Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Edina-chan

@Fubenalvo: helyes,jegyzettömb 4ever :D
engem a zene szokott zavarni,de csak akkor, ha nem lehet leállítani..sok olyannal találkoztam^^'

Fubenalvo

Quote from: Member on 2007-09-28, 23:56:26
Quote from: Fubenalvo on 2007-09-28, 23:44:39
Ha zenét hallgat akkor észre sem veszi, hogy megy csak annyit lát hogy ott egy lejátszó és megy a csík. :P
Amúgy Mondo is hozza a szintet:
Btw. nem tudja vki hogy FFnF az AA-ról melyik cikket írta? Mert már (hál'istennek) nincs az újság a házban és szeretném tudni, miért nyalnak most neki annyian. :)
Nagyon nagy sötétségről teszek tanubizonyságot, ha megkérdem ki ez a Mondo? :P

Quote from: Edina-chan on 2007-09-28, 23:59:38
@Fubenalvo: helyes,jegyzettömb 4ever :D
engem a zene szokott zavarni,de csak akkor, ha nem lehet leállítani..sok olyannal találkoztam^^'
Végre valaki 100%ig mellém áll! ;)
Jó persze a többiek sem kötöttek bele olyan nagyon, de nekik továbbra is mondom hogy ott a pause gomb. :)
Egyébként egy ellenpélda:
Egy kozmetikai studio weboldalának készítését vettem át úgy egy hónapja. Volt bent egy irdatlan ááááá zene... a hajam égnek állt tőlle azonnal ki is vettem. Kb 1 hétre rá jön főnöktől  a visszajelzés, hogy a boltban többen panaszolták, hogy nincsen már zene a weboldal alatt, pedíg nekik annyira tetszett.

Én

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-29, 00:19:23
Nagyon nagy sötétségről teszek tanubizonyságot, ha megkérdem ki ez a Mondo? :P
Valami animés újság.
Zenénél elsőzör néztem, hogy wtf honnan jön? :D Mondjuk jó számok, de csak azért mert személyes oldal nem kell ráerőltetni másra, még ha csak betölt se. ;) Valami oldalon mondjuk láttam olyan opciót, hogy alapból ki volt véve a háttérzene és berakhattad, szóval ez sem megoldhatatlan. Persze én sem tudom, hogy kell. :P
Ja és személyes adataid tudatában tökélyre vihetem megorvgyilkolásod terveit.  :__devil: :D

.Attila

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-29, 00:19:23
Jó persze a többiek sem kötöttek bele olyan nagyon, de nekik továbbra is mondom hogy ott a pause gomb. :)

Úgy csinálod, ahogy neked tetszik. Hogy aztán mennyi látogatót vesztesz emiatt, az más kérdés (lehet, hogy ez téged nem is érdekel).

Fubenalvo

Hát igen... van már vagy 10-15 általam szerkesztett weboldal amit mindíg a felhasználók igényei szerint alakítok, vagy épp főnököm kérése alapján. ...ezzel meg végre lesz egy ami olyan ahogy azt én szeretném. Mondhatni egy elektronikus napló anélkül hogy leírnám mi történik velem naponta. Akit meg érdekel, és ráérez az oldalra az olvasgassa. De nem ezért készül. :)

Kvikveg

Hogy az a jo edes... Keresem Bruno Bozzetto-tol a Help? c kis rajzfilmet, Jof macska foszereplesevel.
Google, hurra: www.youtube.com/watch?v=x0AVzljk380
Klikk, mar nincs fent.
Google2 hurra: http://www.lemaroc.org/videos/video-x0AVzljk380.html
Klikk, mar nincs fent.
Torrent doglott.
:Eztneked:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-28, 21:13:14
Kicsit beújítottam a személyes weboldalam (blog helyett van)
Szerintetek? :)
http://fubenalvo.ini.hu
öröm látni h másis képes volt "szerencsésen" a Jedlikben végezni ^^
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

noriko

#13567
ez komoly????!!! hogy ti is hallhassátok amit én, éjjel 1:37-kor
nem, nem rossz a felvétel, komolyan ekkora a zaj. nemtom mi van...bontják az utat vagy mi... de ilyenkor?  :wtf:

szerk: és tényleg. már feltörték a betont. most kezdenek ásni... O.o (de az legalább nem ilyen zajos már. off to sleep then!)
"I wish I could, but I don't want to."

minuszmiki

Hű, nem irigyellek. Ilyenkor tudok örülni, hogy egy végtelenül csendes és unalmas városka legszélén lakom, mindig kuss van. (Kivéve persze amikor a szomszéd házban az anyuka böszme módon ordibál a gyerekeivel, de éjjelente ott is csönd van :))

Kuroi Tenshi

Nem hallgattam bele, de tudom, milyen az. Tegnap itt is
bontották az utat kora reggel a ház mellett - az egész
ház remeget...

A gyerekes rész is ismerős: már a harmadik kisgyerekes
albérlőnél tartunk itt a házban, és mindhárom a mi
szomszédunk/volt... ::)

minuszmiki

A mienkben az a jó, hogy amióta ideköltöztek a szomszédba úgy tíz éve, azóta ezt küldik, lehet figyelni a gyerekek fejlődését. Eleinte még lehetett hallani, ahogy sírdogálnak, meg visszakiabálnak, de mostanra már ha jól tudom a legkisebb is gimnazista, és már csak röhögnek rajta (Egyébként meg egész rendes a nő, kicsit ostoba ugyan, de jóindulatú, szokott néha áthozni sütit, épp csak a gyerekeivel nem tud bánni). Szóval viccesek, na. :D

HVp213

itt bezzeg nem képes senki se utat faragni vagy visitozni...
milyen szerencsés emberek vagytok!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Edina-chan

Nálunk egész nyáron csinálták a mi utcánkban az utat, reggel 6-kor kezdtek minden nap, kivéve persze vasárnap..már miért is szeretnék én nyáron legalább 8-9-ig aludni..ugyanmár :D
Viszont iszonyatosan lassan haladtak, 2 hónapos munka volt az egész,és csak augusztus végére lett meg..:/
De az,hogy így éjjel csinálják..o_O ez sem szép dolog  :__devil:

@Fubenalvo: nekem is kéne már szerezni valami ilyen munkát, mert a családi vállalkozás mellé még felvettünk kisebb vállalkozásokat,pl. a webdizájnolást, szóval meg van rá a zengedély.. :D
A zene szerintem maradhat, csak a lényeg, hogy le lehessen állítani. Drága gportalos oldalak szokásai, hogy úgy tesznek be zenét, hogy nincs ott a player, és nem lehet leállítani. >_>
Régi nagy Inuyashás oldalamon volt zene (tyű mikor volt már az, 3 éve? :D ), és ha levettem, mindig nyafogtak a látogatók..de az más tészta xD azóta már nem is teszek zenét sehová, most sincs a személyes oldalamon.

Fubenalvo

#13573
Quote from: HVp213 on 2007-09-29, 02:22:42
Quote from: Fubenalvo on 2007-09-28, 21:13:14
Kicsit beújítottam a személyes weboldalam (blog helyett van)
Szerintetek? :)
http://fubenalvo.ini.hu
öröm látni h másis képes volt "szerencsésen" a Jedlikben végezni ^^

Szintén zenész!? :D

Quote from: Edina-chan on 2007-09-29, 10:11:58
@Fubenalvo: nekem is kéne már szerezni valami ilyen munkát, mert a családi vállalkozás mellé még felvettünk kisebb vállalkozásokat,pl. a webdizájnolást, szóval meg van rá a zengedély.. :D
A zene szerintem maradhat, csak a lényeg, hogy le lehessen állítani. Drága gportalos oldalak szokásai, hogy úgy tesznek be zenét, hogy nincs ott a player, és nem lehet leállítani. >_>
Régi nagy Inuyashás oldalamon volt zene (tyű mikor volt már az, 3 éve? :D ), és ha levettem, mindig nyafogtak a látogatók..de az más tészta xD azóta már nem is teszek zenét sehová, most sincs a személyes oldalamon.
Igen mondjuk... arról nem is beszélve, hogy technikailag is szutyok megoldani, mert ugye ha nem akarjuk hogy újrainduljon minden menüpont váltáskor akkor frame-be kell tenni, így viszont nem fixált a helye a tratalmon... bahh... lehet kiteszem egy felugró ablakba amit aztán az csuk be aki akar.
Csak olyan jó helye van ott a designban... :/

Nakedape

Quote from: noriko on 2007-09-29, 02:36:45
ez komoly????!!! hogy ti is hallhassátok amit én, éjjel 1:37-kor
nem, nem rossz a felvétel, komolyan ekkora a zaj. nemtom mi van...bontják az utat vagy mi... de ilyenkor?  :wtf:

szerk: és tényleg. már feltörték a betont. most kezdenek ásni... O.o (de az legalább nem ilyen zajos már. off to sleep then!)

éjjel 1kor?? lopták a fezeték csövetm vagy a rézkábelt, v mi van?? :D hmm vagy csak dugóelkerülés...leesett, empátiám
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

HVp213

#13575
Quote from: Fubenalvo on 2007-09-29, 10:34:59
Quote from: HVp213 on 2007-09-29, 02:22:42
Quote from: Fubenalvo on 2007-09-28, 21:13:14
Kicsit beújítottam a személyes weboldalam (blog helyett van)
Szerintetek? :)
http://fubenalvo.ini.hu
öröm látni h másis képes volt "szerencsésen" a Jedlikben végezni ^^

Szintén zenész!? :D


ja
nekem is volt szerencsétlenségem arra 4 röpke évre
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Fubenalvo

http://fubenalvo.extra.hu megkapta a végleges helyét. Illetve most mi a vélemény a zene lejátszóról? :)

Zsiga

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-29, 11:58:49
Illetve most mi a vélemény a zene lejátszóról? :)
Tökéletes. :) (Persze Member így is sírna érte de ez már legyen az ő baja. :D)

Member

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-29, 00:19:23
Nagyon nagy sötétségről teszek tanubizonyságot, ha megkérdem ki ez a Mondo? :P
Egy szinonímája az igénytelenségnek. :)

Fazék

Quote from: Member on 2007-09-29, 12:33:53
Quote from: Fubenalvo on 2007-09-29, 00:19:23
Nagyon nagy sötétségről teszek tanubizonyságot, ha megkérdem ki ez a Mondo? :P
Egy szinonímája az igénytelenségnek. :)
kíváncsiságból megnyitottam a profil-ok egy részét a fórumozóknak a mondo oldaláról, és "meglepő módon" 99%-uk a '89-'93-as születésűek korosztályából való :)

Solid Snake

#13580
Quote from: Fazék on 2007-09-29, 12:42:15
kíváncsiságból megnyitottam a profil-ok egy részét a fórumozóknak a mondo oldaláról, és "meglepő módon" 99%-uk a '89-'93-as születésűek korosztályából való :)

Ez egyáltalán nem meglepő dolog. Abban a korban még kellőképpen nyitottabb és könnyebben rávehető a gyermeklélek az animék befogadására.
Persze vannak olyanok is, akik érettebb fejjel is képesek rászokni az animékre (én is tavaly november környékén indultam el az otakuk ösvényén a Higurashi no Naku Koro ni-val  :smile:), csak az ő számuk hatványozottan kevesebb.

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-29, 00:19:23
Nagyon nagy sötétségről teszek tanubizonyságot, ha megkérdem ki ez a Mondo? :P

http://www.mondomagazin.hu

Magyarország egyik animékkel, mangákkal és Japánnal foglalkozó folyóirata. Kezdők még, de fejlődőképesek. A legutóbbi számuk (5. szám, címlap: FMA) már imponált (FMA poszter is egészen jó).

Gregory

Quote from: Solid Snake on 2007-09-29, 14:20:18
Ez egyáltalán nem meglepő dolog. Abban a korban még kellőképpen nyitottabb és könnyebben rávehető a gyermeklélek az animék befogadására.
Persze vannak olyanok is, akik érettebb fejjel is képesek rászokni az animékre (én is tavaly november környékén indultam el az otakuk ösvényén a Higurashi no Naku Koro ni-val  :smile:), csak az ő számuk hatványozottan kevesebb.
'89-'93 korosztály: 14-18 évesek. Azért az már annyira nem gyermeklélek szvsz. Valamint érdekesnek találom, h 18 évesen már "abban a korban még" kifejezést használod, mikor, ha nem tévedek te is beleesel az adott intervallumba.
Egyébként sztem inkább személyfüggő, mint korfüggő, h valakinek bejönnek-e az animék/mangák/japán vizuális kultúra egyéb termékei (ha a divatmajmokat figyelmen kívül hagyjuk).
(btw: én 14 évesen kezdtem az Air-rel)

Zsiga

Quote from: Gregory on 2007-09-29, 14:58:52
'89-'93 korosztály: 14-18 évesek. Azért az már annyira nem gyermeklélek szvsz. Valamint érdekesnek találom, h 18 évesen már "abban a korban még" kifejezést használod, mikor, ha nem tévedek te is beleesel az adott intervallumba.
Egyébként sztem inkább személyfüggő, mint korfüggő, h valakinek bejönnek-e az animék/mangák/japán vizuális kultúra egyéb termékei (ha a divatmajmokat figyelmen kívül hagyjuk).
(btw: én 14 évesen kezdtem az Air-rel)
Egy hét főiskola/egyetem/munka alatt nagyobbat változik az ember mint a 4 év gimnázium alatt. ;)

Solid Snake

Quote from: Gregory on 2007-09-29, 14:58:52
'89-'93 korosztály: 14-18 évesek. Azért az már annyira nem gyermeklélek szvsz. Valamint érdekesnek találom, h 18 évesen már "abban a korban még" kifejezést használod, mikor, ha nem tévedek te is beleesel az adott intervallumba.

Ja, épphogy a szélén csücsülök.  :smile:

Quote from: Gregory on 2007-09-29, 14:58:52
Egyébként sztem inkább személyfüggő, mint korfüggő, h valakinek bejönnek-e az animék/mangák/japán vizuális kultúra egyéb termékei

Ez is igaz, azonban a kor is sokat nyom azért a latban.

Quote from: Zsiga on 2007-09-29, 15:02:46
Egy hét főiskola/egyetem/munka alatt nagyobbat változik az ember mint a 4 év gimnázium alatt. ;)

Na ez meg PLÁNE igaz.  :tezsvir:  :D

Fazék

Quote from: Solid Snake on 2007-09-29, 14:20:18
Quote from: Fazék on 2007-09-29, 12:42:15
kíváncsiságból megnyitottam a profil-ok egy részét a fórumozóknak a mondo oldaláról, és "meglepő módon" 99%-uk a '89-'93-as születésűek korosztályából való :)

Ez egyáltalán nem meglepő dolog. bla-bla




miért fordul elő ennyiszer mostanában, hogy az emberek nem fogják föl a macskaköröm használatát? ennyi Joey járkál közöttünk? :haha:

Fubenalvo

Joey... az mekkora sorozat! Utána is nézek hanyadik szezonnál járnak már! :D

.Attila

Szerintem nem a Joey sorozatos Joeyra gondol, hanem még a Jóbarátok-belire (fújj helyesírás). (tudom, a kettő elvileg ugyanaz, és mégse)

Member

Quote from: Zsiga on 2007-09-29, 15:02:46
Egy hét főiskola/egyetem/munka alatt nagyobbat változik az ember mint a 4 év gimnázium alatt. ;)
Jaja, vagy befordul vagy kirúg a hámból. :D

Én

Ez még a diákmunkára is igaz -> Már megutálod a melót, pedig még nem is csinálod igazán. :D

Member

Tesco-s DVDre írtam és úgy belassult a gép, hogy 10 percig frissítette az oldalt, a zene meg 15 sec-enként nyikkant egyet. :eek: