Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Haver mondta h a gépbe rakás oldotta meg. Állítólag az ahogy szétpörgette a DVD-t amiatt lett jó mert módosult az olvasási sebessége. Érdekes...

Manitu

Quote from: Liquid Snake on 2008-05-04, 19:40:23...
Bezzeg ha elolvastad volna az nfo-t, abban biztos pöpecül le volt írva, hogy kétszer kiírni, lemezeket megtaposni, kukában egy napig érlelni, utánna lehet vele játszani :D


kikuchiyo

[spoiler=creepypasta is creepy]"Daddy, I had a bad dream." You blink your eyes and pull up on your elbows. Your clock glows red in the darkness—it's 3:23.

"Do you want to climb into bed and tell me about it?"

"No, Daddy."

The oddness of the situation wakes you up more fully. You can barely make out your daughter's pale form in the darkness of your room.

"Why not sweetie?"

"Because in my dream, when I told you about the dream, the thing wearing Mommy's skin sat up." For a moment, you feel paralyzed; you can't take your eyes off of your daughter. The covers behind you begin to shift.[/spoiler]
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-04, 22:03:38
[spoiler=creepypasta is creepy]"Daddy, I had a bad dream." You blink your eyes and pull up on your elbows. Your clock glows red in the darkness—it's 3:23.

"Do you want to climb into bed and tell me about it?"

"No, Daddy."

The oddness of the situation wakes you up more fully. You can barely make out your daughter's pale form in the darkness of your room.

"Why not sweetie?"

"Because in my dream, when I told you about the dream, the thing wearing Mommy's skin sat up." For a moment, you feel paralyzed; you can't take your eyes off of your daughter. The covers behind you begin to shift.[/spoiler]
Veee... creepy. Hol volt ez?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bishop

ÁÁÁÁÁ....Holnap éretségi, kezdek nagyon beparázni. Miért nem áldott meg az Isten inteligenciával? :bruhuhu: Remélem Irodalomból az érvelés egyszerű lesz :S

Xzone

Quote from: Bishop on 2008-05-04, 22:47:54
ÁÁÁÁÁ....Holnap éretségi, kezdek nagyon beparázni. Miért nem áldott meg az Isten inteligenciával? :bruhuhu: Remélem Irodalomból az érvelés egyszerű lesz :S

lolérettségi

teraflare

Quote from: Bishop on 2008-05-04, 22:47:54
Miért nem áldott meg az Isten inteligenciával? :bruhuhu:
Irodalomból nem ész kell hanem szófosás. Az intelligencia meg szart sem ér sehol sem az életben. Jó melót úgyis kapcsolattal,szerencsével vagy nyalással (lányok esetén szopással  :D) szerezhetsz.

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-05-04, 23:09:12
Irodalomból nem ész kell hanem szófosás. Az intelligencia meg szart sem ér sehol sem az életben. Jó melót úgyis kapcsolattal,szerencsével vagy nyalással (lányok esetén szopással  :D) szerezhetsz.

Lebuktál, megkeseredett múmia :3x3:
Mássz vissza a szarkofágodba! :_piszka:

Kuroi Tenshi

Quote from: teraflare on 2008-05-04, 23:09:12
Az intelligencia meg szart sem ér sehol sem az életben. Jó melót úgyis kapcsolattal,szerencsével vagy nyalással (lányok esetén szopással  :D) szerezhetsz.
Ne magadból indulj ki :hehe:

Bishop

#21249
Szófosásom az nincs, legalábbis nem arról amiról kéne :angyali: Nem is a munka miatt kéne az éretségi, de azért jó lenne átmenni, ami matek maygar esetén eléggé kétséges. Angolból(na már szavakat is keverem :S XD) is elég gyenge a tudásom, internetes nyelvet meg nem hiszem hogy jól pontoznák  :D

kikuchiyo

Irodalomból én is a cat /dev/bullshit > /dev/pen módszerrel mentem át...
Failure is the default option

Én

De akkor hogyhogy kell érvelés? Azt hittem csak emelten kérik. Mondjuk nekem még tökmindegy. :D Majd nekem is a magyar lesz cinkes, azért átmenni simán átmegyek de egy 4-est jó lenne összeszedni belőle, töriből úgyszintén de azt legalább be lehet vágni... Többi nem lesz gáz. Remélem. :zomg:
tera: esetleg az avádon található közhasznú szervezet is keresett már munkakeresés közben elkövetett goatse miatt? Vagy annyira nem jó a melód? :D

Kvikveg

Bishop: szovegelj minel tobbet, olyat is ami szerinted trivialis. Ami mar fel sem tunik, hogy megtanitottak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

nekem az volt a mákom hogy irodalomból az elemzés bennevolt a kötetben :D felolvastam csak, nyelvtanból meg az igét kaptam, amiről ennyit tudtam: mozgást, cselekvést, történést kifejező szó és 3 fajtája van: melléknévi, főnévi és határozói igenév. kegyelem 2es nyelvtan + 4es irodalom és 3assal megúsztam  :angyali:

Gregory

Quote from: Bishop on 2008-05-04, 22:47:54
ÁÁÁÁÁ....Holnap éretségi, kezdek nagyon beparázni.
Legalább túl leszel rajta. Nekem még két évet kell lehúzni, hogy vége legyen.
A magyar még annyira nem is lesz vészes(szerintem), vagy legalábbis az jobban megy, mint a törinél a magolás.
Matek, info emelt, azok meg remélem menni fognak úgy, hogy ne kelljen miattuk izgulni.

Quote from: Kvikveg on 2008-05-04, 23:21:06
Bishop: szovegelj minel tobbet, olyat is ami szerinted trivialis. Ami mar fel sem tunik, hogy megtanitottak.
Ez szokott az egyik problémám lenni. Azt hiszem, hogy az annyira triviális, hogy nem is kéne mondani  :D

Manitu

Quote from: Bishop on 2008-05-04, 23:14:47de azért jó lenne átmenni, ami matek maygar esetén eléggé kétséges.
Nem akarok hiú reményeket ébreszteni benned  :__devil:


chilip

törinél hatalmas segítség a töriatlasz, főleg hogy egyre részletesebbeket adnak ki. csaták évszámai helyei mind rajtavannak, országhatárok változásai, eggyes töriatlszba a végére kronológiai sorrendbe évszámok is vannak nyomtatva. más kérdés hogy használni tudni kell :P

Én

Még szerencse hogy gépelés-érettségi nincs amirite? :angyali:
Quote from: Gregory on 2008-05-04, 23:23:48
Azt hiszem, hogy az annyira triviális, hogy nem is kéne mondani  :D
:tezsvir: Nekem matek-kémia lesz emelt, azok menni fognak, és hülye voltam, hogy nem tettem le egy középszintű előrehozott angolt most, így már csak ősszel lehet mikor kisérettségi is lesz. :Eztneked:

Bishop

Quote from: Manitu on 2008-05-04, 23:24:36
Quote from: Bishop on 2008-05-04, 23:14:47de azért jó lenne átmenni, ami matek maygar esetén eléggé kétséges.
Nem akarok hiú reményeket ébreszteni benned  :__devil:
Menj a francba, nem elég rosz már ígyis az önérzetem  :hehe:

Töritől nem félek söt 4-es 5ös a cél, nem tom mit kell magolni rajta,del ehet csak szerencsém van hogy jó tanárom volt, ami nem mondható el sajno Magyarból. Érvelés,összehasonlítás, vagy verselemzés közül lehet választani. A logikus az hogy az érvelést fogom választani mert az általába csak közvetetten érinti az irodalmat és valami véleménye az embernek mindig van mindenről. De 4 odlalt kell írnom! még ha tudom se tok 4 oldalon át rizsázni :zomg:

Én

Quote from: Bishop on 2008-05-04, 23:37:28
Érvelés,összehasonlítás, vagy verselemzés közül lehet választani.
[spoiler][/spoiler]

Kuroi Tenshi

Quote from: Bishop on 2008-05-04, 23:37:28
Menj a francba, nem elég rossz már így|is az önérzetem?  :hehe:

Töritől nem félek, sőt 4-es 5ös a cél, nem tudom mit kell magolni rajta,_de|l-ehet csak szerencsém van, hogy jó tanárom volt, ami nem mondható el sajnos magyarról. Érvelés,_összehasonlítás, vagy verselemzés közül lehet választani. A logikus az, hogy az érvelést fogom választani, mert az általában csak közvetetten érinti az irodalmat, és valami véleménye az embernek mindig van mindenről. De 4 odlalt kell írnom! Még ha tudom se tudok 4 oldalon át rizsázni
Ezen még tudunk javítani :angyali: (ill. rontani...)

Én is gyűlölök rizsázni, de 4 oldalt túl lehet élni.
Fogalmam sincs, hogy hogyan mennek mostanában az új
érettségik, de gondolom az érvelésnél valami mellett vagy
ellen kell. Itt legegyszerűbben avval lehet az időt húzni
vagy a helyet kitölteni, hogy bemutatod az ellenfél feltevését,
leírod, hogy mivel miért értesz egyet, valamint azt, hogy
mivel nem értesz egyet, és milyen érveid vannak avval
szemben; példákkal is lehet bővíteni, bele lehet fűzni
utalásokat másokra, stb.

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2008-05-04, 23:43:19
Quote from: Bishop on 2008-05-04, 23:37:28
Érvelés,összehasonlítás, vagy verselemzés közül lehet választani.
[spoiler][/spoiler]
:appl:

Tycho

[spoiler=Érettségizőknek egy kis lelki segély:]MIND MEG FOGJÁTOK SZÍVNI! NEHÉZ LESZ ÉS BELE FOGTOK HALNI! MEG FOGTOK BUKNI! :__devil:[/spoiler]

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-05-04, 23:12:19
Lebuktál, megkeseredett múmia :3x3:
Mássz vissza a szarkofágodba! :_piszka:
Hozzám képes Blarke nem is emo hanem, egy életvidám fickó.  :D

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-04, 23:14:14
Ne magadból indulj ki :hehe:
:_piszka:

Quote from: Én on 2008-05-04, 23:18:08
tera: esetleg az avádon található közhasznú szervezet is keresett már munkakeresés közben elkövetett goatse miatt? Vagy annyira nem jó a melód? :D
:confused: Be kell vallanom nem igazán fogtam fel a mondatot. Három napja meg vagyok fázva és most egy zombi intelligenciájával bírok.

Quote from: Bishop on 2008-05-04, 23:37:28
De 4 odlalt kell írnom! még ha tudom se tok 4 oldalon át rizsázni :zomg:
ÍRJ JÓ NAGY BETŰKKEL


Quote from: Én on 2008-05-04, 23:43:19
Quote from: Bishop on 2008-05-04, 23:37:28
Érvelés,összehasonlítás, vagy verselemzés közül lehet választani.
[spoiler][/spoiler]
fukken saved
:muhahah:
   LOL
LOOOOL o LOOOL o LOOOL o LOOOL
:rotfl:     :rotfl:    :rotfl:  :rotfl:      :rotfl:  :rotfl:      :rotfl:  :rotfl:


Solid Snake

Quote from: Tycho on 2008-05-04, 23:52:43
[spoiler=Érettségizőknek egy kis lelki segély:]MIND MEG FOGJÁTOK SZÍVNI! NEHÉZ LESZ ÉS BELE FOGTOK HALNI! MEG FOGTOK BUKNI! :__devil:[/spoiler]

Pszt. Ennyi reményt azért ne adj nekik.  :lol:

Próféta

Évente középiskolások ezrei hagyják el az iskolapadot és mennek érettségizni, és MÉG SENKI NEM TÉRT VISSZA!!!  :bsd: Úgyhogy lehet félni!

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-05-04, 23:56:00

Blarke nem is emo :3x3:
Te...te... ecetes kápisali!

kikuchiyo

Mai rant, érettségi aside:
[spoiler]de qrva gyorsan elment ez a négy nap. :ejj:[/spoiler]
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Manitu on 2008-05-04, 23:24:36
Quote from: Bishop on 2008-05-04, 23:14:47de azért jó lenne átmenni, ami matek maygar esetén eléggé kétséges.
Nem akarok hiú reményeket ébreszteni benned  :__devil:
Gonosz.

Én: Laci te -> ááááá  :lol: saved.

kiku: szerintem is basszus. Jo lenne nyaron a szokasos iskolaszunet, ki tudnam birni.
Attol tartok most mar nyugdijas koromig nem lesz olyan hosszu szunetem, hogy elfelejtsem milyen napot irunk. Pfuj.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-05, 00:14:30
Mai rant, érettségi aside:
[spoiler]de qrva gyorsan elment ez a négy nap. :ejj:[/spoiler]
2nd'd :ejj: