Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Member on 2007-01-27, 13:40:52
Ha már választanom kellene, inkább száraz faleveleken járnék, mint ősszel.
Erre ott az ősz. Télen legyen hó és hideg! :)

Lythis

Jahm, eshetne mondjuk egy fél méter holnap vagy holnapután, az hazavágná a közlekedést is ^^

Member

Hát az tök jó lenne a szegény utóvizsgázó tömegeknek... :rolleyes:
Ha megtörténne, kivágnák őket, vagy hogy lenne?

Pirula

Nem tud valaki egy tuti módszert telefonszám tulajdonosának lenyomozására? Egy ismeretlen jóember hívogat egy ideje és kíváncsi vagyok hogy mégis ki. Tudakozót próbáltam már, guglit, iwiwet is néztem, de egyik se nyert.

Zsiga

Quote from: Pirula on 2007-01-27, 16:05:19
Nem tud valaki egy tuti módszert telefonszám tulajdonosának lenyomozására? Egy ismeretlen jóember hívogat egy ideje és kíváncsi vagyok hogy mégis ki. Tudakozót próbáltam már, guglit, iwiwet is néztem, de egyik se nyert.
Trékomos vagy rendőr ismerős? :)
(Gondolom tudakozó már volt és nem nyert.)

Kuroi Tenshi

Quote from: Pirula on 2007-01-27, 16:05:19
Nem tud valaki egy tuti módszert telefonszám tulajdonosának lenyomozására?
Sajna nem, de ha találsz valamit, kérlek oszd meg velem is, nekem is van
még egy befejezetlen ügyem  :__devil:
:merci:

Pirula

Quote from: Zsiga on 2007-01-27, 16:09:23
Quote from: Pirula on 2007-01-27, 16:05:19
Nem tud valaki egy tuti módszert telefonszám tulajdonosának lenyomozására? Egy ismeretlen jóember hívogat egy ideje és kíváncsi vagyok hogy mégis ki. Tudakozót próbáltam már, guglit, iwiwet is néztem, de egyik se nyert.
Trékomos vagy rendőr ismerős? :)
(Gondolom tudakozó már volt és nem nyert.)
Hmm... T-s ismerős lehet hogy akad.  :D
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-27, 16:14:04
Quote from: Pirula on 2007-01-27, 16:05:19
Nem tud valaki egy tuti módszert telefonszám tulajdonosának lenyomozására?
Sajna nem, de ha találsz valamit, kérlek oszd meg velem is, nekem is van
még egy befejezetlen ügyem  :__devil:
:merci:
Már keresgélek smsbomber ügyben.  :smile:

Kvikveg

Ha visszahivod nem mutatkozik be gyanutlanul? :haha:
Esetleg felhivni valami nem kijelzett szamon es kozolni, hogy a masodik fordulon tuljutott es adja meg a koordinatait?  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Veszprém, 16:15 GMT+1, hófúvás. :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Nalunk par centi ho, napkozben kicsit olvadt szerintem, de most elvan, mint a befott.
Valamelyik rohadek szomszed kandur megint idevizelt valahova, tok budos van meg azutan is, hogy lemostam az ajtot kivulrol.  :grrr:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Quote from: Kvikveg on 2007-01-27, 17:14:49
Ha visszahivod nem mutatkozik be gyanutlanul? :haha:
Esetleg felhivni valami nem kijelzett szamon es kozolni, hogy a masodik fordulon tuljutott es adja meg a koordinatait?  :D
Visszahívtam, de bunkó és nem mutatkozik be. Mondtam hogy már háromszor kerestek erről a számról, most már kíváncsi vagyok hogy ki az. Erre benyögte hogy "na jóvan" és kinyomta. Aztán öt perc múlva megcsörgetett megint.
Szerintem szerelmes belém.

Meteorológia: háromnegyed négy körül elkezdett erősebben fújni a szél. Aztán lett egy pöpec kis hófúvásunk. Most jobb a lefedettségünk mint a három mobilcégnek összesen.

Nakedape

Quote from: Pirula on 2007-01-27, 17:24:21
Quote from: Kvikveg on 2007-01-27, 17:14:49
Ha visszahivod nem mutatkozik be gyanutlanul? :haha:
Esetleg felhivni valami nem kijelzett szamon es kozolni, hogy a masodik fordulon tuljutott es adja meg a koordinatait?  :D
Visszahívtam, de bunkó és nem mutatkozik be. Mondtam hogy már háromszor kerestek erről a számról, most már kíváncsi vagyok hogy ki az. Erre benyögte hogy "na jóvan" és kinyomta. Aztán öt perc múlva megcsörgetett megint.
Szerintem szerelmes belém.

Meteorológia: háromnegyed négy körül elkezdett erősebben fújni a szél. Aztán lett egy pöpec kis hófúvásunk. Most jobb a lefedettségünk mint a három mobilcégnek összesen.


tárcsázd: felvesz: hakjókürt.lerakod
ennyi: D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

#4122
Quote from: Pirula on 2007-01-27, 17:24:21
...
Visszahívtam, de bunkó és nem mutatkozik be. Mondtam hogy már háromszor kerestek erről a számról, most már kíváncsi vagyok hogy ki az. Erre benyögte hogy "na jóvan" és kinyomta. Aztán öt perc múlva megcsörgetett megint.
Szerintem szerelmes belém.
...
Legalabb noi hang volt?

Nem tudom spamet kaptam, vagy valaki siman mailt kuldott. Ha valaki innen mailezett nekem, dobjon meg egy pm-mel. *fejvakar*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

Quote from: Pirula on 2007-01-27, 16:05:19
Nem tud valaki egy tuti módszert telefonszám tulajdonosának lenyomozására? Egy ismeretlen jóember hívogat egy ideje és kíváncsi vagyok hogy mégis ki. Tudakozót próbáltam már, guglit, iwiwet is néztem, de egyik se nyert.

szerensés fazon vagy... nekem bele se szólt, és vagy 16szor felhívott éjjel 1 után... és a számát se írta ki.. csak ott szívott rá a tag hogy játtszottam, szóval nem keltett fel, sőt mindig felvettem és hagytam letéve az asztalomon a telefont... ha neki van erre pénze  :__devil: :rotfl:

Member

Nekem is volt, hogy hívogattak, kikapcsolt számmal (amit az esetek többségében gondolkodás nélkül kinyomok), egy idő után csak felvettem és otthagytam vhol.

Zen

"Kicsit" megint le voltam maradva, megnéztem a Cuki vagyok-ot..................



........htá, elkezdte mremegni, majdnem síva fakadtam a tudattól, hogy ilyen létezhet, de komolyabb kár nem történt bennem. Haverom viszont mesélte, hogy ő annó kórházban kötött ki miatta. Amikor elmondta az orvosnak a baj okát, az is majdnem elájult :D

A Viva-t be kellene tiltani :ejj:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Szerintem nem akarod tudni :angyali:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Mondom én, hogy nem :lol:

Kuroi Tenshi

Íjj, már a weblap olvasásán is derültem, de ahogy bejött a cukivagyok
és megszólalt a csaj, azonnal kilőttem... veszélyes... öregem, ezt
nyomatnák guantanamoban, mindent azonnal bevallanának és utána
öngyilkosok lennének... de vigyázni kell, nehogy az őrök is lássák...
talán bájtonként kéne adagolniuk a foglyoknak. Aztán nehogy az
legyen, hogy valamelyik őr véletlenül két bájtnyit lát belőle, és
őneki is baja lesz, mint ahogy a monty pythonban volt :haha:  :lazza:

Zen

Quote from: Kvikveg on 2007-01-28, 01:54:15
Hö?

Az évezred commentje, és a mellé társuló arc teszi fel rá a koronát :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Darkstar on 2007-01-28, 02:28:46
:rolleyes:

Hé, nekem ez volt az ELSŐ desu-s mondatom. =/

Darkstar

Quote from: Rounin on 2007-01-28, 02:29:58
Hé, nekem ez volt az ELSŐ desu-s mondatom. =/
Nem kellett sokáig várni a MÁSODIKRA sem. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Shi-

Az nem volt proper desu-sentence -_-'.

(tudom, harmadik.)

Darkstar

#4135
Jól tudod. :D

In b4 Tenshi.


Más, bár semi-related: másnál sem tökéletes a 4chan? Lythisnek nemrég be sem jött, engem meg postolni nem hagy....
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Unable to connect...

Hungary on BAN! \o/

Darkstar

Szvsz sehol nem megy, mert baromi rég volt  az utolsó post. Meg ott is kérdezte valaki, hogy miért dobál mysql error-okat. Volt egy párperces gap, amikor jó volt, de most megint...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2007-01-28, 02:33:32
In b4 Tenshi.
Hóó, Pinkstar, ti kezdtétek Lythissel és még pár elvetemült delikvenssel a
Cuki topicot és vele a ~desu spamet. :hehe: Én csak néhány nagyon 4chan-
ízesítésű post végére dobálom oda  :angyali:

Dreamcleaver

No 4chan? The Great Purge must have been undertaken.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS