Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

TurboK

Quote from: Zsiga on 2008-11-18, 15:45:27
Mindenkit ezzel a Comenius Logoval szopattak suliban? Tesóm is ezt tanulta, meg még sok ismerősöm, nekünk egyszer mutatta a számtech tanár hogy nézzétek gyerekek, másokat ezzel a szarral szívatnak. Nálunk Pascal volt.
Turbo Pascal nálunk is volt, csak sajnos szegény számtechtanár volt idióta. Most nemrég összefutottam vele (abban a suliban tartottak meg egy előadást), megkért minket hogy segitsünk neki egy gépes problémával - nem működött egy ecdl tesztprogram. C meghajto akárhová volt bemásolva, asztalon egy parancsikon, de nem ment, hibaüzeneteket dobott vissza. Mint kiderült, nem parancsikont hanem az exét helyezte át az asztalra, az exe meg persze panaszkodott hogy hol a program többi része.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

NLZ

Én meg most tanulok Pascalt, Delphi fordítóval. Jövő félévben jön a Delphi maga. :F
[reserved]

.Attila

Quote from: Ramiz on 2008-11-18, 21:23:26
BME-s körímélben kaptam:

Ha el is indul valami, akkor lehet, csatlakozni fogok.

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-11-18, 21:23:26
BME-s körímélben kaptam:
Ez így mondjuk öt évvel ezelőtt érdekes lehetett volna.
De ma? Az anime már nem egy titokzatos, zártkörű elfoglaltság, hanem egy félig-meddig mainstream médium népes és szintén mainstream szubkultúrája (nyugtassatok meg, hogy ez nem oxymoron). Ezzel azt akarom mondani, hogy kicsit sokan vannak a BME-s animések.

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-18, 15:32:53
[spoiler=mai rant]Ilyen egy rakás hulladékot, mint az OpenOffice 3.0.

Kívánom az alkotóinak na meg a tesztelőinek, hogy éles helyzetben is kelljen használniuk a programjukat.[/spoiler]
Az volt a legjobb, amikor telepítettem a Vistás laptopra. Panaszkodott, hogy a futó programok megakadályozzák a telepítést, így minden programból ki kellett lépnem, de ez nem volt elég; utána kilőttem az explorert, végül bezártam a task managert, és úgy volt hajlandó végre települni :)

Xzone

Quote from: Ramiz on 2008-11-18, 21:23:26
BME-s körímélben kaptam:
[spoiler]
QuoteÜdv mindenkinek!

Nemrégiben felébredt bennem a vágy, hogy összegyűjtsem a BME animes hallgatóit. A vágyat hamarosan tett követte, és létrejött egy levelezőlista.

Szóval ha szereted az animet, és elhiszed, hogy lehetnek egyetemünkön mások is, akik szeretik, csatlakozz bátran A
Modern Vizuális Kultúrán Okuló MűEgyetemisták Társaságához! (aki látta a Genshikent, tudja, hogy ez a név ez előtt a remekmű előtt tiszteleg)

Hogy hogyan? Egyszerű: küldjetek egy mailt a psyocoach@hotmail.com - ra, vagy egyszerűen csak íratkozzatok fel a bmeanime@googlegroups.com levelező listára (http://groups.google.com/group/bmeanime)

Továbbá az újonnan elkészült fórum is igénybevehető és igénybeveendő:

http://s1.zetaboards.com/AMVKOMET/index/

Egyelőre nem történt semmi egetrengető, de ez érthető, hisz az ötlet alig két hetes, és a fórum is csak most lett kész, de hamarosan kezdődhetnek a sörözések/vetítések/akármi más. Persze fel is oszolhatunk ha nincs érdeklődés. De bízom -bízunk- benne, hogy van.

Üdvözlettel: Nagy Zoltán gépészmérnök hallgató, alias Tremor
[/spoiler]

Ezt én is megkaptam. Meg volt egy másik is, ami jpop/jrock és animezenéket játszó zenekarba keresett dobost és billentyűst. :)

.Attila

Quote from: Xzone on 2008-11-18, 22:32:28
Meg volt egy másik is, ami jpop/jrock és animezenéket játszó zenekarba keresett dobost és billentyűst. :)

Aztán meg idejöttek gitárosokat keresni?

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-11-18, 23:06:00
Quote from: Xzone on 2008-11-18, 22:32:28
Meg volt egy másik is, ami jpop/jrock és animezenéket játszó zenekarba keresett dobost és billentyűst. :)

Aztán meg idejöttek gitárosokat keresni?
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

SUPER SONIC SLIMMY DANCE
SUPER SONIC SLIMMY GOGO
SUPER SONIC SLIMMY DANCE
SUPER SONIC SLIMMY GOGO
BACTERIA, BACTERIA choito da mashita munyo munyo yarou ga
BACTERIA, BACTERIA ameeba no ame arare
BACTERIA, BACTERIA anata mo watashi mo becho becho
BACTERIA, BACTERIA tokete nagareteshimaeba hai sore made yo
SUPER SONIC SLIMMY DANCE
SUPER SONIC SLIMMY GOGO
SUPER SONIC SLIMMY DANCE
SUPER SONIC SLIMMY GOGO
ano hadaka no ousama hadaka no ossan
ano hadaka no ousama roba no mimi da ne
iccha nara nee koto mo aru
kikare chaike nee koto mo aru kodomo kokoro de kizuke iteitemo
gutto taete ana no naka
SLIMMY SMILIN, SLIMMY TALKIN, SLIMMY FUCKIN, SLIMMY YEAH YEAH
BACTERIA, BACTERIA doko no donata ga doushita koushita
BACTERIA, BACTERIA ureshi hazugashi himegoto zaregoto
BACTERIA, BACTERIA doko no donata ka zonjimasen ga
BACTERIA, BACTERIA irame go-sewa nya namida ga cho cho gire ruze

ezt nem lehet visszaadni. de csak nektek.

BAKTERI, BAKTERIA, BAKTERI, BAKTERIA, BAKTERI, BAKTERIA, BAKTERIAAAAAA
SZUPPPERSZONIK SZLAJMI DENSZ, SZUPPPPERSZONIK SZLAJMI GOGGGO
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Draconire


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Nakedape, ez a kép kiakasztotta a fórumot...

Kvikveg

Nakedape:  :lol: :muhahah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki


Nakedape

http://www.youtube.com/watch?v=iOILokbSwAQ

küldeném Ramiznak és mindenkinek aki szereti
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-11-19, 21:23:05
http://www.youtube.com/watch?v=iOILokbSwAQ

küldeném Ramiznak és mindenkinek aki szereti

I love you!!!!!!!!!!!!!!!!44
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Draconire


Moha

Király, már napi két képet kapunk... beáll még valaki a sorba? :hopp:

Nakedape

Quote from: Nakedape on 2008-11-11, 19:07:24
QuoteGuest      17:58:22     Printing the topic "ajánljatok hentai-t!".

igazából az érdekelne, h utána a hentaiokat is kinyomtatja és pörgetős füzet?
QuoteGuest      15:46:22     Printing the topic "Gasztronómia & jó helyek (kocsmák, éttermek)".

hmm, megéhezett, ezek szerint sikeres volt az előző felhasználása?

(de gonosz napom van)

igen tudom, h recepteket van értelme

nem nem tudom miért postoltam

nem nem szeretem az anovát..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Pedig ez egyszerű: kinyomtatta a listát a beszerzendő hentai-okról, amiket majd benyomhat a TV-re, aztán meg kinyomtatta az infókat, hogy honnan lehet jó kaját és olcsó piát rendelni. Holnap meg indul nála a házibuli. :hopp:

NLZ

Vagy a maratoni szobába bezárkózás? :D
[reserved]

Én

[spoiler=rant]Kinőtt a bölcsességfogam. Kicsit ferdén, kifele. Ez azt jelenti, hogy állandóan beleharapok a számba ha eszek vagy ha nem figyelek rá, a lehető legváratlanabbul, szóval egy részen most tiszta seb a szám belseje... fuck.[/spoiler]

Moha

Quote from: Én on 2008-11-21, 02:27:35
[spoiler=rant]Kinőtt a bölcsességfogam. Kicsit ferdén, kifele. Ez azt jelenti, hogy állandóan beleharapok a számba ha eszek vagy ha nem figyelek rá, a lehető legváratlanabbul, szóval egy részen most tiszta seb a szám belseje... fuck.[/spoiler]
[spoiler]Most ehhez még add hozzá, hogy nekem meg a bölcsességfogam még ki is lyukadt és azzal harapom meg a számat belülről... XD[/spoiler]

Én

Quote from: Moha on 2008-11-21, 02:51:32
Quote from: Én on 2008-11-21, 02:27:35
[spoiler=rant]Kinőtt a bölcsességfogam. Kicsit ferdén, kifele. Ez azt jelenti, hogy állandóan beleharapok a számba ha eszek vagy ha nem figyelek rá, a lehető legváratlanabbul, szóval egy részen most tiszta seb a szám belseje... fuck.[/spoiler]
[spoiler]Most ehhez még add hozzá, hogy nekem meg a bölcsességfogam még ki is lyukadt és azzal harapom meg a számat belülről... XD[/spoiler]
Az szar lehet, így is elég éles hát még úgy :eek:

Xzone

Quote from: Én on 2008-11-21, 03:17:35
Quote from: Moha on 2008-11-21, 02:51:32
Quote from: Én on 2008-11-21, 02:27:35
[spoiler=rant]Kinőtt a bölcsességfogam. Kicsit ferdén, kifele. Ez azt jelenti, hogy állandóan beleharapok a számba ha eszek vagy ha nem figyelek rá, a lehető legváratlanabbul, szóval egy részen most tiszta seb a szám belseje... fuck.[/spoiler]
[spoiler]Most ehhez még add hozzá, hogy nekem meg a bölcsességfogam még ki is lyukadt és azzal harapom meg a számat belülről... XD[/spoiler]
Az szar lehet, így is elég éles hát még úgy :eek:

Remélem a fájdalom élességéről beszélsz. Ha mégsem, gondold át mégegyszer :)

Én

Így alapjáraton a fogam nem olyan penge, hogy élesnek lehessen nevezni :D

minuszmiki

Azért az ujjad biztos el tudnád vágni vele. ::)

sirtomi

Quote from: Én on 2008-11-21, 02:27:35
[spoiler=rant]Kinőtt a bölcsességfogam. Kicsit ferdén, kifele. Ez azt jelenti, hogy állandóan beleharapok a számba ha eszek vagy ha nem figyelek rá, a lehető legváratlanabbul, szóval egy részen most tiszta seb a szám belseje... fuck.[/spoiler]
Ki kell venni :)

Darkstar

http://en.akinator.com/

Egész jól működik anime szereplőkre is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Annyira azért mégse jól :)
Szerinte a Winx Club anime. Természetesen a közelébe se ért annak, amit szerettem volna.
Hide and fear, Cobra Commander is here !