Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

Plebs.
A padlizsánkrém finom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Én még nem kóstoltam. Étteremben lenne ugyebár lehetőségem kipróbálni, de ha már ott vagyok, miért rendelném pont ezt? :D

Werro

Eddig én kétszer ettem finomat, a többin szerintem a paprika se segített volna :D ilyenkor örülök, hogy előbb az ehetőhöz volt szerencsém :) addig a padlizsánt nem is szerettem amúgy.

szerk.: Xzone: én a rántottsajttal vagyok így :D

Próféta


Cloud

Szabadság. Szeretem.

Rántottsajt the best...Ha tehetném mindenhez sajtot ennék.

.Attila

Quote from: Cloud on 2012-11-07, 10:10:09
Szabadság. Szeretem.

Rántottsajt the best...Ha tehetném mindenhez sajtot ennék.

Nutellához is?

Fazék

Quote from: .Attila on 2012-11-07, 11:19:49
Quote from: Cloud on 2012-11-07, 10:10:09
Szabadság. Szeretem.

Rántottsajt the best...Ha tehetném mindenhez sajtot ennék.

Nutellához is?
simán.

Cloud

Quote from: .Attila on 2012-11-07, 11:19:49
Quote from: Cloud on 2012-11-07, 10:10:09
Szabadság. Szeretem.

Rántottsajt the best...Ha tehetném mindenhez sajtot ennék.

Nutellához is?

Még a mákosgubához is.

Member

Quote from: .Attila on 2012-11-07, 11:19:49
Quote from: Cloud on 2012-11-07, 10:10:09
Szabadság. Szeretem.

Rántottsajt the best...Ha tehetném mindenhez sajtot ennék.

Nutellához is?
9gag óta tudom, hogy mindent feldob. Egy jó pálpusztait főleg. :D

Fazék

Quote from: Cloud on 2012-11-07, 13:49:04
Quote from: .Attila on 2012-11-07, 11:19:49
Quote from: Cloud on 2012-11-07, 10:10:09
Szabadság. Szeretem.

Rántottsajt the best...Ha tehetném mindenhez sajtot ennék.

Nutellához is?

Még a mákosgubához is.
reggel konkrétan mákos nutellás leveles péksüteményt ettem, alig fél órája meg vaníliás nutellás leveleset :D

Cloud

:nyálcsorgatás:

.Attila

szanalmas.hu

[spoiler][/spoiler]

Cloud

Hát ez az... :falba:

Werro

Marhára jó szinezni a sertéshúst... megint találtak , úgy látszik divatot teremtettünk.  :uzi:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

#52486
Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-11-06, 02:48:59
Na jok legyetek, ket hetre elmentem Japanba, Osakaba.
Kivansaglistat irhattok, hely van meg a csomagban (hehe,
nagy borond fele meg ures), csak az ido lesz kerdeses.
Have fun!
Requesting uveg szelcsengo. Es darma, valami kisebbfelet. Es ha latsz nagyon pici feher, fel mancsat emelo cicat. Regen(=ovi) volt egy olyanom, de persze mivel icipici volt elveszett. :(
De ha csak fotozol en azzal is boldog vagyok persze. :)
Enjoy! :)

Quote from: Darkstar on 2012-11-05, 21:54:03
http://index.hu/belfold/2012/11/05/az_angol_helyett_a_nemet_lesz_az_elso_nyelv/

Ez mind szép és jó, de azért csak én érzem furának, hogy ha az angol olyan könnyű, akkor miért vannak kevesen, akik normálisan tudjak beszélni/használni?
Na kivalo, vilagnyelv helyett regioban ugyan fontos nyelv, de hat ne angolt.
Ezek begolyoztak.

Talan az kene, hogy fiam valassz vagy angol vagy nemet, vagy angol es utana ha akarsz nemet, mert nekem meg ez nem volt opcio, pedig jo lett volna.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


kada

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-11-06, 02:48:59
Na jok legyetek, ket hetre elmentem Japanba, Osakaba.
Kivansaglistat irhattok, hely van meg a csomagban (hehe,
nagy borond fele meg ures), csak az ido lesz kerdeses.
5¥-es érme.

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2012-11-10, 01:08:26
Manekineko? Itthon is kapni.
http://www.japanplaza.hu/www-japanplaza-hu/eshop/9-1-Talizmanok-Feng-Shui/0/5/50-Feher-manekineko-S
Decukiiiii!
Egyreszt "a keszlet elfogyott" masreszt az enyem 1 cm-s volt kb. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Van ott több is, más színben és formában.
Meg egy kulcstartó is.

Kvikveg

Ühhhh Martinstag van, a gyerekek csongetnek nalam meg nincs semmi adnivalo... Nemetorszaaaag.... senki sem szolt, en meg nem tudtam, francba!

.Attila: kosz, megnezem oket.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Nakedape on 2012-11-09, 12:54:43
akinek hiányzik a house m.d. az komolyan menjen orvosi konferenciára esetbemutatásokra  :Kiraly:, belgyógyászati társaság szakma gyűlésén vagyok és végig vigyorogtam.
legjobban passzoló történet

Beteg felvétel, első betegség tipp-> transzfúzió kéne-> család nem engedi, mert jehova tanúi-> más kezelés-> nem javul -> meggyőzik őket egy hosszú beszélgetéssel-> transzfúzió után epilepsziás roham-> család szerint persze miatta, nehezítés-> következő diagnózis LUPUS gyanú (:D:D:D) (mi persze már tudjuk, hogy nem az, nem is lupus persze- valami nagyon ritka helyette-, új gyógyszer van hozzá, OEP nem is adja, beszerzik adományként. the end

az alábbiakat tanultam még:

Eddigi legszebb (polkorr) kifejezés a nagyon elhízott, mozgáshiányos stb emberekre: Jelentős életmódbeli tartalékokkal rendelkező.

A széklettranszplantáció egy merőben új dolog volt számomra, de be kell ismerni, hogy az első sokk után kiderült elég laza és hasznos dolog tud lenni. Amúgy színtiszta ökológia.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Miert oh miert van, hogy amerre nekem at szokas szallni fontos vonatra a repterre ott vagy 5 perc vagy 50 perc az atszallasi ido?  :falba:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

frozenstein

Meghalt a gépem, most öcséméről netezek. Valszeg a táp, mert be se kapcsol. :sohaj: Holnap vihetem szervizbe.

Én

Quote from: frozenstein on 2012-11-15, 17:35:14
Meghalt a gépem, most öcséméről netezek. Valszeg a táp, mert be se kapcsol. :sohaj: Holnap vihetem szervizbe.
Nekem a laptop képernyője halt meg pár hete. Szerencsére ASUS, ezért még mindig nem kaptam vissza...

Selmo

Quote from: frozenstein on 2012-11-15, 17:35:14
Meghalt a gépem, most öcséméről netezek. Valszeg a táp, mert be se kapcsol. :sohaj: Holnap vihetem szervizbe.
Egyik led sem villan fel? A venti sem pörög fel?

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Nekem meg szarakodott a teló kamerája, bementem a T-be és negyed óra múlva kijöttem egy vadi új, fóliás, új garis készülékkel. :D
Külön poén, hogy garilevél, számla, semmi nem volt nálam. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Darkstar on 2012-11-15, 22:01:08
Nekem meg szarakodott a teló kamerája, bementem a T-be és negyed óra múlva kijöttem egy vadi új, fóliás, új garis készülékkel. :D
Külön poén, hogy garilevél, számla, semmi nem volt nálam. :D

Ez azért poén, mert valójában simán kifizettél eredetileg két telefonnyi pénzt, tehát most vagy kb. egálban.

Darkstar

80kért nem kapsz csúcs androidot újonnan sehol. Kicsit öreg már ez a lel drága dolog, főleg, hogy a GS3 simán drágábban kezdett, mint az i5.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん