Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Acchan

Quote from: Selmo on 2011-02-27, 03:10:19
Darker than Black: Kuro no Keiyakusha (25 rész): Üdítő volt az epizodikussága az elején, egészen mushihsis hangulatom lett tőle. Kár, hogy sok dolog homályos maradt, meg a befejezése is érdekesre sikerült. Azt mondták a folytatásnak inkább ne álljak neki, mert csalódás lesz. Vélemények?
Pont ezt terveztük be öcsémmel jövő hétvégére.  :hopp: Feltételezem, nem csalódunk majd benne. :3

A Kemonozume-t gyorsan ledaráltuk, nekem rohadtul bejött! Az utolsó két rész meg egy az egyben egy tudatmódosítóra rákattant stáb műve, ehhez nem férhet kétség. :whoah:

kikuchiyo

Quote from: Acchan on 2011-02-27, 10:57:16
A Kemonozume-t gyorsan ledaráltuk, nekem rohadtul bejött! Az utolsó két rész meg egy az egyben egy tudatmódosítóra rákattant stáb műve, ehhez nem férhet kétség. :whoah:

A Kaibát láttad? Ugyanaz a rendező/fő ötletgazda, de még jobb, mint a Kemonozume.
Failure is the default option

Acchan

Quote from: kikuchiyo on 2011-02-27, 12:46:27
Quote from: Acchan on 2011-02-27, 10:57:16
A Kemonozume-t gyorsan ledaráltuk, nekem rohadtul bejött! Az utolsó két rész meg egy az egyben egy tudatmódosítóra rákattant stáb műve, ehhez nem férhet kétség. :whoah:

A Kaibát láttad? Ugyanaz a rendező/fő ötletgazda, de még jobb, mint a Kemonozume.
Persze, nagy kedvencem. A Tatami Galaxy is nagyon tetszett, miután hozzászoktam a beszédtempóhoz.  :D

Cobra

Szerintem érdemes megnézni a Darker than Black folytatását (az OVA-t előbb, mint a 2. sorozatot, mert a 2 sorozat között játszódik), ha nem zavart annyira az első sorozat vége.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

Himiko-Den (12 rész): Ez olyan szar volt, hogy az már majdnem jó. Kár, hogy jó is lehetett volna, így azonban nem szabad komolyan venni és akkor nézhető. Mondjuk akit nem zavarnak a napernyővel ejtőernyőző tankok, agyagpáncélos katonák és taktika képernyővel meg gépházzal rendelkező repülő erődök a középkori Japánban, az nézze meg nyugodtan.

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Quote from: Selmo on 2011-03-01, 05:21:00
Himiko-Den (12 rész): Ez olyan szar volt, hogy az már majdnem jó. Kár, hogy jó is lehetett volna, így azonban nem szabad komolyan venni és akkor nézhető. Mondjuk akit nem zavarnak a napernyővel ejtőernyőző tankok, agyagpáncélos katonák és taktika képernyővel meg gépházzal rendelkező repülő erődök a középkori Japánban, az nézze meg nyugodtan.

:lol:

Junchi

Summer Wars

Egen, szal eljutottam végre odáig, hogy megnézzem (yay for me).

Ööö, volt! Nem mondom persze, egy efféle hype-monstrumtól többet vártam volna, de úgy összességében elégedett vagyok, a film utolsó 1/4-e meg egyenesen FENOMENÁLIS!

Ami viszont nem jött be, hogy az aktuális főhős-bandán kívül az összes többi karakter kvázi jelentéktelennek tűnt, a seiyuu-ikat meg nem tudom honnan kukázták össze, de imho fájdalmasan alulteljesített némelyik.

Maga az OZ viszont tetszetős volt, még alternatív jövőképnek is lazán elment.

Végértékelés? Hmm... 8,5/10 biztos megvan, de mivel látom a mögötte meghúzódó kemény munkát, ezért legyen 9, így a káposzta is jóllakik és a kecske is megmarad.

ogre

diebuster movie

háttö. én még ilyet nem láttam. igazából nem is nagyon akarok, meg nem is nagyon lehet. az egész abból indult ki, hogy volt a gunbuster, amit már vagy 2 éve néztem meg, igazából már nem is emlékszem rá, csak nyomokban. mindegy, ezt gondoltam leszedem, megnézem. a halvány emlékekből sokat nem láttam vissza. cserébe inkább a sora wo kakeru shoujo-val tudnám hasonlítani, de az ehhez ehhez képest piskóta.
a történet összecsapott, kapkodó, tele lyukakkal, de teljesen lényegtelen. rengeteg hiba van benne, de olyan szpészbetöllel kárpótol mindenért, hogy ihaj!
nemszpojlerezemle, pedig nagyon szeretném...

nyolcpertíz simán

Selmo

Saiunkoku Monogatari (39+39 rész): Hol a folytatás? Még vagy 10 évig el bírnám nézni. :) Amúgy a sosemvolt Saiunkoku császárságról szól a történet, pontosabban annak vezetéséről. Az ifjú császárt már fél éve trónra léptették, de azóta is csak álmodozik, nem törődik a birodalommal. Kou Shuurei egy nagy befolyással bíró család hercegnője, azonban az apja lemondott a család vezetéséről így egy nagy, de igen rozoga állapotú házban laknak. Mivel minden pénzükre ügyelniük kell, mikor Shou tanácsocs egy munkáért 500 aranyat ajánl neki, gondolkodás nélkül igent mond. Amikor kiderül, hogy a munka valójában az, hogy be kell költöznie a palotába fél évre, mint a császár hitvese és felkeltenie az érdeklődését az államügyek iránt, már kevésbé lelkes, dehát 500 arany, az 500 arany.
Mivel az anime epizodikus és rengeteg benne a szereplő, többet nem is írnék róla. Aki a középkori világot szereti, annak biztosan tetszeni fog, van itt minden; romantika, dráma, háború, árulás, bürokrácia, alvilág, stb. Az egyetlen elbátorító tényező talán az lehet, hogy tele van bishounen karakterekkel, persze ennek megfelelően az összes női mellékszereplő is szép.

A tökéletesség unalmas.



Chidori

Quote from: Member on 2011-03-19, 18:52:44
Shigofumi

Hát te kész vagy.  :lol:

Phantom: Requiem for the Phantom

Uff... remekmű. Fantasztikus volt. Szeretném tudni, hogy miért csak most került a szemem elé ez a sorozat? Teljesen véletlenszerűen botlottam bele, korábban egyszer sem hallottam erről az animeról. Egy akciódús, izgalmas, érdekfeszítő és különleges animet kerestem. Hát megtaláltam. Elolvastam pár fórumot az animeval kapcsolatban és csupa jó véleménnyel találkoztam. Szóval gondoltam, ha már így véletlenül ráakadtam és ennyire jónak tűnik, akkor mindenképpen ki kell próbálnom. Tegnap este végeztem vele... nagyon jó volt. Mondjuk, az hozzátartozik a dologhoz, hogy ez egyáltalán nem egy agyonreklámozott anime, pedig több is kijárhatna neki a hírnévből. Persze lehet, hogy én nem voltam elég figyelmes, de ez mégiscsak egy 2009-es anime és ebből az évből leginkább a Gundam 2. évadát, a Fullmetal Alchemist: Brotherhoodot, a Toradorat, a Kampfert vagy épp a Higashi no Edent emlegette mindenki, részben persze teljes joggal. De akkor is itt van ez az anime, ami legalább annyi ,,hírnevet" megérdemelne, mint az iméntiek.

Az alapsztori a következő:

Reijit egy Inferno nevű szervezet elrabolja és kitörli az emlékeit. Bérgyilkost csinálnak belőle, aki az ő parancsukra bárkit képes eltenni láb alól. Reijinek új neve lesz, ez pedig nem más, mint Zwei (németül: kettő). Zwei kap is maga mellé egy társat, aki nem más lesz, mint Ein. Ő már évek óta az Inferno tagja és számára a gyilkolás természetes dolog. Egyébként maga az anime Ein és Zwei harcával indul, és miután a főhősünk kedvezően jön ki a párharcból, a szervezet rájön, hogy óriási lehetőség van a fiúban és mindenképpen alkalmazni kell őt az Infernohoz. Ein lesz a főhős tanára, ő az, aki a fegyverek használatát megtanítatja vele. Zweinek persze nem megy könnyedén az öldöklés, hiszen ő jó ember, viszont ha ellenkezne, és esetleg szökéssel próbálkozna, akkor a szervezet őt is eltenné láb alól. Az érzelemnélküli Einre nagy hatással van Zwei, és a történet folyamán végig kísérhetjük, ahogy kettejük kapcsolata formálódik, és ahogy Ein egyre emberségesebbé válik a fiú mellett. Mikor jön el az a pont, ahol a két fiatal NEM-et mond az Infernonak? El tudnak menekülni? Mi lesz kettejük sorsa? Mi lesz a szervezettel? ... és még megannyi kérdést tudnék ide írni. Ez így most nagyon az alaptörténet, ennél azért több minden történik az animeban. Pl. a történet felénél képbe jön Cal is, aki szintén az egyik központi figura lesz és eléggé megkeveri a lapokat majd. :)

A történetet mindenképp dicséretet érdemel. Mind a 26 rész le tudott kötni, egyszer sem unatkoztam. Kellőképpen izgalmas és fordulatos animeval van dolgunk. Kiemelném a grafikát, ami gyönyörű. Ezzel kapcsolatban nem is írnék többet, mert aki megnézi az animet, az úgyis tudja, hogy miről írok itt. Ki kell emelnem a karaktereket. Egytől egyig nagyon sajátosak, és nagyon érdekesek. Tulajdonképpen mindenkit szerettem benne. Még azt is, aki esetleg negatív figura volt (pl: Claudia). És végül kiemelném a zenét, ami nagyon sokat hozzátesz az animehez. Az első opening és ending fantasztikus, a második már kevésbé, de hála azok csak a 20. résztől jönnek be, szóval már eléggé a vége felé. Viszont a részek alatti zenék csodálatosak lettek, piszok jó hangulatot kölcsönöztek az animenak. Ha én azt tudom mondani egy animera, hogy ,,Hát ennek van egy sajátos hangulata", az már régen jó. És ennek a sorozatnak volt egy sajátos hangulata, ehhez pedig nagyban hozzájárultak a jó zenék. A legelső résztől van egy nyomasztó hangulata a sorozatnak, ez végig is kíséri az összes részt, de ez is ad egy plusz töltetett az animenak.

9/10

Azért nem adok rá 10-est, mert a végéért nagy kár. Éreztem, hogy valami fog történni ott a legvégén, de azért ez így...  :he: Az sem tetszett, hogy Cal két év alatt annyit öregedett, mintha valójában 10 év telt volna el. Az ő karakterét amúgy borzasztóan megkedveltem, de a [spoiler]halála [/spoiler]teljesen értelmetlen volt, nem így kellett volna megoldani, gyorsan leromolták a Cal + Reiji féle kapcsolatot. Egy csapásra ellenségek lettek és ez nekem nem tetszett. A megoldás egy egyszerű beszélgetés lett volna kettejük közt, sajnálom, hogy erre a készítők még csak nem is gondoltak és Calnak is [spoiler]hullnia[/spoiler] kellett... Talán ezek nem tetszettek annyira az animeban, ezek miatt nem adok rá max. pontot. A kedvenceim közé viszont bekerült és aki esetleg nem látta még, annak bátran ajánlom megnézésre.


Member


Junchi

Quote from: Chidori on 2011-03-20, 11:13:22
Phantom: Requiem for the Phantom

Eddig is szemeztem vele, de most méginkább megjött hozzá a kedvem.

Lehet együtt nézem majd a Gunslinger Girl-lel, már csak a poén kedvéért. :)

ogre

Quote from: Junchi on 2011-03-20, 15:05:08
Quote from: Chidori on 2011-03-20, 11:13:22
Phantom: Requiem for the Phantom

Eddig is szemeztem vele, de most méginkább megjött hozzá a kedvem.

Lehet együtt nézem majd a Gunslinger Girl-lel, már csak a poén kedvéért. :)

van hasonlóság a kettő között, de az inkább az alaptémából adódik.

a requiem vége szerintem pont, hogy jó. nagyon kevés olyan animet láttam, ahol bevállalják az ilyet. az egyetlen bajom, hogy két überasszaszinnal ilyet nem lehet csinálni. szóval elég bénán oldották meg, de várható volt, reméltem, hogy nem ez lesz, de feltették az i-re a pontot.

Kemonozume
ezt már régóta meg akartam nézni.
az op rögtön megfogott. kivéve hogy óbe-óbe blöúú.
a kaiba és tatami galaxy vizualitását követve ez is egyedi. azt nem tudtam eldönteni, hogy ezzel a firkálós technikával időt is spóroltak gyártásnál, vagy plusz időt öltek bele a firkásításba. :)
a történet nem bonyolult, rutinos anime néző számára idő előtt kiderül, ki kicsoda, és mi is fog történni. jó, voltak benne szálak, amit az első 4-5 részből még nem sejtettem, bár hintettek némi infót. elég ügyesen. a vége elég kaotikus, nehéz eldönteni közben, hogy követni fogja-e a happyend sémát, vagy sem.
a karakterek elég jól felépítettek. akiről kell valamit tudni, arról megtudjuk, akiről nem, nem.
ami az igazi erőssége, hogy a könnyű szórakoztatás és a komoly, nehéz krimi között egyensúlyoz. jól.
nincsenek fölösleges részek, fillerek, ami visszaemlékezés, az mind releváns a történet szempontjából. egyszerűen jól van felépítve.
8/10

Chidori

#8656
QuoteEddig is szemeztem vele, de most méginkább megjött hozzá a kedvem.

Helyes, tessék csak megnézni! Biztosan tetszeni fog.  :jee:

Quoteszóval elég bénán oldották meg, de várható volt, reméltem, hogy nem ez lesz, de feltették az i-re a pontot.

Na igen, pont emiatt nem tetszett a vége. Ein és Zwei vérprofi volt, mindig lesben álltak, kivéve a [spoiler]legvégén.[/spoiler]

QuoteKemonozume

Fura, mert a Phantom után én meg pont ezt az animet akartam tegnap még elkezdeni, de aztán elvetettem és inkább az Elfen Liedet kezdtem el nézni.  :angyali: Azért ez is bekerült a "megnézendők" közé.

Member

Quote from: ogre on 2011-03-20, 15:47:20
Kemonozume
8/10
Most már talán tényleg illendő volna belekezdenem, olyan sok jót hallottam róla.

Quote from: ogre on 2011-03-20, 15:47:20
azt nem tudtam eldönteni, hogy ezzel a firkálós technikával időt is spóroltak gyártásnál, vagy plusz időt öltek bele a firkásításba. :)
Szerintem a sok betanult kawaii lányka után ez a firkás rajz biztosan több időt vett igénybe.

Acchan

Quote from: Acchan on 2011-02-27, 10:57:16
Quote from: Selmo on 2011-02-27, 03:10:19
Darker than Black: Kuro no Keiyakusha (25 rész): Üdítő volt az epizodikussága az elején, egészen mushihsis hangulatom lett tőle. Kár, hogy sok dolog homályos maradt, meg a befejezése is érdekesre sikerült. Azt mondták a folytatásnak inkább ne álljak neki, mert csalódás lesz. Vélemények?
Pont ezt terveztük be öcsémmel jövő hétvégére.  :hopp: Feltételezem, nem csalódunk majd benne. :3
10. résznél járunk: eddig OK, de azért ez az anime nagy kedvencem biztosan nem lesz.

Quote from: Member on 2011-03-19, 18:52:44
Shigofumi
:lul: Jópofa az AVGN-tribute OP. :jee:
Btw. anidb és a "similar anime", bahh...  ::)

Quote from: Member on 2011-03-20, 19:03:27
Quote from: ogre on 2011-03-20, 15:47:20
Kemonozume
8/10
Most már talán tényleg illendő volna belekezdenem, olyan sok jót hallottam róla.
Nemcsak sz@riméket nézel?  :confused:

Member

Quote from: Acchan on 2011-03-20, 20:04:25
Quote from: Member on 2011-03-20, 19:03:27
Quote from: ogre on 2011-03-20, 15:47:20
Kemonozume
8/10
Most már talán tényleg illendő volna belekezdenem, olyan sok jót hallottam róla.
Nemcsak sz@riméket nézel?  :confused:
Direkt úgy nekiállni, hogy "úgyis fos lesz", ritkán szoktam, viccesebb, ha közben derül ki. ::)

ogre

Quote from: Chidori on 2011-03-20, 17:35:06

QuoteKemonozume

Fura, mert a Phantom után én meg pont ezt az animet akartam tegnap még elkezdeni, de aztán elvetettem és inkább az Elfen Liedet kezdtem el nézni.  :angyali: Azért ez is bekerült a "megnézendők" közé.

a lied is baromi jó. bár annyira nagyon nem emlékszem, mert viszonylag frissen láttam, vagyis kb 5-6 éve. azt tudom, hogy komoly benyomást tett. ha szereted az ilyesmit, meg lehet próbálni a tokko-t is, bár annak elég halvány a ratingje a liedhez képest. ezeknél már érik a rewatch, tekintve, hogy elég gyér a mostani felhozatal, amit begyűjtöttem régebbről, lassan-lassan elfogy.

Freedom

hát ez egyáltalán nem olyan lett, mint amit anidb alapján vártam. olyan sem, mint amit ep1 alapján gondoltam. pedig csak 7 rész.
ami miatt leszedtem, mert a genre írt disztópiát is. oké, a kino no tabi is az, aztán mégis droppoltam pillanat alatt, mert elég klisésre sikerült az első két rész. itt ráadásul nehezítették egy full 3d grafikával, amit még manapság is elég necces szerintem bevállalni. megszokható, annyira nagyon végülis nem zavaró, csak én nem szeretem.
adott 3 haver, akik egy holdbázison laknak, és csak a baj van velük. motoroznak, illegálisan versenyeznek. ezért a büntetésük szociális munka.  :D
ekkor kiderül, hogy miért is laknak Eden-ben, a nagy holdbázison több milliomod magukkal. mert a föld kihalt, és nem lehet rajta élni. aztán szoc munka közben kimennek valami vezetéket csekkolni. innen jön maga a sztori. röviden annyi, hogy meglátják, hogy a föld nem vörös és lakhatatlan, mint ahogy tanulták az iskolában, hanem szép kék és semmi baja. leszámítva, hogy baromi kevesen élnek rajta.
a sztori szépen van vezetve, de nem üt igazán.
ami baromira zavart, hogy bakáról szedtem, és folyton elcsúszott a képhez képest a hang meg a felirat. ez nálam olyannyira nem jellemző, hogy hosszú évek alatt most fordult elő először.

megnézhető, de felejthető.
6/10

Member

Quote from: ogre on 2011-03-20, 21:56:45
ezért a büntetésük szociális munka.  :D
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Ne keverd a közérdekű munkával (bár lehet, hogy az új törvény szerint csak simán közhasznú munka lett ez is).

Quote from: ogre on 2011-03-20, 21:56:45
a lied is baromi jó.
Az Elfen Lied-nek az a fő baja, hogy miután kinő az ember a kamaszkori szenvedésről és esetleg még utána is olvas annak, amiről szól, annál jobban gagyinak tartja.

ogre

Quote from: Member on 2011-03-20, 22:03:19
Quote from: ogre on 2011-03-20, 21:56:45
ezért a büntetésük szociális munka.  :D
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Ne keverd a közérdekű munkával (bár lehet, hogy az új törvény szerint csak simán közhasznú munka lett ez is).
ejj, igazad van. bár az egyik szereplő öregek otthonában segít. az szerintem tényleg szociális munka.

Quote from: Member on 2011-03-20, 22:03:19
Quote from: ogre on 2011-03-20, 21:56:45
a lied is baromi jó.
Az Elfen Lied-nek az a fő baja, hogy miután kinő az ember a kamaszkori szenvedésről és esetleg még utána is olvas annak, amiről szól, annál jobban gagyinak tartja.

ebben is igazad lehet, régen láttam, bár már pont nem kamasz fejjel. ettől függetlenül, vagy emiatt még inkább lesz rewatch. :)

Próféta

Quote from: ogre on 2011-03-20, 21:56:45
a kino no tabi is az, aztán mégis droppoltam pillanat alatt, mert elég klisésre sikerült az első két rész
Btw ezt szerintem rosszul tetted.
Van valami a klisésségben, de inkább úgy mondanám, hogy jó néhány epizód allúzió valamely scifi klasszikusra. Inkább az a baj, hogy az első két, de különösen az első rész elég lassú; a sorozat zöme viszont azért elég jó szerintem. És gondolatok vannak benne, ha nem is mindig vadiújak.

Member

Quote from: ogre on 2011-03-20, 23:08:17
ejj, igazad van. bár az egyik szereplő öregek otthonában segít. az szerintem tényleg szociális munka.
Nem feltétlen, ha inkább a mentálhigiénés részével foglalkozik, akkor lehet szociális munka (bár abban benne van a hivatalos ügyintézés is), de ha inkább az egészségükért ügyel, akkor szociális gondozó. :)

Quoteebben is igazad lehet, régen láttam, bár már pont nem kamasz fejjel. ettől függetlenül, vagy emiatt még inkább lesz rewatch. :)
Jó dolog is kritikus szemmel nézni valamit újra. :)

Acchan

Quote from: Member on 2011-03-20, 23:33:25
Quote from: ogre on 2011-03-20, 23:08:17
ejj, igazad van. bár az egyik szereplő öregek otthonában segít. az szerintem tényleg szociális munka.
Nem feltétlen, ha inkább a mentálhigiénés részével foglalkozik, akkor lehet szociális munka (bár abban benne van a hivatalos ügyintézés is), de ha inkább az egészségükért ügyel, akkor szociális gondozó. :)
[spoiler]
QuoteAz ellátást igénybevevők részére szociális, egészség, mentális állapotuknak megfelelő életritmust biztosító szolgáltatás megszervezése. Egyéni gondozási terv elkészítése, a gondozási tervben számára meghatározott feladatok végrehajtása, értékelése. Egyéni esetkezelés, mentális támogatás, hivatalos ügyek intézésének segítése, munkaviszony lehetőségének szervezése, életvitelre vonatkozó tanácsadás, életvezetés segítése. Közösségi programok szervezése, prevenciós és rehabilitációs tevékenységek végzése. Kapcsolattartás ellátottakkal, hozzátartozókkal és más intézményekkel.
[/spoiler]Már csak, h szőrszálhasogató legyek.  :angyali:

Quote from: Próféta on 2011-03-20, 23:17:46
Quote from: ogre on 2011-03-20, 21:56:45
a kino no tabi is az, aztán mégis droppoltam pillanat alatt, mert elég klisésre sikerült az első két rész
Btw ezt szerintem rosszul tetted.
Van valami a klisésségben, de inkább úgy mondanám, hogy jó néhány epizód allúzió valamely scifi klasszikusra. Inkább az a baj, hogy az első két, de különösen az első rész elég lassú; a sorozat zöme viszont azért elég jó szerintem. És gondolatok vannak benne, ha nem is mindig vadiújak.
A Kino-t nyilván az 5. résznél dobtam, de egyszer tényleg rászánom magam, és végignézem...

Quote from: Member on 2011-03-20, 20:30:32
Quote from: Acchan on 2011-03-20, 20:04:25
Quote from: Member on 2011-03-20, 19:03:27
Quote from: ogre on 2011-03-20, 15:47:20
Kemonozume
8/10
Most már talán tényleg illendő volna belekezdenem, olyan sok jót hallottam róla.
Nemcsak sz@riméket nézel?  :confused:
Direkt úgy nekiállni, hogy "úgyis fos lesz", ritkán szoktam, viccesebb, ha közben derül ki. ::)
A Freezing-gel kapcsolatban rádöbbentél már, h nem egy 10/10-es alapművet nézel, vagy inkább még ne oszlassam el a rózsaszín ködöt?  :D

Member

Quote from: Acchan on 2011-03-20, 23:59:23
A Freezing-gel kapcsolatban rádöbbentél már, h nem egy 10/10-es alapművet nézel, vagy inkább még ne oszlassam el a rózsaszín ködöt?  :D
Ilyen állítani eretnekség! Tudom, hogy a Burning nevű underground szekta lejáratókampányt indított ezen mestermű ellen, mivel féltik a Biblia Újszövetségét, nehogy kicseréljék ennek a remekműnek a light novel kiadására!

SaiyaGin

Quote from: Member on 2011-03-21, 08:04:10
Quote from: Acchan on 2011-03-20, 23:59:23
A Freezing-gel kapcsolatban rádöbbentél már, h nem egy 10/10-es alapművet nézel, vagy inkább még ne oszlassam el a rózsaszín ködöt?  :D
Ilyen állítani eretnekség! Tudom, hogy a Burning nevű underground szekta lejáratókampányt indított ezen mestermű ellen, mivel féltik a Biblia Újszövetségét, nehogy kicseréljék ennek a remekműnek a light novel kiadására!

:ejnye:
Nincs is belőle light novel, csak manga manwha képregény.

Member

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-21, 08:52:49
:ejnye:
Nincs is belőle light novel, csak manga manwha képregény.
És ez kizárja, hogy még lehet? ::) 3Ds kidomborodó csöccsel az elején. :hopp:

NLZ

A freezing ménem manwha manhwa? És ha nem, miért igen? :D
[reserved]