Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Selmo

Tudom, de ettől még megerőltethették volna magukat és folytathatták volna, a LOGH után csak nem haltak volna bele. :D

A tökéletesség unalmas.

Selmo

#8791
Kurogane no Linebarrels (24 rész): Egy újabb mecha + sudden girlfriend anime. Ettől függetlenül az elejében láttam potenciált, mert elég egyedi volt. Sőt a történetben is van néhány érdekes fordulat. Sajnos mindez kevés hozzá, hogy a gyengusan megvalósított - átgondolatlan, következetlen, néhol idióta - történetet elvigye a hátán. Az utolsó részben pedig annyi nyál folyt ki a monitoromból, hogy szerintem a 3.-on állt csak meg. De lehet csak én unom a sablonokat már.

A tökéletesség unalmas.

Flaser

Quote from: Selmo on 2011-05-14, 04:53:11
Kurogane no Linebarrels (24 rész): Egy újabb mecha + sudden girlfriend anime. Ettől függetlenül az elejében láttam potenciált, mert elég egyedi volt. Sőt a történetben is van néhány érdekes fordulat. Sajnos mindez kevés hozzá, hogy a gyengusan megvalósított - átgondolatlan, következetlen, néhol idióta - történetet elvigye a hátán. Az utolsó részben pedig annyi nyál folyt ki a monitoromból, hogy szerintem a 3.-on állt csak meg. De lehet csak én unom a sablonokat már.

From tvtropes:

"Linebarrel looks to play the charmingly cliched Mecha Show straight to the hilt. In the opening chapters a Hot Blooded emotionally underdeveloped brat finds himself piloting a giant robot into all kinds of shiny looking awesome while shouting trite oneliners about being an Ally Of Justice and Hilarity Ensues. Then you start to notice the veneer is chipping away. Shimizu and Shimoguchi make it painfully clear how much of a prick the protagonist really is and just how hollow those words about justice ring in his mouth. Then, this is the kicker, they make him mean every damn word."

...a manga még jó is, az anime már kevésbé.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Member

Nem emlékeztem rá, hogy miért vettem fel a listámra. Már tudom. :)

NLZ

Kore wa Zombie desu ka
Az eleje esztelen jó kreténség volt, de a végére bele próbáltak erőltetni valami komoly szálat, ami siralmasan szar volt. Kár érte.
[reserved]

Member

Quote from: NLZ on 2011-05-14, 14:42:49
Kore wa Zombie desu ka
Az eleje esztelen jó kreténség volt, de a végére bele próbáltak erőltetni valami komoly szálat, ami siralmasan szar volt. Kár érte.

NLZ

Arakawa Under the Bridge ep1-3
What is this I dont even.
[reserved]

Member

Quote from: NLZ on 2011-05-15, 02:08:56
Arakawa Under the Bridge ep1-3
What is this I dont even.
Ugyanaz az érzésem volt vele, mint a zombies esetében. Az elején vicces, aztán ultragáz.

SaiyaGin

Quote from: Member on 2011-05-15, 09:40:34
Quote from: NLZ on 2011-05-15, 02:08:56
Arakawa Under the Bridge ep1-3
What is this I dont even.
Ugyanaz az érzésem volt vele, mint a zombies esetében. Az elején vicces, aztán ultragáz.

Már az elején se volt vicces.

Acchan

Quote from: SaiyaGin on 2011-05-15, 11:12:11
Quote from: Member on 2011-05-15, 09:40:34
Quote from: NLZ on 2011-05-15, 02:08:56
Arakawa Under the Bridge ep1-3
What is this I dont even.
Ugyanaz az érzésem volt vele, mint a zombies esetében. Az elején vicces, aztán ultragáz.

Már az elején se volt vicces.
Az anime vígjátékok nagy része nem vicces szerintem...

Member

Biztosan hozzászoktunk az amcsi b@szós-fingós poénokhoz és nem tudjuk értékelni a CSÖCS poénokat és a szóviccek sem a régiek a Besenyő Család után. :)

NLZ

Quote from: Member on 2011-05-15, 09:40:34
Quote from: NLZ on 2011-05-15, 02:08:56
Arakawa Under the Bridge ep1-3
What is this I dont even.
Ugyanaz az érzésem volt vele, mint a zombies esetében. Az elején vicces, aztán ultragáz.
:bruhuhu:

Legalább a Level-E -ről mondj vmi jót. :D
[reserved]

Member

Sajnos azt éppen nem nézem, de emlékeim szerint a fórumon többen szeretik.

Cloud

Quote from: NLZ on 2011-05-15, 13:08:53
Quote from: Member on 2011-05-15, 09:40:34
Quote from: NLZ on 2011-05-15, 02:08:56
Arakawa Under the Bridge ep1-3
What is this I dont even.
Ugyanaz az érzésem volt vele, mint a zombies esetében. Az elején vicces, aztán ultragáz.
:bruhuhu:

Legalább a Level-E -ről mondj vmi jót. :D
Eszement egy sorozat :)

motifator

Quote from: NLZ on 2011-05-15, 13:08:53
Quote from: Member on 2011-05-15, 09:40:34
Quote from: NLZ on 2011-05-15, 02:08:56
Arakawa Under the Bridge ep1-3
What is this I dont even.
Ugyanaz az érzésem volt vele, mint a zombies esetében. Az elején vicces, aztán ultragáz.
:bruhuhu:

Legalább a Level-E -ről mondj vmi jót. :D
A Level-E jó, de az Arakawát én se tudtam élvezni. Megnéztem az első 2-3 részt, de aztán ment a kukába.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin

Ha már épp a fórum legnagyobb baseballrajongójáé az utolsó hozzászólás, engedje meg az úr, hogy ajánljam neki az alábbi animét:
Moshidora

motifator

Quote from: SaiyaGin on 2011-05-16, 21:37:15
Ha már épp a fórum legnagyobb baseballrajongójáé az utolsó hozzászólás, engedje meg az úr, hogy ajánljam neki az alábbi animét:
Moshidora
Köszi az ajánlást, listára felvéve. Mondjuk manapság már az a lista is túl nagy, amin azok az animék vannak, amiket valaha elkezdtem, és be kéne végre fejezni. Nem tudom, hogy mikor lesz időm bármi újba is belekezdeni, egyszerűen túl kevés időt töltök manapság animenézéssel.

De mégegyszer  :merci:, ha egyszer jut rá idő, meglesem. A baj, hogy hiába a baseball rajongás, még akkora alapműveket se láttam, mint a Major sorozatok, vagy a Touch.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2011-05-16, 21:37:15
Ha az első részek kissé talán lassúak is voltak, a történet iránti érdeklődést sikeresen megalapozták, és a későbbiekben, a fontosabb meccsek elérkeztével egyre izgalmasabbá vált a sorozat

Zene füleimnek. Szal az eddig látott négy rész nem-igen győzött meg arról, hogy ezt nekem mindenképp látnom kéne, de ha tényleg beindul, hát egye-fene, végignézem.

SaiyaGin

Quote from: motifator on 2011-05-17, 00:13:39
Köszi az ajánlást, listára felvéve. Mondjuk manapság már az a lista is túl nagy, amin azok az animék vannak, amiket valaha elkezdtem, és be kéne végre fejezni. Nem tudom, hogy mikor lesz időm bármi újba is belekezdeni, egyszerűen túl kevés időt töltök manapság animenézéssel.

Ismerős helyzet. ^^"

Quote from: Junchi on 2011-05-17, 09:12:34
Zene füleimnek. Szal az eddig látott négy rész nem-igen győzött meg arról, hogy ezt nekem mindenképp látnom kéne, de ha tényleg beindul, hát egye-fene, végignézem.

Hajrá, érdemes. :jee:

NLZ

Quote from: Member on 2011-05-15, 09:40:34
Quote from: NLZ on 2011-05-15, 02:08:56
Arakawa Under the Bridge ep1-3
What is this I dont even.
Ugyanaz az érzésem volt vele, mint a zombies esetében. Az elején vicces, aztán ultragáz.
Nah, itt ijesztgetsz, pedig annyira nem is volt vészes. Persze volt a végén a kötelező zomgdráma, de nem lehetett komolyan venni. Egy 8/10-et sztem megér.
[reserved]

ogre

Quote from: NLZ on 2011-05-18, 10:15:55
Nah, itt ijesztgetsz, pedig annyira nem is volt vészes. Persze volt a végén a kötelező zomgdráma, de nem lehetett komolyan venni. Egy 8/10-et sztem megér.

nekem egy ilyen egyszer megnézhető valami volt, a rövid jelenetekre épített szerkezet pl eléggé tetszett, meg azért elég abszurdra sikerült, de pl a második évadra már nem voltam kíváncsi. letöltöttem, de érdektelenség okán töröltem is hamar. :)

NLZ

#8811
Na jó volt ez a Level-E, a vége miatt kap egy 9/10et. :)

Arakawa X2-t elkezdtem, így a második rész végén még faszább, mint eddig. :D
[reserved]



Member

Évadzáró? A hatodik AC évadnál járok, annak is az elején. :) De fogadni merném, hogy úgysem bírom ki.

Cloud


Selmo

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu (2009) (28 rész): Idegesített, hogy a listámban ott szerepel féig nézettként, így megnéztem. Kaptam 8 résznyi majdnem tökugyanazt, meg 5 résznyi hogyan csináltuk a filmet. Asszem ezt hívhatom pofátlanságnak. Időpocsékolás volt megnézni. A nagy hypeot se értem körülötte, kapunk egy érdekes alapsztorit, ami 1 mm-t mozdul előrébb. Ugyanolyan iskolai hétköznapok anime, mint a többi száz hozzá hasonló.

A tökéletesség unalmas.

Junchi


Member