Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

u now teh rulz.
NO GURO!

GET HIM!

:D

Alucat

WRONG! This is actually CP!
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Tycho

Heh... DO FUKKEN WANT! Tényleg az hiányzott, hogy a szomszédnál csőtörés legyen és az én ágyamba és pofámba ömöljön a víz és erre kelljen röpke  másfél óra alvás után ébrednem... Komolyan, szinte már hiányzott a múlt hét hajnalban a konyhában törtnéő csőrepedés után, hogy az én szobámat árassza el a víz eláztatva az ágyamat és a maketteimet... Igazából egy olyat akarnék ide káromkodni, hogy a jóisten jönne el személyesen kibannolni az életből érte, úgyhogy inkább itt befogom és helyette leüvöltöm azt az igénytelen állatot aki a szomszédom, hogy a nadrágja cifrább lesz, mint az a mocsok ami a falamon lett tapéta helyett.  :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:

sirtomi

Quote from: Cobra on 2007-05-25, 00:34:23
Nálam ha beindul az allergia, akkor csorog a nyálka a torkomba, ezért krákogok elég sokat. Most még egész jól vagyok, majd augusztusban lesz érdekes a helyzet.
Nálam már beindult az alergia. Gyakorlatilag az első virágzó növény megjelenésétől az utolsó levél lehullásáig vagyok alergiás :D

Alucat

Nekem reggelente van csak ilye orrfolyós poralergiám. Há de 1órával később elmúlik szóval érdekes.
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Manitu

Biztos a reggelre vagy alergiás. Arra én is :D


Alucat

Ja az lehet. Főleg hogy fél 1kor keltem =P
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Kuroi Tenshi

Nekem is tavasztól őszig.
Olyan poén volt tegnap is zhírás közben percenként orrot fújni ::)
Vicces, hogy itthon zárt ablakok mögött még ok, de amint kimegyek...

Alucat

én suliba taknyolok mindig. Máshol vagyok, akkor nem. De valami ott van a levegőbe. Vagy krétapór vagy pszichés alapú =D
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

sirtomi

Én szedek valami gyógyszert, meg orrspray, meg szemcsepp és egész jól bírom. De csak egy napot hagyok ki gyógyszer szedésben és máris szenvedés van.

Lythis

Én csak a mentolos rágótól prüszkölök, de hálistennek megúszom az ilyen allergiás cuccokat ^^

Alucat

A mentolos rágótól hogy?
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Member

Kezd elvadulni az idő, be is raktam a Hammerfall-tól a Crimson Thunder-t. :hopp:
(Hirtelen nem tudom, hogy van-e más viharos track-em... :/)

sirtomi

Felétek vihar készül? Remélem ide nem jön. Dög meleget akarok egész hétvégére!

Member

Hun lax?

(Ja, persze, profile... ^^' Ha nem kezd el északkeleti szél fújni, akkor nem)

Lythis

Quote from: Alucat on 2007-05-25, 15:27:41
A mentolos rágótól hogy?
csomagolásból kibont -> szájba betesz -> rágcsál -> egyet tüsszent. kb így. Amúgy attól van, hogy tisztíccsa a légzőjárataimat vagy mifene.

Budapesten elvben hétfőig nem lesz zuhé, és marad a dögmeleg is (az internet szerint legalábbis...)

Member

Azért remélem, hogy Szegeden Mr. Serbian szobatársam nem hagyja nyitva az ablakot, mint múltkor, amikoris az intézménylátogatási papíromból majdnem saláta lett és a tinta is elkenődött kissé. Most az indexemet ölhetné meg így. :mad:

sirtomi

Quote from: Member on 2007-05-25, 15:37:51
Azért remélem, hogy Szegeden Mr. Serbian szobatársam nem hagyja nyitva az ablakot, mint múltkor, amikoris az intézménylátogatási papíromból majdnem saláta lett és a tinta is elkenődött kissé. Most az indexemet ölhetné meg így. :mad:
Ne hagyd az ablak közelében :)

Lythis

volt egy indexed ... max igényelsz másikat :)

Member

Az éjjeliszekrény tele van, az ágyam majdnem, a sarokba belefolyik a víz a sz@r nyílászáró miatt, az asztal tiszta retek, a hűtőben meg megtámadják a 2 hónapos krumplipürék. Azt hiszem, a fürdőkád lenne a legbiztonságosabb neki.

Quote from: Lythis on 2007-05-25, 15:41:04
volt egy indexed ... max igényelsz másikat :)
[spoiler][/spoiler]
Nekem nincs ilyenem. :)

Lythis

a leírás alapján nekem egy szocreál büntetőtelep ugrott be, és nem egy kolesz, habár kiindulva abból az egyből, ahol egyszer táborozni voltam, annyira nagy különbség nincs is...

sirtomi

Én eddig csak kultúrált kollégiumokban jártam :)

Member

A mienk talán az egyetlen ilyen szoba, amúgy egy burzsuj (leány)koli a semmi szélén, ahol már az is deviáns, akinek az udvaron sörösüveg van a kezében.

Rin

#8423
Quote from: Member on 2007-05-25, 15:52:03
A mienk talán az egyetlen ilyen szoba, amúgy egy burzsuj (leány)koli a semmi szélén, ahol már az is deviáns, akinek az udvaron sörösüveg van a kezében.
Öhm...azért engem érdekelne, hogy hogyan tudtok ilyen körülmények között meglenni...mármint a rendetlenség jó tud lenni (legalábbis nekem :haha:), de ez már gusztustalan :smile:

kisvirag

Member, olyan nem is kell az új indexhez, azt jó ropogós magyar forintért adják!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: Rin on 2007-05-25, 15:55:32
Quote from: Member on 2007-05-25, 15:52:03
A mienk talán az egyetlen ilyen szoba, amúgy egy burzsuj (leány)koli a semmi szélén, ahol már az is deviáns, akinek az udvaron sörösüveg van a kezében.
Öhm...azért engem érdekelne, hogy hogy tudtok ilyen körülmények között meglenni...mármint a rendetlenség jó tud lenni (legalábbis nekem :haha:), de ez már gusztustalan :smile:
Én nagyon igénytelen tudok lenni, de nekem is az jutott eszembe, hogy gusztustalan :D

Member

Na jó, az asztalt már nem fedi Koccintósréteg, mint fél éve, sőt, az ágynemű sem csont barna, és a krumplipürét is Mr. Serbian hagyta a hűtőn, nem a törzsgyökeres 710esek, úgyhogy most még egészen korrektnek nevezhető a hely. :)

De a leggusztustalanabb akkoris Manuálnővér, aki rászállt szegény Mr. Serbianra... :ejj:

Lythis

/r character bios
mivel úgy beszélsz róluk, mintha ismernénk őket

Member

Bemutassalak nekik? :rolleyes:

Selmo

Ma sikeresen betörtem magunkhoz, miután a huzat becsapta az ajtót. Jó tudni, hogy egy csavarhúzó és egy fogó elég hozzá.

A tökéletesség unalmas.