Main Menu

EVE Online

Started by Suszi, 2006-01-06, 12:16:54

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: .Attila on 2010-07-03, 17:54:38
Pff, egyik agent questnél megakadtam a trial account miatt.
Mivel az agent-es bázisan órákra foglalt a gyártás, ezért egy másik bázison készítettem el az 500m3-es cuccot, amit viszont nem tudok elszállítani, mert:
- industrial hajókat irányítását nem tanulhatom meg (hurrá, 200k bánta most)
- nem köthetek szerződést, tehát hiába van készen ott a cucc, nem vihetem el onnan.

Amúgy bányásztam már 0.0 sec-es térben, miután fekete lyukon keresztül ismeretlen helyre kerültem. Nem érte meg, de legalább megtanultam kicsit felfedezni dolgokat.

500m3 kicsi, pár cargo expanderrel  szinte bármelyik cruiser (destroyer meg pláne) elviszi. :) De még frigate-ok között is van ilyen.

.Attila

Quote from: Rounin on 2010-07-03, 20:54:25
Quote from: .Attila on 2010-07-03, 17:54:38
Pff, egyik agent questnél megakadtam a trial account miatt.
Mivel az agent-es bázisan órákra foglalt a gyártás, ezért egy másik bázison készítettem el az 500m3-es cuccot, amit viszont nem tudok elszállítani, mert:
- industrial hajókat irányítását nem tanulhatom meg (hurrá, 200k bánta most)
- nem köthetek szerződést, tehát hiába van készen ott a cucc, nem vihetem el onnan.

Amúgy bányásztam már 0.0 sec-es térben, miután fekete lyukon keresztül ismeretlen helyre kerültem. Nem érte meg, de legalább megtanultam kicsit felfedezni dolgokat.

500m3 kicsi, pár cargo expanderrel  szinte bármelyik cruiser (destroyer meg pláne) elviszi. :) De még frigate-ok között is van ilyen.

Caldari-k között nincs. Még a 400-at sem érik el expanderrel.
De mondj egyet, amit meg lehet venni trialban és max. 2 cargo expander I-gyel el tudja vinni az 500-at.

Rounin

Caldari... -.-
Oké, feltételezem a Caldari Frigate III már megvan; Destroyer skill negyed-fél óra level 1-re, Cormorant egy expanderrel 500 felett van. Ez a leggyorsabb módja, hacsak nem akarsz astronautic rigging-et tanulni hirtelenjében és egy Bantam-ot felriggelni.

Amúgy mit kellett legyártani, ami 500m3-t foglal és nem lehet szétválasztani, hogy több fuvarral vidd el?

Amarr frigate az, ami akár 1000m3+ el tud szállítani, de nem is kettő low slottal rendelkezik csak. :)

.Attila

Caldari Shuttle.
Mi a baj a Caldari-val?

Rounin

Quote from: .Attila on 2010-07-03, 23:18:15
Caldari Shuttle.
:zomg:
:facepalm:
:ejnye:

Ooooké... assemble ship (the shuttle), make active, odarepülsz vele, leave ship, repackage, turn in mission. :angyali:

.Attila

Aha, tehát szét lehet szedni eladásra.

Rounin

Quote from: .Attila on 2010-07-03, 23:28:34
Aha, tehát szét lehet szedni eladásra.

?
Eladni csak összecsomagolva lehet. :p Szétszedni azért kell, hogy bele tudj ülni és ne kelljen fuvarozni másik hajóval, de küldetésnél leadni újra összecsomagolva lehet csak, különben az ügynök nem hiszi el, hogy nálad van a cucc. (jártam így, mikor feltettem a hajóra a shield boostert és utána nem akarta elfogadni...)

De igazából helyben vásárolt shuttle-t is elfogad elméletileg. :)

.Attila

Szétszedni úgy értem, hogy darabokra szeded és csomagolod.
Agent meg elvileg csak civilian caldari shuttle-t fogad el.

Rounin

Quote from: .Attila on 2010-07-03, 23:40:27
Szétszedni úgy értem, hogy darabokra szeded és csomagolod.
Agent meg elvileg csak civilian caldari shuttle-t fogad el.

Néha élelmesebb egyedek sok pénzért felteszik a piacra az ilyen mission item-eket a newbie rendszerekben. :)

.Attila

Kerestem, nem volt fenn. Még a blueprint sem (mert az ugye gyártás után eltűnik).

.Attila

#100
Na most mi a fene van? Nyomtam egy undock-ot, azóta fekete a képernyő. Próbáltam logoff-logint, újra is indítottam egyszer a klienst, semmi, csak egy fekete képernyő.

Google is my friend, probléma megoldva.

White SeeD

A hiba nálad lesz. most dockoltam ki. azon kivül hogy sokáig töltött nincs vele baj.

Mondjuk szerintem valamit elszurtak a legujabb kieg ota. rengetegszer belaggol amin eddig sosem.

A tegnapi teszt szerver teljesitménye meg kritikán aluli volt... 2 perces gate ugrás. kiakado fegyverek. 0.3 fps közelin. 10 fps totáltávolin ahol csak a szines négyzeteket látod... Elégé hullámvölgy van most a gameban sajna :ejj:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

.Attila

#102

Rounin

What.. csak nem Jita-ba akarsz belogolni?

.Attila

De, mivel ott nem volt hajlandó nekem másik rendszerbe ugrani, meg black screen stb.

Rounin

Quote from: .Attila on 2010-07-04, 14:51:33
De, mivel ott nem volt hajlandó nekem másik rendszerbe ugrani, meg black screen stb.

Ott ez a normális, kerülöm is, mint a... mint a... szóval mint amit nagyon kerülni kell.
1000+ scammer és spammer egy helyben kissé leterheli a node-ot. :)

.Attila

No, majdnem otthagytam a fogamat, de végre sikerült egy radar lelőhelyet kifosztani.
Találtam Interface Alignment-et :)

Rounin

Quote from: .Attila on 2010-07-04, 17:31:16
No, majdnem otthagytam a fogamat, de végre sikerült egy radar lelőhelyet kifosztani.
Találtam Interface Alignment-et :)

:jee: Az szép fogás.

.Attila

0secben találtam egy radar site-ot 9-10 konténerrel.
Honnan tudjam, melyiket nyitottam már ki?

Rounin

Quote from: .Attila on 2010-07-07, 15:52:48
0secben találtam egy radar site-ot 9-10 konténerrel.
Honnan tudjam, melyiket nyitottam már ki?

Kapcsold be a tactical overlay mapot, zoomolj ki. Könnyebb észben tartani úgy. :p

.Attila

Quote from: Rounin on 2010-07-07, 16:01:50
Quote from: .Attila on 2010-07-07, 15:52:48
0secben találtam egy radar site-ot 9-10 konténerrel.
Honnan tudjam, melyiket nyitottam már ki?

Kapcsold be a tactical overlay mapot, zoomolj ki. Könnyebb észben tartani úgy. :p

Oké, legközelebb kipróbálom.
Most megpróbálom kideríteni, mennyit érhetnek a cuccok.
Amarr, Caldari stb. Hybrid tech-ek, RAM Hybrid technology, meg egy rakat datacore.

Rounin

Quote from: .Attila on 2010-07-07, 16:04:51
Quote from: Rounin on 2010-07-07, 16:01:50
Quote from: .Attila on 2010-07-07, 15:52:48
0secben találtam egy radar site-ot 9-10 konténerrel.
Honnan tudjam, melyiket nyitottam már ki?

Kapcsold be a tactical overlay mapot, zoomolj ki. Könnyebb észben tartani úgy. :p

Oké, legközelebb kipróbálom.
Most megpróbálom kideríteni, mennyit érhetnek a cuccok.
Amarr, Caldari stb. Hybrid tech-ek, RAM Hybrid technology, meg egy rakat datacore.

Errre leggyorsabban a www.eve-central.com oldal ad választ, legutóbbi tranzakciók, buy és sell orders mindenfelé.

.Attila

Quote from: Rounin on 2010-07-07, 16:08:29
Quote from: .Attila on 2010-07-07, 16:04:51
Quote from: Rounin on 2010-07-07, 16:01:50
Quote from: .Attila on 2010-07-07, 15:52:48
0secben találtam egy radar site-ot 9-10 konténerrel.
Honnan tudjam, melyiket nyitottam már ki?

Kapcsold be a tactical overlay mapot, zoomolj ki. Könnyebb észben tartani úgy. :p

Oké, legközelebb kipróbálom.
Most megpróbálom kideríteni, mennyit érhetnek a cuccok.
Amarr, Caldari stb. Hybrid tech-ek, RAM Hybrid technology, meg egy rakat datacore.

Errre leggyorsabban a www.eve-central.com oldal ad választ, legutóbbi tranzakciók, buy és sell orders mindenfelé.

Google-ben megtaláltam, de inkább azt csináltam, hogy elmentem Jita-ba és ott megnézve az árakat eladtam a cuccokat.
Most van is úgy 55millióm + van még 3 eladható nagy értékű cucc, tehát úgy 65-70millióm lesz mindjárt.

White SeeD

Az egész jo kezdönél. a végén már az elsö honap is mehet plexböl ;)

Én meg felfedeztem hogy a teszt szerver mennyire hasznos ökörködésre :D Mondjuk 2 milla skillpontal kevesebb van mint a rendes karimnál.
De ezt leszámitva kivállo hely a meglévö skilekkel fitteket tesztelni, pvp-zni ha már unom a sok pve-t és mindezt tét nélkül. Megnéztem pár capital fightot, brutálisak a nagyobb dronok, alig várom hogy carrierem legyen :D
Sajna viszont nem veszik jo néven hogy ott vagyok, igy általában én vagyok az elsödleges célpont :angyali:
Ha le tudnám hagyni a light dronokat akkor még jo is lenne, de még 3600-nál is elkapnak :frown:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Rounin

Quote from: White SeeD on 2010-07-07, 17:22:51
Megnéztem pár capital fightot, brutálisak a nagyobb dronok, alig várom hogy carrierem legyen :D

Capital fighthoz support fleet is kell, különben az első wolfpack szétkap, szóval (hacsak nem akarsz milliárdokat bukni) óvatosan a carrierekkel. :angyali:

White SeeD

jaja, azt tudom. De egyedül sem semmik. 8-10 dron megfelelö skilekkel hamar megesz mindent, ráadásul 100+km-re tudja kiküldeni öket.
Elöször a mostani 1 milliárdos pve fites tengummal ugrottam be megnézni öket. capital neut rám, cap gyak lenullázodik, védelem elszáll, 10-20 sec alatt pop :D
Passziv tengu sem bírta olyan tulzottan jol (pedig 7-800 dps-t tankol 100K eff hp) a 10 db fightert.
ezért is álltam át a condorra, azzal legalább nem érnek utol medium fölött a dronok.

Meg carriert legalább tudom rendesen biztositani. 1 milliárdbol már egész jo chimerat lehet kihozni, és ugy kb 700-750 millára lehet fullosan biztositani.

jelenlegi tengum is ennyibe kerül, és 12 millára tudom biztositani ::)

méretéhez és képességeihez mérten elég olcso egy carrier szerintem.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Rounin

És cyno altod van-é hozzá?

Egyébként maga a carrier tényleg meglepően olcsó, a veszteség nem is abból, hanem a fighterekből jön javarészt.

White SeeD

ööö nincs. remélem meg lehet oldani trialal:)

bár még azt sem tudom hogy hogyan müködnek a capital hajok. annyit tudok hogy saját ugrogenerátoruk van amihez vásárolni kell üzemanyagot, és hogy nem tudják használni a normál ugrokapukat.
De ezzel ráérek foglalkozni mikor aktuális lesz a dolog. egyenlöre kb 100 nap míg egy normálul felfittelt carriert vezetni tudok :redface:
Persze még elé bejön egy t2 cloakos buzzard is, az 20 nap, meg ilyen-olyan ez a skill még jol jön kategoria +30-50 nap.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

.Attila

Quote from: White SeeD on 2010-07-07, 17:22:51
Az egész jo kezdönél. a végén már az elsö honap is mehet plexböl ;)

Szerintem a trial verziót plexből nem lehet kiváltani, persze ez csak sejtés.

Rounin

Quote from: .Attila on 2010-07-07, 18:02:53
Quote from: White SeeD on 2010-07-07, 17:22:51
Az egész jo kezdönél. a végén már az elsö honap is mehet plexböl ;)

Szerintem a trial verziót plexből nem lehet kiváltani, persze ez csak sejtés.

De ki lehet. :)

@Whiteseed:
Igen, van ugrógenerátor, de kell egy jel is, amihez ugrik, ergo cyno-alt nélkül solo nem fog menni.