Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Jó reggelt mindenkinek! Remélem ti is harmadnapos részegek vagytok!!!

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

#28051
Quote from: Darkstar on 2008-11-21, 10:37:16
http://en.akinator.com/

Egész jól működik anime szereplőkre is.
Hááát... elsőre Tomoyo-t hozta ki a CCS-ből, másodjára már eltalálta a sorozatot (Azumanga), de Osaka-t nem tudta kitalálni. :D

Edit: Shinobu-t viszont másodikra kitalálta.

.Attila

Heh, Akane Tendou-t kitalálta :)
Basszus, Suiseiseki-t is kitalálta, azért egész jó.

Member

#28053
Mika-sensei nem ment neki.
Rakka sem.
Enma Ai viszont elsőre, úgy, hogy semmi jellegzetességre nem kérdezett rá.

EDIT: Pokota helyett Son Gohan, nem édes?

Draconire


NLZ

Heh, Excel-hez kétszer kellett folytatni a kérdezést, mert először NGE-ból vmi csajszi volt, aztán pedig egy totál ismeretlen animéből. :D
[reserved]

Draconire

Saber-t elsőre, Yuki-t 3x-ra, Tessa nem ment.

Zen

2x is megkérdezte h animeból van e karakterem, mondom nem, de azért Amaterasut meg Narutoból a kutyát dobta ki Dogmeat helyet :/
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Moha

Valós személyekre kicsit jobban megy azért.
Gagarint és Linus Torvalds-ot egyből kitalálta, de Teller Ede és Szent-Görgyi Albert nem ment neki (bár legalább magyarokat hozott ki) :)

NLZ

Gyurcsány nem nagyon ment neki.
Viszont durva, hogy ha azt mondod, hogy anime karakter, akkor a köv kérdés mindig az, hogy ninja-e. :D
[reserved]

Draconire

Quote from: Zen on 2008-11-21, 14:45:33
2x is megkérdezte h animeból van e karakterem, mondom nem, de azért Amaterasut meg Narutoból a kutyát dobta ki Dogmeat helyet :/
Nekem elsőre ugyan nem, de folytatva már kitalálta.

Makos

WTF topicba az uccsó kép :lol:

TurboK

Quote from: Darkstar on 2008-11-21, 10:37:16
http://en.akinator.com/

Egész jól működik anime szereplőkre is.
Ez olyan mint anno a darth vaderes kitalálósdi?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Zen

Quote from: Draconire on 2008-11-21, 14:57:05
Quote from: Zen on 2008-11-21, 14:45:33
2x is megkérdezte h animeból van e karakterem, mondom nem, de azért Amaterasut meg Narutoból a kutyát dobta ki Dogmeat helyet :/
Nekem elsőre ugyan nem, de folytatva már kitalálta.
2x mentem rá folytatásra. :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kikuchiyo

Egy labor hétköznapjai:

A T-mobile-tól kapott bázisállomás-antennával szerettünk volna mérni. A megválaszolandó kérdés az lenne, hogy a plafonra erősített antennából mennyi teljesítmény nyelődik el az alatta tartózkodó ember fejében. E célból vannak fej alakú edényeink. Egy ilyen fej-formát megtöltöttünk szövet-ekvivalens folyadékkal - ennek egyes tulajdonságai, pl. a dielektromos állandója és a sűrűsége hasonlóak az agyszövetéhez. Azt kell tudni róla, hogy nyúlós-csúszós állagú, édeskés, mosószeres szagú, habzó, ragadós, iszonyúan gusztustalan lötty. Élmény vele dolgozni.

Szóval megtöltöttük a fejet a lével, belement vagy 6 liter, és vittük a műszerszobába, ahol az antenna és a mérőrobot már fel volt szerelve. És akkor... a fej (vagy az a műanyag tartó, ami rajta volt) nem bírta a terhelést, az egész szar leesett, és a 6 liternyi undorító hullalé végigömlött a műszerszobában.

A nagyját felszedtük, az a különbség, hogy most már sárgás-barnás, teli van kosszal. A szoba bűzlik és ragad. Kíváncsi vagyok (pontosabban rettegek belegondolni), hogy hétfőre mi lesz vele. Mutáns létformák kelnek ki belőle, szétmar mindent, vagy csak kijönnek rá a hangyák...
Failure is the default option

NLZ

Jönnek az agyevő zombik.
[reserved]

Member

Szegények éhenhalnak :D

frozenstein

Quote from: Darkstar on 2008-11-21, 10:37:16
http://en.akinator.com/

Egész jól működik anime szereplőkre is.
Rena (Higurashi) és Shana elsőre. :borul:
szerk: Alucard is.

Makos

Lol ma anyáékkal bementem Miskolcra (természetesen egy kicsit nyaggattak hogy menjek velük) erre kaptam egy Nokia 5310-est ::)

Draconire

Quote from: Makos on 2008-11-21, 20:20:29
nyaggattak hogy menjek velük
kaptam egy Nokia 5310-est
::)
wat

Ramiz

Mennyi lehet kb egy nagyobb méretű könyv (1-2 kg?) feladása postán? Ajánlva és borítékban, mondjuk. (Vagy dobozban érdemes?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2008-11-21, 21:39:01
Mennyi lehet kb egy nagyobb méretű könyv (1-2 kg?) feladása postán? Ajánlva és borítékban, mondjuk. (Vagy dobozban érdemes?)
egy apró részletkérdés: honnan-hova? :)

Kvikveg

 :Eztneked:
[spoiler]Ez nemigaz! Szereztem floppyt, hogy ma este tudjak ghostolni, erre tesomnal bekrepalt a router.  :falba: :Eztneked: :comp: :grrr:
Megyek megnezem kiku megoldasat, hatha...[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

#28073
Quote from: Fazék on 2008-11-21, 22:07:07
Quote from: Ramiz on 2008-11-21, 21:39:01
Mennyi lehet kb egy nagyobb méretű könyv (1-2 kg?) feladása postán? Ajánlva és borítékban, mondjuk. (Vagy dobozban érdemes?)
egy apró részletkérdés: honnan-hova? :)

A Városból Miskolcra.

edit: hümm, 1000 forint...
http://www.vivace.hu/media/posta_hu.pdf


edit 2.: ha minden igaz, Karácsonyra meglesz a tetoválásom és talán már a hátranyalt hajhoz is elég hosszú lesz a hajam. Tuti kidobnak itthonról, de a haverjaim is utálni fognak. Talán éppen ezért csinálom? Önigazolási vágy? Megfelelési kísérlet egy nem létező, a fejemben véletlenszerűen felötlött ideálnak? Tököm tudja, őszintén szólva.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-21, 17:27:53
[spoiler]Egy labor hétköznapjai:

A T-mobile-tól kapott bázisállomás-antennával szerettünk volna mérni. A megválaszolandó kérdés az lenne, hogy a plafonra erősített antennából mennyi teljesítmény nyelődik el az alatta tartózkodó ember fejében. E célból vannak fej alakú edényeink. Egy ilyen fej-formát megtöltöttünk szövet-ekvivalens folyadékkal - ennek egyes tulajdonságai, pl. a dielektromos állandója és a sűrűsége hasonlóak az agyszövetéhez. Azt kell tudni róla, hogy nyúlós-csúszós állagú, édeskés, mosószeres szagú, habzó, ragadós, iszonyúan gusztustalan lötty. Élmény vele dolgozni.

Szóval megtöltöttük a fejet a lével, belement vagy 6 liter, és vittük a műszerszobába, ahol az antenna és a mérőrobot már fel volt szerelve. És akkor... a fej (vagy az a műanyag tartó, ami rajta volt) nem bírta a terhelést, az egész szar leesett, és a 6 liternyi undorító hullalé végigömlött a műszerszobában.

A nagyját felszedtük, az a különbség, hogy most már sárgás-barnás, teli van kosszal. A szoba bűzlik és ragad. Kíváncsi vagyok (pontosabban rettegek belegondolni), hogy hétfőre mi lesz vele. Mutáns létformák kelnek ki belőle, szétmar mindent, vagy csak kijönnek rá a hangyák...[/spoiler]

:lol:

Szerintem találsz majd egy egész hangyabolyt beleragadva, valamint a többszáz hangyából az egyik 3 méteresre nő és ő nyit neked ajtót reggel.

kikuchiyo

Szerencsére én később szoktam bejárni, mint a többiek, így a hangyák őket eszik meg először... :)
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-22, 00:58:47
Szerencsére én később szoktam bejárni, mint a többiek, így a hangyák őket eszik meg először... :)
Tehat megnagyobbra nonek mire beersz.  :__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Quote from: Draconire on 2008-11-21, 20:23:15
Quote from: Makos on 2008-11-21, 20:20:29
nyaggattak hogy menjek velük
kaptam egy Nokia 5310-est
::)
wat

elvileg már vagy két hete kitalálták csak most volt idejük elmászni Miskolcra :D

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 00:21:06
edit 2.: ha minden igaz, Karácsonyra meglesz a tetoválásom és talán már a hátranyalt hajhoz is elég hosszú lesz a hajam. Tuti kidobnak itthonról, de a haverjaim is utálni fognak. Talán éppen ezért csinálom? Önigazolási vágy? Megfelelési kísérlet egy nem létező, a fejemben véletlenszerűen felötlött ideálnak? Tököm tudja, őszintén szólva.

[spoiler]Don't do it faggot. A tetoválás alapból gáz, a hátranyalt hajjal meg úgy fogsz kinézni, mint egy olasz buzi.
Megfelelési vágyból, kitűnési kényszerből vagy ellenkezésből ilyesmit csinálni kicsinyes, értelmetlen hülyeség.[/spoiler]
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-22, 01:23:21
Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 00:21:06
edit 2.: ha minden igaz, Karácsonyra meglesz a tetoválásom és talán már a hátranyalt hajhoz is elég hosszú lesz a hajam. Tuti kidobnak itthonról, de a haverjaim is utálni fognak. Talán éppen ezért csinálom? Önigazolási vágy? Megfelelési kísérlet egy nem létező, a fejemben véletlenszerűen felötlött ideálnak? Tököm tudja, őszintén szólva.

[spoiler]Don't do it faggot. A tetoválás alapból gáz, a hátranyalt hajjal meg úgy fogsz kinézni, mint egy olasz buzi.
Megfelelési vágyból, kitűnési kényszerből vagy ellenkezésből ilyesmit csinálni kicsinyes, értelmetlen hülyeség.[/spoiler]
seconded. hátranyalt hajat simán próbáld ki, én is kipróbáltam anno, mikor zseléztem egy időben a hajamat, majd belátod, hogy borzalmas, de abba lehet hagyni. egy nyamvadt tetkót már némileg nehezebb eltüntetni..