Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: Fazék on 2008-11-22, 01:28:57
seconded. hátranyalt hajat simán próbáld ki, én is kipróbáltam anno, mikor zseléztem egy időben a hajamat, majd belátod, hogy borzalmas, de abba lehet hagyni. egy nyamvadt tetkót már némileg nehezebb eltüntetni..
Csatlakozom. A tetkóval a végén így fogsz járni:
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Xzone

K_T ezt imádni fogja.

[spoiler]Hard Boiled-os emlékek, oh yea.[/spoiler]

TurboK

#28082
Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 00:21:06
edit 2.: ha minden igaz, Karácsonyra meglesz a tetoválásom és talán már a hátranyalt hajhoz is elég hosszú lesz a hajam. Tuti kidobnak itthonról, de a haverjaim is utálni fognak. Talán éppen ezért csinálom? Önigazolási vágy? Megfelelési kísérlet egy nem létező, a fejemben véletlenszerűen felötlött ideálnak? Tököm tudja, őszintén szólva.
Csinálj leningrad cowboyos unikornisfrizurát, sokkal jobban épiti a személyiséget mint akármilyen tetoválás.



Én akartam egyszer régebben, de túl hosszu volt hozzá a hajam (meg túl sűrű).

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-21, 17:27:53
Egy labor hétköznapjai:

A T-mobile-tól kapott bázisállomás-antennával szerettünk volna mérni. A megválaszolandó kérdés az lenne, hogy a plafonra erősített antennából mennyi teljesítmény nyelődik el az alatta tartózkodó ember fejében. E célból vannak fej alakú edényeink. Egy ilyen fej-formát megtöltöttünk szövet-ekvivalens folyadékkal - ennek egyes tulajdonságai, pl. a dielektromos állandója és a sűrűsége hasonlóak az agyszövetéhez. Azt kell tudni róla, hogy nyúlós-csúszós állagú, édeskés, mosószeres szagú, habzó, ragadós, iszonyúan gusztustalan lötty. Élmény vele dolgozni.

Szóval megtöltöttük a fejet a lével, belement vagy 6 liter, és vittük a műszerszobába, ahol az antenna és a mérőrobot már fel volt szerelve. És akkor... a fej (vagy az a műanyag tartó, ami rajta volt) nem bírta a terhelést, az egész szar leesett, és a 6 liternyi undorító hullalé végigömlött a műszerszobában.

A nagyját felszedtük, az a különbség, hogy most már sárgás-barnás, teli van kosszal. A szoba bűzlik és ragad. Kíváncsi vagyok (pontosabban rettegek belegondolni), hogy hétfőre mi lesz vele. Mutáns létformák kelnek ki belőle, szétmar mindent, vagy csak kijönnek rá a hangyák...
Kapható boltban ez az anyag, és ha igen mi a pontos neve?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Draconire


SaiyaGin

Quote from: Draconire on 2008-11-22, 11:14:00

Ilyen későn??? Az alatt a tíz órai alatt bármilyen szerencsétlenség történhetett valamelyikünkkel!

Makos

Quote from: SaiyaGin on 2008-11-22, 12:14:54
Quote from: Draconire on 2008-11-22, 11:14:00

Ilyen későn??? Az alatt a tíz órai alatt bármilyen szerencsétlenség történhetett valamelyikünkkel!

Tegnap biztos sok volt a málnaszörp és amiatt kelt ilyen későn :rotfl:

Ramiz

#28086
Quote from: TurboK on 2008-11-22, 06:21:48
Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 00:21:06
edit 2.: ha minden igaz, Karácsonyra meglesz a tetoválásom és talán már a hátranyalt hajhoz is elég hosszú lesz a hajam. Tuti kidobnak itthonról, de a haverjaim is utálni fognak. Talán éppen ezért csinálom? Önigazolási vágy? Megfelelési kísérlet egy nem létező, a fejemben véletlenszerűen felötlött ideálnak? Tököm tudja, őszintén szólva.
Csinálj leningrad cowboyos unikornisfrizurát, sokkal jobban épiti a személyiséget mint akármilyen tetoválás.


:whoah:

Quote from: Xzone on 2008-11-22, 02:38:13
K_T ezt imádni fogja.

[spoiler]Hard Boiled-os emlékek, oh yea.[/spoiler]

Beavis, this is the coolest thing I ever saw... :cool:

Quote from: Fazék on 2008-11-22, 01:28:57
seconded. hátranyalt hajat simán próbáld ki, én is kipróbáltam anno, mikor zseléztem egy időben a hajamat, majd belátod, hogy borzalmas, de abba lehet hagyni. egy nyamvadt tetkót már némileg nehezebb eltüntetni..

[spoiler]Meguntam utálni azt, ami eddig voltam, mostantól hadd utáljam már magam valami másért! Amíg el nem visz egy durvább stroke vagy agyvérzés. :D Egyébként meg minek akarnám eltüntetni? Amit el akarok tüntetni, az a fejfájásom, az előnytelen testfelépítésem, a sunyin növögető sörhasam, a rengeteg idegesítő, szabálytalan kinézetű (bőrrák rizikófaktort jelentő) anyajegyem és a többi. Ez lenne rajtam az első dolog (na jó, második: ott a szakáll), amit nem akarok eltüntetni, és amit én választottam.[/spoiler]

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-22, 01:23:21
[spoiler]Don't do it faggot. A tetoválás alapból gáz, a hátranyalt hajjal meg úgy fogsz kinézni, mint egy olasz buzi.[/spoiler]

[spoiler=Spoilers about Ramiz, the kind that you really don't wanna know]Gáz? Nekem mondod, aki az anime-függőségből csak a film-függőség árán tudott kijönni, aki 22 évesen is úgy gondolja, hogy káromkodni és cigarettázni király dolog, és aki szerint egy meztelen női testen tekergőző nyálkás polipcsáp izgatóan szexi? :lol: Amúgy is utálom az ilyen kategóriákat, mert gyerekkoromtól fogva mindig sikerült beleesnem a "gáz", "ciki", "égő" stb kategóriákba. Akár éppen könyvet olvastam, amikor mások már számítógépen játszottak, akár mikor játszottam, mikor ők diszkóba jártak, akár mikor Guns 'n Roses-os nyakláncot tettem fel, mikor már a rocker haverok is kinőttek az ilyesmiből... Szóval én immunis vagyok az ilyesmikre. :)

Ja, az olasz buzikat egyre férfiasabb jelenségnek tartom. :Kiraly: (Amióta olasz krimiket és horror/thrillereket nézek felváltva.)[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

#28087
Én vagyok az egyetlen akinek tetszenek a tetoválások (Ramizt kivéve)? Főkeg a kisebbek-közepesek, de az egésztestes is tud jól kinézni.
Engem inkább a hátranyalt haj rettent :D
Quote from: minuszmiki on 2008-11-21, 05:02:58
Azért az ujjad biztos el tudnád vágni vele. ::)
Heh, pwnt

EDIT: voltak előadások suliba, bementem egy szinkronosra. Eljött Zsigmond Tamara és lehetett neki kérdéseket feltenni (Amúgy jobb nő mint képzeltem :D ). Hű weeaboo-ként megkérdeztem, milyen érzés volt Kuramát szinkronizálni nőként, mondta, hogy 40-50 részig azt hitték, hogy nő, mert a japánok is női szinkronost adtak. Aztán néztek egy nagyot :D De végül úgy döntött a csatorna, maradjon, mert illett hozzá. Be is mutatta, mennyire le kellett mélyítenie a hangját hozzá.
De egész végig vicc volt, hogy Amidala, Kurama, Marlene, meg még ki tudja mi hangját hallom :D

ED2:
Quote from: Darkstar on 2008-11-21, 10:37:16
http://en.akinator.com/

Egész jól működik anime szereplőkre is.
:borul: Eddig Terminator és Shinji Ikari csont nélkül kijött.

TurboK

Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 13:49:18
aki szerint egy meztelen női testen tekergőző nyálkás polipcsáp izgatóan szexi? :lol:
Perverziója mindenkinek van de attól még kinézhetsz normálisan.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

chilip

ez azoknak szól akik előbb néznek fel a fórumra, mint ki az ablakon ;) :D

Én

Quote from: chilip on 2008-11-22, 16:38:34
ez azoknak szól akik előbb néznek fel a fórumra, mint ki az ablakon ;) :D
Most jöttem haza, liftben a tükörben néztem egyet: a hajam egyik fele hófehér volt :D
FAIL btw, nem szeretem a havat.

Makos

Quote from: chilip on 2008-11-22, 16:38:34
ez azoknak szól akik előbb néznek fel a fórumra, mint ki az ablakon ;) :D

::)

Quote from: Én on 2008-11-22, 17:14:14
Quote from: chilip on 2008-11-22, 16:38:34
ez azoknak szól akik előbb néznek fel a fórumra, mint ki az ablakon ;) :D
Most jöttem haza, liftben a tükörben néztem egyet: a hajam egyik fele hófehér volt :D
FAIL btw, nem szeretem a havat.

Itt még nem esik...

Member

Quote from: TurboK on 2008-11-22, 15:58:31
Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 13:49:18
aki szerint egy meztelen női testen tekergőző nyálkás polipcsáp izgatóan szexi? :lol:
Perverziója mindenkinek van de attól még kinézhetsz normálisan.
De neki mintha most enyhe identitászavara is lenne, a fentieket olvasva.

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 13:49:18
...
Ramiz: [spoiler]sokkolo tenyt kell kozolnom veled: jol nezel ki. Nezz korul az utcan. De tenyleg. A kinezeteddel nincs semmi baj. Vagy unod? Vagy mi?
Az mas ha azert akarsz hatranyalt hajat, mert tetszik, de a hatranyalt hajtol hirtelen nem fogsz tokmashogy kinezni.
A tetovalast en is ellenzem. Jol gondod meg. Eddig 1 db jol kinezot lattam.[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Már csak fültágító kéne neki, lehetőleg szikés, hogy örök életre nyoma maradjon. :lol:

NLZ

Quote from: Member on 2008-11-22, 18:42:02
Már csak fültágító kéne neki, lehetőleg szikés, hogy örök életre nyoma maradjon. :lol:
Meg a fogba is pirszing, nem? :D
[reserved]

Makos

Quote from: NLZ on 2008-11-22, 19:15:35
Quote from: Member on 2008-11-22, 18:42:02
Már csak fültágító kéne neki, lehetőleg szikés, hogy örök életre nyoma maradjon. :lol:
Meg a fogba is pirszing, nem? :D
Na olyat még nem láttam :D

Ramiz

Jól van, vettem az adást, akkor majd nem posztolok képeket, maksz privátban Énnek... :)

Quote from: TurboK on 2008-11-22, 15:58:31
Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 13:49:18
aki szerint egy meztelen női testen tekergőző nyálkás polipcsáp izgatóan szexi? :lol:
Perverziója mindenkinek van de attól még kinézhetsz normálisan.

Te még ezek szerint nem láttál engem. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 19:55:58
Jól van, vettem az adást, akkor majd nem posztolok képeket, maksz privátban Énnek... :)

Quote from: TurboK on 2008-11-22, 15:58:31
Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 13:49:18
aki szerint egy meztelen női testen tekergőző nyálkás polipcsáp izgatóan szexi? :lol:
Perverziója mindenkinek van de attól még kinézhetsz normálisan.

Te még ezek szerint nem láttál engem. :D

El kell keserítselek (?), egészen normálisan nézel ki.

Kvikveg

Quote from: Makos on 2008-11-22, 19:48:57
Quote from: NLZ on 2008-11-22, 19:15:35
Quote from: Member on 2008-11-22, 18:42:02
Már csak fültágító kéne neki, lehetőleg szikés, hogy örök életre nyoma maradjon. :lol:
Meg a fogba is pirszing, nem? :D
Na olyat még nem láttam :D
En fenykepen fogba/ra ragasztott gyemantnak kinezo objektumot. Nem tetszett.

Ramiz: mondtam en, hogy nem kerek kepeket?  :ejnye:
Es tenyleg normalisan nezel ki.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rin

Egyetértek, szerintem sincs semmi baj Ramiz kinézetével  :smile:

Makos

erről jut eszembe:
teraflare hova tűnt? xD

Member

Quote from: NLZ on 2008-11-22, 19:15:35
Meg a fogba is pirszing, nem? :D
Az tényleg eszméletlenül néz ki. Hát még a mű-fémfogsor, mint a rappereknek.

Quote from: Makos on 2008-11-22, 20:04:34
teraflare hova tűnt? xD
Eladtuk qrvának Szerbiába. De persze csak Ramiz stylist átalakító "műtéte" után.

kikuchiyo

A mai nap tanulsága:

Elég egy önsajnáltató kitárulkozás, és máris tódulnak a fiúk-lányok vegyesen, hogy elmondják: nem is nézel ki rosszul.
Failure is the default option

Én

Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 19:55:58
Jól van, vettem az adást, akkor majd nem posztolok képeket, maksz privátban Énnek... :)
Ez annyira nem fontos :ejnye:

Draconire

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-22, 20:18:21
A mai nap tanulsága:

Elég egy önsajnáltató kitárulkozás, és máris tódulnak a fiúk-lányok vegyesen, hogy elmondják: nem is nézel ki rosszul.

El kellett rontanod... :ejj:

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-22, 20:18:21
A mai nap tanulsága:

Elég egy önsajnáltató kitárulkozás, és máris tódulnak a fiúk-lányok vegyesen, hogy elmondják: nem is nézel ki rosszul.
Aztán jönnek a trollok és megmondják hogy de. :__devil:

TurboK

Quote from: NLZ on 2008-11-22, 19:15:35
Quote from: Member on 2008-11-22, 18:42:02
Már csak fültágító kéne neki, lehetőleg szikés, hogy örök életre nyoma maradjon. :lol:
Meg a fogba is pirszing, nem? :D

Akkor már inkább egy albert herceg.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Rounin

Quote from: Zsiga on 2008-11-22, 20:31:04
Aztán jönnek a trollok és megmondják hogy de. :__devil:

Annyira sajna nem, mint szeretné.

Xzone

Quote from: NLZ on 2008-11-22, 19:15:35
Meg a fogba is pirszing, nem? :D

Középiskolában volt ilyenje pár lánynak. Tulajdonképp a legnagyobb gond az vele, hogy léptelenség normálisan megdícsérni: mindenféleképp hülyén hangzik, ha megpróbálsz bókolni a "fogkővel". Pedig ugyebár az ilyen extra dolgokat illik megemlíteni, elvégre azért csináltatják, nem?