

Quote from: Bishop on 2008-11-02, 19:40:07
Ezerszer egy Dranei male tógában!(vagy minek nevezzem amikor lelóg a lábáig a cucc) mint egy gnome akármi ::)  A letöltéshez meg kitartás, cirka 1-1,5 nap és lejön  :angyali:

Ott a pont. A gnómokat kiszedném a játékból ha tudnám...Meh.-.- Vagy lecserélném vlm más grafra...Egyb. az egyetlen graf újjítás az árnyékék lesznek a kövi kiegészítőben?

Oh s én is boltban. Mivel reggel laborom lesz(kettő is), ezért nem tudok reggel játszani vele ígyhát majdcsak délután+este...Kóla+gumicukor+chips+mégtöbbKóla+előttelevőnap15óraalvás=egész éjjel játszani fogok.

Kérdés az éppen most fejlődő kariknak: Mennyivel nőt 60-70 az xp? Pontosabban kérdezem. Mennyi időre csökkent egy szint elérése, ha játszok, mint egy őrült?
Eddig 4-5 óra volt egy szint Nekem vagy több is, attól függően, hogy mennyit szenvedtem a party questekkel s az insta questekkel(kellettek tárgyak..)

Harmadik dolog: Nem akar valaki eladni Nekem egy 55ös akármilyen karit BS-en naaaaagyon olcsón?XD

Bishop

Nos én olyan 67es voltam mikor landolt a patch a szervereken. És úgy értem el a 70et hogy gyakorlatilag netherbe semmit nem voltam ha 10 küldit megcisnáltam annyit se. Igaz sokat voltam isntákba de küldik is rohadt oskat adnak, az alatt meg meg ugyanolyan mint 2.3 óta.

Amugy mióta felvetetted ezt a DK témát egyre jobban  kedvem táamdt csinálni egyet, de lehet ahogy elmúlik az újdonság hatása dobnám sztem

Lythis

Quote from: Alkyra on 2008-11-03, 23:00:22
Harmadik dolog: Nem akar valaki eladni Nekem egy 55ös akármilyen karit BS-en naaaaagyon olcsón?XD
don't be a wuss, start GRINDIN!!! Ha belehúzol, felhúzhatsz teszem azt egy huntit addig. Ok, hogy nem biztos, hogy sok időd marad másra is, de megoldható :D

graf: shaderek és árnyékok, ami hivatalos, más egyébről eddig nem volt szó. (elvben majd folyamatosan kap engine upgrade-et is, gondolom elsősorban polygoncount téren, de csak annyit mondtak anno, hogy "nem evvel a kieggel" )

Alkyra

Quote from: Lythis on 2008-11-04, 11:56:13
Quote from: Alkyra on 2008-11-03, 23:00:22
Harmadik dolog: Nem akar valaki eladni Nekem egy 55ös akármilyen karit BS-en naaaaagyon olcsón?XD
don't be a wuss, start GRINDIN!!! Ha belehúzol, felhúzhatsz teszem azt egy huntit addig. Ok, hogy nem biztos, hogy sok időd marad másra is, de megoldható :D


Ebbe egy apró dolog beleszól: suli. mindennap ilyenkor érek haza s még csak most kezdek tanulni holnapra...Időt még nem tanultam meg görbíteni, aludnom is kell sajnos így ez az ötlet alapból el van vetve.:P

Lythis

betegszabadság, koffein, feláldozott hétvége? szerintem még mindíg esélyesebb, minthogy valaki elad neked egy ottani karit, habár fene tudja :)

Alkyra

#2601
Quote from: Lythis on 2008-11-04, 20:07:32
betegszabadság, koffein, feláldozott hétvége? szerintem még mindíg esélyesebb, minthogy valaki elad neked egy ottani karit, habár fene tudja :)

Egy feláldozott hétvégével nem érek semmit.XD Legalább 1 hét kéne amikor napi 5-6 órában tudom nyomni...
S eladni...Nem kell az Nekem, csak annyi időre míg a DK-t elindítom. Utána visszaküldöm, ha annyira kell. :lol:

Lythis

Akkor fizess char transferért. Más nem nagyon van. Illetve még megvárhatod, amíg leveszik a megszorítást, és már bárhol kreálhatsz majd, nem csak ott, ahol az 55+-osod van - bár lövésem sincs, hogy ez mikorra várható.

Alkyra

#2603
Megnéztem s nem olcsó mulatság...(5k nagjyából...) Fog a franc ennyit kiadni érte...Majd, ha leszedik a megkötést majd akkor átmegyek....mennyi időbe is telik elérni lvl 55öt?XD

Xzone

Quote from: Alkyra on 2008-11-05, 17:45:08
Megnéztem s nem olcsó mulatság...(5k nagjyából...) Fog a franc ennyit kiadni érte...Majd, ha leszedik a megkötést majd akkor átmegyek....mennyi időbe is telik elérni lvl 55öt?XD

Kb 5 perc.

fraglimiter


Alkyra

Hogy aza....Menjen MO a fenébe, hogy ezt nem engedi meg.XD

White SeeD

Quote from: Alkyra on 2008-11-05, 20:27:58
Hogy aza....Menjen usa a fenébe, hogy ezt megengedi .XD

fixed :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Rounin

Lehet játszani US szerveren is. :__devil:

Darkstar

Quote from: White SeeD on 2008-11-05, 20:31:38
Quote from: Alkyra on 2008-11-05, 20:27:58
Hogy aza....Menjen usa a fenébe, hogy ezt megengedi .XD

fixed :smile:
A magyar törvények miatt nem érhető el nálunk, nem tudom ehhez az usanak mi köze van.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん