Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Kraivan on 2011-05-06, 19:27:42
Annyira nem lincseltünk volna.

Csak megkezdőtött volna h a "politikai nyomorunk ellen a tipikus magyar struccpolitika-védelemmel reagáltatok, és emiatt van ez a nemzet ott ahol most, és tart még tovább ezen az úton" flamewar.
És akkor zártam volna be az Offtopicot egy napra. ::)

DS : Nem véletlenül nem szóltam semmit egy hétig. (Talán még közbe is trollkodtam egyet-kettőt. :D)

paplandi

Sziasztok!

Nincsen tippetek hogyan találhatom meg az Usteam imageboard (volt) szerkesztőjét? Ha jól értettem akkor az az Ebbencs nevű úriember volt az, neki elég sok köze volt a működéséhez mikor még sűrűn látogatott volt a tábla.
Ehhez kapcsolódik, hogy többen fel szeretnénk támasztani Magyarország egyik legrégebbi képtábláját, modernizálni azt, és visszaadni neki eredeti funkcióját.
Tőletek is kérdezem: Mennyire lennétek benne a dologban?

Darkstar

Az első részében nem tudok segíteni (sztem pm zsozso) a második részéről viszont úgy gondolom, hogy akit érdekel valamennyire ez az imageboard ökörség, úgyis van már valami törzshelye (pl 4chan/2chan etc), de meg lehet próbálni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Izé. Nem tudom, hogy ez troll e vagy nem, hallottam már hasonlóról (ébresztőóra) de azért elég erősen lolwat. Inkább ide postolom.
http://www.youtube.com/watch?v=w06zvM2x_lw&feature=player_embedded#at=45

Kvikveg

Quote from: Én on 2011-05-07, 17:05:06
Izé. Nem tudom, hogy ez troll e vagy nem, hallottam már hasonlóról (ébresztőóra) de azért elég erősen lolwat. Inkább ide postolom.
http://www.youtube.com/watch?v=w06zvM2x_lw&feature=player_embedded#at=45
Errol nekem a nudista strandos vicc ugrott be:
Ferfi: - Orvendek.
No: - Azt latom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kraivan

Quote from: Én on 2011-05-07, 17:05:06
Izé. Nem tudom, hogy ez troll e vagy nem, hallottam már hasonlóról (ébresztőóra) de azért elég erősen lolwat. Inkább ide postolom.
http://www.youtube.com/watch?v=w06zvM2x_lw&feature=player_embedded#at=45
Egy hordozható elemes EEG.

az elmúlt években már kezdetleges vásárlóvonzó erejével jelentek meg, az egyaik ilyen a Jedi Force volt.

De a technika fejlődik.
Azóta van már motion sensor-ra épülő konzolunk, és jönnek befele a több jelet is elkülöníteni képes EEG-k.
Az egyik efféle figyelmet kívánó project az Emotiv Epoc.

Vajon melyik mérnöknek fog eszébe jutni h ne külön ipart építsen rá, hanem a Kinect-el egybekösse, így a megfelelően kalibrált brain commandokkal a Kinect nagy hátrányát lehetne ellensulykolni:
macrózás hiányát és a gyorsreakciójú parancsokat, ami miatt ugyebár egy stratégiai játék elképzelhetetlen kinectre.

Cloud

Eső, pf....    :ejj:

Kuroi Tenshi

Quote from: Cloud on 2011-05-08, 09:58:58
Eső, pf....    :ejj:

Hja, a rohadt életbe... ugrott a mára szervezett kecskemétringes
gurulás haverokkal. Legalább tegnap jó idő volt, már csak az
hiányzott volna, ha még Esztergomba szerelőhöz menet is esik...

Xzone

Quote from: Én on 2011-05-07, 17:05:06
Izé. Nem tudom, hogy ez troll e vagy nem, hallottam már hasonlóról (ébresztőóra) de azért elég erősen lolwat. Inkább ide postolom.
http://www.youtube.com/watch?v=w06zvM2x_lw&feature=player_embedded#at=45

Ez nagyon fasza! :cool:

Member

[kommunista fasz]És mennyi pénz megy el rá.[/kommunista fasz]

Én

Quote from: Member on 2011-05-08, 16:30:37
[kommunista fasz]És mennyi pénz megy el rá.[/kommunista fasz]
Nem hiszem hogy állami támogatású projekt. :smile:

Member

(Japánban semmi sem biztos. :))
Értem én, csak mennyi pénz lehetet benne, mire kifejlesztették. Persze a cég vélhetően finanszírozta a vezetőkön túl az egyszerű kutatókat, sőt, a kisegítő személyzetet is, de végeredményben kaptunk egy cicafülés őrületet, ami az olcsó tömeggyártással ugyan az egyszerű munkás megélhetését is biztosítja, de maga a termék a megtervezési árához képest nem sok hasznára válik a világnak.

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2011-05-08, 17:30:38


Fegyvereket is gyártanak, amik pedig még kárára is vannak a világnak...

Member

Mert azokat támogatom? ::) Hallgattam már elvetemült fegyverfanatikusokat beszélgetni, nem igazán tudtam dekódolni, miért is érdekes az annyira, hogy az a cucc milyen pontosan öl.

Darkstar

Quote from: Member on 2011-05-08, 17:30:38
(Japánban semmi sem biztos. :))
Értem én, csak mennyi pénz lehetet benne, mire kifejlesztették. Persze a cég vélhetően finanszírozta a vezetőkön túl az egyszerű kutatókat, sőt, a kisegítő személyzetet is, de végeredményben kaptunk egy cicafülés őrületet...
Money well spent.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Quote from: Member on 2011-05-08, 16:30:37
[kommunista fasz]És mennyi pénz megy el rá.[/kommunista fasz]
Töröljük el a szórakoztató ipart! Unalmat a népnek!

Member

Quote from: Draconire on 2011-05-08, 18:28:47
Töröljük el a szórakoztató ipart! Unalmat a népnek!
Hol vannak már a régi szép idők, amikor egy pad, egy üveg vörösbor és egy napos délután elég volt a szórakozáshoz?

teraflare

Quote from: Member on 2011-05-08, 17:30:38
(Japánban semmi sem biztos. :))
Értem én, csak mennyi pénz lehetet benne, mire kifejlesztették.
Gyanítom nem a cicafülek voltak a fejlesztés céljai(bár a japánoknál ez sem biztos  :D). Inkább csak egy vadhajtás a kutatásban, hogy addig is legyen már valami látszata. Lehet pár éven/évtizeden belül ezzel oldják meg az elvesztett végtag pótlását,akkor meg már nem elpocsékolt pénz. Egy meglévő technológia felhasználásának csak a kreativítás szab határt.

Moha

Quote from: Member on 2011-05-08, 18:29:49
Quote from: Draconire on 2011-05-08, 18:28:47
Töröljük el a szórakoztató ipart! Unalmat a népnek!
Hol vannak már a régi szép idők, amikor egy pad, egy üveg vörösbor és egy napos délután elég volt a szórakozáshoz?
Nekem speciel egy pad, egy napos délután és a párom elég a szórakozáshoz. :)

Acchan

Quote from: Member on 2011-05-08, 18:29:49
Quote from: Draconire on 2011-05-08, 18:28:47
Töröljük el a szórakoztató ipart! Unalmat a népnek!
Hol vannak már a régi szép idők, amikor egy pad, egy üveg vörösbor és egy napos délután elég volt a szórakozáshoz?
+barátok+még több bor. Egyébként stimmel. :3

Kraivan

Quote from: teraflare on 2011-05-08, 18:45:18
Quote from: Member on 2011-05-08, 17:30:38
(Japánban semmi sem biztos. :))
Értem én, csak mennyi pénz lehetet benne, mire kifejlesztették.
Gyanítom nem a cicafülek voltak a fejlesztés céljai(bár a japánoknál ez sem biztos  :D). Inkább csak egy vadhajtás a kutatásban, hogy addig is legyen már valami látszata. Lehet pár éven/évtizeden belül ezzel oldják meg az elvesztett végtag pótlását,akkor meg már nem elpocsékolt pénz. Egy meglévő technológia felhasználásának csak a kreativítás szab határt.
Linkeltem fentebb már pár "hasznosabb" alternatív fejlesztést.

Eredendően jópofa, bár gyakorlati haszna nem sok van.
De egyszerű kereskedelmi szabály: amíg van rá igény, addig árulni fogják.

Személy szerint egy fillért nem költenék ilyen cuccra, így esélyes h nem belőlem fog megélni a gyártó.

Ha mérnökként gondolkodnék, azonnal vennék egyet, h szétszedjem az eszközt, és integrálnám pár dologhoz. :D


Próféta

#47961
A szentendrei Marcipán Múzeumban elképesztőek az angol feliratok. Például a cukrász kellékek az "requirements", a Tini Nindzsa teknőcök marcipáninstalláció angolul "Tini Nindzsa Terrapins", az ismert népmese pedig "Piroska and the Wolf". De nem is ezért írok, hanem a humorérzékük miatt, már ami az egész alakos Jacko-marcipánszobrot illeti.
Michael Jackson
anyaga: fehér csokoládé

:falba: :rotfl:

Quote from: Member on 2011-05-08, 18:29:49
Quote from: Draconire on 2011-05-08, 18:28:47
Töröljük el a szórakoztató ipart!
Hol vannak már a régi szép idők, amikor egy pad, egy üveg vörösbor és egy napos délután elég volt a szórakozáshoz?
Van igazság abban amit mondasz, de tök vicces egy anime fórumon ezt olvasni.

Fazék

és megint vége a hétvégének...

de legalább egy csomó filmet újranéztem hasznos tevékenység címén...

Kvikveg

#47963
Gyulolok adot tolteni.
Valamit tuti rosszul toltottem ki, mert tul sokat igenyelhetnek vissza... NAGYON sokat. :eek:
Tud valaki HELPHELP?

Sima jovedelmem van, kaptam ketxket lapot (munkahelyatnevezesvagymi utan) 1 2 5 20 21 22 sorokkal, az 1.27tel osztast mar felfedeztem, persze nem az abev kitolto programjanak helpjebol, attol max agyverzest kap az ember.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Markold fel a pénzt, aztán irány a reptér. :D
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2011-05-09, 19:50:29
Markold fel a pénzt, aztán irány a reptér. :D
A repter mar megtortent. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2011-05-09, 19:43:25
Gyulolok adot tolteni.
Valamit tuti rosszul toltottem ki, mert tul sokat igenyelhetnek vissza... NAGYON sokat. :eek:

Túl sokat nem igényelhetsz vissza, van egy max, asszem 12Xk.
Segíteni sajnos most nem tudok, nekem is az előbb esett le,
hogy az ideit még nem töltöttem ki, miután nagyanyám szólt...

Kvikveg

#47967
Hat nekem annal tobb. Ezert gyanus, ennyire nem cseszhettek el.
Ezt a maximumot hol irjak?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Nekem tavaly kézikönyves változatban volt még, bár amikor belenéztem,
az abevjava helpjében is 1:1 be volt másolva ugyanaz a szöveg. Valahol
ott lesz a visszaigénylésre vonatkozó szabályok végén vagy környékén.

Member

Dunavecsei a VV-ben. Elásom magam.