Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Yume_16

jó-jó most senki ne sértödjön meg...^^
elolvastam itt az utolsó oldalt és néztem hogy azok a mozgóképek.... tényleg nem tudtátok mi az? amin az emberke(Kakashi-sensei) ott villámozik^^
Na emberek én pedig már juliusban böszen néztem az animét(Naruto)és aki nem ismeri azonnal kezdje el leszedni usteamröl vagy narutofan-rol mert istentelen jo anime^^
igaz hogy még messze nincs vége és már igy is 103 résznél tart de.... érdemes elkezdeni^^
Jah és keresem a Fushigi Yuugi bus specialt... nem tudtok rola vmit?

.Attila

Hallottam, hogy jó anime, de amíg nincs kész végig, én nem kezdek bele. Nem fogok hétrõl hétre 1 nyomorúságos részt várni ;)

.Attila

Quote from: MohaEz az anime érdekelne. Nincs meg valakinek?
Stílusra dráma/magical girl, és van még pár alternatív címe, mint pl:
Things Precious to A Mage
Someday's Dreamer
What is important to magic deliverers

Ha valakinek megvan és fel tudná tölteni / egyéb módon eljuttatni, nagyon megköszönném.
DC-rõl még korábban leszedtem pár részt, de helyhiány és RO miatt nem folytattam :)

Meske

#183
Quote from: Yume_16jó-jó most senki ne sértödjön meg...^^
elolvastam itt az utolsó oldalt és néztem hogy azok a mozgóképek.... tényleg nem tudtátok mi az? amin az emberke(Kakashi-sensei) ott villámozik^^
Shiroi avatarjára gondolsz? Csak megjegyzem, hogy amikor azok a postok keletkeztek, nem ez a kis villámozó emberke volt az avatarja... Szóval nem errõl volt szó.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Yume_16

:confused:
jo vanna bocsi... ém ako még nem voltam itt^^asszem ezt el lehet nézni^^

Yume_16

Quote from: TriviHallottam, hogy jó anime, de amíg nincs kész végig, én nem kezdek bele. Nem fogok hétrõl hétre 1 nyomorúságos részt várni ;)


>nem kell annyira ellene lenni^^ én szeretek várni^^ de sok rész van már és ha most elkezdeés megnézed mind a 103 meglévõ részt nem kell majd várnod az ujakra mert addigrasok uj lesz^^

Shogun

Quote from: NokiAz ogm-ben valóban benne vannak a feliratok de nem hinném hogy magyar lenne általában angol szokott lenni sajnos a Trigun-hoz még nincs magyar felirat de ami késik az nem múlik :).

Az angol is jó. De HOGYAN kell elõhozni?

Quote from: ShadowolfHasználj VobSub-ot...

Az is egy külön lejátszó vagy mi? Mindegy, megnézem...

Moha

Quote from: ShogunAz is egy külön lejátszó vagy mi? Mindegy, megnézem...
A Vobsub egy kis segédprogi, ami annyit csinál, hogy lejátszás közben rárendereli a videóra a feliratot. Ha .ogm-et játszol le, akkor a benne lévõ feliratokat, ha pedig van külön .srt file, aminek u.a. a neve, mint a videónak, akkor azt. A tálcára kitesz egy kis ikont és azzal tudsz váltani a különbözõ feliratok között (mármint, ha több is van). Bármilyen lejátszóprogrammal használható.

Marfy

Ha felteszed az ogm codek-et ami mindenképpen szükséges akkor mikor lejátzsod a tálcán az óra mellet lesz egy filmtekercs darabhoz hasonló kép arra kattintva a szinkront és a feliratot is állíthatod vagy  ahogy Moha írta a vobsub zöld nyil ikonjára kattintva is kiválaszthatod ha le akarod szedni a filmbõl akkor a Virtualdub mod-al ki importálhatod srt formátumban a feliratot.

Damnatus

Hali!

Olyan oldalakat keresek, ahonnan feliratokat lehetne leszedni. Az animevilágot ismerem, de onnan nem találtam minden animéhoz feliratot, és hátha máshol van.

Manu

Quote from: DamnatusHali!

Olyan oldalakat keresek, ahonnan feliratokat lehetne leszedni. Az animevilágot ismerem, de onnan nem találtam minden animéhoz feliratot, és hátha máshol van.


//www.feliratok.hu - bár itt inkább síma film subokat találsz

Damnatus

Hali!

Ok, kösz, aki tud még írja be ide, kösz!

Marfy

A //www.scriptclub.org -on van nagyonsok felirat csak ezek mind angolok és ha feliratot akarsz leszedni regisztrálnod kell ami nagyon maceráns nekem 2 hétig tartott :) nem a lámaságom miatt hanem azért mert személyesen ellenõrzik a regisztrálokat hetente egyszer. De ha nem akartok szenvedni vele írjátok meg mi kell és én leszedem õket.

Damnatus

Hali!

Nekem fõként magyar animefeliratok kellenének. Az alábbiakhoz pl.:
X sorozat (tv) 01-24
her and her cat
haibane renmei 01-13
gokudo
boys be
bgc tokyo 2040
ah my mini goddes adventures of minigoddes)
onegai twins

ezek nem olyan sürgõsek:
battle athletes victory
fullmoon wo sagashite
I's
vandread
slayersnext

és van még...

roderick

Haibane Renmei, van Magyarmangának, de a filmbe beégetett felirat és csak az elsö 8 részhez asszem
Náluk ugyanígy fent van a Her and Her cat is
a többihez nem füzök sok esélyt, hogy van, ha az animevilágon sincs fent...

(Magyarmanga az animehq-n van csak user és pass "mmanga")
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Damnatus

Hali!

Kösz az infót, akkor kiírom õket így.

Feldin

Quote from: DamnatusHali!

Kösz az infót, akkor kiírom õket így.

Haibane Renmei-t fordítja az Usteam fansubber team.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Damnatus

Hali!

Tudom, de nincs helyem, hogy kimásoljam a dvd-idrõl a cuccot. Illetve nem tudom, hogy mikorra készülnek el vele. Több projektjük is van ami nekem jó lenne, csakhát az idõ...

Dragon

Quote from: DamnatusTudom, de nincs helyem, hogy kimásoljam a dvd-idrõl a cuccot.
Aki azt mondja, hogy egy 200 gigás vinyót nem lehet megtölteni, az nem ismeri az USTEAM-et  :lol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Damnatus

Hali!

Alapból nem lenne baj a hellyel, de van vagy 8 sorozat (40 GB), amibõl 1-2 epizód nincs meg, és addig nem akarom kiírni, amíg meg nem lesz teljesen.

Moha

Quote from: bpka000Aki azt mondja, hogy egy 200 gigás vinyót nem lehet megtölteni, az nem ismeri az USTEAM-et  :lol:
Ehehe... Nekem a 220GB összkapacitásomból van most szabadon 4,5GB, de van egy haverom, aki 2db 160-as vinyót rakott tele animével. Na persze nem szokta kiírni.

Manu

Ha ráakadna valaki a Kage Shadow OVA torentjére vagy valami beszerzési útjára, és belinkelné, azt megköszönném

Tyrael

Üdv, kéne egy kis segítség.
Van két anime, amit nagyon nagyon régen láttam VHS-en.
Címeket sajna nem tudom. Az egyik (ez már kb. 10éve volt, de lehet tobb) egy csapatnyi noi urhajosrol szolt, az urhajora behatolt vmi masszaszeru dolog (mint egy nagyranott amoba), es elkapta a kapitanyt, aki belehal a tamadasba. Utanna elkapja az egyik foszereplot, aki teherbe esik, es 3 nap mulva megszuletik a lanya, aki hihetetlen sebesseggel eri el a felnott kort.
A masik inkabb vmi ekso:n anime, amiben ilyen parduc szeru robotokat iranyit az 5 foszereplo, ami ossze tud kapcsolodni es egy qva tapos robot lesz belole.
Ha vki tudja ezeknek a cimet, pls irjon ide, vagy a mailcimemre.
tyr43l@freemail.hu

Tyrael

Shadowolf

Quote from: TyraelA masik inkabb vmi ekso:n anime, amiben ilyen parduc szeru robotokat iranyit az 5 foszereplo, ami ossze tud kapcsolodni es egy qva tapos robot lesz belole.
Ha vki tudja ezeknek a cimet, pls irjon ide, vagy a mailcimemre.
tyr43l@freemail.hu

Tyrael

Ez sztem a Voltron akar lenni. Nekem valahol asszem még megvan kazin az elsõ rész; torrentel így nagy hirtelen nemtok szolgálni...

Xaga

Quote from: ShadowolfEz sztem a Voltron akar lenni. Nekem valahol asszem még megvan kazin az elsõ rész; torrentel így nagy hirtelen nemtok szolgálni...

Nem Voltrannak hívták a robit, nekem úgy rémlik, régi szép idõk :)

Tyrael

Koszonom szepen
A masikat tudja valaki?

Tyrael

Manu

Quote from: XagaNem Voltrannak hívták a robit, nekem úgy rémlik, régi szép idõk :)

Nem, Voltron volt az! Megvan belõle pár rész, valami kegyetlen rossz rippeléssel, de az intro-zenét meghallottam, teljesen beleborzongtam.

Tyrael

Megtalaltam
odysee.animexclusive.net:411 hubon
[512][3nto]teorouge nevu emberkenek
megvan az osszes resz
a masik animre-re nincs tippetek?
valakitol mar olvastam olyasmit, hogy ez az uramazonok cimu anime volt
ennek kene az angol cime, mert igy nem talalom

Tyrael

gergo

hello mindenki!

Az avalon címû animét keresem régebben fent volt a usteam-en de most nem találtam. Ha tud róla valaki valamit légyszíves...

strind

hali

Lenne kérdésem pár, ha nem gond:
-Samurai Champloo-t honnan lehet letölteni a nálatok lévõ 16 részen kívül, vagy valami hasonlót tudnátok mondani?
-esetleg tudnátok javasoni realistább animéket (v esetleg olyasmi stílusút mint pl a kill bill elsõ részében amikor legyilkolják Ohren'Ishi(?) családját)

köszi