Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

#28110
Quote from: kikuchiyo on 2008-11-22, 20:18:21
A mai nap tanulsága:

Elég egy önsajnáltató kitárulkozás, és máris tódulnak a fiúk-lányok vegyesen, hogy elmondják: nem is nézel ki rosszul.

Legalább van téma. :D De te ma már leszerepeltél, mikor osztottad az Igét, hogy mi ciki és mi nem, úgyhogy halgas. :D

(Egyébként most őszintén, de akármelyik közkedvelt sztereotípia is az oka - a szomorú magyarságtudat, a netfüggők antiszocialitása, az otakuk álomvilágban élése stb -, azért nem csak nekem vannak önértékelési problémáim/zavaraim itt a fórumon. (Ugye? :comp: ) Legalábbis nekem idáig ez jött le egy-két rantból, őszintébb megszólalásból, Párkapcsolatok topik egyes posztjaiból stb...

Nu mindegy, lehet, hogy csak vetítek. De mindenesetre mindenki nyugodjon meg, nem szándékosan csúfítanám magam (tovább), tényleg tetszenek a tetoválások (legalábbis néhány). :)

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#28111
Quote from: Makos on 2008-11-22, 20:04:34
erről jut eszembe:
teraflare hova tűnt? xD
En penteken lattam, a mozgolepcson integetett szembe, de tul keson vettem eszre.

Xzone: az a pisztollyal felszerelt segg pucer fenek honnan van?

Ramiz: nem, en is utalok par dolgot magamon.
A szep tetovalas egy tigrisfej volt, grafika gyonyoru, 3 szinben: sotetszurke, szurke, bor eredeti szine - nagyon jol hasznalta.
En azert nem valoszinu, hogy tetovaltatnek, mert ha szep valami, akkor sem viselnem el magamon evekig-orokke. Max ha valami eldugott torzs tagja leszek, ahol hagyomany, es tuti nem megyek el onnan. Vagy pl ha masszivan lovasijasznek, akkor bevallalnek egy stilizalt lovasijasz figurat a vallamra, dehat ez nem fenyeget. :D
Egyebkent ketlem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 21:49:29azért nem csak nekem vannak önértékelési problémáim/zavaraim itt a fórumon. (Ugye? :comp: )
ha ez megnyugtat, akkor én totális önbizalomhiányban szenvedek, az életem kb 7 éve stagnál, nincs semmi célom, abszolút nem merek kockáztatni és mindeközben próbálom osztani az észt másoknak :haha:

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-11-22, 22:03:58
Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 21:49:29azért nem csak nekem vannak önértékelési problémáim/zavaraim itt a fórumon. (Ugye? :comp: )
ha ez megnyugtat, akkor én totális önbizalomhiányban szenvedek, az életem kb 7 éve stagnál, nincs semmi célom, abszolút nem merek kockáztatni és mindeközben próbálom osztani az észt másoknak :haha:

Been there, done that. :haha: Csak nem 7... :D (talán még nincs annyi)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2008-11-22, 22:03:58
Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 21:49:29azért nem csak nekem vannak önértékelési problémáim/zavaraim itt a fórumon. (Ugye? :comp: )
ha ez megnyugtat, akkor én totális önbizalomhiányban szenvedek, az életem kb 7 éve stagnál, nincs semmi célom, abszolút nem merek kockáztatni és mindeközben próbálom osztani az észt másoknak :haha:
Legalabb jo sarkanyaid vannak.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Kvikveg on 2008-11-22, 22:00:10
Xzone: az a pisztollyal felszerelt segg pucer fenek honnan van?

Ő Assy Mcgee, a kemény zsaru, az előző filmmaraton egyik szereplője :)

.Attila

C-c-c-combo breaker!!

Nekem kezd pozitív irányba haladni.

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-11-22, 23:53:27
C-c-c-combo breaker!!

Nekem kezd pozitív irányba haladni.
Es ami megmentette... az elektromos gitaaar!  :haha: :haha: :haha:
Najo nekem sincs rossz dolgom. :)

[spoiler=Mai rant.. helyett Mai koltoi elbeszeles]
Hat nincs ezzel szerencsem.
Megtalaltam a ghost.exe-s floppymat. Nem bootol.
Csinaltam uj bootfloppyt: formazas/MS-DOS rendszerindito lemez letrehozasa. Ramasoltam az exe-t.

Ghostolni probaltam, es kiirta, hogy
"NTFS Error: Error reading FILE_VOLUME MFT record."
meg
"NTFS Error: Error reading FILE_LOG MFT record."

Azt irtak neten, hogy ujabb verzio kell, mert az XP particiokat igyugy nem jol kezeli a regi verzio.

ÁááááÁÁÁÁáááááá... :( :( :(
:comp: :comp: :comp: :comp: :comp: :comp:
[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

#28118
Én még mindig hülyülök Akinator-al. Egészen jó móka, sokmindenkit kitalál... Kapásból kitalálta David Attenborough-t, Adam Savage-et, Miyazaki-t, Castro-t, stb...
A részleteknél viszont valamiért nem a saját eredményeimet látom. Ennek kapcsán néztem nagyot, hogy mit TUD kitalálni:

Character to find valid : Moot (4 Chan) :hopp:

Én

#28119
Quote from: Moha on 2008-11-23, 00:47:47
Én még mindig hülyülök Akinator-al.
:tezsvir:
Csak párat nem talált ki egyből (pl Sakura F/SN-ból, meg még valaki akire nem emlékszem), és egy nem volt benne (Marlene a Blue Genderből)
Azért azokon meglepődtem, amikor úgy találta ki, hogy alig atam csak rá vonatkozó információt (Alucard pl.). A Your mom-on röhögtem a legjobbat. :D
De ezt nem szeretem:
[spoiler][/spoiler]

Moha

Quote from: Én on 2008-11-23, 00:50:42
Your mom-on röhögtem a legjobbat. :D
Próbáld meg vele kitaláltatni saját magadat! :haha:
QuoteDe ezt nem szeretem:
[spoiler][/spoiler]
Ja, tényleg gáz, hogy vacakol az oldal... de mellesleg te nem használsz adblockot?  :confused:

Én

#28121
Quote from: Moha on 2008-11-23, 01:08:51
de mellesleg te nem használsz adblockot?  :confused:
* Én = n00b
EDIT: Huh, Duncan MacLeod-ot nagyon nehéz volt :D 4 kör

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-11-23, 00:45:10
Quote from: .Attila on 2008-11-22, 23:53:27
C-c-c-combo breaker!!

Nekem kezd pozitív irányba haladni.
Es ami megmentette... az elektromos gitaaar!  :haha: :haha: :haha:
Najo nekem sincs rossz dolgom. :)

Inkább a salsa, de a gitár is :)

Kvikveg

Quote from: Én on 2008-11-23, 01:10:16
Quote from: Moha on 2008-11-23, 01:08:51
de mellesleg te nem használsz adblockot?  :confused:
* Én = n00b
EDIT: Huh, Duncan MacLeod-ot nagyon nehéz volt :D 4 kör
Connor es Duncan is benne van. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Heh, Himmler előtt még Goebbelst és Eichmannt is kihozta :P

Draconire


minuszmiki

Na hát jó hülyék vagytok, tegnap délután óta épphogy benéztem ide, de még bőven nem volt ideje a "Good Morning Anon"-nak. Tsktsktsk. :ejnye:

Gaimah: Keep'em up!  :jee:

SaiyaGin

Quote from: Moha on 2008-11-23, 00:47:47
Én még mindig hülyülök Akinator-al. Egészen jó móka, sokmindenkit kitalál... Kapásból kitalálta David Attenborough-t, Adam Savage-et, Miyazaki-t, Castro-t, stb...
A részleteknél viszont valamiért nem a saját eredményeimet látom. Ennek kapcsán néztem nagyot, hogy mit TUD kitalálni:

Character to find valid : Moot (4 Chan) :hopp:

Gerald Durrell-t csak 20 lépésből találta ki.

Member

AA, legmeghatóbb anime topic, utolsó két hozzászólás:
Bleach Movie 1
One Piece

Ez most odakent rendesen.

Ramiz

Quote from: Member on 2008-11-23, 16:11:28
AA, legmeghatóbb anime topic, utolsó két hozzászólás:
Bleach Movie 1
One Piece

Ez most odakent rendesen.

Pedig a One Piece tényleg jó. Van, akinek a gyomra a kifejezetten drámára menő cuccokat nem veszi be, kiröhögi, a One Piece vicces heroizmusa viszont meghatja. Pl. engem. :) A Grave Of The Fireflies-szal ki lehet kergetni a világból...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

minuszmiki

Quote from: minuszmiki on 2008-11-23, 06:10:31
...
:eek:

Nem emlékszem, hogy ezt írtam. Drink, post, etc.

Makos


Próféta

Mai random rant: ez a Horda Hungária Biztosító egyszerűen zseniális. A honlapjukon le lehet csekkolni az aktuális biztosításokat, de valahogy leírhatatlanul zagyván van összekeverve minden adat: a kötelező felelősségbiztosítás típusának Casco van beírva, az néhány státusz random baromság, megszűnt kötvények és új kötvények adatai félig-meddig összekeverve, stb. Hab a tortán, hogy mind apám, mind jómagam neve mellett a "Neme: Nő" felirat szerepel. Most menjünk be, és mutassunk be nekik bizonyítékot az ellenkezőjére?

.Attila

Quote from: Próféta on 2008-11-23, 21:37:30
Most menjünk be, és mutassunk be nekik bizonyítékot az ellenkezőjére?

[spoiler][/spoiler]

kikuchiyo

Another weekend well spent.  :ejj:

- avagy -

Kurva hétfő már megint.  :ejj: :comp:

- esetleg -

Anonymous, please have a shitty day.  :ejj:
Failure is the default option

Zsiga

Ha ez megnyugtat én se csináltam semmi értelmeset, pedig itt a ZH-időszak, ráadásul nekem a péntek is hétvége.

Xzone

Jah...
[spoiler]
Ez a ZH-időszak tényleg remek dolog. Őrülten kellene tanulni, folyamatosan olvasni a jegyzeteket, oldani a feladatokat... ehelyett csak meg vannak nyitva az említett jegyezetek, de csak csigatempóban haladok bennük: két-három bekezdésenként mindig frissítek pár blogot és fórumot, vagy megnézek egy rész animét stb.

Ha tudom, hogy ez lesz, inkább WoW-oztam volna és már 80-as lehetnék. Így viszont tényleg semmit sem csináltam, most pedig itt ülök egy tök egyszerű állapotgráf fölött és az jár a fejemben, hogy nekem ehhez semmi tehetségem sincs. A guildem Naxxramasban, nekem meg csorog lefelé egy random slice-of-life sorozat következő része.[/spoiler]

És most kimegyek sörért.

Zsiga

Quote from: Xzone on 2008-11-24, 02:59:13
Jah...
[spoiler]
Ez a ZH-időszak tényleg remek dolog. Őrülten kellene tanulni, folyamatosan olvasni a jegyzeteket, oldani a feladatokat... ehelyett csak meg vannak nyitva az említett jegyezetek, de csak csigatempóban haladok bennük: két-három bekezdésenként mindig frissítek pár blogot és fórumot, vagy megnézek egy rész animét stb.

Ha tudom, hogy ez lesz, inkább WoW-oztam volna és már 80-as lehetnék. Így viszont tényleg semmit sem csináltam, most pedig itt ülök egy tök egyszerű állapotgráf fölött és az jár a fejemben, hogy nekem ehhez semmi tehetségem sincs. A guildem Naxxramasban, nekem meg csorog lefelé egy random slice-of-life sorozat következő része.[/spoiler]

És most kimegyek sörért.
[spoiler]Söröm sincs, guildem se, az utóbbi 3 napban négy sorozatot dobtam egy-két rész után, most épp egy régi kedvencet próbálok újranézni de semmi kedvem hozzá, ha megbukom valamelyik tárgyamból akkor +1 év, fingom sincs az anyagról (kibaszott vállalatgazdaságtan), mégis leszarom.
Mondtam már hogy nincs söröm?[/spoiler]

Dreamcleaver

Kezdők. Én már kb 4 éve ezt csinálom. Töri szakon sikerült összehoznom egy abszolútóriumot, meg egy félig kész szakdogát. Angol szakon még van hátra 2 félévem és gőzöm sincs miből akarom megírni a szakdogát (de valószínűleg a töriset lefordítom angolra és bekaphatják).

Amúgy meg 27 éves vagyok és lassan rá kéne vennem magam, hogy elgondolkozzak azon, hogy akarok e mégis csinálni valamit pénzkeresés gyanánt, vagy otaku 4 life. Persze ebben az is nagy szerepet játszik, hogy nem tudom mihez kezdjek két bölcsész diplomával azok után, hogy egyetemi éveim alatt nem sok kapcsolatot építettem ki, és cikkeket se nagyon volt kedvem írni publikációk gyanánt.

Ja és persze azt még hozzá kell tegyem, hogy természetesen a tanári képesítés megszerzésére is tettem magasról, szal az is kilőve. Persze fene se akar tanár lenni itthon.

Viszont van söröm.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

TurboK

Quote from: Member on 2008-11-23, 16:11:28
AA, legmeghatóbb anime topic, utolsó két hozzászólás:
Bleach Movie 1
One Piece

Ez most odakent rendesen.
Ez fájt.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>