Main Menu

Guild Wars

Started by .Attila, 2005-06-10, 21:23:02

Previous topic - Next topic

kisvirag

érdemes egyébként mindig a max vihető létszámot vinni, mondjuk a Nightfall elején elég sokáig csak 4es csapatok vannak egyébként eszembe jutott, hogy Nightfallba már nem a partyablak alján megjelenő enter mission módon lehet belépni a missionbe, hanem egy nem felkiáltójel, hanem ilyen kard keresztben vagy mi jelenik meg az egyik NPC feje felett.
egyébként ha elfogyott a quest, és nem találsz, és továbbmenni se tudsz az azt jelenti, hogy valahol elhagytál valamit. nézz jobban szét :D
én a ranger mellé a monkot választottam, és nem bántam meg, mert így mire meglett Dunkoro, már szinte az összes lényeges healer skillem unlockolva volt, és tudta használni, és ugye nagyon fontos, hogy az ember monkja jól működjön, ha életképes csapatot akar :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Dreamcleaver

A monk mindig jó választás másodlagosnak. Most tesztelgetem a dervisht másodlagosként, és van egy két nagyon durci self-heal kombója. 300 hp-t 5 energyből, azzé nem semmi, mindezt 8 másodpecenként.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kisvirag

#212
amiota van herom, csak a rebirthot hordom magammal a monk skillek kozul, de korabban sokszor volt, h inkabb monkot jatszott szerencsetlen rangerem (a maga 25 energyevel), mint rangert. Alesia "rulz". buzi hexelos pokok szinten.

katz egyebkent a warrior/necro necro/warrior kombot szereti (bar a necronal megbanta, h warriort valasztott, tenyleg, nem is modntam neki, hogy meg tudja valtoztatni :D ) es egyebkent egesz hatekony kis paros vagyunk :)
o szethexeli az ellent, a ket Koss lever mindenkit, en meg gyogyitom a jonepet :D komolyan mondom, eddig NFben monkkent eleg volt 3-4 skill. az amelyik a health regenerationt nyomja meg, hex szedő, kondiszedő, meg orison of healing (meg healing touch saját felhasználásra) ezekkel kb vigan elvagyunk. persze sejtem h kesobb ez nem lesz eleg a boldogsaghoz, dehat ez van :)
az viszont imadnivalo talalmany, hogy az elite skilleket ha egyszer megvannak, akarmelyik karakter es heroja (mar ha az a professionja) tudja hasznalni. (vagy csak a herok? )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Dreamcleaver

Jó szorakozást, sztem az ele elég fun class. Bár mondjuk egy class erejét ne ítéld meg a kezdetek alapján. Akkor még nagyon limitált a skill választékod. 20-as szinten, sok skill unlockkal már az összes class üt, bár mindegyik más szituban erős. A rangerben én imádom az elementális védelmét. azért az a 100-as ele AC nem semmi.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-08, 01:47:47
Tudsz hozzá linket? Most kezdem az NF-t az elémmel.
http://forum.guildwars.hu/index.php?showtopic=77&st=90
Érdemes megnézni a youtubeos videót is, amit linkelt a srác, így kell elbánni a smiteokkal :D És még spéci felszerelés sem kell hozzá :)

R/N minion master rulez :D Poén tud lenni az is. Self heal partyban viszont tök felesleges, azért vannak a monkok, hogy gyógyítsanak. Ha meg elb*sszák, akkor lehet szidni őket :D Akár npc akár player volt :)
Alesia meg jó arc, nem mondok rá csúnyákat, amióta egyszer egyedül lestaffolt két sumit heretiket, mielőtt reselte volna a partyt :D

Btw, resurrect sokkal praktikusabb, rebirth leszedi a manádat, akit reseltél annak meg kikapcsolja a skilljeit. Harcközbeni élesztésre tökéletesen alkalmatlan. Speciális esetekben azért jól jöhet.


kisvirag

egy ideig resu volt benn, de jobb szeretem a rebirthet, resuval sokszor csak joval nagyobb DPvel tudtam volna megoldani egy egy questet/missiont, mivel mondjuk ugy haltak ki a többiek, hogy a monstak a kozelben maradtak. ha resuval huzom fel oket, azonnal ujra ott halnak, rebirttel viszont mellem kerul, es mig energy vissza nem toltodik, arrebbmehetunk, es ujult erovel eshetunk neki az ellennek. rangerkent egyebkent sem tartom feladatomnak a heves harckozbeni felhuzast.

self healtol ki tudok akadni, Factionsban parszor belefutottam missionhoz partyt keresve olyanokba, akik allat modon selfheallel akartak megoldani egy olyan missiont, ami meg ket monkkal is azt mondom, hogy izgi volt.

Mondjuk volt egy durva esetem, Factions, a nyolc szellem vagy mi kinyírós mission, megyünk, talán 5. nél járunk, na ott partyleaderen kívül megpurnyad viszonylag gyorsan mindenki. partyleader rohangál mint atom, és sikerült lenyírnia végül a maradék szörnyeket. a dologban egy bibi volt. nem volt nála semmilyenféle resu :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Manitu

Palawa Joko egy állat :lul: Mummified flesh on the left, dried bones on the right! Your other right, you idiot :D Kész! :hopp:


kisvirag

ezt most kifejtened, mert nem ertelek :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Manitu

Quote from: kisvirag on 2007-02-08, 19:26:46
ezt most kifejtened, mert nem ertelek :D
Majd ha eljutsz a Nightfall sztori végére megérted :) Ő az aktuális gonosz, aki segít neked, és nagyon poén a csávó, ahogy osztja az észt a szétzűllött undead hadseregében :)


thrall

a térkép alattt találhatod meg a flag-eket. zöld szín, ha jóltudom :)

Manitu

A radar alatt van három számozott gomb, azzal tudsz a heroknak flageket letenni. A legelső meg a hencsiket irányítja együtt, ha heroknak nem adsz külön utasítást, akkor ők is azt követik.
A herok neve mellett van egy számozott gomb, azzal tudod előhívni a skillbarjukat, itt állíthatod a viselkedést (támadó, védekező, nem harcol), meg küldheted rá őket célpontot támadni, vagy éppen használhatod a skilljeiket.
De van hero tutorial quest is, Istarban adja valaki, ráadásul primary, ott majd úgyis elmagyarázzák.


thrall

Quote from: White SeeD on 2007-02-08, 21:49:09+Palástot honann lehet venni?szerezni?
Be kell lépni egy guildbe, és megkapod azt, ami a guild palástja

Manitu

Quote from: White SeeD on 2007-02-08, 22:42:41
Sokminden kell egy guild alapításhoz?
Magához az alapításhoz nem, odamész egy guild register npc-hez, bepötyögöd a leendő guilded nevét meg a rövidítését, meg talán egy jelképes összeget fizetni is kell.
De akkor még csak nevében létezik a guild, külön kell megvenni a guildhallt, a palástot, különböző upgradeket, meg persze tagokat toborozni.


Dreamcleaver

Ez érdekes. Ekkora szerver behalás baromi ritkán van. Pont mikor fel akarok menni.

WS ha a quest logban updatelt, akkor megvan a quest.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kisvirag

nem tom, nekunk sosem vittek el, es tok egyszeruen megcsinaltuk azt a missiont.
egyebkent addig tok ertelmetlen a direkt festes meg nincsenek meg a maxos armorjaid. most megvetted a 30asokat, de hamarosan lesz jobb is. jo nemmondom, az en 30as armorom is festett, de csak a meglevo utkozben potyogot dye-jaimat hasznaltam :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

m,i nem oltunk le egyet sem, es mint mondom, (talan epp ezert) nem is vittek sose sehova...
talan a harmadik alkalommal van az, hogy nem te, hanem egy szellem teszi be, de mikor ket tablaert kellett rohangalni sem volt ilyen gondunk, nem tom mit szursz el  :__devil: :hopp:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Dreamcleaver

Egyezt le kell ölni az elején, mert megtémad (aki elviszi a táblát), utána a többit békén kell hagyni. Egyszerűbb megoldás, hogyha miutén beraktad a tüzes résznék az első táblát, a hőseidet ott hagyod őrizni a helyet és egyedül elmész a másikért.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

thrall

Quote from: White SeeD on 2007-02-09, 15:07:23
Helyzet megoldva.
Ha a táblát ledobom az oltár elé nem viszi el senki :D
Most éppen a kis sziget kisebb alszigetén vagyok.
Level 10.
8as csapatom lehet már.
É naívan gondoltam, nem gond, megyünk 4en, jó lesz ez így.
Aztán az első csapat csontváz 20 sec alatt kinyírt midnnekit, így még is csak kelle az a 8 ember egyenlőre  :D


+CSak nekem akad?
a... nyád leverted a bosst (a táblarakós helyen)? henchmenekkel, meg herokkal, vag yplayrekkel? mert ha nem playerekel akkor áruld el, hogy hogy csináltad, nmert nekem az a küldetés vette ele a kedvem a játéktól...

Dreamcleaver

Kb úgy, hogy kijelölöd a bosst, aztán lenyomod a space-t, és pár másodperc múlva meghal.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kisvirag

az nem féligkész, hanem féligemésztett :D
és oda van irva, h salvage item... szoval igen, csak szetverni lehet
thrall, nemtom, mi a en mint monk, katz mint necromancer, meg Koss(W) es Meloni(D) siman megoldottuk
elsore azert nem sikerult, mert a bossnal sikeresen belagzott mindkettonknek brutalisan, es mire csinalt volna valamit, meghaltunk  :hopp:
de masodjara lag nelkul seperc alatt....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

thrall

Quote from: kisvirag on 2007-02-10, 00:51:29
az nem féligkész, hanem féligemésztett :D
és oda van irva, h salvage item... szoval igen, csak szetverni lehet
thrall, nemtom, mi a en mint monk, katz mint necromancer, meg Koss(W) es Meloni(D) siman megoldottuk
elsore azert nem sikerult, mert a bossnal sikeresen belagzott mindkettonknek brutalisan, es mire csinalt volna valamit, meghaltunk  :hopp:
de masodjara lag nelkul seperc alatt....
na igen... de te gondolom nem vagy olyan hülye, mint dunkoro( vagy hogy hívják a hero Monk-ot), hogy ahelyett, hogy felélesztené a tank karikat s hátulról lövöldözne beáll, és a bossz elött 2 centivel lövöldözi... és ö volt az utolsó élö karakter... aztán ö volt az elsö halott akrakter és nem volt senkinél se resu :D majd egy csapat emberrel mentem le, akikkel hamarabb haltam, mint a herokkal (kb átmentünk az elsö termen)

Alkyra

Srácok, kikérhetem a véleményetek erről a játékról? Keresek vlm újat s körbeszaglászok itt-ott.
A játék pro s kontrái érdekelnének.(ha linket adtak az is jó)

Alkyra

Quote from: White SeeD on 2007-02-10, 19:23:07
Igaz lehetne olcsóbb:)

Ezalatt mit értesz, Én úgy tudom, hogy nincs havidíja a játéknak.

Manitu

Quote from: White SeeD on 2007-02-10, 19:12:51
+akkor ezek szerint semmilyen páncél, csizma, kesztyű nem használható, ami megemésztett (féligkész vagy féligemésztett egyre megy :D) rozsdás stb (pedig milyen állat rozsdás dolgok potyognak. Ráadásúl lila színük van és tele vannak extrákkal. :bruhuhu:
Nem, páncélt csak csináltatni lehet, külön a karakterre szabva. Amik potyognak azok nem jók, mert mellben szorít, derékban meg lötyög :D
Viszont a szép lila rozsdás páncélt szétkapod, kiveszed belőle a rúnákat meg instagniákat (vagy miket), bele teszed a saját páncélodba őket, és akkor az lesz tele extrákkal ;)


kisvirag

#234
expert salvage kit
ha figyeltel, korabban mar elmondtam, hogy a sima salvage kit csak materialokat csinal a cuccokbol, a runak csak az expert salvage kittel szedhetoek ki...
Alkyra, en ajánlom neked egyébként, kellemes játék, szép graf, meg a lényeget már elmondták előttem, az meg hülyeség, hogy dárga.
7000ft maga a játék, ez az egyszeri díj van (meg persze még kétszer ugyanez, ha mind a 3 részét megveszed, de önmagukban is játszhatóak, de ha nem akarod mindet megvenni értelemszerűen a legutolsót a Nightfallt érdemes).
az összes többi online játékban ez kb másfél két havi díj, innentől kezdve baromság WS amit mondtál, ez a legolcsóbb MMORPG ami létezhet, és az egyetlen aminek nincs tört szervere, mert értelmetlen, hogy legyen.
egyébként ahhoz képest, hogy ugyanaz a cég csinálta, láttam a lineage kettőt is, és sem grafban, sem játékmenetben, kinézetben és hasonlókban közel nincs olyan jó, mint a GW, és ugye az is havidíjas. szóval hajrá!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Manitu

Expert salvage kit. Csak azzal lehet rúnát, upgradet rare materialt meg hasonlókat kiszedni. A sima kit ugyan sokkal olcsóbb, de azzal csak vasat, fát, csontot meg hasonló alap dolgokat lehet csinálni.


kisvirag

WS, igazábol szeretnélek megkérni, hogy ne számolj be nekünk ennyire részletesen a játékmenetről, vagy ha lehet, spoiler tagok közt tedd, mert azt hiszem, azoknak, akik még nem jutottak el odáig, ahova te, mert mondjuk nem tudnak egész este munka után előtte ülni, ezek ugyanolyan spoilerként hatnak, mintha egy anime részeiről számolgatnál így rendszeresen be, hiszen ennek is megvan a maga storylineja.

Vagy szóval, csak akkor fejtsd ki őket, ha valamilyen kérdésed/kérésed is van vele kapcsolatban.
köszi!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Manitu

#237
Tipikusan ha szoborhoz kell menni, akkor le kell térdelni előtte, és megjelenik egy szellem. (/kneel emote)

Ja, meg ajánlom figyelmedbe Guilwikit. Minden quest, mission, skill, monster, npc, hely, stb a legapróbb részletekig le van írva, hogy lehet megcsinálni, bonuszok, minden. Érdemes nézegetni, minden kérdésedre megtalálod itt a választ.


Dreamcleaver

Mesmer vagy dervish jelenleg.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Elével energiahiány :eek: Ilyen problémám még soha nem volt, annak vannak talán a legjobb energymanagement skilljei (NF-ben meg különösen).
Mondjuk én is a mesmert javaslom, eléhez az a legpraktikusabb. (rangernek nem sok értelmét látom, fordítva, R/E viszont jó kombó)