Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2012-03-06, 22:44:52
Quote from: Nakedape on 2012-03-06, 22:38:45
mondjuk citrom héját is több receptben láttam, mint kékeset
mars vissza a sarokba és gondolkodj el azon, amit ettél.
fixd

classic. még általánosban az egyik morbidban volt ez az egyik kudlik
főzőshow paródia, hogy "és akkor most jöhet a citrom, belekeverjük a
reszelt héját"

Fazék

mostanában úgyis alig multizok, cs-s társaság is felszívódott. parlagon hevert a mikrofonom.
de csak találtam neki funkciót:
http://i.imgur.com/P4qUB.jpg
http://i.imgur.com/lfRmV.jpg

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2012-03-06, 22:38:45
mondjuk citrom héját is több receptben láttam, mint kékeset
:facepalm:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

frozenstein

Google Translate mióta tud japánul is fonetikus bevitelt? :cool:

Cloud

Tudom itt páran nem szeretik almás cuccokat, de mi a véleményetek az új Ipad-ről.


http://www.apple.com/hu/ipad/

"2048x1536 resolution"   :he:

Darkstar

Must
buy

Meg remélhetőleg itthon is megy majd rajta a T-féle LTE, ami jóságos lenne.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Viszont LTE még Budapesten sincs mindenhol.

Darkstar

De mivel már elkezdték kiépíteni, hamarosan lesz.
Viszont az meg vicc, hogy a t még mindig nem képes lófaszt se nyújtani a metróban. Van edge a nyugatitól az arany jánosig, máshol még az se...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Bezzeg a vodafone...

kikuchiyo

Megvolt a mai sikerélmény:

sikeresen beleborítottam a baracklekváros ország tortáját a húsos tálba.

Sokat elmond a munkahelyemen uralkodó állapotokról, hogy a fenti cselekvés eredményeként előállt gusztustalanság még mindig nagyságrendekkel gusztusosabb volt, mint a kód, amit hegesztenem kéne.

És még csak nem is szidhatom érdemben, egyrészt mert titkos, másrészt mert Boss-chan is olvassa a fórumot.
Failure is the default option

.Attila

Kár a húsos tálért.

kada

Quote from: .Attila on 2012-03-09, 21:45:31
Kár a húsos tálért.
Hmm...
Felvet egy kérdést amit fel kell tennem:
Mennyi fogyott el az incidens után az ételből?

... baracklekváros tortás hús... a barackos hús még teljesen jó  :angyali:

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2012-03-09, 21:40:58
Megvolt a mai sikerélmény:

sikeresen beleborítottam a baracklekváros ország tortáját a húsos tálba.

Sokat elmond a munkahelyemen uralkodó állapotokról, hogy a fenti cselekvés eredményeként előállt gusztustalanság még mindig nagyságrendekkel gusztusosabb volt, mint a kód, amit hegesztenem kéne.

És még csak nem is szidhatom érdemben, egyrészt mert titkos, másrészt mert Boss-chan is olvassa a fórumot.
Broaf.
Felolem szidhatod, szerinted en mit csinalok? XD
A titkossag miatt viszont nem.
A mai napon akarmikor mondtad, hogy mi nem megy rajta, mindig megdobbenve tapasztaltam, hogy igen, meg van lejjebb.
Holnapi fele napomat ennek szentelem, hogy javitsak a helyzeten ha tudok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Your dungeon heart is under attack! :o
[reserved]

Nakedape

ő, mi van itt, spamhegyek, vagy valaki szórakozik?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2012-03-10, 09:56:47
ő, mi van itt, spamhegyek, vagy valaki szórakozik?
tippre sajnos a fórummotor fölött eljárt az idő, triviális spam-elni, (gondolom legalábbis, mert különben nem érné meg neki csinálni)

Kraivan

Quote from: Fazék on 2012-03-10, 10:54:37
Quote from: Nakedape on 2012-03-10, 09:56:47
ő, mi van itt, spamhegyek, vagy valaki szórakozik?
tippre sajnos a fórummotor fölött eljárt az idő, triviális spam-elni, (gondolom legalábbis, mert különben nem érné meg neki csinálni)
Sajnos van aki beesik az egésznek.
Volt már h felkerestek bennünket csúnyaságok miatt.

December óta valaki azzal szedi meg magát, hogy csekket küld, h új telefonkönyvet küld, aminek az ára 36ezer ft. Jól meg van szerkesztve, és az apróbetűs részben oda van írva, h az összeg felajánlás, így fogyasztóvédelmi részből fedi magát az illető.

Mamika volt h betelefonált, h elromlott a telefonja de nincs már pénze, mert bekopogott egy kedves úriember aki egyszerre volt a banki, biztosítási és vagyonfelmérési ellenőr, és a mamikának csak későn esett le h az aranyékszerek és a nyugdíj megvizsgálása az nem pénzátadással történik.

az efféle spamelésben azt sajnálom, hogy ha valaki valóban normális munkát/valamit ajánl, de amikor az emberi aljasság a jóhiszeműséggel párosul...

Én

>canine heartworm disease
>heartworm in dogs
>heartworm
>heartworm
>heartworm
:zomg: :zomg: :zomg:

NLZ

Quote from: Én on 2012-03-10, 11:15:54
>canine heartworm disease
>heartworm in dogs
>heartworm
>heartworm
>heartworm
:zomg: :zomg: :zomg:
Rágúgliztál? :DD
[reserved]

szpeter

Quote from: Én on 2012-03-10, 11:15:54
>heartworm
Erre csak ennyit mondhatok   :zomg:  Erre keltem szinte  ^^" Megalapozta a napomat mit ne mondjak.

Gyárekek, 7x7 ágra süt a nap, ugye nem bent kockultok?  :3x3: Részemről grillparti a mai program, csak ne lennék ilyen másnapos -.- Erre nincs receptre kapható orvosság? ._.

Én

Detto, tegnap szülinap volt... Leszarom az időt, tömöm a fejem és olvasok :D

SaiyaGin

600 forintért vettünk két kg ruhát az angol turiban. Az egyikben találtunk egy egyfontos pénzérmét. :D

Darkstar

Az egyik csoportársam szüleinek van ilyen turkálójuk. Mindig meséli, hogy mik jönnek néha a bálában. Volt már százezres karóra (Breitling), napszemüveg, cipő, bukósisak és pisztolygolyók is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Eh, a karóra még érthető, de a bukósisak az hogyafrancba? :D
[reserved]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2012-03-10, 21:26:27
a bukósisak az hogyafrancba? :D

Jaja. Azt elég nehéz lehet a ruha zsebében felejteni. :D

Cloud


SaiyaGin

Már most olyan fáradt vagyok, hogy el tudnék aludni.  ::)

Én

Részlet egy átlagos BME-s tankönyvből:
"A kvantummechanika korai meglepetései közé tartozott, hogy egy E > 0 energiájú hullám V0 > E magasságú potenciálfalon is át tud hatolni, mint Harry Potter a 9 és 3/4-edik vágányhoz vezető falon"
[spoiler][/spoiler]

Próféta

Tartom és emelem.
QuoteEzért joggal feltételezhetjük, hogy a szilícium sávszerkezete a gyémántéhoz hasonló,a szigetelőkre jellemző sávszerkezet. Azt várhatjuk emiatt, hogy a szilícium is átlátszó. De nem. Szürkés, fémesen csillogó szine van. Sőt, az áramot is vezeti. Igaz, csak világosban; sötétben nem vezet. (Sötétben persze színe sincs.)