Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: Próféta on 2007-11-04, 22:10:21
Pierre Henry 1967-es "Psyché Rock" c. száma.
Kinek hányadik másodpercnél ugrik be, hogy honnan ismerős?
Direkt nem olvastam a kommenteket, így végig csak az az idegesítő érzés volt bennem, hogy "honnan is ismerős?". Fogtam is a fejem, amikor elolvastam, elég sokat láttam belőle, igaz már viszonylag régen.

Próféta

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-05, 00:07:25Asszem neki is állok leszedek 1-2 évadot. :)
Csodálatos, felemelő érzés: ma jót tettem a világgal! (illetve már tegnap, de mindegy)

kikuchiyo

Dexter S2E06

Quote from: MasukaIs it true that you are monitoring all our internet traffic? Because I can explain that shemale stuff.
:lol:
Failure is the default option

Fubenalvo

Quote from: Próféta on 2007-11-05, 01:25:34
Quote from: Fubenalvo on 2007-11-05, 00:07:25Asszem neki is állok leszedek 1-2 évadot. :)
Csodálatos, felemelő érzés: ma jót tettem a világgal! (illetve már tegnap, de mindegy)
Hát ez valami haláli. :D
Most vagyok túl a 3ik részen mikor lakást keresnek. A végén az a poén... Bender lakásán a szekrény... gyáááájjj.  :rotfl:

Ramiz

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-05, 22:56:41
Quote from: Próféta on 2007-11-05, 01:25:34
Quote from: Fubenalvo on 2007-11-05, 00:07:25Asszem neki is állok leszedek 1-2 évadot. :)
Csodálatos, felemelő érzés: ma jót tettem a világgal! (illetve már tegnap, de mindegy)
Hát ez valami haláli. :D
Most vagyok túl a 3ik részen mikor lakást keresnek. A végén az a poén... Bender lakásán a szekrény... gyáááájjj.  :rotfl:

Üdv a Klubban. :tezsvir: :D
Nyugodtan nyiss Futurama topikot, nemsokára úgyis jön a film. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho


Solid Snake

Prison Break 3x06-07

HOLY FUCKIN' SHIT!  :hail:

[spoiler]LJ "újraelrablása" kivételével ez a két rész ütött-vágott-alázott-gyalázott. Kész. Pont. Letölteni. Megnézni.[/spoiler]

Fubenalvo

Ebből van 3ik szezon is!? :O
Már az elsőt meguntam a felénél. Mondjuk lehet, ha nem TV-ben fél órás reklámokkal néztem volna annyira nem tűnik elnyújtottnak deeee hegy Prison Break című sorozat miért csak az első szériában szól arról amiről!? :P

Solid Snake

Dexter - 2x08 - Morning Comes

TE MAGASSÁGOS SZENT SZ*R!!!  :morci: :morci: :uzi: :whoah:

Elfelejthetitek a "Dexterből nyárspolgár"-gondolatot... ez a rész messze a legjobban vágott padlóhoz a második évad eddigi részei közül!
Izgalmak, fordulatok, rengeteg adrenalin megállás nélkül!  :hopp:

Egyszerűen mindenki verje ki a fejéből az eddigi aggályait a második évaddal kapcsolatban és sürgősen nézze meg az eddigi részeket, ha lemaradt.
Akit ez a 8. rész nem tud meggyőzni, az sohasem szerette a Dexter sorozatot.

Lényeg a lényeg: GO DEXTER!  :whoah:

Ramiz

Túl sok a lelkesedés ebben a topikban. Még szerencse, hogy a House-nak külön topikja van, különben tényleg túlcsordulás következne be. :Kiraly: (Persze ez csak jó, hogy a sorozatok ennyire belehúznak. :cool: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Quote from: Solid Snake on 2007-11-19, 20:18:39
Dexter - 2x08 - Morning Comes

TE MAGASSÁGOS SZENT SZ*R!!!  :morci: :morci: :uzi: :whoah:

Elfelejthetitek a "Dexterből nyárspolgár"-gondolatot... ez a rész messze a legjobban vágott padlóhoz a második évad eddigi részei közül!
Izgalmak, fordulatok, rengeteg adrenalin megállás nélkül!  :hopp:

Egyszerűen mindenki verje ki a fejéből az eddigi aggályait a második évaddal kapcsolatban és sürgősen nézze meg az eddigi részeket, ha lemaradt.
Akit ez a 8. rész nem tud meggyőzni, az sohasem szerette a Dexter sorozatot.

Lényeg a lényeg: GO DEXTER!  :whoah:

Nah, ez már jobb volt. Csak azt a Lundy-Debra vonalat kéne elfelejteni végre.
Attól eltekintve tényleg izgalmas, fordulatos rész volt. Dexter iz bekk!
Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-11-20, 03:01:29
Csak azt a Lundy-Debra vonalat kéne elfelejteni végre.

Valóban eléggé abszurdak. Habár "the spanking Lundy"-n rendesen felkacagtam.  :haha:

Solid Snake

Dexter 2x09 promo

Te jóságos ég, hát ez bitang durva lesz...  :hail:

Ramiz

Hmm... úgyis lassú a House... lehet, hogy elkezdem a Dexter 2. szezont, mondjuk úgy a 8. epizód környékétől. :D ( Nem hinném, hogy túl sok behozhatatlan dolog történt. :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Solid Snake

#944
Dexter 2x09 - Resistance is Futile

Ahogy vártam. Jobb lett, mint a 8.  :whoah:
És igen, Dex már igencsak a régi önmaga.
És igen, még mindig elképesztő fordulatokkal szolgálnak az írók.
És igen, most is a cliffhanger ütött a legjobban.
És igen, most is a Debra/Lundy vonal volt a "szükséges rossz".


Egy másik jelenleg futó sorozatot is szeretnék egy kicsit isteníteni. Nagyon újonc, még csak első évados, a sztrájk miatt az eredetileg 22 részes évadrendelésből csak 9 rész adatik meg, ebből 7-et már le is adtak. A szóban forgó sorozat a Pushing Daisies.
Groteszk humorral és Tim Burton-féle látványvilággal megspékelt nyomozós dráma/komédia, eltalált szereplőkkel, frenetikus párbeszédekkel, kreatív ötletekkel. Egyelőre csak a pilotot láttam, de engem garantáltan meggyőzött. Nézzetek bele te is, nem fogtok csalódni. ;)

Ramiz

Bepótoltam a Dexter 2. szezont (9-es epizódot még nem). Sokkal vackabb idáig, mint az első...
[spoiler]Barátok közt-szintű párbeszédek, unalmas romantikus drámázások, és még Dexter gyilkosságai is hiányzanak. A főszerepet játszó színész amúgy is elég tehetségtelen szerintem, egy szociopata gyilkost nulla érzelemmel jekk eljátszani, de most komoly gondjai vannak a bonyolultabb helyzetekkel és érzelmekkel (amikor dühösnek akar látszani vagy amikor félni akar (pl az idős főnök előtt ülve, aki szorongatja a 7. epizódban), már-már nevetségesen túljátssza a dolgot. Az egyetlen, ami érdekel és ami színt hozhat a sorozatba, az Dexter lebukásának esélye, tehát a forgatókönyv csavarjai. Plusz végül is a 8. epizódban visszatért Dexter Démonja... :D[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

How I Met Your Mother

LEGENDARY!

ez a sorozat kész. imádom. fetrengek minden egyes részen. nézzetek bele feltétlenül. egyik legjobb sitcom jelenleg sztem  :cool:

Ramiz

Quote from: Fazék on 2007-11-27, 00:44:58
How I Met Your Mother
LEGENDARY!
ez a sorozat kész. imádom. fetrengek minden egyes részen. nézzetek bele feltétlenül. egyik legjobb sitcom jelenleg sztem  :cool:
Bármire kapható vagyok, csak ne kelljen tanulni. Töltöm. Cserébe te nézz bele a My Name Is Earl-be. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#948
Quote from: Ramiz on 2007-11-27, 01:00:01
Quote from: Fazék on 2007-11-27, 00:44:58
How I Met Your Mother
LEGENDARY!
ez a sorozat kész. imádom. fetrengek minden egyes részen. nézzetek bele feltétlenül. egyik legjobb sitcom jelenleg sztem  :cool:
Bármire kapható vagyok, csak ne kelljen tanulni. Töltöm. Cserébe te nézz bele a My Name Is Earl-be. :D

hmm aki a How I Met Your Mother-t ajánlotta, kért ajánlást tőlem, említettem a My Name Is Earl-t, és nem jött be neki. lehet hogy a kettő üti egymást stílusban, de azért belenézek majd az Earl-be is a közeljövőben :)
(csak az előzetesét láttam még nagyon régen, amikor vártam, hogy induljon a sorozat, de aztán persze lemaradtam az első pár részről, majd még több gyűlt és még több, túl vegyesek voltak az értékelések és féltem belekezdeni)

Ramiz

#949
Quote from: Fazék on 2007-11-27, 01:19:22
hmm aki a How I Met Your Mother-t ajánlotta, kért ajánlást tőlem, említettem a My Name Is Earl-t, és nem jött be neki. lehet hogy a kettő üti egymást stílusban, de azért belenézek majd az Earl-be is a közeljövőben :)
Nem olyan embernek ismerlek, akinek szűk látóköre és ízlésvilága van, szóval az, hogy a My Name... valaki szerint tök más, szerintem ne akadályozzon meg abban, hogy adj neki egy esélyt.  :) Egy epizód alapján tudni fogod, hogy bejön-e vagy nem. Amúgy nem a How I Met... alapján mondtam, hogy kóstolj bele, hiszen azt nem ismerem, hanem mert nekem az volt mostanában a legviccesebb sorozat, amit találtam. (Meg a Tom Goes To The Major, de az elég elborult és senkinek nem is tetszett nagyon a nemrég belinkelt epizód, pedig az egyik legjobb a sorozatban.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Dexter S02E09

Dexter in deep shit... Dexter is at it again...
Mit is mondhatnék? Az első szezonban talán nem volt ilyen izgalmas rész. :D Megint jobban várom a Dextert, mint a House-t (bár mindkettőt nagyon). A sorozat eleji lötyögés nem hiányzik, bőven elég E07-től nézni szerintem, ha valaki akar csatlakozni a szezon végi hajrára, ami sűrűnek ígérkezik (remélem nem tolják el).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fubenalvo

Eddog a Maffiozókat néztem (the Sopranos), de a második szezonban már eljutottam odáig, hogy elaludtam egy részen. Állandóan csak lelkiznek benne, meg pszichológushoz jár. Dögunalom... bahh. Aztán most belekezdtem a Dexter című sorozatgyilkos sorozatgyilkolóról készült sorozatba és 7 rész alatt le se tudtam tenni. Ezz igen. Régen láttam ilyen faja sorozatot. Jericho, Szökés, Losts meg a többi szutyok mind elbújhat emögött. Wáááá de zsír.  :rotfl:

Gregory

The IT Crowd 1-2:
Voltak benne erőltetett poénok(főleg a második évadban), és hiányoltam valamivel több nerdséget, vagy legalábbis azzal foglalkozó témát, de ezektől függetlenül nagyon tetszett, rég röhögtem már ennyit.

kikuchiyo

Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-05, 01:17:27
Azt nem tudom, igaziak-e.

Azok. ;)
Azt hiszem, ma nagyon nehéz lesz megállni, hogy ne lógjak el programozás előadásról (nagyon gyengén állok belőle)...  :D

sirtomi

Jericho-val utolértem az rtl-t. Egyre jobban tetszik ez a sorozat :)

Cobra

Jericho a TV2-n megy :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi


Fazék

#958
Sztrájk: Mennyi van a sorozatomból?
hátha másokat is izgat ez a kérdés...

vagyis még 3 house és 1 himym rész van tartalékba...
remélem mihamarabb megadják magukat a stúdiók (rohadjanak meg) és kifizetik a jussát a jövőben az íróknak, mert ennek csúnya vége lesz...

szerk: egy még jobb lista:
http://www.thefutoncritic.com/guide.aspx?id=strike_scripted

Fubenalvo

Quote from: Fazék on 2007-12-05, 11:10:19
Sztrájk: Mennyi van a sorozatomból?
hátha másokat is izgat ez a kérdés...

vagyis még 3 house és 1 himym rész van tartalékba...
remélem mihamarabb megadják magukat a stúdiók (rohadjanak meg) és kifizetik a jussát a jövőben az íróknak, mert ennek csúnya vége lesz...

szerk: egy még jobb lista:
http://www.thefutoncritic.com/guide.aspx?id=strike_scripted
Stargate: Atlantis   A sztrájk egyelőre nem befolyásolja a produkciót. :D:D:D:D